Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

teşekkür ederim canım hepimize hayırlı olsun inşlh sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasip eder allahım.kan testimizde yüksek çıkar inşlh.

amin canım teşekkür ederim.salı günü kan testimi yaptırayım ancak o zaman sevineceğim.korkuyorum.tabiki idrar testinin pozitif çıkması ümit veriyor insana. allahım isteyen herkese nasip etsin...seninde güzel haberlerini alacağız yakında inşlh...

çok geçmiş olsn canım hakkında hayırlısı
ben yeni başladım ya bana biraz karışık geliyor bu yapılan işlemler benim bile gözümü korkuttu.:26:
bi başlayalım bakalım hayırlısıyla süreç nasıl işleyecek ban neler yapılcak.bu tüplere devlette de yapılıyormu yoksa sadece özeldemi

hayırlı olsun kızlar sankı daha önce de tebrık etttım gıbı gelıyo ama yıne tebrık ediyorum

Son düzenleme:
bugun 2. testımı yaptırdım sonuc 188 cıktı ilki 53.88 dı bayagı bı cıkmıs sevındım ama faxlayamadım daha dogrusu fax numarasını ıstemek ıcın aradım yanımda deıldı tup bebek bolumu kapalı yarın gönderın dedıler bu gun sonuc degerlendırılmıycek heralde yarına kaldı. bıde arkadaşlar bu testi ne zamana kadar 2 gunde bır yaptırıcaz 1 aylık olana kadarmı acaba

Tebrikler cnm sende hamılesın bence hayırlı ugurlu olsun maşallah pozıtıflerımız eksık olmasın ınş:)

aminnnnnnnnnnnn inş tez zamanda kavuşuruz bebişlerimize

anladım cnm inş hepimizde pozitif alıp tüm acılarımızı geride bırakıcaz

ama bennn çokk üzgünümmm annem gitti ağlamak istiyorummm kaç yaşında olursam olayımm annem yanımda olsunnnn

ayy kıyamammm ALLAH kavuştursun cnm çokta üzülme bebişlerde üzülür sonra

tebriklerr rabbim daim etsin cnm

maşallah değerin çok güzel şimdi sıra kalp atışı dinleme var dimi?

Aminnnnnnnnnnnnnn inşallah sağlıklı sıhatli bebişerimize kavuşalım

Son düzenleme:

Çooooooooooooooooooook sevindim. hadi bakalım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin allahım.

inşallah öyledir hilburum

Cok sukur hepimiz ikinci cizgileri gorduk.benim kafam takildi.benimki baya acik pembe cikti silik yani.sali test gunum.daha koyu cikmaliydi sanki.
evet hepimiz 2. çizki ustünde kaldık bu gün gerisi de hayırlo gelsin inşallah

geliyo geliyo bebiş geliyooooooooooooo
inşallah rabbim daha güzelini size nasip etsin

akasyam allah razı olsun valla ben bile tam emin deyilim ama içim biraz kıpır kıpır ama

slm kızlar silik 2. çizgiler idrar testleri maşallah ne güzel haberler
umarım kan testindede aynı güzellikler devam eder
inşallah

allah razı olsun canim ama yinede temkinli davranmak istiyorum

yaaa bende istiyommmmmmmmmmmmmmmmmmm rabbim nolur banada nasip et 7 senenin hasretine son ver hayırlısıyla bir an önce tedaviye başlamak ve bebişlerime kavuşmayı istiyorummmmmmmmmmmm
inşallah allahın izini ile rabbim sanada nasip etsin

hayırlısı ile tutsaydı bir veya 2 tane farketmez mimoza ben eczaneden almadım ama benim testlerim çubuk gibi erken gebelik testleri

Evet bende akıntı var hatta ilk günlerde daha çokdu şimdi normal ama var
benim ilk günlerde yoktu 2 gündür başlamış

bende olmamıştı ama olabiliyor belki vajina zedelendi leke geldi ama için rahat etmiyosada hastaneyi ara söyle allah emeklerini boşa çıkarmasın

sümeyye benim ateş basıyu bazen cayır cayır yanıyum ama ateşlenmek gibi deyil ateş basıyu yarım saat sonra geçiyo bencede ilaçlardan

hadi hayırlı olsun allah emeklerini boşa çıkarmasın

ama bennn çokk üzgünümmm annem gitti ağlamak istiyorummm kaç yaşında olursam olayımm annem yanımda olsunnnn
allah kavuştursun mikrom

hayırlı olsun kızlar sankı daha önce de tebrık etttım gıbı gelıyo ama yıne tebrık ediyorum
çok saol cannım darisi isteyenlerin başına olsun

maşallah iyi artmış inşallah hep böyle devam eder
Tebrikler cnm sende hamılesın bence hayırlı ugurlu olsun maşallah pozıtıflerımız eksık olmasın ınş:)
çok saol canım allah razı olsun

Çooooooooooooooooooook sevindim. hadi bakalım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin allahım.
nazyam allah razı olsun tam herşey net deyil sadece silik bir çizgi tabı bunada hamd olsun

kızlaar şimdi kan testi yaptırdım katlandımı diye 5. günde 28.46 idi bugün 7. gün 117.7 katlamış rabbime şükürler olsun Allah herkeze nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
kızlaar şimdi kan testi yaptırdım katlandımı 5. günde 28.46 idi bugün 7. gün 117.7 katlamış rabbime şükürler olsun Allah herkeze nasip etsin inşallah

maşallah maşallah.. kızlar dua edin benim de değerim katlasın inşallah yarın sabahtan tekrar test yaptırıyorum!! 288'deyim şu an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…