Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ne zaman kaçta gideceksin cnm.

müjdenle gel inşallahki ben öyle hissediyorum bebiş geliyo:emir_bebek::nazar::KK16:

Isallahh canim benimm bugun 8. Gunum illaki cikar..valla simdi hazirlanip cikicam .benim hayatimda tek sorunum sabirsizlik ve belirsizlik..omzumdaki yuk kalksin dayanamiyorum yahuu:)))

canım dua et bol bol ve inan allaha yavrunu sana bağışlar değerler konusundada benden tam 6 kere test istendi 7 haftaya kadar sürekli test yaptım şimdiki aklım olsa yapmazdım tevekkül et ve sabırla doktorunun dediği zamana kadar inançla ama her duruma hazır bir şekilde bekle inanki test yapılması değerlerin kafamızdaki arttmaması daha çok strese sokuyor ben en son dedim ki ya alın artık istemiyorum bu bebeği inancım gittiği anda bence bebeklerde yaşam mücadelesini bırakıyor sen inancını yitirme çok az artıp sonrası normale dönenler var herşey allahtan

Şimdi gidiyorum memoriale. Test günüm bugündü. İki gün evvel yaptığım testi Dr a söylersem fırça yer miyim sizce?

aynur hanım aradı az önce.. %63 artmış değerim.

birkaç ihtimal var dedi.

1. ya bir tanesinin düşük riski varmış. iki tane transfer edildi ya. çünkü benim ilk gün değerim yüksekti.
2. dış gebelik olabilir dedi. bundan çok korkuyorum. ama bunun için hiç ağrım yok.
3. sağlıklı da devam edebilir dedi. seni %25-30 arası bir risk için kontrol ediyoruz dedi.

artık test yapma, ilaçlarına devam et, haftaya çarşamba da gel dedi. ama eğer şiddetli ağrım olursa daha erken gel dedi.

olumsuz tüm ihtimalleri sil aklından ve bebeklerine odaklan hayırlısıyla alırsın inşallah kucağına yavrularını

Bunlar 2.5 - 3 saat sürer diyorlar sonucun çıkması.. Beklemeyin gidin Dr siZi arayacak da dediler. Ben eve dönüyorum. ) normal mi davranıyorum)

canım sonuçların çıkması ne kadar sürer hiç bilemiyorum kabakçiçeği beklemişti yanlış hatırlamıyorsam onun ki 1 saat sonra çıkmıştı ama bence orada beklememek en iyisi oranın ortamı insanı biraz daha gerebilir bence merkezden uzaklaşıp kafanı dinle

canım sonuçların çıkması ne kadar sürer hiç bilemiyorum kabakçiçeği beklemişti yanlış hatırlamıyorsam onun ki 1 saat sonra çıkmıştı ama bence orada beklememek en iyisi oranın ortamı insanı biraz daha gerebilir bence merkezden uzaklaşıp kafanı dinle

Geldim bile eve ) zaten yatasım var sürekli karnımdaki sancı oturmama bile engel.. Kalamam onca saat(

İncim tatilin tadını çıkart sonra bebişlerle uğraşacaksın inş

Silik pembe çıkan arkadaslar bebiş vardır yoksa hıc cıkmıyor tecrubelerımden bılyorum o çizgiyi gormek ıcın cok uğraştım çok şükür bugunume:KK1:

Mikrom mikrom konuştugumuz gıbı randevu alcam :KK1::KK1:

Kabakçekirdeği stres yapma böyle şeyler olabılıyor Allah buyuktur.

Unuttugum kacırdıklarım varsa özür dilerimm hatırlatın lutfen:KK16:

Yettim gari:KK1:
Selam herkese. Cepten girip yazmak ne kadar zor olsa da azmettim :)
Haberlerinizi aldim :) masallah hepinize:nazar: Ama pimpiriklik yok hilbur gibi dikilecegim tepenize he :)
Ben bebek seviyorum bol bol :) Nasil bir guzellik nasil bir masumiyet... Hele o kokusu yok mu of offff.
Hepinizi cok opuyorum canlarim :KK16:

ayy ne güzeldir o bebiş şimdi bol bol öp kokla çok şeker oluyolarrrr

blastosist 2 embiriyomla transferimin bugün 6.günü.test yaptırmak yaptırmamak arasında gidip geliyorum.2.denemem.olumsuz olacak diye korkuyorumda ya sonuc olumluysa diye çok merak ediyorum da. içim içimi yiyor.heyecan yapıyorum.yardımınıza ıhtiyacım var ne yapmalıyım ben...........

