Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

yaaa bende istiyommmmmmmmmmmmmmmmmmm rabbim nolur banada nasip et 7 senenin hasretine son ver hayırlısıyla bir an önce tedaviye başlamak ve bebişlerime kavuşmayı istiyorummmmmmmmmmmm

mimoza iki tane 5. gün embiriyosu tırasfer edildi 3ba kalitesinde

Canım 3 yada 4 dk içinde çıkıyorsa süper bencee hamilesin diyorum silikde olsa görünüyorsa o çizgi var gün geçtikçe koyulaşıyor erken göstermesi ikiz olma ihtimalinin yüksek olmasından tabi bu benim görüşüm

hamile haberi alan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum,hayırlı olsun,rabbim tamamına erdirsin.ben dinleniyorum,dün iki donmuş yavrumu transfer ettiler.akşam çok az kahverengi leke geldi.sonucu pozitif olan arkadaşlar böyle birşey yaşayanınız var mı?

Calistim canim izin almadim hic.benimki koyu degildi baya silik.bakalim hayirlisi olsun

Hayırlısı olsun inşallah tutunmuşlardır dedim ya kimisinde geç çıkıyo idrar testinde benim kızkardeşim normal gebelik ama kanda çıktığı halde çok silikti rabbim hepimize nasip etsin inşallah dualarım hepimize rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Son düzenleme:

Canim bende olmadi ama olmasi normalmis transfer kagidinda da yziyordu. Endiselenme. Hayirli haberlerini alacagiz insallah.

Happy canım geçmiş olsun. Hamilelikte böyle akıntı ve kanamalar oluyor. Allah'ın izniyle bebişlerin seninle ... Duamdasın

Medicali ben de çok merak ettim. Teli yok sanırım sizde de :26:

saol canım Allah razı olsun inş normaldir ama insan kan gördükçe deli oluyor..medinin teli yok inş iyidir bebişleride..seninde kontrole az kaldı sende inci gibi güzel haberlerle gel inş..

yaaa bende istiyommmmmmmmmmmmmmmmmmm rabbim nolur banada nasip et 7 senenin hasretine son ver hayırlısıyla bir an önce tedaviye başlamak ve bebişlerime kavuşmayı istiyorummmmmmmmmmmm

ben de bende canım bnm..
inşalalh o günleri bizlede göreceğiz..
pozitifi gördüğümde ne yaparım hiç bilemiyorum
içim içime sığmıyor bir an evvel lap.olup tedavime başlamak istiyorum..
rabbim bizlere de nasip etsin inşallah..
pozitif aldığımız ve sağlıkla yavrumuzu kucakladığımız günleri..

Kizlar siz bitanesiniz valla ne guzel moral oluyonuz insana...ben 4 yillik evliligimde birakin pembeligi bi azicik silik bi cizgim bile olmadi hehehe:))) simdi cikinca afalladim tabi biraz ama dedim ya idrar testine hic bir zaman guvenmeyi düşünmüyorum. .suan benim icin onemli olan carsamba gunu..olumlu olumsuz herseye hazirim Allahin izniyle. .valla suan avm deyim x ray cihazindan gecmedim yinede ne olur ne olmaz.nede olsa azicik ta olsa hamileyiz..kizlar hepinizi opuyorum hepinizin adina cook mutluyum..kaldi 2 guun :))

mry o jelden canım öle ilk günden bişey gelmez merak etme.donrurulmuşun en güzel yanı daha az stres ve ilaç..daha çokpozitif sonuç...beni düşün bak:) dilimde tüy ve tüm fırçalarım bitti bak diğer hatunlara sakin olun demekten sen yapma ne olur..

valla ha ben stres olyom burda sütüm kesilcek sizin yüzünüzden.sizi düşünmekten.girmemeyi bile düşünüyom bi süe topiğe.r

saol hapyy teşekkür ederim ....mustafa bey e güvenmeniz beni rahatlatıyor ..çünkü onu ameliyattan sadece 5 dak.önce gördüm tanımıyordum yaa endişeliydim bilirsiniz bu duyguları..çektiğim eziyetlerin mükafatını alırım inşallah çok canım yandı...

Ya kızlar son iki gündür iynelerim acıtmaya başladı elhamduLilah. Sorun iynenin acısı değil, ağrıdan ateşim çıkıyor, şimdilik bir keresinde 37.4, bir kaç kere de 37 oldu. Doktor minoset kullana bilirsin demişdi. Acaba aranızda böyle bir şey yaşayan varmı? Beni düşündüren ateşim kaç derece olduğunda ilaç içmeliyim? Şimdilik doktoru aramak istemiyorum.

Bir de hamile arkadaşlar bana kasık ağrılarınızı tarif edermisiniz?

hilburum senin bebelerin gelişimi ilk zamanlar haftalarıyla uyumlumuydu canım benim bitanesi 2 gün geriydi aklım hep onda boyu kalp atışıda tam sınırda onun derdindeyimde...

evet canım hatta kahverengi top top parçalar geldi.hepsi jelin kalıntısı ama sakin ol yani.

sağol canım,Allah razı olsun senden,gülen yüzün hiç solmasın.umutluyum inşaallah ama yine de senden duymak daha iyi geldi.çok azdı zaten yatmadan wc ye gidince geldi.

Canim 37.4 normal hormon ilaclari da ates basmasi yapabiliyor bence simdilik icme

Kasik agriis ayni adet agrisi gibiydi benim daha siddetlisi. Ozellikle idrardan sonra kivraniyodum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…