Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

cnm neden ameliyat olcaksın sorun ne?
benimde rahimde sıvı var 1dr öle dedi 1drda ben görmedim dedi şaşırdım :44:
haftaya semra hn.da inş. ameliyat demez bana :18:

rahimde sıvı var demişsin. sende herhangi bir belirti veriyor mu? sıvı mı geliyor?adetin hangi günlerinde geliyor?kaç gün sürüyor? hsg de sıvı goruldu mu? sadece rahimde mi yoksa tüplerde de görünüyor mu? ne çok sordum değil mi? benimde benzer sorunum var da çözüm arıyorum.bir sayfa önce yazdım okumuşsundur. semra hanım muayene etti mi seni? onun görüşü nedir? yardımcı olursan çok sevinirim. sevgiler

günaydınlar

incim canım benim gözün aydın olsun çok şükür geri sayım başladı allahım inşallah en güzelini en iyisini en hayırlısı nasip edicek sana o güzel kalbin için :KK16:

merhaba kizlar.hamile arkadaslari kutluyorum adiniza cok sevindim.bende 3 cü aylarda baslarim derken önüme vize engeli cikti.vize icin basvuru yaptik bekliyorum.sanirim nisan ayi basi itibari ile baslarim.burada almanyada tüm tahlillerimi yaptim.ve hepsi iyi cikti.hatta tani amacli gecen hafta histeroskopi oldum ondada bir sorun görülmedi.cünkü türkiyedeki doktorlar rahim filmi istiyorlar oda burada yasak oldugu icin histeroskopiyi tercih ettim ben.benim 4 cü denemem olacak memorialde.murat bey ile iletisimdeyim.kendisinede bunlari söyledim.lakin bana yine rahim filmi cektirebilirmisiniz diye soruyor.tamam cektireyimde türkiyeye 2 defa gidip gelmem gerekecek.rahim filmi adet sonu cekiliyor.diger ayda tüpe geceriz.bu beni biraz zorlar.sasirdim kaldim ne yapsam.rahim filmi olmadan olmazmi bilmiyorum.tüpler acisindan önemli heralde.rahim filmine gidersem semra hanimla falanda görüsmelimiyim.sürec nasil isliyorki arkadaslar

belkicim allah işini rast getirsin inş. yurt dışında kı kurallar bize göre olmayınca böyle zorlanıyor insan işte. birde nur hanımla mı görüşsen acaba? ona mail atıp durumunu belirtsen de sana yardımcı olsalar. belki başka bi çözum yolu vardır. sen iki kere gidip gelebilir misin ki?

kızlar okuldayım net gelip gidiyo bağlanamıyorum o yüzden geç yazıyorum:KK1:

o bekleme yok mu bekleme 5 gün mahvettiler beni:KK5:
bence ara cnm doktorunu sen yoğunluktan sanırım ramaları baya geç oluyo.

sağ tüpümde sıvı birikmesi olabilirmş benimde canım..
hemde ne var ne yok iyice bakılacak:KK9:
o yüzden lap.istedi nur hanım ve semra hanım..

senin randevun haftaya mı?
hangi gün.
evet cnm haftaya salı inş. öğleden sonra 4'te nur hn 4 buçuktada semra hn la :KK1:

mikro sen nerelerdesin kuzu özledim ben sizi ya geçende sordum görmedin galiba nasıl geçti randevunuz

rahimde sıvı var demişsin. sende herhangi bir belirti veriyor mu? sıvı mı geliyor?adetin hangi günlerinde geliyor?kaç gün sürüyor? hsg de sıvı goruldu mu? sadece rahimde mi yoksa tüplerde de görünüyor mu? ne çok sordum değil mi? benimde benzer sorunum var da çözüm arıyorum.bir sayfa önce yazdım okumuşsundur. semra hanım muayene etti mi seni? onun görüşü nedir? yardımcı olursan çok sevinirim. sevgiler
mrb sorularını hemen cvplıyorum bende seni soru bombardımanına tutuyorum :KK1:
rahimdeki sıvının bana bi göstergesi akıntı v.s. yok (yada az var belki ben anlamıyorum)
sadece ultrasonda drun biri gördü rahimde sıvı var biraz dedi
başka bi drada muaynede sordum ben görmüyorum öle bişey dedi
memorial semra hnla ilk olarak haftaya salı randevum inş.
onun bakması ve neler demesi benim için çok önemli inş. ameliyat demez
peki sen neler yaşadın sıvıyla ilgili memorialde şuan tedavimi görüyosun
ameliyat v.s. dedilermi sanada semra hn ve kaçıncı denemen olcak yada oldu tüp bebekte?
benim belli değil yani ne olduğu drun biri enfeksiyon ilacı verdim 2haftadır onu içiyorum
haftaya semra hn ne dicek bakalım rahimdeki sıvı olayına