bence bekle tam net sonucu almak için gününde yaptır cnm

dün form doldurmuştum netten ön görüşme için
aradılar az önce haftaya salı 4'te Nur Hn.la randevumuz var :KK1:
ardından Semra Hn. gelcekmiş 4:30'da ortak muayne ve görüşme olcakmış
çok heycanlıyım ama ben şimdidennnnn :18:
bebişime bir adım yaklaştımmı acaba :44: ALLAHIM bu savaşta hepimizi galip çıkar YARABBİMMM :KK16:

hayırlı olsun inş herşey yolunda gider

kızlar testimi tekrarladım. 288'den 471'e çıkmış. hemşireyi aradım, çok parlak değil diyor rakamlarınız. delircem yaa..

cnm üzülme bence gayet normal kötüye yorulacak hiç bi belirti yok içini ferah tut bebişler iyiler inş:nazar:

evet canım:KK50:

perşembe adetimin 1.günüydü aradım ozamandan beri inan 30 kez hemşireleri aramışımdır açmıyorlar ha 1-2 kez açtılar ozamanda olur yada olmaz demediler tamam döneceğiz diyorlar ama yok..

ben de nur hanımı aradım...o bugün söyledi tekrar ama arayan olmadı bekliyorum heyecanla:KK31:

cuma gününü istemem problem yaratıyordur belkide...:26:

çat diye çatlamak üzereyim artık:KK1:

yarın arayacaklarmış beni..

randevuları ayarlayan ayşen hanım bugün yokmuş....

offfffffffffff e cumaya ne kaldı ki zaten doludur semra hanım o gün ful...

olmayacak bu iş galiba:KK14::KK14::KK14:

hakkında hayırlısı olsun inş herşey yolunda gider:nazar:

$429630_10151347282571344_1352646656_n.jpg

MUTLAKA OKUYUN SÜPER........SELMA
Annen ve sen ...
O, dokuz ay boyunca seni karnında işte bu şekilde taşıdı.
Mide bulantısı çekti ve sürekli kendini hasta hissetti. Ayakları şişti, vücudu ödem yaptı, derisi gerildi. Merdiven çıkmak için çok çaba sarfetmesi, hatta nefessiz kalması gerekti. Ayakkabılarını bağlamak gibi basit bir iş için bile çabalaması gerekti. Sen onu tekmelerken ve içinde kıvrılırken, O çok geceyi uykusuz ve ağrılı geçirdi.
Doğumun ise tarifi imkansız bir acı çekmesine yol açtı. Sana sahip olmaktan başka hiç bir amaç için bu acıya değmezdi.
O senin dadın, hizmetçin, hammalın, öğretmenin, şoförün, aşçın, temizlikçin, hastabakıcın, en büyük hayranın, en sadık dostun, en yakın arkadaşın...
Seni hissettiği andan beri sadece senin için yaşadı ve kendini ikinci plana attı. Sen yedikçe doydu, sen uyudukça dinlendi... Senin için savaştı, savaşıyor, ve hep savaşacak.. Senin için umut etti, sana dair hayaller kurdu, senin adına üzüldü, sevindi, kızdı...
ve bunların hepsini karşılıksız yaptı. Çevrende annesini kaybetmiş, hatta hiç görememiş insanlar var. Bu birgün senin de başına gelecek, olmasa keşke ama yaşanacak.. O'na teşekkür etmek için yeterli zamanı bulamayabilirsin. Lütfen her fırsatta O'na kendini değerli hissettir, bunu hala yapabildiğin için de kendini şanslı hisset...

dün gece uykulu uykulu wc ye gıttım bır ara adetmı göruyom acaba dıye gece dusunerek uyumusum rengı kızıl kahve gıbı kırmızıya benzıyor ınsan korkuyor . cnm hep boyle kahverengımı oluyodu senın arada duzelıyormuydu ılk kullandıgımızda krem rengı yesıl gıbıydı ya akıntı ılk zamankı gıbı duzelse arada bır ınsan bıraz rahat olur boyle koyu renk olunca hamılemıyı hala dıye supelenıyor ınsan

benımde agrımıyodu karnım dun bıraz fazla agrıdı mıdem bır tuhaf agrılardan korkma bence ama tabı dayanamıyorsan sor bı agrı kesıcı alırsın. bugun aradılar sonucu sormak ıcın de bana tekrar test yap demedıler 3 hafta sonra ultrason ıcın gel dedıler ben o ara jelın rengının degıstıgını falan soyledım tahrıs yaptıgını arada bır temızlemeye calısın dedıler eger cok fazla yara gıbı olursa doktora danısmam lazımmıs kotulesmesıne ızın vermeden arada bır temızleyerek kullanmak lazım demekkı daha cok kuullancaz cunku

malesef canım ilk başlarda yeşil gibi sonra kahverengi gibi hatta kırmızımı ayırt edemiyor insan öle geliyor.alışırsın merak etme.o senin ilacın öle düşün risk değil..

