Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızlar bu akşam regl oldum...
Tedavime başlıyorum kısmetse...
Dualarınızı esirgemeyin, umarım bende size pozitif haber verebilirim...

Allah yolunu açık etsin kokoci. İnşaallah sonu bebekli olur. Hangi doktordasın?
Ben de pazar başlıyorum inşaallah :KK16:

hoşgeldinnnnnnn:KK3::KK3:

Hoşbulduk canım :KK16:
Ay nasıl özlemişim ya :KK16:

Çok sayfa var okumak zor :) Şöyle sonlara baktım.

Uğurböceğimle başlamak istiyorum. Canım seni buradakilerden daha iyi kim anlayabilir ki... Allah yardımcın olsun, en kısa zamanda toparlanmanı nasip etsin inşaallah. Bizler evlat aşkıyla yandıkça mücadelemiz bitmeyecek. O cennet kokuyu içimize çekene kadar devam edeceğiz Allah'ın izniyle. Şu an ne durumda olduğunu tahmin ediyorum. Ve inanıyorum ki 1 hafta geçmeden yeni tedavi düşünmeye başlayacaksın. Sakın kendini bırakma, ağla, içini dök, eşinle konuş, buraya gel bize anlat ama sakın içine atma güzel yürekli arkadaşım. Buradaki herkes anne olmayı sonuna kadar hak ediyor. Yüce Allah bizim de meleklerimizi gönderecek inşaallah lütfen umudunu yitirme. Seni seviyoruz ve dualarımız seninle...

Umudum hayırlı olsun canım. Rabbim daim etsin inşaallah.

Sümeyyeee pgt de de yazdım buraya da yazayım. Hayırlı olsun canım. Allah sonuna kadar gitmeyi nasip etsin. Bu arada ikiz olabilir tabi. Mikro'nun 140 lardaydı değeri :)

Dicay, çakır, ketenprenses, mimoza, mucize size yazmıştım değil mi canlar :) Yeniden tebrikler :) Allah yavrularınızı sizlere bağışlasın.

Happy canım döndüm çok şükür. Doktora gitmeyecektim ama şu tedavi için gidiyorum sırf :)

Atladığım yoktur umarım :26:

Evime kavuştum, size kavuştum oh çok şükür :KK16:

Bizde sana kovuştuk çok şükür:KK16::KK16::KK16: İncim Rabbim seni içinde olduğun korkularından emin kılsın. Bebişe giden yolu senin ve tüm arkadaşlar için kolaylaştırsın. Hepimize sağlıkla doğurmayı nasip eylesin. Amin:KK16::KK16::KK16:

O zaman inşeAllah ikizler geliyormu acaba:KK52::KK52:??

Son düzenleme:
Allah yolunu açık etsin kokoci. İnşaallah sonu bebekli olur. Hangi doktordasın?
Ben de pazar başlıyorum inşaallah :KK16:

Hoşbulduk canım :KK16:
Ay nasıl özlemişim ya :KK16:
:KK16::KK16::KK16:
çok az kaldı incim..
inşallah her şey çok güzel olacak..

hayırlı olsun tedavin cnm.

Allah razı olsun butun guzel dıleklerınız ıcın tesekkur ederım Allah bu kalplerınızın güzellıgı gıbı bebeklerınızle güzel günler yaşamayı nasıp etsın sızlere
ne desek boş şimdi sözün bittiği yer..seni en iyi dentur anlar...oda yaşadı dahada beter keseden sonra hemde...ama bak şimdi herkesten güçlü..sende küllerinden doğacaksın yine..yanma diyemem ama tükenme...zor gelen en güzel gelendir.iyiki 5 yıl çocuğum olmamış diyorum ben bugün...sanki bu kadar güzel olmazdı gibi geliyor...neyse uzatmıyım allah yardımcın olsun.derdi veren dayanma gücünüde verir inan buna.......

kanamam varken kalktıp topıge gıremıyorum halıyle
kendımı braz ıyı hssettıgımde hemen acıyorum bılgısayarı
napıyım bende işte kızmak darılmak yok
sagol cnm ınsallah gecer bulantılar

canım tabiki kanaman varken gir demiyoruz ama sen zaten geliyodun kaç kişi sorduğu halde yazmıyodun o yüzden biraz üzüldük yoksa hepimizin duası bütün hamileliklerin sağlıklı ilerlemesi yönünde :))

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
16. gun degerım 67 :KK43: düşüyor bebegım malesef gecen kanamamda dusmeye baslamıs demekkı yapacak hıc bısey kalmadı

canım ne diycem bilemiyorum ama sakın pes etme burda hemen hemen herkes yaşadı bunu ama asla vazgeçme toparlan ve tekrar başla allahın izniyle rabbim sabır versin inş..

Hayat bir az qarip. Ancak yaşıyoruz ve önümüze nelerin çıkacağı belli değil. Bu gün kendim için ilk halayı kendim çekicektim, ancak elhamduLillah. arkadaşımıza üzüldüm. Rabbim en kısa zamanda toparlanıp bebişlerine kovuşmasını nasip eylesin.