Eki Görüntüle 660632

MUTLAKA OKUYUN SÜPER........SELMA
Annen ve sen ...
O, dokuz ay boyunca seni karnında işte bu şekilde taşıdı.
Mide bulantısı çekti ve sürekli kendini hasta hissetti. Ayakları şişti, vücudu ödem yaptı, derisi gerildi. Merdiven çıkmak için çok çaba sarfetmesi, hatta nefessiz kalması gerekti. Ayakkabılarını bağlamak gibi basit bir iş için bile çabalaması gerekti. Sen onu tekmelerken ve içinde kıvrılırken, O çok geceyi uykusuz ve ağrılı geçirdi.
Doğumun ise tarifi imkansız bir acı çekmesine yol açtı. Sana sahip olmaktan başka hiç bir amaç için bu acıya değmezdi.
O senin dadın, hizmetçin, hammalın, öğretmenin, şoförün, aşçın, temizlikçin, hastabakıcın, en büyük hayranın, en sadık dostun, en yakın arkadaşın...
Seni hissettiği andan beri sadece senin için yaşadı ve kendini ikinci plana attı. Sen yedikçe doydu, sen uyudukça dinlendi... Senin için savaştı, savaşıyor, ve hep savaşacak.. Senin için umut etti, sana dair hayaller kurdu, senin adına üzüldü, sevindi, kızdı...
ve bunların hepsini karşılıksız yaptı. Çevrende annesini kaybetmiş, hatta hiç görememiş insanlar var. Bu birgün senin de başına gelecek, olmasa keşke ama yaşanacak.. O'na teşekkür etmek için yeterli zamanı bulamayabilirsin. Lütfen her fırsatta O'na kendini değerli hissettir, bunu hala yapabildiğin için de kendini şanslı hisset...

ben artık iyice duygusala bağladım zaten, bide bunları okuyunca hungur hungur ağlayasım geliyo :KK14::KK25:

arkadaslar benim de inci gibi bugun tekrar kontrolum vardı. ben de mart sonu nisan bası gibi baslarım dıyordum ama dr um bir ay daha kontrol etmek ıstiyorum dedi. benim en yakın nisan başı gibi olabilir tedavim. ben de bu ay hevesle baslamak için bekliyordum. bir ay daha ertelenmiş olmasına uzuldum acıkcası.

benım durumumda tam bır muamma. cıkmaz sokak sankı. bende ki durumu gecmiş sayfalarda anlatmıstım adetın 20. gunu gıbı agrıyla bırlıkte bır sıvı gelıyordu. 1 gun surup gecıyor.sebebı hala bulunamadı. bu durumu yasayan var mı dıye yazmıstım ama ses veren olmadı. dua edın lutfen. umarım bır cıkış yolu acılır onumuze ve caresı ve sebebı bulunabılır. sevgilerimle...
belkide bendede akıntı oluyo ama kokulu değil normal kadınlar gibi yumurtlama zamanı şeffaf akıntılar bazende sarımsı akıntılar ama bu akıntılar hamile kalan arkadaşlarımdada oluyo ne olduğunu bende bilmiyorum malesef :44:

kızlar Allah hepinizden razı olsun. iş yerimde olduğumdan tek tek alıntılayamıyorum.. hepinize çok teşekkür ediyorum. yüreğimi ferahlattınız. netten de araştırdım %60 artışlar genelde sağlıklı sayılıyor. aynur hanım da %25 bir risk için dikkat ediyoruz dedi. o yüzden haftaya çarşamba keseyi görmeye gidiyorum Allah'ın izniyle..

