Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet yaaa,
ben diğer tedavilerimde böyle değildim..kendi kendime takılır atlatırdım, bir üstüne etrafımdakilere moral verirdim..
neden böyle oldum ki
söz senin sorulara taş çıkartıcam,
bi de sana bilmiş bilmiş akıl veriyordum di mi :)
söylemek kadar kolay değilmiş..

estağfurullah canım ya zor bir süreç yani çok normal. öyle aşk gecelerinde yapılan bebekler değil ki bizimkiler, çok bilimseller, laboratuar ortamlarında profesör ellerinde yapılınca böyle oluyor zor bebekler bunlar kıymetliler.
canım sen benim aklıma gelen ama buraya yazmadığım soruları bilsen.. insanı şeytan dürtüyor. bol bol kalbini yoran vesvese ve şüphelerden Allah'a sığınmak lazım o zaman rahatlıyorsun.

Son düzenleme:
10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
16. gun degerım 67 düşüyor bebegım malesef gecen kanamamda dusmeye baslamıs demekkı yapacak hıc bısey kalmadı

Canim suan okadar üzüldüm ki inan anlatamam..Allah sabrini versin bende korkuyorum inan ..Rabbim herseyin hayirlisini versin..cok gecmis olsun..isallah hemen toparlarsin kendini..

arkadaşlar merhaba baya uzun zaman oldu girmeyeli herkez inşallah iyidir

incicim tedaviye başladın mı merak ettim seni

tebrik ederim canım allahım tamamına erdirsin inşaallahh

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
16. gun degerım 67 düşüyor bebegım malesef gecen kanamamda dusmeye baslamıs demekkı yapacak hıc bısey kalmadı

canım biliyorum ne desek boş ama RABBİM içini ferahlandırsın

üzme kendini birdahaki sefereinşallah

HAYIRLISI OLSUN CANIM.SONU BEBEKLİ OLSUN İNŞALLAH.YUMURTA SAYIN ÇOK GÜZEL ÖZEL BİŞEY YAPTIN MI CANIM TEDAVİDEN AYRI?

BEN ÖĞLEN ARASI GİTTİM KURU KAYISI,KURU İNCİR,KAJU,FINFIK,CEVİZ,BADEM VS.ALDIM.BABAMADA BALLA POLEN TEMBİHLEDİM..YUMURTAM NE KADAR FAZLA OLURSA ŞANSIMIZ O KADAR FAZLA OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM PGT OLACAĞI İÇİN...

canım sana şuan ne söylesek eminim acını hafifletmez.ama rabbim senin her zaman yar ve yardımcın ona sığın,o senin için bunu hayırlı görmüş bunu nasip etmiş,tevekkül et.acılar seni yıkmasın daha da güçlendirsin ki yeni tedavine daha güçlü başlayasın.Rabbim gönlümdekini hakkıma hayırlı eyle,hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle(hz.Ali)

canım rabbim sabır versin sana içini ferahlandırsın inşallah.tevekkül et canım.vardır rabbimin bir bildiği.imtihan dünyasındayız işte.hepimiz farklı şeylerle sınanıyoruz.rabbim en yakın zamanda kucağına gül kokulu bebişlerle doldursun inşallah.

bu pgt dediğiniz genetiğine mi bakıyorlar?

geçmiş olsun canım hayırlısı böyleymiş üzme kendini inşallah herşeyin hayırlısı olur

tebrik ederim canım inşallah bebeğin seninledir hayırlı olsun

saol ılk defa yasıorum bu durumu ılk denemem hıc tutmamıstı bu daha zor ama tutup dusmesı yaşayacakmışım demekkı dıyorum yınede hamdolsun

inş tekrar yasamazsın 2. tedavınde bebgıne kavusursun ben tekrar denemeyı dusunmuyorum artık zaman ne gösterır bılmem ama hayırlı degılmıs dıyorum yoruldum tedavı suresınce Allah nasıp ederse verır kendıme bır plan yapıp ugrasıcam bıseylerle yoksa boyle durup dusunmeyle kendımı yıpratıcm yada etrafa laf anlatmakla bılıyosunuz cok zor aynı kısının 5 kere bişey yokmu dıye sorması ınsanın dövesı gelıyor buna da şükür dıyorum zaten hakımda hayırlısını yasat bana . umudum sızsınız ıns sızın bebeklerınızı kucgınıza aldıgınızı duymak ıstıyorum ben bunları yasamayın ınş

amin inş cnm tekrar tedavıyı hıc dusunemıyorum inş kendılıgınden olur bana suprız yapar inş siz bu iniş cıkısları yasamayın saglıklı saglıklı alın bebeklerınızı kucagınıza

inş cnm unutabılırım kendımı gectım ailemde uzuluyor onlarıda dusunuyorum bu rıskı tekrar göze alamıycam sanıırm Allah ınş kendılıgınden nasıp eder banada bır gun kabak cıcegim inş meleklerını alıcaksın kucagına bende sızler ıcın dua edıcem hersey yolunda gıtsın kavusun ıns bebeklerınıze Allah ayırmasın sızı inş