doktorum ne dedi konuşabildin mi

üzme canım kendini sen iyi ol onlarda iyi olucak inan...benim anlamadığım sorunlu gebelşklerdede bu kadar yüksek değerler gözüküyormu..senin şimdi bol bol dinlenmen lazım.bi arkadaşımın değerleri nerdeyse %30 artarak gitti ilk hafta ama kalp atışı duyduk ozaman korkudan ona bişey diyememiştim ama allahım izin verdi işte..

günaydın kızlar herkese hayırlı haftalar maşallah güzel haberler almaya devam çok şükür kızlar allahın izniyle inşallah hepinizin güzel haberlerini kutlayacağız

çakır, mimoza,ketenprenses, tebrik ederim kızlar rabbim sağlıkla tamamına erdirsin

çakır ve ketenprenses kızlar kendinize eziyet etmeyin gidip biran önce kan verip değerinizi görün içiniz rahat etsin:KK16:

aysunay canım nasılsın aradılarmı canım randevu için

mikrom nasılsın canım bebişler nasıl anneciğin gitmiş allah kavuştursun kuzum

happy canım nasılsın bebişler nasıl durdu dimi lekelenmen

incimmmmm nasılsın tatildeymişsinnn:KK16:

akasyam canım nasılsın
saol zambakcım inşallah vardır meleğim ama kan testi çarşambadan önce yapmayı düşünmüyorum

Kabak cicegi bence degerin iyi.olumlu dusun.kizlarrrrrr yarin benim test gunum heyecan dorukta.bugun idrar testi yaptim dune gore daha belirgin cikti cizgi pembe ama kirmizi olmadi.inslh degerim yuksek cikar.
inşallah güzel haberlerle gelirsin

O nasil laf oyle parlak degilmis.aldiris etme kuzum isallah degerin guzelce artar dualarim seninle canim..bebegiin sıkı sıkı tutunsun isallah sana...

Canim benimde oyle bu sabah yaptim yine..ilk dakika gorunmuyor sonrasinda belli oliyor ama boyle net degil pembe ..ben diyorumki olmazsa hic cikmaz digeri degilmi bozuk dicem hepsimi bozuk yahu..valla ben simdi ben arkadasima gidicem oda yeni transfer oldu hem onu gorurum ordanda hastanede kan veririm..boyle hergun vay pembe cikti yok cikmadi oyuzden gidip yapicam varsa vardir yoksa yoktur..napalim hayırlısı olsun..sende yap istersen ..

Bende anlamadim mikrocum pembe cikiyor tamam net degil ama zaten sanirim cpk net olmasi gerekmiyor cunki daha test zamanimiza 3 gun var neredeyse.ben neyi merak ettim biliyomusun..eger olmasaydi hic cikmazdi degilmi o ikinci silik cizgi.yani hic basiniza geldimi silik bi cizgi gorup hamile olmadiginiz..bozuk olabilirmi dicem onuda zannetmiyorum 2 ayri marka test aldim..neyse az kaldiii :)))

Canim kabak cicegim isallahh 3. Durumdur..1hafta nasil durucaksin olurmu oyle sey bence yine tekrarla canim..ya doktorlar daha iyi bilir ama ben bekleyememki :KK43:(

Bugun kurtulucam bu cileden :)) bu arada pglen vakti kan vers3m sorun olurmuu kizlar ..
valla iyi cesaret ettin kız aferin yap yapda banada umut olur hadi bakalım çok güzel haberlerle gel

kızlar Allah hepinizden razı olsun. iş yerimde olduğumdan tek tek alıntılayamıyorum.. hepinize çok teşekkür ediyorum. yüreğimi ferahlattınız. netten de araştırdım %60 artışlar genelde sağlıklı sayılıyor. aynur hanım da %25 bir risk için dikkat ediyoruz dedi. o yüzden haftaya çarşamba keseyi görmeye gidiyorum Allah'ın izniyle..

içimde nedense çok güzel hisler var. ben güçlü olup onlar için bol bol dua edeceğim. değerlerime baktığımda da düşük de değil, düzenli bir artışta. siz de bana dua edin kızlar :)

bu arada dicaycim, ben beklemiştim ama bana sonuç kartı vermişlerdi, internetten bakabiliyorsun sonuç kartınla. ben netten öğrenmiştim hamileliğimi :)

X