içimde nedense çok güzel hisler var. ben güçlü olup onlar için bol bol dua edeceğim. değerlerime baktığımda da düşük de değil, düzenli bir artışta. siz de bana dua edin kızlar :)

bu arada dicaycim, ben beklemiştim ama bana sonuç kartı vermişlerdi, internetten bakabiliyorsun sonuç kartınla. ben netten öğrenmiştim hamileliğimi :)
canım benim gönlünü ferah tut. maşallah hep böyle devam et umutlu ol. inş güsel sonuçlar alacaksın merak etme.:21:

166 çıkmış bacılar:)
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:ooooo gözün aydın

Kızlar merhaba hafta sonu transfer sonucu birtanecik minikimi alıp geldim umarım mutlu sona ulaşırım icimde neler oldugunu cok merak ediyorum tutunur inşallah :KK16:
tebrik ederim canımmmmmmmm. rabbim hayırlısıyla pozitif sonuç almayı nasip etsın inş...:KK16:

canım ben az önce kabul ettiğin esma :KK1:
sende mi esma? bende esma :KK1:

canlar bişey sorucam şu an panik halindeyim...bugün transferimin 8. günü ve karnımın altında çok hafif ağrım var bir de açık kahverengi akıntım oldu...bu kötü bişey mi yoksa kaybediyor muyum...offf çok stresliyim ya...gelsin artık şu cuma..mübarek günde alayım güzel haberi...erken test yaptırmak da istemiyorum nolur yardımcı olun....
merak etme canım benım, tutunma kanamasıdır o :)
kızlar randevuyu 29 mart cumaya aldım..

döngümün 15.günü yani ovulasyon zamanlarıma denk geliyor..
ama lap.ın ovulasyondan önce olması gerektiğini söylemişti sanki diğer hemşire de..
kafam karıştı iyice.

bu hemşire de önemli dğeil günü dedi:44:

çok ta önemli olsa o güne vermezdi dimi ameliyat gününü...

ne dersiniz.
sen durumu belirttiğin halde yine de önemli değil dediyse değildir canım

tamam mikrom cnm numarasını bana verde ozaman birde onu arayayım:KK50:

canım artık gerek varmı :))

günaydın kızlar herkese hayırlı haftalar maşallah güzel haberler almaya devam çok şükür kızlar allahın izniyle inşallah hepinizin güzel haberlerini kutlayacağız

çakır, mimoza,ketenprenses, tebrik ederim kızlar rabbim sağlıkla tamamına erdirsin

çakır ve ketenprenses kızlar kendinize eziyet etmeyin gidip biran önce kan verip değerinizi görün içiniz rahat etsin:KK16:

aysunay canım nasılsın aradılarmı canım randevu için

mikrom nasılsın canım bebişler nasıl anneciğin gitmiş allah kavuştursun kuzum

happy canım nasılsın bebişler nasıl durdu dimi lekelenmen

incimmmmm nasılsın tatildeymişsinnn:KK16:

akasyam canım nasılsın

saol kuzum allah razı olsun şükür iyiyiz sizde iyisinizdir umarımm

O nasil laf oyle parlak degilmis.aldiris etme kuzum isallah degerin guzelce artar dualarim seninle canim..bebegiin sıkı sıkı tutunsun isallah sana...

Canim benimde oyle bu sabah yaptim yine..ilk dakika gorunmuyor sonrasinda belli oliyor ama boyle net degil pembe ..ben diyorumki olmazsa hic cikmaz digeri degilmi bozuk dicem hepsimi bozuk yahu..valla ben simdi ben arkadasima gidicem oda yeni transfer oldu hem onu gorurum ordanda hastanede kan veririm..boyle hergun vay pembe cikti yok cikmadi oyuzden gidip yapicam varsa vardir yoksa yoktur..napalim hayırlısı olsun..sende yap istersen ..

Bende anlamadim mikrocum pembe cikiyor tamam net degil ama zaten sanirim cpk net olmasi gerekmiyor cunki daha test zamanimiza 3 gun var neredeyse.ben neyi merak ettim biliyomusun..eger olmasaydi hic cikmazdi degilmi o ikinci silik cizgi.yani hic basiniza geldimi silik bi cizgi gorup hamile olmadiginiz..bozuk olabilirmi dicem onuda zannetmiyorum 2 ayri marka test aldim..neyse az kaldiii :)))

Canim kabak cicegim isallahh 3. Durumdur..1hafta nasil durucaksin olurmu oyle sey bence yine tekrarla canim..ya doktorlar daha iyi bilir ama ben bekleyememki :KK43:(

