Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

banada ozellıkle ilacların tamamını hesaplattıgında eczaneler arası 500 lıraya yakın fıyat oynuyor dıkkatt edın dedıler özellıkle hastanenın karsısındakı pahalı veırıyormus ben oraya deıl bır kac eczaneye sordum 1350 cıvarı soyledıler annemın tanıdıgı bır yer vardı o 1200 e verdı ordan aldım 2 ovıtrelle 3 gonal 5 catlama durdurucu iğne ve seker hapı

cnm ben normal devlet hastanelerınden bırıne gıtmıstım yapmadı o kalktı dedı artık olmuyor ama zeynep kamılı dene sen orayı bılmıyordum ben

bişey olmaz ıns cnm benımde basıma aksılıkler geldı iğnem apse yaptı antıbıyotık kullandım kalcamın ustune yatamıyodum bazen gece karnımın ustune yatmısım ama Allah verdımı verıyor tuttu cok sukur inş bişey olmaz bebegınde sana sıkı sıkı tutunur

test yaptırmaya gıdıyorum bugunku test daha cok korkutuyor benı ıns degerım dusmemıstır bebegım benledır

canım umarım bu ay sonu seni pozitifi görürsün
herşey cok olumlu olsun
sonu bebek olsun:emir_bebek:

incim geçmiş olsun inşallah hiçbirşeyin yoktur.benimde şikayetlerim var hemoroidden şüpheleniyorum ama doktora gitmiyorum gitmek istemiyorum.inşallah cumartesi günü hayırlı haberlerle gelirsin de nisan tayfalarının listesini yaparsın

Ya ben seni yeriiiiiiim :)) ) Kiyamamm nasida arkadasini uzaklardan takip edip moral veriyoo:)) ooo ben hamile kaldim ya simdi sen bittin jolly :)) canim aslinda korkularim var hamile kaldik ama simdide degerler insani yipratiyor...hamileyim diyemiyorum sevinemiyorum .ben boyle hayal etmemistim bu beni cok uzuyor cnm ..hayirlisi olsun herseyin isallah. .
Evet cnm bende seni arada goruyorum cok sevinmistim hamile olduguna inan..Çünkü cok zorluk atlattin biliyorum cnm. .isallah benim degerim 2 katina cikar suan sevinemiyorum..suraya soyle uzun uzun hamileyiiim yazmak isterdim esimde sevinemedi ne yapsin adam ..neyse guzel haberlerimi yazarim isallah..opuyorum cok..saglikla evladini kucagina alirsin isallah..

Kızlar merhaba..

Giremedim iki gündür, geçmişe de bakamadım, çoook uzun..

Ancak gözüme beylemin yazdıkları ilişti. Canım hiç sıkma canını. Ben hatırlarsın, burada yazmıştım. Funda Hanım baktığında yalnızca bir yumurtam vardı, 17 mm’de. Diğerleri de minik minik geriden geliyordu. 8-9 mm falan. Bende ciddi pco var. O yüzden yumurta gelişimim çok zordu. Yan etkileri çok olabilirdi. Ben telaşlı biriyimdir ama bu konuda özellikle çok tevekkül ettim. Verecek Rabbim bir yumurta ile de verir demiştim. Funda Hanım da bir yumurta ile gebe kalan hastalarımız var demişti. Muayenede ağrım oldu hatta, o kadar kurcaladı, karnıma bastırdılar hemşire ile. Başka hiç yumurta göremediler! Ama 5 tane yumurta toplandı opuda. Hem de 3 tanesi gayet kaliteli idi. İsteyen Allah nelere kadir. Bizim bir planımız var, gördüklerimiz var. Ama Rabbim benim dediğim olur dedi. Sonra 3’ü de döllendi, 5. Güne kadar iki tanesi AA kalite ile gittiler. Ben bunu hayal bile edemezdim, bir tane çıkacak, o da döllenecek mi diye endişe ederken bana 2 tane embriyo transfer ettiler ve ben şu an Allahıma binlerce şükür hamileyim. Diyeceğim o ki, Rabbim diledikten sonra neler olur.. mesela benim değerim %63 artıyor, yabancı sitelerden de çok araştırdım. Bu değer yeterli diyorlar. Bilmiyorum, belki de bir tanesini kaybediyorum bebeklerimin. İlk başta çok sıkıntı yaptım ama gerçekten şimdi rahatlattım kendimi. Uğurböceği demişti bana, Allah sana mucize yaşattı diye opuda. Şimdi de tamamen tevekkül ettim. İnanıyorum keselerini de kalp atışlarını da göreceğim Allahımın izniyle..

