Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ben senden once ararım onu canım aynıı nur hnm gıbı bence cok memnun kalıcaksınn

inş canım yaaaa. gerçekten çok sıkıldım doktor değiştirmekten. bu beşinci olacak :KK17: dedim ya, cmrts gunu gördum neşe hanımı yanımdan geçti. ayyy dedim, tuğçeyi dinleyip direk neşe hanıma gitseydim ya, diye geçirdim içimden. kısmet işte :KK31:

tuğçecim sen hala neşe hanımla görüşüyor musun? bide ecenın takiplerini de medipolde yaptırıyorsun sanırım?

inş canım yaaaa. gerçekten çok sıkıldım doktor değiştirmekten. bu beşinci olacak :KK17: dedim ya, cmrts gunu gördum neşe hanımı yanımdan geçti. ayyy dedim, tuğçeyi dinleyip direk neşe hanıma gitseydim ya, diye geçirdim içimden. kısmet işte :KK31:

bızde ordaydık cumartesı gunu kaynanamı goturduk genel bır muayeneye..eceyı felan aldı sevdı..2 saat farkla kacırmısız bırbırımızı..orda olsaydın gorucektın benım sıpayııı

bızde ordaydık cumartesı gunu kaynanamı goturduk genel bır muayeneye..eceyı felan aldı sevdı..2 saat farkla kacırmısız bırbırımızı..orda olsaydın gorucektın benım sıpayııı

allah kısmet ederse bundan sonra hep medipoldeyim. geçen hafta arkadaşımda orda yaptı doğumu. çok memnun kaldı. yazarım buraya gittiğim zaman. denk geliriz inş görüşürüz birgun. kraliçenizi de görüp severim inş :KK16:

Arkadaşlar alıntı yapmadım, hepinize ayrı-ayrı teşekkür ederim. Gerçekden çok mutlu oldum:KK16::KK16::KK16:. Büyük ihtimal testi 21 martta yaptırıcam. Ancak sizden aldığım qazla bu gün testi yaptım, elhamduLillah çift çizgiyi gördüm, oysa kesinlikle idrar testi yapmak niyyetim yokdu, idrar testini hiç sevmiyordum. Bu bile tamamen farklı bir duygu. Rabbim hepimize evladımızı kucağımıza almayı nasip eylesin:KK16::KK16::KK16:

canım yarın sabah tekrarla testi ondan sonra kan ver...inşallah umduğun gibidir.bizi de haberdar et..:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: ha canım bir de transferden sonra kaçıncı günde yaptın testini...

tekrar yaptım elhamduLillah yine çıktı. Benim seninle aynı günde opum oldu. Yani test tarihim Memorial üsulu 21 mart ve sanırım testi o gün yaptırıcam.

canim sizdeki sorun neydi ve kacinci denemeniz?

Bu bizim 4. denememiz. Baskın olarak erkek inferlitesi. Bende de polikistik over var. Eşimin tedavisi ile yıllarca uğraştık durduk, 6 yıl boyunca bir adım bile ilerleyemedik:KK19::KK19:. 8 aydır da tüple uğraşıyoruz. ElhamduLillah bu kadarını yapa bildik:KK9::KK9:.

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK16:

bugün çakırın test günü dimi hadi çakır müjdeni verrr:KK16:
keten prenses cnm testini tekrarlayacaksın bugün dimi..inş.güzel baherlerinde gel:KK16:
başka test tarihi olan var mıydı kızlar..:44:

şafak 9:KK9:

kızlar eşim aradı şimdi çok şaşkınım.ayın 1de verdiğimiz genetik testimiz 2 ay içinde sonuçlanır demişlerdi bizde tüm planımızı mayıs başı gibi tedaviye başlanır diye düşünmüştük,ben bugün aradım kız mail bekliyorum gelsin size ortalama bir tarih söylerim demişlerdi.mail gelmiş eşimi aramışlar ve genetikler hazırlanmış benim reglimi bekliyorlarmış buda nisanın ilk haftası demek.çok şaşırdım elim ayağım titriyor.ben ne yapacağım kime ne diyeceğim bilmiyorum.çok şaşkınım.kendimi cimcikliyorum ama offfffffff .....

canım ne güzel size süpriz olmuş bence en kendini hazır hissettiğin en kısa sürede tedavine başla inşallah seninde mutlu haberlerini alırız

Bu bizim 4. denememiz. Baskın olarak erkek inferlitesi. Bende de polikistik over var. Eşimin tedavisi ile yıllarca uğraştık durduk, 6 yıl boyunca bir adım bile ilerleyemedik:KK19::KK19:. 8 aydır da tüple uğraşıyoruz. ElhamduLillah bu kadarını yapa bildik:KK9::KK9:.

Umut oldun bana bizde de sperm sayi düsüklügü morpholoji ve hareket bozuklugu var bende de endometriose vardi.10 yilda 6.kere tüpbebek tedavimiz oldu, insallah bu defasinda türkiyeden mutlu haberlerle döneriz. Dualarinda benide katarsan cok sevinirim.

Kızlar ben bu gün test yaptım ve ikinci çizgi belirgin pembe renkde çıktı. İlk kez böyle bir şey yaşadım :KK5: :KK5:

Eşimi razı sala bilirsem yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum. İçim rahat, inşeAllah her şey yolunda gider. Qarip bir duygu, testi tekrar-tekrar alıp bakıyorum.

Rabbim bana ve bu yolda çabalayan her kese sağlıklı evlatlar versin.

Sümeyyecim senin adına çok sevindim inşallah bebişlerin sımsıkı tutar ve Rabbim sağlık sıhat içinde kucağına almayı nasip eder ettiğin o güzel dualar korur seni

canımmmm şafak kaççç :KK52: Nasılsın ? Heyecn var mı

akasya canım benim heyecanı yenmeye çalışırken kaygılar başlıyor :18: şafak 9 dua et ne olur akasyam

inş.. Bişey olmayacak canımm allahın izniylee sıkı sıkı sarıl bebişineeee

burdayımm kuzummm naptın aldınmı randevuuu

happy tel.açmadın senden haber bekliyorum müsait değildin heralde nasılsınnn.biz iyiyiz canım şükür bir sıkıntımız yok allahın izniyleee gaz sıkıntısı dışındaa:))

denturrrrr 29 unda bende ordayımmmmm

dua et mikrom bnde orda olayım :)) seninle karşılaşmak bana iyi gelicek eminim

canımmm çokkk geçmişş olsunn dikkat et kendineee cidden bizi unuttun zannettik ama :))

dualrımız sizlerle kızlarrrr:KK16:

Canımmmm bu çok güzel bir haberrrr hadi bismillah inş... Tedavin boyunca hep böyle güzel süprizlerrr yaşarsınnn dualrımızzz sizinleee miniğimiz şifa bulacakk allahın izniyleeee

denturcum nasılsın iyi misin ?

test günü için mi gün sayıyorsun ?

yanlış hatırlamıyorsam sen pek dinlenemiyordun di mi ?

iş vs vardı

X