Bugun kurtulucam bu cileden :)) bu arada pglen vakti kan vers3m sorun olurmuu kizlar ..

biri bozuk diyelim canım hepside bozuk olamaz rahat ol inş. bebeşlerr seninleee

günaydınlar hayırlı güzel haftalar

mikrocum nasılsın cuma günü gördün mü bebişleri

naberrr kuzummmm gördümm seslerini duydummm çok güzeldi rabbim tez zamanda sanada yaşatsın inş.. canımm

İncim tatilin tadını çıkart sonra bebişlerle uğraşacaksın inş

Silik pembe çıkan arkadaslar bebiş vardır yoksa hıc cıkmıyor tecrubelerımden bılyorum o çizgiyi gormek ıcın cok uğraştım çok şükür bugunume:KK1:

Mikrom mikrom konuştugumuz gıbı randevu alcam :KK1::KK1:

Kabakçekirdeği stres yapma böyle şeyler olabılıyor Allah buyuktur.

Unuttugum kacırdıklarım varsa özür dilerimm hatırlatın lutfen:KK16:

aldınmı kuzuuu randevuuuu

166 çıkmış bacılar:)

maşallah rabbim katlanarak gitmesini nasip etsin canımm çok güzel değerinnn benim 147 idi ikizlerim benimle şükürr

Kızlar merhaba hafta sonu transfer sonucu birtanecik minikimi alıp geldim umarım mutlu sona ulaşırım icimde neler oldugunu cok merak ediyorum tutunur inşallah :KK16:

canımm tek olsun önemli olan seninle kalması inş.. sıkı sıkı tutunur sana rabbim sizi ayırmasın inş...

canlar bişey sorucam şu an panik halindeyim...bugün transferimin 8. günü ve karnımın altında çok hafif ağrım var bir de açık kahverengi akıntım oldu...bu kötü bişey mi yoksa kaybediyor muyum...offf çok stresliyim ya...gelsin artık şu cuma..mübarek günde alayım güzel haberi...erken test yaptırmak da istemiyorum nolur yardımcı olun....

canım hiç stres yapma doktorunu ara bazılarında olabiliyor rabbim korusun inş...

kızlar randevuyu 29 mart cumaya aldım..

döngümün 15.günü yani ovulasyon zamanlarıma denk geliyor..
ama lap.ın ovulasyondan önce olması gerektiğini söylemişti sanki diğer hemşire de..
kafam karıştı iyice.

bu hemşire de önemli dğeil günü dedi:44:

çok ta önemli olsa o güne vermezdi dimi ameliyat gününü...

ne dersiniz.

canımmm 29 unda bende ordayımm mustafa beyle randevum var ama akşamm 7-8 gibi orda olucammm

Kizlar malesef degerim cok düşük guzel haberlerle gelmek isterdim ama hayirlisi yapicak bisey yok... bugun 8.gunum ve degerim 12.44 ..aslinda gebelik var dedi doktor ama bu kadar düşük olmasi hayira alamet degil ..hepinizin sansi bol olsun..benden bu kadarmış. ..

canımm hiç kalbini bozmaa inş..bir bakmışsınnn katlana katlana devam ederrr rabbim yardımcın olsun

Kızlar İncim ile görüştüm. Allah'a çok şükür smear sonucu temiz gelmiş. Tedaviye başlıyor... :KK16::KK9::KK9: Kendisi telden haber verene kadar ben müjdeli haberi yazayım dedim.. :KK1:

bende görüştüm kuzummmm inş.. bebişlerrr geliyooo sen nasılsınnn

uzun zaman oldu arada okuyup çıkıyorum ama pek yazamadım.istanbulu gezmekten fırsat bulup da:KK1::KK1:
pozitifler devam etmiş maşşallah:nazar::nazar::nazar: hayırlı uğurlu olsun
trasferi olanlar var (pozitif olur inşallah :emir_bebek::emir_bebek:)
bende sona geldim sayılır sanırım yarın çatlatma iğnem olacak
bu gün nur hanım ve semra hanım muayene etti her şey yolunda çok şükür ohss yok inşallah olmayacak dedi. çok sevindim:KK76:
şimdilik benden bu kadar
:KK16:inşallah herşey hepimizin gönlünce olsun :KK16:

canım sende yolun sonuna gelmişsin hadi hayırlı olsun inş..