Diyeceğim o ki hiç canını sıkma. Bir taneymiş, kırk taneymiş. Önemli olan kalitesi ve herşeyden önce Rabbimin dilemesi. Yaratan O. Bol bol dua et, meryem suresi, yasin suresi oku, ya mübdi çek.. Hz. Zekeriyya’nın duası var kuranda, evlat için.. ondan et sürekli. İnşallah pozitif haberlerini duyacağız..

Verdecim, kalemi kesinlikle tavsiye ederim çünkü dozu ayarlaması çoook daha rahat.

Pozitif sonuç alan arkadaşlarım hayırlı, uğurlu olsun!!

İnci tanem, bir tanem :) inşallah sorun çıkmayacak merak etme. Senin için dua edeceğim. Hemoroid sorunu bende de var sanırım, çok ciddi sıkıntı çekiyorum.

Kızlar, hamileler :) ateş basması ve aşırı uykusuzluk sizde de var mı?

Son düzenleme:
herkeseee merhabalarrrr

tedavideki arkadaşlarrr sakın umutsuz olmayın önemli olan tek olsun ama kaliteli yumoşlarınız olsunnn..

kabakçiçeği ateşbasması oluyor da uykusuzluk yok bende

dünden beri seni çok merak ettim neyse ki sende bebişte iyi bu arada birşey sorucam hemoroid hamilelik döneminde ne gibi sıkıntılara sebep oluyor ?

bi de bende de yumurta sonrunu var opu da 1 tane alınabildi hatta Mustafa bey diğerini de alabilmek için bahsettiğin gibi çok uğraştı ama alamadı o yumurta da malesef döllenme olmamıştı şimdi nisan ortası gibi 2. tedaviye başlıyıcaz senin bana önerebileceğin şeyler var mı aklına gelen ?

ben geçen ay çörek otu tükettim ve muayeneye gittiğimde hiç yumurtam yoktu hatta sağ tarafımda çok büyük bir kist vardı ?

herkeseee merhabalarrrr

tedavideki arkadaşlarrr sakın umutsuz olmayın önemli olan tek olsun ama kaliteli yumoşlarınız olsunnn..

kabakçiçeği ateşbasması oluyor da uykusuzluk yok bende

sabahları ateş basması oluyor bana özellikle. bir de uykusuzluk fena yaptı beni :)

canım iyiyim çok şükür. haftaya çarşamba keseyi görmeye gidiyoruz inşallaaaahhhh :) ama işlerim o kadar yoğun ki gündüzleri pek giremiyorum. akşam da saat 9da gözlerim kapanmaya başlıyor, saat 21,30da uykudayım :))

canım sen ilk tedavini de mi memorialda oldun? eğer öyleyse onlar şimdi ayarlayacakları dozu daha iyi bilirler. mesela bana senin vücudun nasıl tepki verecek bilemiyoruz demişlerdi. çünkü ilk tedavimdi. aslında yumurta konusunda çok yapabileceğin birşey olmuyor. iğnelerini aynı saatte vurmaya çalış, ben ona özen gösteriyordum. bol bol dua et.. pko illet birşey gerçekten. aşırı yumurta da verebiliyorsun, hiç veremeyebiliyorsun ya da. ki bendeki pko çok ciddi. iki yumurtalığımda da dolu, ultrasonda görebiliyorum.

bahsettiğin bal-tarçın-çörekotu karışımını ben de yemiştim, saraçoğlunun sitesinden. ama bana sökmedi malesef. soğan kürü de yapmıştım, 1 sene herşeyi denedim. neticede sıfırdı. sadece kuru incir yemeni tavsiye ederim arada, yumurtaları kuvvetlendiriyormuş ama çok abartma tabi prolaktin yükselmesin :) herşey yolunda gidecek inşallah üzülme. pkolularda tutunma oranı yüksek ama. en başarılı grupta sayılıyorlar.

hemoroidi yazmayı unutmuşum ya hamileliğin ilerleyen dönemlerinde bildiğim kadarıyla bağırsaklara baskı olduğundan kabızlık artabiliyor ki ben zaten bu konuda çileli biriyim çok zorlanırsan kanama yapabiliyor ki insanı çok rahatsız ediyor, acı veriyor. benim kuzenim doğumdan sonra çok çekmişti. bebeğe zararı olmaz Allah'ın izniyle ama anneyi epey zorluyor. benim şu an yemediğim şey kalmadı ama hala kabızlık çekiyorum kasıklarımı zorlamak zorunda kalıyorum.

