Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

test günü bekleyen arkadaşlarım ne olur sakin olun..kendinizi endişeye sokarak huzursuz etmeyin...rahat olun ..mutluluk hormonu salgılanması bugünlerde çok önemli o yüzden de kendinizi mutlu hisstmeniz için ne gerekiyorsa onu yapın...hepinizi çok iyi anlıyorum ama olumsuz düşünmek yokk..bu topğin uğurunu unutmayın ve buradakilerin dualarının etkisi büyük bunu da unutmayın..öptüm hepinizi çokkk...

Ya telefondan giren arkadaslar giris yapinca her mesajimdan sonra atiyo sistem hep tekrar uye girisi yapmam gerekiyor size de oluyor mu??

İcimden bir ses senin de hamile oldugunu soyluyor..

Isallah oyledir canim..sen simdi hamilesin ya icine doğar inanirim:) ben herseye hazirmiyim bilmiyorum ama tek bildigim bu bebege herseyden cook ihtiyacim olduğu...Allah hakkımda hayirlisini versin..olucaksa hayirli terbiyeli saglikli bir evlat olsun..

hıı anladım canım bu arada kaç yıllık evlisinizin bi de rahim filmini ben çekmiştim onu kabul edeler mi yoksa yeniden mi çekmek gerekiyor

Ben 4 yıllık evliyim. Bende rahim filmini orda çektirmedim, kabul ettiler. Zaten eğer elinde son 6 ayda yapılmış tahliller varsa hepsini kabul ediyolar. (smear, spermiogram vb)

pazar arıyolar yani iyi sevindim aramazlarsa ben yarın mustafa beyi arıyım bi koraspirini bırakmam gerekiyormu bilmiyorum bi arkadaşa biraktırmış

Ben devam ediyorum canim. Tum ilaclara daha devam dediler. Yarin arasin olmazsa ama bugun de arayabilirsin doktorlar orada oluyor. Testi tekrarlican mi tekrarlamican mi sorman lazimm.

Isallah oyledir canim..sen simdi hamilesin ya icine doğar inanirim:) ben herseye hazirmiyim bilmiyorum ama tek bildigim bu bebege herseyden cook ihtiyacim olduğu...Allah hakkımda hayirlisini versin..olucaksa hayirli terbiyeli saglikli bir evlat olsun..

amin canım..
inşallah müjdeli haberini alacağız seninde..:KK54:

Dicay,cakirim,mimiza hepinizi tebrik ederim cok sevindim telden girdigim icin alinti yapamadim ayri ayri masallah sizee
saol mikrom bakalım ya hiç bişi net deyil

Ne diyosuun canim tebrik ederim..isallah seninledir bebegin..bende malesef onlarin hicbiri belirmedi bile direk net bi cizgi..ama bakalim hersey carsb belli olacak..benim umutlar azalsada önümüze bakicaz..burda kac kere deneyen insanlar var oyle hemen pes etmek yoook :))) cakirim isallah hamilesindir ama bence kesiiiin hamilesin canim benim..
ketenprenses bak idrar testi aslında %100 deyil biliyosun ne pzitifi nede negatifi %100 deyil çoğu insan kanda çıktığı halde idrarda çıkmıyor
bide benim yaptığım testleri eczaneden almadım benim testim
erken gebelik testi bu nedenle çıkmış olabilir

Amiiin canim amiiin. Cars guzel haberler alacaksin Allah'in izniyle. Testlere sakin guvenme moralini bozma.

çakırrrrrrrrrrrrrrrrrr çok ama ço sevindim sen hamilesin bence...Allahım süper bir haber buuuu...
tebrikler cnm bnm:119::119:
ya bilmiyorum ki ya içim içime sığmıyu sonrada %100 olmadığı için pek sevinemiyom
bu gün eczaneden normal gebelik testi alıp yarın sabah yapıcam bakalım onda çıkıcakmı

hilbuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cevap yaz bize hocam :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

ya hamile bayanlar size bişi sordum sizinde sarı renkde akıntınız varmı

Kizlar ben az once idrar yapmistim saka gibi 1 dk baktim cikmadi bende koydum koseye.simdi baktim bildigin pembe cizgi cok belirgin degil tabiki..ama hic boyle birsey gormedim ben..

