Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Şimdi dün bu hemşireler ilk gebelik testi için sonucu bekleme Dr unuz sizi arayacak dediler ya, ben de eve geldim ya, 20 saat oldu hala aramadılar.. Ben arayıp taciz etmeli miyim? Kimi aramalıym? Bundan sonra başımızın çaresine bakıyor muyuz ) süreç nedir? Randevu mu alıyoruz?

arkadaslar benim de inci gibi bugun tekrar kontrolum vardı. ben de mart sonu nisan bası gibi baslarım dıyordum ama dr um bir ay daha kontrol etmek ıstiyorum dedi. benim en yakın nisan başı gibi olabilir tedavim. ben de bu ay hevesle baslamak için bekliyordum. bir ay daha ertelenmiş olmasına uzuldum acıkcası.

benım durumumda tam bır muamma. cıkmaz sokak sankı. bende ki durumu gecmiş sayfalarda anlatmıstım adetın 20. gunu gıbı agrıyla bırlıkte bır sıvı gelıyordu. 1 gun surup gecıyor.sebebı hala bulunamadı. bu durumu yasayan var mı dıye yazmıstım ama ses veren olmadı. dua edın lutfen. umarım bır cıkış yolu acılır onumuze ve caresı ve sebebı bulunabılır. sevgilerimle...

meliscim merhaba bende bu ay ikinci tedavime başlayacaktım ancak bazı aksilikler çıktı ve doktorum bana da bir sonraki ayı bekliyelim dedi bu durum lütfen canını sıkmasın çünkü doktorlarımız gerçekten çok iyi ve çok ilgili eleyebilecekleri her riski eleyerek olabildiğince yüksek ihtimaller içinde tedaviyi gerçekleştirmek istiyorlar bu erteleme en fazla bir ay sürecek ama bir de şöyle düşün bebeğin için daha sağlıklı bir başlangıç yapacaksın umarım en kısa sürede sende hayaline ulaşırsın

Şimdi dün bu hemşireler ilk gebelik testi için sonucu bekleme Dr unuz sizi arayacak dediler ya, ben de eve geldim ya, 20 saat oldu hala aramadılar.. Ben arayıp taciz etmeli miyim? Kimi aramalıym? Bundan sonra başımızın çaresine bakıyor muyuz ) süreç nedir? Randevu mu alıyoruz?
dicaycım tedavinin bu sürecine henüz gelemediğim için işleyişi pek bilmiyorum ama bence sen doktorunu ara bazen aşırı yoğunluktan gecikmeler olabiliyor bu arada günaydın

geçmiş sayftalara baktım ya yok ya da gözden kaçırdım mikro nerede haberi olan var mı ?

canım valla asıl bundan sonra doktorlara ulaşmak zorlaşıyor.. beni de akşam çok geç aramışlardı, hatta ben kendim taciz etmiştim iki kere hemşireleri. sormam gerekenler var diye. bence sen kendin ara.. randevu için onlar seni ararlar ki zaten 1 ay sonrasına veriyorlar. ikinci testini isterler, ondan sonra sorun olursa kendin ararsın canım.

kocana söyledin miii:KK1::KK1:

dicaycım tedavinin bu sürecine henüz gelemediğim için işleyişi pek bilmiyorum ama bence sen doktorunu ara bazen aşırı yoğunluktan gecikmeler olabiliyor bu arada günaydın

Günaydınnn
İnşallah tez zamanda gelir geçersin ))bütün levelleri başarıyla zıplarsın)

kusura bakmayın canlar, gece geç saatte yazdığım için nisan sonu mayıs başı yazacağıma en erken nisan başı yazmışım. onu da düzelteyim yanlış anlaşılmaya sebep olmayayım. sevgiler

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn güzel yürekli kader arkadaşlarımmmm..:KK16::KK16:

şafak sayımı başladı şafak 10:KK52::KK52::KK52:

kızlar randevuyu 29 mart cumaya aldım..

döngümün 15.günü yani ovulasyon zamanlarıma denk geliyor..
ama lap.ın ovulasyondan önce olması gerektiğini söylemişti sanki diğer hemşire de..
kafam karıştı iyice.

bu hemşire de önemli dğeil günü dedi:44:

çok ta önemli olsa o güne vermezdi dimi ameliyat gününü...

ne dersiniz.
cnm neden ameliyat olcaksın sorun ne?
benimde rahimde sıvı var 1dr öle dedi 1drda ben görmedim dedi şaşırdım :44:
haftaya semra hn.da inş. ameliyat demez bana :18:

tuğçecim valla beslenip altları temizlendimi mışıl mışıl uyuyorlar çok şükür,bende süt sağarken takılıyom pc başında..herkez 40 ı çıkınca bu rahat bitecek dediği içinde tadını çıkarıyorum...son 3 gğn valla korkuyom inşallah çok asabi bebekler olmazlar...gerçi ben çok huzurlu bi hamilelik geçirdim o yüzden uslu olacaklarına inanıyorum ama kısmet...

