Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Canim cok uzuldum sanirim kimyasal olmus senin.ben.bunu iki kere yasadim neler hissettigini cok iyi anliyorum.geciyor ama insan.herseyi atlatiyo.yine denersin sansin var.tedavi bile olamayan insanlar var.ben inaniyorum bir dahaki tedavinde kavusacaksin bebegine inslh

kızlar yarın jele geçiyorum.doktoruma hiç sormamışım ben iğneyi 10.30 ile 11 arası yaptırıyordum.bu jelide o saatler arasında mı kullanmalıyım.bide günde bir kere kullanacağım değil mi? bunu da sormamışım aklıma takıldı.birde kullanımı zormu?nasıl yapcak yapamam gibi geliyor.bazısı sıkıp yatcan diyo bazısı yürüyeceksin diyo nasıl olcak anlamadım:44::44::44:

canım bugün a101 de polenli bal varmış nasıldır acaba?siz nereden aldınız?hanrup pekmezi nedir nereden bulabiliriz?
canım ben balı organik yoğun polenli olarak almıştim ve polende ilave etmiştim yine.hanrup da her markette var koskanın ki güzel
kızlar bu haberi size daha sevinçli vermek isterdim hatta öyle güzel cümleler hazırladım ki bilgisayarı açana kadar...ama uğurböceği arkadaşım üzgünken doğru olmaz diye düşündüm...biliyorsunuz bugün test günümdü...evdeki testte ikinci çizgi çıkınca hastaneye gittim kan verdim...değerim 211 çıktı..müstecep bey gayet iyi olduğunu ve cumartesi tekrarlamamı söyledi..ama içim bir buruk...arkadaşım bile benden daha çok sevindi....hala şoktayım...Allah hepimize sağlıklı gebelikler ve sağlıklı bebekler nasip etsin....
uğurböceğim Allah büyüktür..hep şöyle dua ediyorum Varlığıyla mutlu et,yokluğuyla sınama....
canım hayırlı olsun inşşallah 15 gün sonra bende yazarım poziti.........iiiiif diye
merhaba ben 1 tüp denemesi yaptım malesef olmadı memorial hastanesinde tavsiye edermisiniz ve hangi doktor?

hoş geldin canım.benim ilk denenemde burada olmuştu 2. de burada devam ediyor şimdi bu gün yumurtalar toplandı.inşşallah allahın izni ile pozitif olur.sanada tavsiye ederim kime sorsan gözü kapalı memorial der.genel olarak ekip çalışması yapılıyor benim doktorlarım nur.aynur ve funda hanımlar oldu.

canım ben balı organik yoğun polenli olarak almıştim ve polende ilave etmiştim yine.hanrup da her markette var koskanın ki güzel

canım hayırlı olsun inşşallah 15 gün sonra bende yazarım poziti.........iiiiif diye

hoş geldin canım.benim ilk denenemde burada olmuştu 2. de burada devam ediyor şimdi bu gün yumurtalar toplandı.inşşallah allahın izni ile pozitif olur.sanada tavsiye ederim kime sorsan gözü kapalı memorial der.genel olarak ekip çalışması yapılıyor benim doktorlarım nur.aynur ve funda hanımlar oldu.

canım hayırlı olsun yumurta toplandı
embriyolardan haber varmı

benim ikinci denemem olucak göztepe medikal park daki doktorumdan hiç memnun kalmadım neden olmadı hiç araştırmaya gerek görmedi soru sorarsam cevap verir yoksa konuşmazdı.burdaki doktor hangi araştırmaları yapıyolar başarısız tüp denemelerinde hangi tetkikler isteniyor anlatırmısınız

kızlar yarın jele geçiyorum.doktoruma hiç sormamışım ben iğneyi 10.30 ile 11 arası yaptırıyordum.bu jelide o saatler arasında mı kullanmalıyım.bide günde bir kere kullanacağım değil mi? bunu da sormamışım aklıma takıldı.birde kullanımı zormu?nasıl yapcak yapamam gibi geliyor.bazısı sıkıp yatcan diyo bazısı yürüyeceksin diyo nasıl olcak anlamadım:44::44::44:

