Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydın kızlar
dün gecede yazmıştım testler için sabah şişli etfali aradık yapmıyorlarmış.çapa tıpı aradık buranın hastası olmanız lazım dışardan gelip tahlil yapamazsınız demişler eşime burda tedavi görmüş olmanız lazım demişler.bende diyorum ki benim için kadın d. bölümünden eşime üroloji bölümünden randevu alalım.dr durumu izah edelim o da elimizdeki tahllillere göre sevk etsin laboratuarlara diye düşünüyorum acaba ben mi yanılıyorum.şimdide cerrahpaşayı arıyacak bakalım orası ne diyecek. sizce ne yapmalıyım

canım ben tahlilleri acıbadem de yaptırdım ama yaptırmaz olaydım memorial la arasında 600 tl farketti hangi tahlilleri yaptırıcaksın bilmiyorum ama sperm testini özellikle memorial da yaptırman gerek seninkiler dışarıda da olsa olur bu arada amh fsh filansa kızılay da da yaptırabiliyorsun

günaydın kızlar
dün gecede yazmıştım testler için sabah şişli etfali aradık yapmıyorlarmış.çapa tıpı aradık buranın hastası olmanız lazım dışardan gelip tahlil yapamazsınız demişler eşime burda tedavi görmüş olmanız lazım demişler.bende diyorum ki benim için kadın d. bölümünden eşime üroloji bölümünden randevu alalım.dr durumu izah edelim o da elimizdeki tahllillere göre sevk etsin laboratuarlara diye düşünüyorum acaba ben mi yanılıyorum.şimdide cerrahpaşayı arıyacak bakalım orası ne diyecek. sizce ne yapmalıyım

ben telefonla cerrrahpaşa'dan randevu aldım tıbbı genetik bölümünden.
cerrahpaşa sanırım aynur hanımdı, çok ilgilendi, ne istedeiysem tek tek istek yaptı.
çapada yaptıramamıştım.
bir de internetten zeynep kamilin tıbbı gentik bölümü var ki, 10 gün sonrasına ancak bulabilrsin randevu.ama belli olmaz sen yine de oradan al randevu, gitmezsen de iptal edersin..
istersen bir dene..
cerrahpaşayı da 0212 414 34 14 arıyorsun randevu için..
genetik bölümündekiler yardımcı olur,
bir ben tüp bebek tedavisi görüyorum, çok fazla deneme şansım yok bu nedenle önlem amaçlı bu testlerin yapılmasını istiyorum.
çift olarak zor hastayız falan demiştim..

Son düzenleme:
canım ben tahlilleri acıbadem de yaptırdım ama yaptırmaz olaydım memorial la arasında 600 tl farketti hangi tahlilleri yaptırıcaksın bilmiyorum ama sperm testini özellikle memorial da yaptırman gerek seninkiler dışarıda da olsa olur bu arada amh fsh filansa kızılay da da yaptırabiliyorsun

öyle canım fiyatlar çok yüksek sperm memorialda olcak bizden genetik istendi onlar trombofili amh tester falan onları burda sorduk 1500-2000 tl arası fiyat çıktı.ama böyle devlette yaptıranları duyunca ne gerek var okadar para vermenin dedim.daha tedavinin başındayız zor olurdu baya.o yüzden sordum yaptıranlar nasıl yaptırdı diye.zeynep kamili söylediler ama randevu yok oraya biz yarın sperm testi vermek için gitcez istanbula gitmişken halledebilsek çok güzel olcak hayırlısı bakalım herşeyin

yimirtalar toplandi hastahanede yataktayim su an kahvaltimi yaptim gozum acildi.hemen size yazmak istedim.19 tane toplamdi. mummu canim dun kim yapacak diye sormussun cevap veremedim kusura bakma.nur hanim yapacak saniyordum ama funda hanim yapti. dua edin banadaaaaaa.....

öyle canım fiyatlar çok yüksek sperm memorialda olcak bizden genetik istendi onlar trombofili amh tester falan onları burda sorduk 1500-2000 tl arası fiyat çıktı.ama böyle devlette yaptıranları duyunca ne gerek var okadar para vermenin dedim.daha tedavinin başındayız zor olurdu baya.o yüzden sordum yaptıranlar nasıl yaptırdı diye.zeynep kamili söylediler ama randevu yok oraya biz yarın sperm testi vermek için gitcez istanbula gitmişken halledebilsek çok güzel olcak hayırlısı bakalım herşeyin

cnm bende zeynep kamılde yaptırdım testımı bıraz mızırdandılar işte neymıs hıc düşüğün yoksa bu tahlıller boşa yapılıyor bosa devletı zarar sokuyorsunuz felan dedı doktor bende kızdım illa düşükmü olması lazım eğer kanda pıhtılaşma sorunu varda önceden bılıp tedavısını olsamda düiüğe sebep olmasaya böyle saçmalık olurmu felan dedım sonra ıstemeyerekte olsa yazdı tahlıllerı bazı doktorlar ne akdar gerızekalı oluyorlar yaa sankı ceplerınden para verıyorlar ...