çok tatlılar fotoğraftakiler Allah bu yavrulara uzun ömürler versin sağlıklı hayırlı olurlar inşallah tam benim hayalim nasip bakalım

canım valla asıl bundan sonra doktorlara ulaşmak zorlaşıyor.. beni de akşam çok geç aramışlardı, hatta ben kendim taciz etmiştim iki kere hemşireleri. sormam gerekenler var diye. bence sen kendin ara.. randevu için onlar seni ararlar ki zaten 1 ay sonrasına veriyorlar. ikinci testini isterler, ondan sonra sorun olursa kendin ararsın canım.

kocana söyledin miii:KK1::KK1:

ya bende funda hanımın telefonu yok çağrı merkezinden de iş çözüleceğine inancım yok:) en iyisi talihime razı olayım. bugun de iğnemi yaptırayım.. bilemedim acaba aynur hanımı mı arasam? bi onun kartı var nedense:) bu arada bizim herife söyledim tabiki ama dr aramadan net değil gibi geliyormuş ona,tam bir bilim insanı)) normal karşıladı ya öyle yalandan iki "çok sevindim" filan geveledi o kadar..şaşırtmadı yani:) sanki benim 36 yaşında olan:) sanırım biz çocuğa tüp değil de kaza muamelesi çekiyoruz şu an:))

Son düzenleme:
günaydın güzel arkadaşlarım.geçmişi okudum ama hepsini birbirine karıştırdım gibi.eğer atladığım olursa nolursunuz kusura bakmayın.hepinizi ayrı ayrı okudum.

incim hayırlı olsun.gözün aydın canım.sonu bebişli olsun inş.:emir_bebek:

hil-bur canım anne hamilelikte ve sonrasında nasıl hissediyorsa bebeklerde etkileniyor ben çok rahattım ve hiç korkmuyordum.oğlumda çok uslu bir çocuktu hala da öyle çok şükür.rabbim evlatlarımıza sağlıklı uzun ömür vers,n inş.:KK16::KK16:

uğurböceğim inş hiçbirşey yokturda yerleşme kanamasıdır canım.dualarmız seninle ve ketenprensesle.

ketenprenses canım sıkma canını ben ilk hamile olduğumda çok bilgisizdim ve çizgiyi gördükten sonra tmm dedim 1 kaç hafta sonrada doktora gittik.yani o rakamlardan hiçbirşey anlamam.rabbim ol derse olur.ben hamileliğimin ilk başlarında karlı yolda kaydım düştüm.sandalyaden düştüm.sürekli kaza geçirdim ama rabbim ol dedi ve oğlumu kucağımda buldum.sen rahat ol ve bebeklerine olumlu güç gönder tutunsunlar sana.:KK49:

kabakçiçeği canım bence bebişlein seninle ve hiçbir sorun yok:KK16::KK16:

mikrom iyisindir inş.annesi kuzularımıza iyi bak:KK16::KK16::KK16:

bugün genetik merkezini aradım sonuçlar ne zaman çıkar diye.bize geri döneceklermiş bugün:KK16::KK16: belki nisanın ilk haftasına yetişirse bizde tedaviye başlayabiliriz:KK16::KK16: eğer nisanın ilk haftasını gecerse mayısın ilk haftasına kalıyor:KK9::KK9: bende ne istediğimi bilmiyorum bazen nisanda olsun bazen de korkuyorum mayısta olsun diyorum.hayırlısı olsun:KK16::KK16::KK16:

kızlar okuldayım net gelip gidiyo bağlanamıyorum o yüzden geç yazıyorum:KK1:

o bekleme yok mu bekleme 5 gün mahvettiler beni:KK5:
bence ara cnm doktorunu sen yoğunluktan sanırım ramaları baya geç oluyo.

cnm neden ameliyat olcaksın sorun ne?
benimde rahimde sıvı var 1dr öle dedi 1drda ben görmedim dedi şaşırdım :44:
haftaya semra hn.da inş. ameliyat demez bana :18:

sağ tüpümde sıvı birikmesi olabilirmş benimde canım..
hemde ne var ne yok iyice bakılacak:KK9:
o yüzden lap.istedi nur hanım ve semra hanım..

senin randevun haftaya mı?
hangi gün.

Aynur hocanın tel nosunu msj atarmısınız özelden benim kontrollerimi hep nur yaptığı için bir tek onun kartı var ama onu aramak istemiyorum aynur hocada transferimi yapmıştı ona danışmak istiyorum çünkü nur hocaya göre bizde döllenme gerçekleşmezdi, gerçekleşsede 5. güne gitmezdi, gitsede durumu zordu beni çok yıprattı bu sürede hiç umut aşılamadı şükürler olsun hamileyim son ilaç durumunu aynur hocayla konuşmak istiyorum çünkü nur hocaya hamileyim desem eminim onada bişey diyecek moralimi bozmak istemiyorum :KK50:

Son düzenleme:
X