Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

inşallah balım sankı ilk defa gidicem hastaneye bakalım MAcetle nasıl gececek. Prolaktını kuru incir yukseltıyormus sanrıım bakıorumda senın ıcın formlara bsey bulamadım daha

Iyi gececek insaallah sakin ol :) Minislerini goreceksin onu dusun :) Sagol canim.

inşallah balım sankı ilk defa gidicem hastaneye bakalım MAcetle nasıl gececek. Prolaktını kuru incir yukseltıyormus sanrıım bakıorumda senın ıcın formlara bsey bulamadım daha

incir kürü bazılarında prolaktini 120 nin üzerine filan çıkarmış artık tesadüf mü bilemiyorum forumlarda okudum şimdi

10. Gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
16. Gun degerım 67 düşüyor bebegım malesef gecen kanamamda dusmeye baslamıs demekkı yapacak hıc bısey kalmadı

geçmiş olsun canım inş çabuk toparlanırsın rabbim sağlıklı hamılelık ve bebekler nasip etsin sana

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
16. gun degerım 67 düşüyor bebegım malesef gecen kanamamda dusmeye baslamıs demekkı yapacak hıc bısey kalmadı

canım çok geçmiş olsun
inşallah rabbim en kısa sürede sana bu acıları unutucak mutluluklar verir

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
16. gun degerım 67 düşüyor bebegım malesef gecen kanamamda dusmeye baslamıs demekkı yapacak hıc bısey kalmadı

Canımm sakın üzülme rabbim hayırlısını bilir inşallah sende anne olacaksın ben inanıyorum dualarım seninle kalbini ferah tut

maşallah sayın çok ama çok iyi saglıklı bebişlerin olur inş

hayırlı olsun cnm büyük ihtimal hamilesin hemen kan testi yaptır

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________

cnm çok zor ama sabır de dua et rabbim sana yardım etsin

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________
canım cok üzüldüm Rabbim sabrını versin ins en kısa zamanda bu acını unutturacak müjdeler alırsın

canım hayırlı olsun diyelim ins hamilesin gözünaydın kan testini yapınca haber verirsin

inciiii hos geldin canım

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________

geçmiş olsun canım hayırlısı böyleymiş üzme kendini inşallah herşeyin hayırlısı olur

tebrik ederim canım inşallah bebeğin seninledir hayırlı olsun

geçmiş olsun canım inş çabuk toparlanırsın rabbim sağlıklı hamılelık ve bebekler nasip etsin sana

canım çok geçmiş olsun
inşallah rabbim en kısa sürede sana bu acıları unutucak mutluluklar verir

Canımm sakın üzülme rabbim hayırlısını bilir inşallah sende anne olacaksın ben inanıyorum dualarım seninle kalbini ferah tut

maşallah sayın çok ama çok iyi saglıklı bebişlerin olur inş

hayırlı olsun cnm büyük ihtimal hamilesin hemen kan testi yaptır

cnm çok zor ama sabır de dua et rabbim sana yardım etsin

canım cok üzüldüm Rabbim sabrını versin ins en kısa zamanda bu acını unutturacak müjdeler alırsın

hayırlısı buymus demekkı yada vaktı zamanı gelmedı sabredıp beklemekten başka yapacak bısey yok inş siz bebeklerınızı kucagınıza alırsınız Böyle önce sevınıp sonra üzülmek zor Allah kımseye yasatmasın ıns

uğur böceği canım allah sabır ve sağlık versin muhakkak bunların tam tersi günlerde gelicek kanamanın olması bir yerde iyi benim değerler yavaş arttı sonra topladı sonra birden arttı keseyide gördüm kanama yok sonu yine hüsran oldu kürtaj allahım kimseyi o iğrenç şeyle sınamasın keşke kanamam olsaydıda kendiliğinden düşseydi demiştim her işte bir hayır varya şimdi ben daha güçlü bir şekilde 2.tedavimi bekliyorum seninde vakti saati değildi yada imtihan rabbim sabrını deniyor tevekkülle ve sabırla allaha sığın inşallah bir daha böylesine kötü sonuçlar olmaz ama rabbimden umutta kesilmez değerler çok düşmemiş gerçekten sağlıklı ve hayırlı olucaksa senin olsun inşalalh canım

canım ılk basta benım hamılelık testlrımın degerlerı hep dusuk gıdıyordu..ecede 26 hafta cıvarı hep elısım gerılıgı gordu nur hnm.1 hafta 10 gun gerıden geıyordu erken dogabılır dedıgı ıcın bende hep yogun bakıı ıyı bır hastane aradım medıpole gıttım.hem nur hanıma hemde medıpole gıdıyordum ıykıde oyle yapmısım benım ozel saglık sıgortam olmadıgı ıcın cok masraf olur dıyordum.....
biz tedavıden berı cok zorluk cektıkk

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________

geçmiş olsun canım, hakkında hayırlısı buymuş demek ki, ben de birinci denemem de aynı durumu yaşamıştım, bu yüzden seni çok iyi anlıyorum..
en kısa zamanda toparlanıp yeni tedavin için gün sayacaksın..
Rabbim bundan sonrası için sağlıklı sihhatli hayırlı evlatlar nasip etsin..

canım ikinci çizginin rengi önemli değil. eğer gördüysen, muhtemelen hamilesindir, Rabbim kan testinde de hayırlı haberlerini almayı nasip eder inşallah :)

10. gun degerım 54
12.gun degerım 188
14 __________

uğurböceğim benim. keşke sana sarılabilseydim.. Rabbim bugünleri de unutturacak, mutluluktan yüzünün güleceği günleri de nasip edecek inşallah.. senin için dua edeceğim. nolur üzülme.

incir kürü bazılarında prolaktini 120 nin üzerine filan çıkarmış artık tesadüf mü bilemiyorum forumlarda okudum şimdi

valla bir incir dedim ortalığı karıştırdım

denturcum değerlerin yavaş artarken ne kadar yavaştı? benim gibi %63 civarında falan mıydı? yoksa 15-20 mi artıyordu?

kızlar, hergün iğne dozu için arıyorlar ya,
bugün de çatlatma iğnesi için araaycaklardı ama hala aramadılar..
değerlendirme toplantısı bitmiştir ama arayan yok, unutmamışlardır değil mi?
yoksa ben mi arasam..

için rahat etmeyecekse ara canım ama ararlar mutlaka. akşam 5e doğru arıyorlar..

canım beni çatlatma iğnesi için aradıklarında akşam 6 dı ararlar merak etme

için rahat etmeyecekse ara canım ama ararlar mutlaka. akşam 5e doğru arıyorlar..

genelde 1 buçuk 2 gibi ararlardı da, çatlatma iğnesi farklı olabilir.
galiba panik atak oluyorum, telaşıma bakın..
sanki ilk tedavim
ama inş son olur..

genelde 1 buçuk 2 gibi ararlardı da, çatlatma iğnesi farklı olabilir.
galiba panik atak oluyorum, telaşıma bakın..
sanki ilk tedavim
ama inş son olur..

çatlatma iğnesi için daha geç arıyorlar.. sakin canım, Rabbimin izniyle güzel olacak herşey.. :) inşallah hayırlı ve güzel haber alırsın tedavinin sonunda.

seni transferden sonra merak ediyorum, sanırım benden daha bomba sorular soracaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…