Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

dicaycım hayırlı olsun canım çok sevindim

baaaaaaaaaaaaaak gördünmü senin meleklerinde seninle canımcım

Ay isallah yawrucumm simdi ben cok umutlanmak istemiyorum ben boyle olursam esimde boyle olucak sonra negatifi alirsam uzulurum kuzucum ...carsamba isallah omzumuzdaki bu belirsizlik kalkacak..hersey olumlu olumsuz cikacak..sende yinede soyleme kimselere tamammi canim ben de soylemicem..biz kendimizi hazirlayalim yine..

benimde dediğim gibi %100 deyil sadece ben ve eşim biliyoz o kadar

Cakir sari akinti normal. Bende de beyazdan biraz daha koyu akinti vardi hatta aha dedim embriyo dustu :))))

Ketenprensesim ben sana demedim mi :)) benim de testten bi gun once cizgi sonradan cikmisti. Hadi bakalim hayirlisiii!!!

Hilburrr kizma yaa dun doktor moralimi bozdu napimm. :) tanisinca doversin beni:))

Kizlar ben az once idrar yapmistim saka gibi 1 dk baktim cikmadi bende koydum koseye.simdi baktim bildigin pembe cizgi cok belirgin degil tabiki..ama hic boyle birsey gormedim ben..

MaşeAllah, BarakAllah. inşeAllah sende hamilesindir. Ne güzel yaa. Rabbim mutluluğunu 9 ay boyunca bozmasın ve bebek olarak kucağına versin.

Ama kızlar ben fena qaza geliyorum, kesinlikle şimdi çıkacağına inanmıyorum, ama siz böyle yapınca sanırım yarın ilk işim test almak olucak

bak sana yemin ediyorum bende aynı şeyi dşündüm dedim aha embiriyo düştü
benim akıntımda çok sarı deyil krem rengi gibi
inşallah seninde değerin kat kat katlanır hiç sıkma canını biliyosun bazen öyle oluyur

akıntınla ilgili bişey diyemiycem canım ama normaldir adetten önce akıntı oluyo yada transferden sonra oluyo gibi bişey diyemeyiz neticede.ona takılma.

ama haklısın belkide tüm bu stresliler arasında en haklı olansın.embriyoların durumundan dolayı oda.ama bana kalırsa ki nokta atışlarımda daha hiç fire yok geliyo bebiş:)
kaç yıldır bekliyon kuzum 2 gün daha beklmeişin çokmu..hadi kalk ceviz fındık bişiler atıştır bakemmm..

Cok sukur hepimiz ikinci cizgileri gorduk.benim kafam takildi.benimki baya acik pembe cikti silik yani.sali test gunum.daha koyu cikmaliydi sanki.

ben 8 yıldır bekliyorum 3 negatif aşılama ve 4 negatif tüp bebek denemem var
zaten eşim fıdık fıstık çikolata evi doldurmuş ye diye zaten karnım acıkıyur ikide bir sanki kıtlıktan çıkmışım

geliyo geliyo bebiş geliyooooooooooooo

Amin inşallah hepimiz yaşayalım o güzel duyguları

İnşallah canım.. topik topik olalı bu kadar pozitif hava, böyle bereket görmedi. Allah nazarlardan saklasın

Çok sağol canım. Ben de vakti zamanı geldiğinde olacağına inanıyorum. Moralimi yüksek tutuyorum. Önümüzdeki tedavimde mutlu sona ulaşırım inşallah

Aynur Hanım Semra Hanımdan sonra gelen yönetici.. Bölüm şefi. O nedenle yoğunluğu fazla. Ekstra işleri oluyor. Hemen dönüş yapamamasının sebebi budur.

Akasya gecmis olsun canim yaaa..kurtaj olduun mu yoksa kendiligiinde dustumuu..begonvil nasil nasil oldu acabaa...

Moral bozmak yok herseyl iyyi olacak insallah...

İnşallah canım.. Dua edelim birbirimize.. Sana da çok geçmiş olsun. Allah mükafatını sağlıklı bir evlatla versin. Benim kendiliğinden düştü. Nur Hanım kürtaj yapmamak için çok uğraştı. Rahime müdahale etmedi. Allah razı olsun ondan.

Anladim canim hayirlisi olsun.bende bu sabah idrar testi yaptim cok cok silik bir cizgi belirdi.ama ben o cizgileri daha oncede gorup kimyasal gebelik yasayinca pek sevinemedim.senin cizgi beliginmiydi baya

Mucizem hamilesin kuzumm.. Süper bir haber bu Ben demiştim hamilesin diye.. Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah

Çakırrrrr wawwwwwwwwwwwww.. Çokkkkk sevindimmmm.. Gerçekten bugün müjdelerin ardı arkası kesilmiyor. çok mücadele ettin ama Allah nasip etti. Ayy hakkaten kendim gibi sevindim ..

Kizlar ben az once idrar yapmistim saka gibi 1 dk baktim cikmadi bende koydum koseye.simdi baktim bildigin pembe cizgi cok belirgin degil tabiki..ama hic boyle birsey gormedim ben..

Canım sen de artık moralini bozup bebişleri üzme.. Allah'ın izniyle sen de hamilesin

hilburum canım çok şükür diyelim ama yatıyorum lekelenme şeklinde koyu renk kanamam da oluyo bazende 1-2 damla oluyo senin melklerinin resimlerine baktım özlmişim akşam eşime gösterdim bitti resmen maşallah..bilg da bozuk arada düzeliyo öyle girebidim.siz napıyosunuz..

hamile kalanlar tbrik ederim Allah ayırmasın sonuna kadar sürsün inş.sezyal çok geçmiş olsun allah şifa versin canım ayrıca mustafa bey bitanedir ona güveniyorum bende hiç merak etme ..

mikrom detayları okuyamadım amagörüşme güzel geçmiş
incim izmirde canım iyi gelicek bebiş bence ona uğur getirsin inş..

medikal ne durumdasın senide bulamadım meraktayım...

slm kızlar silik 2. çizgiler idrar testleri maşallah ne güzel haberler
umarım kan testindede aynı güzellikler devam eder

Happy canım geçmiş olsun. Hamilelikte böyle akıntı ve kanamalar oluyor. Allah'ın izniyle bebişlerin seninle ... Duamdasın

Medicali ben de çok merak ettim. Teli yok sanırım sizde de :26:

inş en kısa zamanda dönerler sana randevunu alırsında bu belirsizlikten bir an önce kurtulursun hayırlısıyla cnm yogunluktan oluyor mutluka dönerler

kızlar bana bugün dondurulmuş transfer edildi.az önce leke geldi,normal mi?

hayırlı olsun bebişin sım sıkı tutunsun sana leke gayet normal takma

sezyal cnm hist.beraber diyemi o kadar tuttu fiyat acaba 3.200 diye duymuştum ben:44:

aaaa mikrom yeni duydum valla temizlemeyi ama mantıklı mustafa beyin dedigide rabbim kolaylık versin kullananlara

tebriklerrrrrrrrrrrrrr çakırrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…