mikrocum nerelerdesin endişelendik valla senin için merak ettik...iyi olmanıza çok sevindim..beni okudun mu çok kötü ameliyat geçirdim ama şimdi biraz daha iyiyim..ameliyatı mustafa bey yaptı onu senin onaylaman benim de içimi rahatlattı açıkçası..bundan sonrada onunla devam edecem herhalde..semra hanımı hiç görmedim ama ameliyata girmiş dedi sence yalan değildir dimi girmiştir dimi
canım çok geçmiş olsun çok zor bi operasyon geçirmişsin inş. sonu güzel olacak :KK16:
hıı anladım canım bu arada kaç yıllık evlisinizin bi de rahim filmini ben çekmiştim onu kabul edeler mi yoksa yeniden mi çekmek gerekiyor

Ben 4 yıllık evliyim. Bende rahim filmini orda çektirmedim, kabul ettiler. Zaten eğer elinde son 6 ayda yapılmış tahliller varsa hepsini kabul ediyolar. (smear, spermiogram vb)
ama benim evliliğim 3 yıl olmadı sorun olur mu acaba bi de rahim filmini çekeli nerdeyse 8 ay oldu:26:

canım çok geçmiş olsun çok zor bi operasyon geçirmişsin inş. sonu güzel olacak :KK16:

ama benim evliliğim 3 yıl olmadı sorun olur mu acaba bi de rahim filmini çekeli nerdeyse 8 ay oldu:26:

canım benimde 3 yıl olmadı benimde rahim filmimi çektireli tam 8 ay olmuştu ve başka yerde çektirmiştim ama sorun olmadı kabul ettiler onu..
problem değil yani:KK19:

hilbuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cevap yaz bize hocam :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

ya hamile bayanlar size bişi sordum sizinde sarı renkde akıntınız varmı

benim arada yazdıklarımı kimse okumuyor galiba aynen herkes idrar testi stresine devamda....kızlar anlamadığım silik çizgi görenler neden kan testine gitmiyorda bebeği üzüyor böle..hoş gidenlerdede sorun var bu ara stresten ne yapcaklarını şaşırdılar sonuca rakamlara inanmıcanız nerdeyse:) benhala idrar testi yapmadım ama 2 çocuğum oldu acaba şimdi yapsam çıkarmı çift çizgi:)

şöle yapalım kimse test yapmasın bi arkadaşın eşi demişti ya 9 ay sonra doğarsa hamilesinizdir...

Bacılar benim gebelik testi tarihim pazartesiydi ama ben bugün burda gaza gelip test yaptırdım kan.. 111 çıktı . İşte öyle )?
dicaycım hayırlı olsun canım çok sevindim

Kizlar ben az once idrar yapmistim saka gibi 1 dk baktim cikmadi bende koydum koseye.simdi baktim bildigin pembe cizgi cok belirgin degil tabiki..ama hic boyle birsey gormedim ben..
baaaaaaaaaaaaaak gördünmü senin meleklerinde seninle canımcım

benim arada yazdıklarımı kimse okumuyor galiba aynen herkes idrar testi stresine devamda....kızlar anlamadığım silik çizgi görenler neden kan testine gitmiyorda bebeği üzüyor böle..hoş gidenlerdede sorun var bu ara stresten ne yapcaklarını şaşırdılar sonuca rakamlara inanmıcanız nerdeyse:) benhala idrar testi yapmadım ama 2 çocuğum oldu acaba şimdi yapsam çıkarmı çift çizgi:)

şöle yapalım kimse test yapmasın bi arkadaşın eşi demişti ya 9 ay sonra doğarsa hamilesinizdir...
hilburum doğru söylüyonda benim durumu biliyon işte iyi olmayan embiriyo falan ama yeminlen ben çıkar diye yapmadım ilk başta öylesine yaptım birinde hayali çıkdı diyerinde silik çıktı diyerinde pembe çıktı sonra ardı arkası kesilmedi testlerin
bana kalsa şimdi yaptırıcam kanda ama eşim hayatta olmaz zaten 2 gün kaldı varsada yoksada tek seferde öğrenelim idrarda yapma diyor ama gizli yapıyum
hilbur sarı akıntım varya bu normalmi sence kimse yazmadı daha koyu renk olucak diye korkuyum

X