Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

denturcum nasılsın iyi misin ?

test günü için mi gün sayıyorsun ?

yanlış hatırlamıyorsam sen pek dinlenemiyordun di mi ?

iş vs vardı

iyiyim canım sen nasılsın dondurulmuş tedavisi için gün saıyorum tatlım allah izin verirse bu ay deniyeceğiz doğru hatırlıyorsun canım dinlenmek benim için çalışmak gibi birşey oldu artık sen neler yapıyosun

iyiyim canım sen nasılsın dondurulmuş tedavisi için gün saıyorum tatlım allah izin verirse bu ay deniyeceğiz doğru hatırlıyorsun canım dinlenmek benim için çalışmak gibi birşey oldu artık sen neler yapıyosun

bende iyiyim teşekkürler bizde 2. denememiz için bekliyoruz eğer bir sorun olmazsa nisan 2. hafta gibi başlıycaz

canım bu güzel bir haber!! reglinle başla hemen, hiç geciktirme :) Rabbim inşallah hayırlı neticeler almayı nasip eder.

bilmiyorum mazur gör :) senin sanırım bir bebeğin var di mi şu an? ikinci çocuğa mı tedavi görüyorsun?

TEŞEKÜR EDERİM CANIM BENİM.EVET BENİM 2.BEBEĞİM OLACAK.OĞLUMUN RAHATSIZLIĞI İÇİN TÜP BEBEK YAPTIRIYORUZ.

Çok güzel bir haber bu :KK16: Müjdeli haberlerini bekliyoruz canım.. Dualarımız PGT'ci annelerle .. :KK1:

ALLAH RAZI OLSUN CANIM.DUALARIMIZ TÜM BEBEK İSTEYENLERE...
Gözün Aydın canım umarım hep böyle iyi haberlerini alırız Nisan tayfasımiii olcannn :KK16:

İNŞALLAH CANIM,REGLİM NİSANIN İLK HAFTASI GELİR DİYE DÜŞÜNÜYORUZ.ONUN İÇİN NİSAN TAYFASI OLUCAM.

Kızlar ben bu gün test yaptım ve ikinci çizgi belirgin pembe renkde çıktı. İlk kez böyle bir şey yaşadım :KK5: :KK5:

Eşimi razı sala bilirsem yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum. İçim rahat, inşeAllah her şey yolunda gider. Qarip bir duygu, testi tekrar-tekrar alıp bakıyorum.

Rabbim bana ve bu yolda çabalayan her kese sağlıklı evlatlar versin.

CANIM TEBRİK EDERİM.RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.KUCAĞINDA DA GSTERMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.

ooo hatunnnn. sen sevinçten şaşırmışsın bence :KK1: 500 süper bir sayııı

canım herkes bir değil ki işte. anladığım kadarıyla birdefa yaptığın görüşmede edindiğin izlenimler değil bunlar. bikaç görüşme sonrası aldığın bi karar. herkes herkese aynı elektriği verecek die bi şart yok tabi. sende kendini kimde rahat hissediyorsan on adevam et. sonuçta az şeyler yaşamıyoruz. hakkında hayırlısı olsun canımm.gebelik takibine memorilde mı devam edeceksin?

miğde bulantılarından korkma canım. senın canın çıkıyor ama o minnaklara hiçbişi olmuyo merak etme :KK34:

:KK52::KK52::KK52: canım çok güsel bi haber bu. belkide bu bi işaretttir. hayırlı işlerinizde acele ediniz hadisi gibi:KK34: inş güsel haberler alırsın

İNŞALLAH CANIM.İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR VE OĞLUMUN DOKUSUNA UYGUN BİR KARDEŞ BULABİLİRİZ.RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN ..

canım benim.. onca hastane ortamından sonra ikizlerle evde yoruluyorsun. haklı olarak dalgınsın. :KK17:

maşallah grafiking sana..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: inş sağsalim bi avazda doğum yaparsın...

canım ne güzel size süpriz olmuş bence en kendini hazır hissettiğin en kısa sürede tedavine başla inşallah seninde mutlu haberlerini alırız

TEŞEKÜR EDERİM CANIM AMA ŞAŞKINLIK VAR HALA..NİSAN TAYFASI OLUCAM GİBİ GÖZÜKÜYOR...

HEPİNİZE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.YALNIZ OLMADIĞIMI YİNE HİSSETTİRDİNİZ BANA ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.:KK16::KK16::KK16:
BUNDAN SONRASI NE OLACAK BİLMİYORUM SİZLERİN TECRÜBELERİNDEN YARARLANICAM.ATLADIĞIM ALINTI YAPMADIĞIM VARO AFFOLA.GÖZÜMDEN KAÇMIŞTIR İŞYERİNDE.En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

TEŞEKÜR EDERİM CANIM BENİM.EVET BENİM 2.BEBEĞİM OLACAK.OĞLUMUN RAHATSIZLIĞI İÇİN TÜP BEBEK YAPTIRIYORUZ.

ALLAH RAZI OLSUN CANIM.DUALARIMIZ TÜM BEBEK İSTEYENLERE...

İNŞALLAH CANIM,REGLİM NİSANIN İLK HAFTASI GELİR DİYE DÜŞÜNÜYORUZ.ONUN İÇİN NİSAN TAYFASI OLUCAM.

CANIM TEBRİK EDERİM.RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.KUCAĞINDA DA GSTERMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.

TEŞEKÜR EDERİM CANIM AMA ŞAŞKINLIK VAR HALA..NİSAN TAYFASI OLUCAM GİBİ GÖZÜKÜYOR...