Canlar hepinizden Allah razi olsun. 10 aydir bekledigim an geldi cok sukur. Bugun doktorla konusurken agladim sevincten resmen. Allah hepimizin yardimcisi olsun...

rabbim bundan sonra seni sevinçten ağlatsın hep inş..........

arkadaslar benim de inci gibi bugun tekrar kontrolum vardı. ben de mart sonu nisan bası gibi baslarım dıyordum ama dr um bir ay daha kontrol etmek ıstiyorum dedi. benim en yakın nisan başı gibi olabilir tedavim. ben de bu ay hevesle baslamak için bekliyordum. bir ay daha ertelenmiş olmasına uzuldum acıkcası.

benım durumumda tam bır muamma. cıkmaz sokak sankı. bende ki durumu gecmiş sayfalarda anlatmıstım adetın 20. gunu gıbı agrıyla bırlıkte bır sıvı gelıyordu. 1 gun surup gecıyor.sebebı hala bulunamadı. bu durumu yasayan var mı dıye yazmıstım ama ses veren olmadı. dua edın lutfen. umarım bır cıkış yolu acılır onumuze ve caresı ve sebebı bulunabılır. sevgilerimle...

canım ertelenmesine bence hiç üzülme belkide hayırlısı böyle ben tedaviye başlıyalım dediğim zamann temuuz gibiydi ancak şubatta başlayabildimm ama rabbim yüzümüzü güldürdüüü inş.. seninde öyle olurrr

tuğçecim valla beslenip altları temizlendimi mışıl mışıl uyuyorlar çok şükür,bende süt sağarken takılıyom pc başında..herkez 40 ı çıkınca bu rahat bitecek dediği içinde tadını çıkarıyorum...son 3 gğn valla korkuyom inşallah çok asabi bebekler olmazlar...gerçi ben çok huzurlu bi hamilelik geçirdim o yüzden uslu olacaklarına inanıyorum ama kısmet...

üzmezz o kuzularrr anneleriniiii candırr onlarr cannn

geçmiş sayftalara baktım ya yok ya da gözden kaçırdım mikro nerede haberi olan var mı ?

canımm dün sabah girdim bi ara yazdımm sonra öğlen misafir geldii sadece bakıp çıktımm ama okudumm yanii

günaydın güzel arkadaşlarım.geçmişi okudum ama hepsini birbirine karıştırdım gibi.eğer atladığım olursa nolursunuz kusura bakmayın.hepinizi ayrı ayrı okudum.

incim hayırlı olsun.gözün aydın canım.sonu bebişli olsun inş.:emir_bebek:

hil-bur canım anne hamilelikte ve sonrasında nasıl hissediyorsa bebeklerde etkileniyor ben çok rahattım ve hiç korkmuyordum.oğlumda çok uslu bir çocuktu hala da öyle çok şükür.rabbim evlatlarımıza sağlıklı uzun ömür vers,n inş.:KK16::KK16:

uğurböceğim inş hiçbirşey yokturda yerleşme kanamasıdır canım.dualarmız seninle ve ketenprensesle.

ketenprenses canım sıkma canını ben ilk hamile olduğumda çok bilgisizdim ve çizgiyi gördükten sonra tmm dedim 1 kaç hafta sonrada doktora gittik.yani o rakamlardan hiçbirşey anlamam.rabbim ol derse olur.ben hamileliğimin ilk başlarında karlı yolda kaydım düştüm.sandalyaden düştüm.sürekli kaza geçirdim ama rabbim ol dedi ve oğlumu kucağımda buldum.sen rahat ol ve bebeklerine olumlu güç gönder tutunsunlar sana.:KK49:

kabakçiçeği canım bence bebişlein seninle ve hiçbir sorun yok:KK16::KK16:

mikrom iyisindir inş.annesi kuzularımıza iyi bak:KK16::KK16::KK16:

bugün genetik merkezini aradım sonuçlar ne zaman çıkar diye.bize geri döneceklermiş bugün:KK16::KK16: belki nisanın ilk haftasına yetişirse bizde tedaviye başlayabiliriz:KK16::KK16: eğer nisanın ilk haftasını gecerse mayısın ilk haftasına kalıyor:KK9::KK9: bende ne istediğimi bilmiyorum bazen nisanda olsun bazen de korkuyorum mayısta olsun diyorum.hayırlısı olsun:KK16::KK16::KK16:

