Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Alinti yapamamak ne sinir bir sey :)
Aysunum sagol kuzum. Sen de tsrihi almissin. Sifa olsun insaallah, bebislerine giden yol kisalsin...
Nazyam tesekkurler :)
Hilbur buradaki yaramaz 3 kisiyi tepesine dikiyor aksamlari :) koligiz biraz, sac kurutma sesiyle susuyoruz :)
Esim aksam diyor ki ikiz olsa boyle fena :) eeee ne zannediyorsun dedim :)

Sezyalimmm insaallah hepimiz icin guzel olacak... Nasilsin? Toparlandin mi biraz?
Ketenprenses insaallah degerin katlanir. Henuz her sey belli degil. Moralini iyi tut bebegin sarilsin annesine.
Happy canim yarin guzel haberlerini bekliyorum.
Cepten bile yetistim buraya :)

Sezyalimmm insaallah hepimiz icin guzel olacak... Nasilsin? Toparlandin mi biraz?
Ketenprenses insaallah degerin katlanir. Henuz her sey belli degil. Moralini iyi tut bebegin sarilsin annesine.
Happy canim yarin guzel haberlerini bekliyorum.
Cepten bile yetistim buraya :)
ah incim ahh..abartmayayım diyorum ama dikiş yerlerim acıyo..çok çektim be çok...bazen sinirden ağlıyorum.inşallah bişeylere değmiştir de boşuna değildir..
sen bitanesin valla yettin gali....

Bebeklerimizi kucakladigimizda yasadigimiz her zorluk her aci gececek insaallah. Senin tedavi haberini sabirsizlikla bekliyorum :)
Hehe her yerden yetisiyorum.
Smilesiz yazmak da zormus bu arada :)

Yavastan uyuyayim. Millet 2 saat once yatti bile :) opuyorum hepinizi. Dualar ve umutlarla yola devam... Bebislerinizi gorun ruyanizda insaallah... :)

Bebeklerimizi kucakladigimizda yasadigimiz her zorluk her aci gececek insaallah. Senin tedavi haberini sabirsizlikla bekliyorum :)

arkadaslar benim de inci gibi bugun tekrar kontrolum vardı. ben de mart sonu nisan bası gibi baslarım dıyordum ama dr um bir ay daha kontrol etmek ıstiyorum dedi. benim en yakın nisan başı gibi olabilir tedavim. ben de bu ay hevesle baslamak için bekliyordum. bir ay daha ertelenmiş olmasına uzuldum acıkcası.

benım durumumda tam bır muamma. cıkmaz sokak sankı. bende ki durumu gecmiş sayfalarda anlatmıstım adetın 20. gunu gıbı agrıyla bırlıkte bır sıvı gelıyordu. 1 gun surup gecıyor.sebebı hala bulunamadı. bu durumu yasayan var mı dıye yazmıstım ama ses veren olmadı. dua edın lutfen. umarım bır cıkış yolu acılır onumuze ve caresı ve sebebı bulunabılır. sevgilerimle...

arkadaslar benim de inci gibi bugun tekrar kontrolum vardı. ben de mart sonu nisan bası gibi baslarım dıyordum ama dr um bir ay daha kontrol etmek ıstiyorum dedi. benim en yakın nisan başı gibi olabilir tedavim. ben de bu ay hevesle baslamak için bekliyordum. bir ay daha ertelenmiş olmasına uzuldum acıkcası.

benım durumumda tam bır muamma. cıkmaz sokak sankı. bende ki durumu gecmiş sayfalarda anlatmıstım adetın 20. gunu gıbı agrıyla bırlıkte bır sıvı gelıyordu. 1 gun surup gecıyor.sebebı hala bulunamadı. bu durumu yasayan var mı dıye yazmıstım ama ses veren olmadı. dua edın lutfen. umarım bır cıkış yolu acılır onumuze ve caresı ve sebebı bulunabılır. sevgilerimle...
geç olsun ama sonu hayırlı olsun inşallah...bu kadar sabrediyoruz 1 aydan ne olacak vakti o zamana yazmıştır RABBİM o yüzden hayırlısı...sana laparoskopi yada histereskopi yapılmadı mı

inşsallah canım yaa...şu bebişlerimize bi kavuşsak hayırlısı ileacıları unutacaz da işte sabırrrrrrrrrr......iyi geceler öptüm çokk

Kızlar Allah dermansız dert vermesin kimseye. Her şeye rağmen şükredecek kim bilir ne çok sey var hayatımızda.. Burda kötü haberleri okudukça insan inanın ki kendine sevinemiyor. Halbuki umut olmak ister iyi haber alıp da burda paylaşan herkes. Şimdi sorum var soramıyorum bu yüzden ((

kız derınımle denızıme ıyı bak ne arıyosun sen burda facede bakıyım..
annene bıraktın oturuyon pc basında demııı:KK20::KK20::KK20::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

ben ece yenı dogdugunda wc ye gıdemıyordum cok afedersınız yanıı:KK47:

tuğçecim valla beslenip altları temizlendimi mışıl mışıl uyuyorlar çok şükür,bende süt sağarken takılıyom pc başında..herkez 40 ı çıkınca bu rahat bitecek dediği içinde tadını çıkarıyorum...son 3 gğn valla korkuyom inşallah çok asabi bebekler olmazlar...gerçi ben çok huzurlu bi hamilelik geçirdim o yüzden uslu olacaklarına inanıyorum ama kısmet...

Canlar hepinizden Allah razi olsun. 10 aydir bekledigim an geldi cok sukur. Bugun doktorla konusurken agladim sevincten resmen. Allah hepimizin yardimcisi olsun...

canım senin adına çok sevindim umarım tedavin sıkıntısız bir çırpıda çabucak geçer ve sonunda bebeğini kucağına alırsın

X