Yavrum Sen bazısını boşver.. Memorialden verilen kağıtta günlük hayatınıza devam edin ilacın etkisini arttırın diyor..ben sıkıp direk kalkıyorum. Aynı saatlerde yapıyorum aşağı yukarı..

kac yumurta toplandı canım
hayırlı haberler alırsın inşallah
19 tane toplandı
benim ikinci denemem olucak göztepe medikal park daki doktorumdan hiç memnun kalmadım neden olmadı hiç araştırmaya gerek görmedi soru sorarsam cevap verir yoksa konuşmazdı.burdaki doktor hangi araştırmaları yapıyolar başarısız tüp denemelerinde hangi tetkikler isteniyor anlatırmısınız

hayırlısı olsun canım.benden hormon tahlilleri.rahim filmi falan istenmişti çok şükür sorunsuz başladık ve sona geldik sayılır. ben şimdi tam olarak istenen tahlillerin isimlerini hatırlamıyorum ama memorialin kendi sitesinden de bulabilirsin.eğer istanbuldaysan git bi ucretsiz ön görüşme yap.senin durumuna göre en doğru testler istenir.emin ol gidebileceğin en huzur verici bir merkez.

Yavrum Sen bazısını boşver.. Memorialden verilen kağıtta günlük hayatınıza devam edin ilacın etkisini arttırın diyor..ben sıkıp direk kalkıyorum. Aynı saatlerde yapıyorum aşağı yukarı..

günde bir kere mi yapıyorsun.birde canını acıtıyormu sıkarken.sonuçta kayganlaştırıcı yok değil mi ucunda.girmesi zor olmuyor mu

19 tane toplandı

hayırlısı olsun canım.benden hormon tahlilleri.rahim filmi falan istenmişti çok şükür sorunsuz başladık ve sona geldik sayılır. ben şimdi tam olarak istenen tahlillerin isimlerini hatırlamıyorum ama memorialin kendi sitesinden de bulabilirsin.eğer istanbuldaysan git bi ucretsiz ön görüşme yap.senin durumuna göre en doğru testler istenir.emin ol gidebileceğin en huzur verici bir merkez.

maşallahh:nazar::nazar:umarım herşey yolunda gider

19 tane toplandı

ben histereskobi ve genetik testi yaptırmak istiyorum tüp tedavisi içinde fiyatı dahil oluyormu değilse kaça mal olur ayrıca tüp tedavisi ne kadar

canım hayırlı olsun tedavin.inşlh güzel haberlerini alırız.ne heyecan vardır sende şimdi.inşlh hepsi döllenir kaliteli kaliteli...yarın haberlerini bekliyorum

ben histereskobi ve genetik testi yaptırmak istiyorum tüp tedavisi içinde fiyatı dahil oluyormu değilse kaça mal olur ayrıca tüp tedavisi ne kadar

hcg yi ben dışarıda yaptırdım 400 tl idi.genetik istenmedi benden ama bildiğim kadarıyla fiyata dahil değil. sadece tüp bebek fiyatı
2100 euro+1500 veya 2000 tl arası da ilaçlar tutuyor

canım hayırlı olsun tedavin.inşlh güzel haberlerini alırız.ne heyecan vardır sende şimdi.inşlh hepsi döllenir kaliteli kaliteli...yarın haberlerini bekliyorum
hemde ne heyecan yazarak atıyorum heyecanımı.inşşallah benim yavrular mücadele ediyor şimdi gelişmek için ahhh ahh.yarın belli olsun hemen yazacam.
çok mu sordum lütfen yardımcı olun ya kusura bakamayın

yok canım hepimiz ne sorular sorduk.kimse zorsunmadı cevaplarken şimdi deneyim paylaşma sırısı bizbe.sor sen:KK34:

X