canımm ya ne çok kazalı bir hamilelilk geçirmişsinn ama rabbim nasip ettiyse kimse önünde duramıyorrr inş.. bu tedavidede herşeyy gönlüncee olacakk allahın izniyleee biz iyiyiz canımm şükürrr bakmaya çalışıyorumm rabbim korusun inş.. :))))

bol huzurlu ve mutlu bi gun geçirmemiz dilegiyle hekeslere gunaydın

günayyydınnnnnnnnn

Aynur hocanın tel nosunu msj atarmısınız özelden benim kontrollerimi hep nur yaptığı için bir tek onun kartı var ama onu aramak istemiyorum aynur hocada transferimi yapmıştı ona danışmak istiyorum çünkü nur hocaya göre bizde döllenme gerçekleşmezdi, gerçekleşsede 5. güne gitmezdi, gitsede durumu zordu beni çok yıprattı bu sürede hiç umut aşılamadı şükürler olsun hamileyim son ilaç durumunu aynur hocayla konuşmak istiyorum çünkü nur hocaya hamileyim desem eminim onada bişey diyecek moralimi bozmak istemiyorum :KK50:

canımm olabilecek şeyleri söylemiş nur hanım sakın yanlış anlama eğer söylemeselerdi de hep bize mutluluk tablosu çiziyorlar ama sonuç kötü oluyor derdik gerçekçi olmaları bence daha iyi.ben tam transfere gireceğim anda 8 .deneme düşün yine olmayabilir anlamında bir söz etti embryolog ve dondurulmuşalrın resmini verdi elime dedimmki emin ol ben bunları kardeş için kullanmaya gelicem allahın izniyle olacak inş.. dedim. onlar bize gerçekleri söylemek zorundalar böylkesi çok daha iyi.nur hanım sen hamileyim desennn bence çokta sevinirr moralini bozmaz yaniii

mikro sen nerelerdesin kuzu özledim ben sizi ya geçende sordum görmedin galiba nasıl geçti randevunuz

canımmm ya yeni yazdım gördümmm çok güzel geçti şükür rabbime mustafa beyi çok sevdimmm sen nasılsınnn

günaydın canlarrrr:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

incimmm beklenen haber gelmiş çok çok sevindim hayırlı olsun inşallah mutlu sonla biticek bu serüvennnnn:KK49::KK49:

ketenprenses sakin ol canım allahın izniyle güzel bir şekilde katlıcak değerin bebişin seninle canım:KK16:

uğur böcüğüm canım yat dinlen inşallah gecicek bazı hamileliklerde olabiliyormuş stres yapma canımm:KK16:

aysuncum randevunu almışsın şafak saymaya başlanmış hayırlı olsun canım inşallah sonu bebişli olucak :KK49:

denturum nasılsın canım sen ne zaman başlıyorsun

julıa hayırlı olsun canım bebişin sımsıkı tutunsun sana inşallah:KK49:

mimoza hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin

mikro happyy canan medical nurme nasılsınız bebişler nasıl

Hepinize cok tesekkur ederim gercekten isallah Rabbim bir mucize verir..benim cok dirayetli olduğum söylenemez. .kendimi salip umutsuz düşünmek istemiyorum ..kk da bthcg değerlerin olduğu topiklere baktim gercekten umut verici cok örnek var..benim suan korktugum tek sey acaba düşük mü oluyor ..eve gelir gelmez uyudum inanin ..hicbirsey düşünmek istemiyorum..isallah degerim artar carsamba günü Memorial Hastanesinde yaptiririm...hepinizden Allah razi olsun.ne olur dualariniza benide alin...
ketenprenses dediğin gibi öyle örnekler çok dur bakalım yarın ne olur inşallah yarın 5 katlamıştır sen testi memorial demi yapıcan

mucizenin bu gün test günü güzel haberlerle gel canım

benimde yarın test günüm heyecan dorukda

Kizlar malesef degerim cok düşük guzel haberlerle gelmek isterdim ama hayirlisi yapicak bisey yok... bugun 8.gunum ve degerim 12.44 ..aslinda gebelik var dedi doktor ama bu kadar düşük olmasi hayira alamet degil ..hepinizin sansi bol olsun..benden bu kadarmış. ..
canım benim hemen endişelenme. dur daha iki gun var. Rabbimin mucizesi gerçekleşir inş..