ben telefonla cerrrahpaşa'dan randevu aldım tıbbı genetik bölümünden.
cerrahpaşa sanırım aynur hanımdı, çok ilgilendi, ne istedeiysem tek tek istek yaptı.
çapada yaptıramamıştım.
bir de internetten zeynep kamilin tıbbı gentik bölümü var ki, 10 gün sonrasına ancak bulabilrsin randevu.ama belli olmaz sen yine de oradan al randevu, gitmezsen de iptal edersin..
istersen bir dene..
cerrahpaşayı da 0212 414 34 14 arıyorsun randevu için..
genetik bölümündekiler yardımcı olur,
bir ben tüp bebek tedavisi görüyorum, çok fazla deneme şansım yok bu nedenle önlem amaçlı bu testlerin yapılmasını istiyorum.
çift olarak zor hastayız falan demiştim..

canım cerrahpaşayı arayıp direk tıbbı genetiğe alabiliyozmu yoksa önce kadın doğuma alıyoruz onlarmı bizi genetiğe sevk ediyor zeynep kamilde dediğin gibi sıra yok nisan ortalarına randevu veriyor.eşim için ürolojiyemi gitmek gerek genetilk için

Umudumunumudusun mesajini gorunce yazmak istedim. Hic bir arastirma hastanesine 1 gun onceden randevu vermezler. Cerrahpasa iyidir ama sureyi uzatir. En erken zeynep kamile alabilirsin. Bu arada tedaviye baslamayacaksan kan verip sonuclari alman 1 ayi bulur. Allah islerinizi rast getirsin insaallah.

hemoroidi yazmayı unutmuşum :KK1: ya hamileliğin ilerleyen dönemlerinde bildiğim kadarıyla bağırsaklara baskı olduğundan kabızlık artabiliyor ki ben zaten bu konuda çileli biriyim:KK1: çok zorlanırsan kanama yapabiliyor ki insanı çok rahatsız ediyor, acı veriyor. benim kuzenim doğumdan sonra çok çekmişti. bebeğe zararı olmaz Allah'ın izniyle ama anneyi epey zorluyor. benim şu an yemediğim şey kalmadı ama hala kabızlık çekiyorum kasıklarımı zorlamak zorunda kalıyorum.

allahım inşallah kabızlık sorunu yasatmaz sana ben vitamın kullandıgım zaman kabız oldum ve hayatımda ıılk defa kabızlık yasadım ne kadar kötü bişeymıs afedersınızde ıkınma ıkınamıyorsun bebege bişi olur dıye saatlerce wc de kaldıgımı bılıyorum vitamını bıraktım daha olmadı 10 gün ancak içebıldım vıtamın dahada ıcmedım cok sukur bebegımde ii

yimirtalar toplandi hastahanede yataktayim su an kahvaltimi yaptim gozum acildi.hemen size yazmak istedim.19 tane toplamdi. mummu canim dun kim yapacak diye sormussun cevap veremedim kusura bakma.nur hanim yapacak saniyordum ama funda hanim yapti. dua edin banadaaaaaa.....

canım hadi hayırlı olsun maşallah 19 tane :) inşallah bolbol güzel güzel sağlıklı döllenirler Fundam benim ya severim onu ben :) elleri inşallah sana uğurlu gelir canım şimdi güzel güzel dinlen

cnm bende zeynep kamılde yaptırdım testımı bıraz mızırdandılar işte neymıs hıc düşüğün yoksa bu tahlıller boşa yapılıyor bosa devletı zarar sokuyorsunuz felan dedı doktor bende kızdım illa düşükmü olması lazım eğer kanda pıhtılaşma sorunu varda önceden bılıp tedavısını olsamda düiüğe sebep olmasaya böyle saçmalık olurmu felan dedım sonra ıstemeyerekte olsa yazdı tahlıllerı bazı doktorlar ne akdar gerızekalı oluyorlar yaa sankı ceplerınden para verıyorlar ...

aynen dediğin gibi canım saçmalıktan başka birşey değil.o kadar kayıbı birde bize sorun kolay sanıyorlar onlar galiba.ceplerinden para çıkmıyor aksine ceplerine para giriyor yinede suratsızlar.allahım karşımıza vicdanlı drlar çıkarsın

canım benim o kahvaltı ettiğim an kendime geldiğim andı, çook acıkmıştım :KK1::KK1:
sayın çok güzel, hadi bakalım hayırlısı ile döllensinler inşallaaahhh..