Değerim 9. günde 173.6 çıktı. Rabbim her daim hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.

maşallah canımmm rabbim kucağına almayı nasip etsinnn:nazar::nazar:

kızlar bu haberi size daha sevinçli vermek isterdim hatta öyle güzel cümleler hazırladım ki bilgisayarı açana kadar...ama uğurböceği arkadaşım üzgünken doğru olmaz diye düşündüm...biliyorsunuz bugün test günümdü...evdeki testte ikinci çizgi çıkınca hastaneye gittim kan verdim...değerim 211 çıktı..müstecep bey gayet iyi olduğunu ve cumartesi tekrarlamamı söyledi..ama içim bir buruk...arkadaşım bile benden daha çok sevindi....hala şoktayım...Allah hepimize sağlıklı gebelikler ve sağlıklı bebekler nasip etsin....
uğurböceğim Allah büyüktür..hep şöyle dua ediyorum Varlığıyla mutlu et,yokluğuyla sınama....

tebrikler canımmm rabbim kucağına almayı nasip etsin inş....:nazar::nazar:

kızlar yarın jele geçiyorum.doktoruma hiç sormamışım ben iğneyi 10.30 ile 11 arası yaptırıyordum.bu jelide o saatler arasında mı kullanmalıyım.bide günde bir kere kullanacağım değil mi? bunu da sormamışım aklıma takıldı.birde kullanımı zormu?nasıl yapcak yapamam gibi geliyor.bazısı sıkıp yatcan diyo bazısı yürüyeceksin diyo nasıl olcak anlamadım:44::44::44:

canımm kullanımı çok kolay sabah kalkmadan jeli yap.soğuk odada beklemiş olsun.daha sonra salla uca biriksin bana hemşire sonuna kadar sokmamı söylemişti.yatakta 10 dk. yat.daha sonra kalkıp normal hayatına devam ett.günde 1 kere.

canım ben balı organik yoğun polenli olarak almıştim ve polende ilave etmiştim yine.hanrup da her markette var koskanın ki güzel

canım hayırlı olsun inşşallah 15 gün sonra bende yazarım poziti.........iiiiif diye

hoş geldin canım.benim ilk denenemde burada olmuştu 2. de burada devam ediyor şimdi bu gün yumurtalar toplandı.inşşallah allahın izni ile pozitif olur.sanada tavsiye ederim kime sorsan gözü kapalı memorial der.genel olarak ekip çalışması yapılıyor benim doktorlarım nur.aynur ve funda hanımlar oldu.

canım seninde opun olmuş hayırlı olsun yumoşların kaliteli olsun inş...

kızlar bu pıhtılaşma iğnesini kullanan varmı ben.yarından itibaren teste kadar kullanacakmışımda.

canım ben kullanıyorum ama adı değişik cleaxan kullanıyorum ben.

bugün hemşire yat sonra kalk dedi.yarım yamalak cevap verdi anlamadım.sana nasıl anlattılar.direk kalk mı dediler.1100 cıktı canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: inşlh hep böyle gider...2 tane düşük yaşadığım için korkuyorum kucağıma alana kadar rahat yok bana. sen yarın yapıyorsun değil mi ikinciyi? mimoza ne yaptı ki girmemiş bugün.o da ikinci yapacaktı.

maşallah canımm seninde ikizler geliyoo allahın izniyleee:emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar sizin 9. günde değerınız kaçtı?

Ben 9. günde 173.6 -la tek tutmuş ola bileceğini düşünürken, doktorum ikiz ola bilir dedi. Bu değer ikiz değeri ola bilirmi ki:KK52::KK52::KK52:??

canımm benim 147 idi 8. gün değerimm ikizlerim benimle rabbim daim etsinnn inş..cümlemize kucağımıza aldığımız günleri göstersin...

kızlar benim değerim 717.7 nur hoca çok erken ama ikiz gibi değerlere göre dedi 2 hafta sonrayada keseyi görmeye git dedi ankarada yapabilirsin yolculuk riskli olabilirmiş

ohh ohh maşallahhh kızlarrrr:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

cumartesi dondurulmuş tedavi icin randevu aldım aynur hanımdan.arkadaşlar transferden sonra hergün vurulan igneleri nasıl vurunuyosunuz yani eve hemsiremi geliyo yoksa siz saglık ocagınamı giderek vurundunuz.yami hamile arkadaslarım transferden sonra hep yattınızmı.

canım ben bazen gittim bazen de eve geldi hemşire.ilk günler hastalık dolayısıyla hep yattımm ama sonra hep yatmadımm
Selam canlar :KK16: Ben geldim. Hepinizi çok özledim :KK16: Şimdi bıraktığım yerden bir geçmişe bakayım :KK31:

hoşgeldinnn kuzummm merak ettiğm bi bakıyım gelmişmi diyee sen döktürmüşsün bile.sana dediğim şeyle uğraşıyodum bu saate kadar baktım yoruldum kat-yınvalidemi çağırdım o yaptıı :))

canımm tedavin hayırlı olsun inş..