HEPİNİZE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.YALNIZ OLMADIĞIMI YİNE HİSSETTİRDİNİZ BANA ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.:KK16::KK16::KK16:
BUNDAN SONRASI NE OLACAK BİLMİYORUM SİZLERİN TECRÜBELERİNDEN YARARLANICAM.ATLADIĞIM ALINTI YAPMADIĞIM VARO AFFOLA.GÖZÜMDEN KAÇMIŞTIR İŞYERİNDE.En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bende nisan tayfasındayım :) inşallah bir aksilik olmazsa tabi

:21::21::21::21:

nasılsınız. uzuuun zamandır yazamıyorum.tedavide olanlara bol şans diliyorum. pozitif sonuç alan arkadaşları da tebrik ediyorum.
kızlar ben çok kötüyüm. çok mide bulantılarım var. işlerim çok yoğun. işe konsantre olamıyorum. günler biraz zor geçiyor bu aralar.
benden haberler bu şekilde. micro happy canım sizin bulantı durumlarınız nasıl.

Gunaydinnnnn...sabah memoriali aradim kese randevusu icin.3hafta sonraya randevu alacaktim.beni cagri merkezine yonlendirdiler.15dk baglanmayi bekledikten sonra nisan ayi programi belli olmadi ayinn 1inde arayin demezmi.burada randevu alan arkadaslar vardi.nasil basardiniz.

Son düzenleme:
mucize sen aramıyorsun canım onlar seni arıyorlar randevu için stres yapma 3 hafta sonrasına veriyorlar randevuyu eğer riskli görülen bir durum olursa erkenden çağırıyorlar

akasya canım benim heyecanı yenmeye çalışırken kaygılar başlıyor :18: şafak 9 dua et ne olur akasyam

Sayılı gün çabuk geçiyor Denturum... Her daim dualarımdasın. Allah yardımcın olsun canım..

inşallah şubat ve martın olumlu havası nisanda da devam eder.bizlerde güzel haberler verebiliriz.:KK16::KK16::KK16::KK16:

İnşallah nisannurcuğum. Bu topiğin pozitif havası hep devam etsin inşallah. Hiç kimse negatifi görmesin. Amiiinnn :KK16:

kızlar hamileyim değerim çok yüksek çıktı:nazar:inşallah perşembe günü de katlanır. allah isteyen herkese nasip etsin inşlh...

canım ne yaptın test yaptırdın mı değerin kaç olmuş.benimki biraz yüksek 500 çıktı.:nazar: inşlh bir sorun yoktur.

Kızlar ben bu gün test yaptım ve ikinci çizgi belirgin pembe renkde çıktı. İlk kez böyle bir şey yaşadım :KK5: :KK5:

Eşimi razı sala bilirsem yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum. İçim rahat, inşeAllah her şey yolunda gider. Qarip bir duygu, testi tekrar-tekrar alıp bakıyorum.

Rabbim bana ve bu yolda çabalayan her kese sağlıklı evlatlar versin.

mart7de op olmuştu 12martta da 6.gün 2 blastosist embriyo tarnsfer edilmişti.8gün sonra beta hcg baktırdım arkadaşlar değer 34,7 çıktı.normalde 21martta baktırmam gerekiyor.2 günsonra yanii ama dayanamadım.yorumlarınıız alayım sizce durumum nedir????

kızlar hepinizi tebrik ediyorum RABBİM sağlıkla kucağınıza almayı asip etsinsizin adınıza çok sevindimm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar bu ay benım adetım 1 hafta gecikmişti
bu ay glifor kullanmaya başalamıştım
aynur hanımı aradığımda erken olman lazımdı demişti
şimdi acaba bu ay ben gunumden önce mi adet olurum acaba
bide adet olduğun gün aradığında hemen randevu verirler dimi
bana öyle demişlerdi?

Sayılı gün çabuk geçiyor Denturum... Her daim dualarımdasın. Allah yardımcın olsun canım..

İnşallah nisannurcuğum. Bu topiğin pozitif havası hep devam etsin inşallah. Hiç kimse negatifi görmesin. Amiiinnn :KK16:

allah razı olsun akasya dualarınız çok iyi geliyor gerçekten evet nasıl geçti o 3 ay bilmiyorum 5 gün sonra tam 3 ay oluyr ölürüm biterim derken şimdi diyorum ki acaba erken mi biraz daha beklesem mi ertelemek istiyorum bir taraftanda hemen kavuşmak istiyorum seninde kontrol geldi çattı ya valla çok çabuk geçiyor günler

arkadaşlar bu ay benım adetım 1 hafta gecikmişti
bu ay glifor kullanmaya başalamıştım
aynur hanımı aradığımda erken olman lazımdı demişti
şimdi acaba bu ay ben gunumden önce mi adet olurum acaba
bide adet olduğun gün aradığında hemen randevu verirler dimi
bana öyle demişlerdi?

verde inşallah hemen verirler randevuyu benimde hafta sonuna gelise ya alamazsam gibi sıkıntılarım başladı ama verirler ya sonuçta bilemeyiz ki tam gününü ve saatini ben 29 yada 30 unda diyorum bakalımda bünyemin günü saatide tutacakmı ne zaman olursun adet

verde inşallah hemen verirler randevuyu benimde hafta sonuna gelise ya alamazsam gibi sıkıntılarım başladı ama verirler ya sonuçta bilemeyiz ki tam gününü ve saatini ben 29 yada 30 unda diyorum bakalımda bünyemin günü saatide tutacakmı ne zaman olursun adet

ben bu ay 14unde oldum normalde hiç geçmezdi onun için bişey diyemiyorum
ama yıne 14 unde olurum aynur hanıma göre erken olmam lazım
kafam karışık eşimde ne zaman başlıcaz dıyıp duruyo maddı açıdan erken olursam süprizz olur ona:KK52:
heralde senın tarnsfer zamanları ben tedavıye başlıcam öyle oluyo sanırım

Son düzenleme:
X