Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlaar şimdi kan testi yaptırdım katlandımı diye 5. günde 28.46 idi bugün 7. gün 117.7 katlamış rabbime şükürler olsun Allah herkeze nasip etsin inşallah

maşallah maşallah.. kızlar dua edin benim de değerim katlasın inşallah yarın sabahtan tekrar test yaptırıyorum!! 288'deyim şu an.

kızlarrrrrrrrrrrrr ne güzel haberler geliyo Allahım ne güzel
tebrik ederim hepinizi değerleriniz ne güzel Allah tamamına erdirsin inşallah.
şükürler olsun topiğimizde arka arkaya güzel haberler geliyo
her zman böyle devam etsin Allahım

merhaba kızlar nasılsınız?
nerdeyse 1 haftadır giremiyorum topige , özledim sizi gecmişi cok okuyamadım ama pozitif haberleri gördüm maşallah Allah Nazar dan saklasın hepinizi tebrik ederim darısı sonuc bekleyenlerin ve bizlerin başına

mimoza birşeyi merak ettim sen transferden 5 gün sonra mı test yaptırdın? eğer öyle ise söylenen tarihten baya bir önce test yaptırmıs oluyorsun demi

mimoza birşeyi merak ettim sen transferden 5 gün sonra mı test yaptırdın? eğer öyle ise söylenen tarihten baya bir önce test yaptırmıs oluyorsun demi

Evet 5. gün yaptım benim balstosit transferdi normalde 9 gün sonra test yapmam gerekiyordu ben evde idrar testi yaptım kız kardeşimde vardı yanımda ikinci çizgi var abla kan testi verelim dedi onun sayesinde gittim yoksa cesaret edemezdim çünkü daha önceki denememde gününde yaptırdım negatif sonuç beni 3 sene kendime getirmedi 3 sene sonra yaptım bu denememi işte kardeşimin sayesinde o gün gittim 28.46 bugün 7.gün 117.7 salı günkü değeri merak ediyorum şimdi daha tamam var diyemiyorum açıkçası halaa korkularım var rabbim korktuğumuza uğratmasında inşallah

ya bilmiyorum ki ya içim içime sığmıyu sonrada %100 olmadığı için pek sevinemiyom
bu gün eczaneden normal gebelik testi alıp yarın sabah yapıcam bakalım onda çıkıcakmı

İdrAr testine güvenip moralinizi bozmayın hiç boşuna . .gebeliğin ilk haftalarında idrarda pozitif alan çok duydum ama hiç tanımadım da görmedim de )) hilbur haklı valla eziyet etmeyin böyle kendinize .. O idrar tahlili yüzünden hamile olmadığını sanarak hareket edip kürtaj olmak zorunda kalan insanlar tanıdım..

canım maşallah çok sevindim dahada katlansın inşallah

Amin canım inşallah hepimiz bu güzel duyguları yaşarız çok zor günler geçirdik ama burda pozitif çok maşallah bence mart ayı süper gidiyo inşallah hepde böyle devam eder Allah hepimizin kucağını doldursun

arkadaşlar acık sitem edicem size geçen günlerde adetimin geçtiğinde bahsetmiştim
ama kimse ne oldu diye sormadı
neyse ben sölıyım oldum şimdi tam bir ayım var tedavi için
çok heyecanlıyım endişeliyim :18::18::18::18::18:
ama sizden güzel haberler duydukça mutlu oluyorum

tebrik ederim canım kalbini ferah tut inş 9 ay seninle olacak bebeğin blastosit transfer ne demek bilmiyorumda acıklaya bilir misin

kızlarrrr incinin selamı var hepinizeee sakın fazla pimpiriklenip deli etmesinlerrr bizii diyoo heee bende ona katılıyorummm toparlanın canlarrr inş.. kimsenin canım yanmayacakkk rabbim hepimizin yüzünü güldürsünnn....

ALLAH kavuştursun inşallah ...çok üzme kendini sende bebişini düşün...anne işte allahım hiç kimseleri annesiz bırakmasın....

mikromm allah kavuştursun..ne zaman dönücek..

canım Allah kavuştursun hiç kimse annenin yerini tutmuyor tatlım

bende ağlıyım benımde annem gittii:2::2::2:

vallahi kızlarr ben 10 yıllık evliyim annemden hiç ayrılmadımm zaten dayanamazdımm ama şimdi gözyaşlarıma engel olamıyorumm hormonlardanmıdır nedirr konuşurken akıyor gözümden yaşlarr inş.. göz açıp kapayana kadar geçerr şu 20 günn((

maşallahh canımm çok güzell katlamışş değerinnn rabbim kucağına almayı nasip etsin inş....

inş...üzülmemeye çalışıyoruzz ama ben biraz ana kuzusuyumm

saol canımmm inş...

kızlaar şimdi kan testi yaptırdım katlandımı diye 5. günde 28.46 idi bugün 7. gün 117.7 katlamış rabbime şükürler olsun Allah herkeze nasip etsin inşallah

maşallahh canımmm rabbim tamamına ertdirsin kucağına almayı nasip etsinn inş..

maşallah maşallah.. kızlar dua edin benim de değerim katlasın inşallah yarın sabahtan tekrar test yaptırıyorum!! 288'deyim şu an.

sakinnn sakinnn katlayacakk inş...

canımm kusura bakma gözden kaçmış heraldee hayırlısı olsun inş... bebeğine kavuşmana çok az kaldı o zamannnn

niye bu adetle başlamıyorsun acaba...hep bu güzel haberler olmasa belki tedaviye bile gitmem biliyomusun

pozitifi aldığında eşinin tepkisi ne oldu bu sefer tepki vermiştir heralde...tekrardan tebrik ederim inşallah sonuna kadar seninle olu bebişcikler....

niye bu adetle başlamıyorsun acaba...hep bu güzel haberler olmasa belki tedaviye bile gitmem biliyomusun

transferde annem yanımda olsun istedım oda baska sebelerden ötürü erken oldı bu hafta burdaydı
transferden sonra test tarıhne kadar nerdeyse 1 AY var okadar kalamazdı
şimdi gttı bır ay sonra tam tarnsfer gunu gelcek teste kadar kalak inşallah
bilmiyorum ben mı abartıyorum annem gelcek ben yatcam fılan ama en azından manen onun yanımda olması yeter

yok canım abartmıyosun insanın annesi yanında olunca kendini daha güvenilir hissediyorsun yani bende öyleyim...hayırlısı olsun hepimiz için de senin içinde....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…