ne desek boş şimdi sözün bittiği yer..seni en iyi dentur anlar...oda yaşadı dahada beter keseden sonra hemde...ama bak şimdi herkesten güçlü..sende küllerinden doğacaksın yine..yanma diyemem ama tükenme...zor gelen en güzel gelendir.iyiki 5 yıl çocuğum olmamış diyorum ben bugün...sanki bu kadar güzel olmazdı gibi geliyor...neyse uzatmıyım allah yardımcın olsun.derdi veren dayanma gücünüde verir inan buna.......

nabersinnn canımmm :KK16::KK16:kuzularımız nasılll

Sümeyye ne güzel bir dua bu... Amin demekten başka söyleyecek hiçbir şey yok. İnşaallah geliyor minişlerin :KK16:

Mikrooommmm bu saate kadar onunla mı uğraştın :KK20: En baştan söyleseydin keşke kayınvalidene. Belin falan ağrımadı değil mi.

Sümeyye ne güzel bir dua bu... Amin demekten başka söyleyecek hiçbir şey yok. İnşaallah geliyor minişlerin :KK16:

Mikrooommmm bu saate kadar onunla mı uğraştın :KK20: En baştan söyleseydin keşke kayınvalidene. Belin falan ağrımadı değil mi.

ağrıdı kuzum ağrımazmı akşam 5 gibi başladımm ağrıdıkça bırakıp yattım baktım bitmiyoo devrettimmm .))
kaçta geldinizzz

mucizeeeee ,sana mesaj attımmm
geçmişi okudum yazıcaklarımın çoğunu unuttum..

uğurböceğı rabbimden sana ve eşine maddi ve manevi güç vermesini dilerim,inş çifter çifter gelir bebişlerinz..

incim geldinmi?hemoroid çok zor inş olmamışsndır Allah şifa versin..bi ara bende çektim..inciri zeytinyağına yatır sabah açken ve akşam ye üstüne bol ılık su iç bide leğene sıcak su koy ve içine otur biraz bekle rahatlatyo baya canım benim geçmiş olsun..

sümeyye üçüzler geliyo inş...

medikal kanamalar bittimi?testleri ne yaptın

tuğçe bende hem neşe hanıma hem mustafa beye gitmeyi düşünüyorum..
happycim sitede medipol hakkında da bi topik var. praya da bi bak istersen. ha bende bi aksilik olmadığı sürece neşe hanıma devam etmeyi düşünüyorum o ayrı. sende bi fikir edin istersen diye bilgi vereyim dedim

cumartesi dondurulmuş tedavi icin randevu aldım aynur hanımdan.arkadaşlar transferden sonra hergün vurulan igneleri nasıl vurunuyosunuz yani eve hemsiremi geliyo yoksa siz saglık ocagınamı giderek vurundunuz.yami hamile arkadaslarım transferden sonra hep yattınızmı.

canım benıde bazen eşim hastaneye götürdu bazende ben eve hemşire arkadaşım vardı o vurdu. hoş ikinc, transferde benım popoma iğne vurmayan kalmamıştı :KK1: babam teyzem arkadaşım, farklı farklı hemşireler. ooooo kimler kimler :KK9:

ağrıdı kuzum ağrımazmı akşam 5 gibi başladımm ağrıdıkça bırakıp yattım baktım bitmiyoo devrettimmm .))
kaçta geldinizzz

Eşine deseydin hazır alıp getirseydi mikrom ya. Neyse devretmişsin :) Bundan sonra bulaşma bile :) 1 gün önceden kayınvalideye sipariş ver :)

8 gibi geldik eve. İzmir'den İstanbul'a 1 saatte geldik. Eve 2 saatte ancak geldik :KK1:

Eşine deseydin hazır alıp getirseydi mikrom ya. Neyse devretmişsin :) Bundan sonra bulaşma bile :) 1 gün önceden kayınvalideye sipariş ver :)

8 gibi geldik eve. İzmir'den İstanbul'a 1 saatte geldik. Eve 2 saatte ancak geldik :KK1:

eşim dedi hiç başlama gelince beraber yaparı:)) neyse oldu bitti şimdi

hoşgeldinizz kuzummm şimdi bomba gibi tedaviye başlıyoruzz artıkkk

eşim dedi hiç başlama gelince beraber yaparı:)) neyse oldu bitti şimdi

hoşgeldinizz kuzummm şimdi bomba gibi tedaviye başlıyoruzz artıkkk

Eveeeetttttttt gelsin kuzum inşaallah :KK16:
Yarın eksik kalan tahlillerimi yaptırıp Nur Hanım'a mail atacağım. Cumartesi de şu hemoroid sorununa bakalım. Pazar gün bismillah diyelim değil mi :) Çok bekledim yavrumu hasretimiz biter inşaallah :KK16:

X