wc ye gıdıp geldıkce morelım bozuluyor ya resmen kan gelıyor ıste of canım sıkılıyor elımde deıl ya . bebegıme bısey olmasın Allahım koru onu nolur :KK43:
canım senın kaçıncı gunun transfer sonrası. yani kaç haftalıksın. bak bende pozitifi gördukten 5 gun sonra kanamalarım başladı ve 20 gun surdu. çok korktum çok endişelendim ama hep doktorumla irtibattaydım. sende gerektikçe ara doktorunu. zaten progestan veriyorlar hergun vuruluyorsun.. inş birşeycik olmayacak
Canlar hepinizden Allah razi olsun. 10 aydir bekledigim an geldi cok sukur. Bugun doktorla konusurken agladim sevincten resmen. Allah hepimizin yardimcisi olsun...
Rabbim sevinç gözyaşlarını daim etsın inş....

tuğçecim valla beslenip altları temizlendimi mışıl mışıl uyuyorlar çok şükür,bende süt sağarken takılıyom pc başında..herkez 40 ı çıkınca bu rahat bitecek dediği içinde tadını çıkarıyorum...son 3 gğn valla korkuyom inşallah çok asabi bebekler olmazlar...gerçi ben çok huzurlu bi hamilelik geçirdim o yüzden uslu olacaklarına inanıyorum ama kısmet...
ya ben anlamıyorum bu eski anneleri. hep bi korkutma hep bi korkutma. anam de edek yani, ha kırkı çıkınca ha kırk yaşı çıkınca. onlar bizim çocuklarımızzzzzzz

Şimdi dün bu hemşireler ilk gebelik testi için sonucu bekleme Dr unuz sizi arayacak dediler ya, ben de eve geldim ya, 20 saat oldu hala aramadılar.. Ben arayıp taciz etmeli miyim? Kimi aramalıym? Bundan sonra başımızın çaresine bakıyor muyuz ) süreç nedir? Randevu mu alıyoruz?
ooo canım sen ne kadar çok beklemişsin öyle 20 saat falan. ben hemen netten 2 saat sonra baktım.

Aynur hocanın tel nosunu msj atarmısınız özelden benim kontrollerimi hep nur yaptığı için bir tek onun kartı var ama onu aramak istemiyorum aynur hocada transferimi yapmıştı ona danışmak istiyorum çünkü nur hocaya göre bizde döllenme gerçekleşmezdi, gerçekleşsede 5. güne gitmezdi, gitsede durumu zordu beni çok yıprattı bu sürede hiç umut aşılamadı şükürler olsun hamileyim son ilaç durumunu aynur hocayla konuşmak istiyorum çünkü nur hocaya hamileyim desem eminim onada bişey diyecek moralimi bozmak istemiyorum :KK50:
allah Allah. ben çok şaşırdım nur hanımın böyle davranmasına. ilk defa senden duyuyorum. acaba onuda mı hormonları etkiledi:44:

Anlık yanmayla karışık oluyor zaman zaman.. Çabuk geçiyor ama

gebeliğinizin sağlıklı ilerlediğinin en büyük işareti mide bulantısıdır.başucunuzda tuzlu çubuk kraker bulundurun.ayağa kalkmadan yatakta atıştırın sonra kalkın.başınızda dönmemiş olur:) ama mry seninki psikolojik olabilimi acaba daha çok erken.

şimdi face de okudum, yeni doğan bebeğin topuk iziyle annesının parmak izi aynıymış, biliyor muydunuz.. rabbimin mucizesi işte :KK16:

kızlar hamileyim değerim çok yüksek çıktı:nazar:inşallah perşembe günü de katlanır. allah isteyen herkese nasip etsin inşlh...

kızlar bende bi saat sonra geçen hafta doğum yapan komşumuza bebek sevmeye gideceğiz :KK16: bebek hediyemi aldım, kekimi yaptım. hazır vede nazırım :KK1: Allahım öyle güsel bebek kıyafetleri varkiii, rabbim hepimize reyon reyon dolaşıp bebelerimize ciciler almayı nasip etsın inş....:21:

canım ne yaptın test yaptırdın mı değerin kaç olmuş.benimki biraz yüksek 500 çıktı.:nazar: inşlh bir sorun yoktur.

X