canım evet bu testi ilk başta istediler şimdi baktım tarihine 7 ocakta yaptırmışım 6.97 çıkmış eskiden 40 küsürlerde olurdu kuru incir hep aldığım bir yer var şimdiye kadar hiç sorun yaşamadık neyse ki ama yerken içine bakıyorum hep :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Beylemcim Rabbim seni de o altın pıtırcığınıda arkadan gelen diğer pıtırcıklarıda korusun inşallah

Amin İNŞALLAH..
yok canım rahat ol, üç beş kuru incirden olmaz birşey Allah'ın izniyle. aşırı yiyordum ben bir ara mesela günde 10 tane falan :) tedavi başında senden zaten bu testler alınmadı mı? benim de mesela tiroit sorunum var. hala ilacını içiyorum, önceden onu bir tedavi ettik.
kuru erik de iyi geliyor, üzerine ılık su. hurma iyi geliyor. kuru incir kurtlu çıkabiliyor ya yemiyorum :KK1::KK1:

endişelenme canım, bol dua et. neticede bu ikinizin imtihanı, ne yapabilirsin ki.. sen de onca iğne yiyorsun, hormon yükleniyorsun. ama yapacak birşey yok, bizim imtihanımız da bu.. kenzül arş duasını da oku mutlaka.. dediğim duaları oku, kapısını ne kadar çalarsan Rabbim o kadar icabet eder inşallah. ben umut olayım sana :)

Evet ya, senin o zor günlerini de hatırlıyorum, nereden nereye geldin..Maşallah..

Geçmiş olsun western, bugün ben de hastaneydim, bol bol kaliteli kaliteli döllenirler inş.

Sanırım biraz durumu izah edip, ısrarcı olmak gerekiyor.yoksa yazmıyorlar. sen de düşük yapıp tekrar deneme gibi bir lüksünün olmadığını izah edersen, insafa gelir belki...

Son düzenleme:
Umudum canim kromozom analizi ve trombofili paneli icin genetige gidiyorsunuz esin de sen de. Homosistein prtein s gibi tahliller varsa onlar icin de sen kadin doguma gidiyorsun. Capadan almaya ugrasmayin. Kendi hastalari olmanizi istiyorlar. Cerrahpasa 2-3 ay sonrasina veriyor randevu. En guzeli zeynep kamilden almak.

Kizlar gecmise bakamiyorum. Eve donunce hepinize yazacagim insaallah :) Bir sorum var. Kuru kayisi prolaktini yukseltir mi?

canım cerrahpaşayı arayıp direk tıbbı genetiğe alabiliyozmu yoksa önce kadın doğuma alıyoruz onlarmı bizi genetiğe sevk ediyor zeynep kamilde dediğin gibi sıra yok nisan ortalarına randevu veriyor.eşim için ürolojiyemi gitmek gerek genetilk için

cerrahpaşa artık randevuları telefonla günlük veriyor, yani bu gece 12 den sonra ararsan cumaya ancak alabilrsin.. yada pazartesiye..
verdiğim numaradan genetik bölümünü tuşluyorsun..
ben genetik bölümüne direk gittim, elimdeki memorıalın istek kağıdıyla, genetikle ilgili tahlilleri istedi.
sonra oradaki doktor burada kadın doğum bölümünün yazması gereken tahlillerde var dedi.
ben de rica ettim, belki orada yazdıramam, siiz buradan yazabilr misiniz dedim..
ısrarlı oldum yazdı..
ama en azından genetikle ilgili olanları yazdırabilrsin zaten pahalı olanlar da onlar..
her ihtimale karşı, cerrahpaşadan aynı güne hem kadın doğumdan hem genetikten telefonla randevu al.
ben bu şekilde halllettim, sanırım biraz da sana denk gelen doktorun vijdanına kalmış..

Kizlar gecmise bakamiyorum. Eve donunce hepinize yazacagim insaallah :) Bir sorum var. Kuru kayisi prolaktini yukseltir mi?

incicim ben 1 senedir yiyorum günde 2 - 3 adet ocak ayında prolaktinim 7 çıktı bende yükseltmedi yani ciddi kabızlık sorunum olduğu için doktorum ye demişti bi de probiotikler varya onları kullanamaz mısınız acaba ?

mummu.kabakcicegi.beylem tesekkur ederim kizlar.inssallah hersey guzel olsun allahin izni ile.neyse esim kiziyor gozunu actin tele sarildin diye ben biraz naz yapim en iyisi :KK66:)) insallah guzel gelismelerle gelirim yine.

selam arkadaslar
butn yenı hamılelerı tebrık edıyorum Allah tamamına erdırsın dıyorum :nazar:

benım bulantılar kusmalar ohooo aldı basını gidiyo
baygın halime modundayım
dogru duzgun bişey yıyemıyorum
ekmek kokusu bıle benı rahatsız edıyo
ınsallah çok surmez

X