Canim suan okadar üzüldüm ki inan anlatamam..Allah sabrini versin bende korkuyorum inan ..Rabbim herseyin hayirlisini versin..cok gecmis olsun..isallah hemen toparlarsin kendini..

çok geçmiş olsun arkadaşım allahım bidaha yaşatmasın üzüldüm gerçekten

düşünmemeye calısıyorum demekkı boyle yazılmıs elden ne gelır akşam eşime söylemek zor olacak bıraz ama napalım yapacak bısey yok inş sizlerin başına gelmesın boyle seyler mutlu olun bebeklerınızle ınş ben burdan herşeyin guzel gıttıgını duymak ıstıyorum bebeklerınızın resımlerını görmek ıstıyorum ıns o gunlerde gelecek Allah razı olsun hepınızden butun ıyı dılek ve dualarınız ıcın

Allah razı olsun butun guzel dıleklerınız ıcın tesekkur ederım Allah bu kalplerınızın güzellıgı gıbı bebeklerınızle güzel günler yaşamayı nasıp etsın sızlere

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________

Allah sabr versin. Ne diyeyim, yaşadığın zor bir durum. Rabbim tüm sıkıntılarını günahlarına keffare eylesin. Sana öyle güzel, tatlı, sağlıklı bebişler versin ki, bu günleri hayel-meyal hatırlayasın ve senin için hiç bir anlamı olmasın. Sadece kalbinin sızısı mutluluğunu büyütmeğe yardım etsin.

canım sizde sorun neydi bilmiyorum ama inşallah bir daha tedaviye gerek kalmadan kendiliğinden gelir bebişin

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
cnm çok üzüldüm ama RABBİMDEN olunca herşey boynumuz kıldan ince
yaşadıklarını atlatıp yepyeni güzel hayırlı sayfalar yaşatır inş. RABBİM
hiç bizaman ümidini kesme ummadığın andada seni mutlu eder bellimi olur.

bu pgt dediğiniz genetiğine mi bakıyorlar?

evet canım benim rahatsız bir oğlum var.onun doku grubuna uygun bebek olması gerekiyor onun içinde tüp bebek yaptırıyoruz.ne kadar fazla yumurta olursa o kadar şansımız fazla oluyor.25 tanede sağlıklı bebek olsa benim oğluma genetiği uymuyorsa bizim için birşey ifade etmiyor başka bir tedaviye erteleniyor ama hastahanede genetikte aynı ücreti yine alıyorlar malesef

allah razı olsun butun guzel dıleklerınız ıcın tesekkur ederım allah bu kalplerınızın güzellıgı gıbı bebeklerınızle güzel günler yaşamayı nasıp etsın sızlere

saol canım ama.sadece bizlere değil sanada yaşatacak,sende anne olacaksın ve kollarında çok kıymetli senden medet bekleyen bir çift göz bakacak gözbebeklerine.rabbim insana herşeyi gösteriyor da sabretmek gerek güzel arkadaşım.

Oğlumun rahatsızlığıyla ilk yüzleştiğimde yıkılmıştım.dünyadamıyım,yerdemiyim,göktemiyim hiç birşey bilmiyordum.ananem geldi bir gün yanıma üzülme kızım dedi.rabbim derdi dağa vermiş dağ yarılmış,ağaca vermiş ağaç devrilmiş.insana vermiş.insanoğlu hem gülmüş hem ağlamış.onu şimdi daha iyi anlıyorum.için kan ağlasada hayat devam ediyor ve bizi şaşırtmaya devam ediyor.rabbim seni bundan sonra her şaşırttığıyla yüzünü güldürsün inşallah.

Canım cok üzüldüm ama ne desm boş lütfen kendini yıpratma ve üzülme bu yol malesef bazılarımız icin daha uzun bazılarımız içinse daha kısa sürüyor ama eminim bu süreçten mutlu sonla ayrilicaz hepimiz o yüzden yılmak yıkılmak yok canım cok öptüm seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…