canım bende de aynı sorun var her sabah gözümü açtığım gibi bir kuru kayısı yiyorum ( sarı değil kahve rengi olanından ) o beni kurtarıyor bide birşey dicem ben günde 3 -4 tane kuru incir ve hurma yiyorum çok mu şimdi bu

bir prolaktinim eksikti yani ben vallahi ne yapacağımı şaşırdım onunlada senelerce uğraştık zaten ben en iyisi gidip bi tahlil yaptırayım prolaktin için kurt düştü şimdi içime

Yazdıklarından sonra bir ohh çektim, içim rahatladı..başlarda eşim için endişelenmiştim..
Bizim şer gördüklerimizde bir hayır vardır mutlaka, burası bana çok iyi geldi, artık daha fazla düşünmeyeceğim inş..
Yoktan var eden Rabbim inş bana da mucizemi yaşatır..
Rabbim diledikten sonra biz ne desek boş, inş senin de sağlıklı bir gebeliğin olur..Bir ya da iki ne farkeder ki, sağlıklı sıhhhatli imanlı evlatlar olsun, bize yeter..
bir (altın) yumurtam 16 mm olmuş, sanırım bugün çatlatma iğnemi verecekler..

canım 1 tanesının ucu bellı 1-2 haftadır cıktı ama daha tam cıkmadı yanı dıgerıde cıktı cıkıcak 2 taneler yanıı

allah kolaylık versin canım. diş çıkarması zor oluyor bebelerin.
sende bayağ zorluk yaşamıssın canım yaa. benım anlamadığım maşallah çok güsel açılman olmuş sana neden suni sancı vermişler? sancı olmadan doğum olmuyor mu? yani açılman var ya zaten, ondan diyorum. Allahın işine bak bide. ecenın başı görundüğü halde yine de apar topar sezeryana alınmışsın. ne diyim bacım yaaa, rabbim bidaha yaşatmasın.
nur hanımda maşşallah nasıl anlamış daha 26 haftalıkken ecenın erken doğacağını. ben de 28 oldum nerdeyse, bi nur hanıma görunsem mı acaba, bana da dicek mi erken olur bu die hazırlıklı olalım dimi. sonra abımın düğününde doğurmayayım şak die acaba nur hanım neden öyle dedi sana??
Rabbim hayırlı uzun ömur versin canım yawruna..

yok canım rahat ol, üç beş kuru incirden olmaz birşey Allah'ın izniyle. aşırı yiyordum ben bir ara mesela günde 10 tane falan :) tedavi başında senden zaten bu testler alınmadı mı? benim de mesela tiroit sorunum var. hala ilacını içiyorum, önceden onu bir tedavi ettik.
kuru erik de iyi geliyor, üzerine ılık su. hurma iyi geliyor. kuru incir kurtlu çıkabiliyor ya yemiyorum

endişelenme canım, bol dua et. neticede bu ikinizin imtihanı, ne yapabilirsin ki.. sen de onca iğne yiyorsun, hormon yükleniyorsun. ama yapacak birşey yok, bizim imtihanımız da bu.. kenzül arş duasını da oku mutlaka.. dediğim duaları oku, kapısını ne kadar çalarsan Rabbim o kadar icabet eder inşallah. ben umut olayım sana :)

günaydın kızlar
dün gecede yazmıştım testler için sabah şişli etfali aradık yapmıyorlarmış.çapa tıpı aradık buranın hastası olmanız lazım dışardan gelip tahlil yapamazsınız demişler eşime burda tedavi görmüş olmanız lazım demişler.bende diyorum ki benim için kadın d. bölümünden eşime üroloji bölümünden randevu alalım.dr durumu izah edelim o da elimizdeki tahllillere göre sevk etsin laboratuarlara diye düşünüyorum acaba ben mi yanılıyorum.şimdide cerrahpaşayı arıyacak bakalım orası ne diyecek. sizce ne yapmalıyım

canım evet bu testi ilk başta istediler şimdi baktım tarihine 7 ocakta yaptırmışım 6.97 çıkmış eskiden 40 küsürlerde olurdu kuru incir hep aldığım bir yer var şimdiye kadar hiç sorun yaşamadık neyse ki ama yerken içine bakıyorum hep

Beylemcim Rabbim seni de o altın pıtırcığınıda arkadan gelen diğer pıtırcıklarıda korusun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…