Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sende yaz lutfen aklim sende kalacakm erak ederim.insalllah hayirlisi ile beb islerimize kavusmak icindir bosuna degildir insallah..

Rakam artar buyuk ihtimal patoloji falan...aman ne yapalim bos ver parayi...saglik olsun..optum cok ....

tamam canım yazarım..:KK19:bende öpüyorum.:KK19:

Mart ve Nisan Tayfası :KK16:

akasya - 23 mart kontrol :nazar:
aysunayy - lap :nazar:
beylem - 13 mart çarşamba tedaviye başladı :nazar:
caklıt - Allah nasip ederse nisanda tedaviye başlıyor :nazar:
çakır - gebelik test tarihi 20 mart :nazar:
dentur - Allah nasip ederse tahmini 29 mart cuma tedaviye başlıyor :nazar:
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi :nazar:
inci - Allah nasip ederse 24 mart pazar lucrin'le tedaviye başlıyor :nazar:
juliaa - gebelik test tarihi 27 mart çarşamba :nazar:
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
mry24 - 16 mart cumartesi frigo bebişlerini alacak :nazar:
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı :nazar:
mummu - 14 mart perşembe tedaviye başladı :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra58 - Allah nasip ederse 28 mart perşembe tedaviye başlıyor :nazar:
sumeyye - gebelik test tarihi 24 mart pazar :nazar:
umut27 - gebelik test tarihi 21 mart perşembe :nazar:
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı :nazar:
verde - Allah nasip ederse nisanda tedaviye başlıyor :nazar:
Heyy ben yokum niye lap.oldum ama nisanda basliycam galliba..beni unutmayinnn

Akasya gecmis olsun canim yaaa..kurtaj olduun mu yoksa kendiligiinde dustumuu..begonvil nasil nasil oldu acabaa...

Moral bozmak yok herseyl iyyi olacak insallah...

Anti - Müllerian Hormon (MIS) amh nin açılımı canım..ama benden doktor istemişti.yine de sen bilirsin canım hayırlı olsun tedavin şimdiden...
canim cok tesekkür ederim mutlaka yaptirayim hic bir eksik kalmasin
Bacılar benim gebelik testi tarihim pazartesiydi ama ben bugün burda gaza gelip test yaptırdım kan.. 111 çıktı . İşte öyle )?

Evet beklenilen sonuc:)) cok sevindim canim benim degerinde masallah cok yüksek rabbim bebeklerini kucagina almayi nasip etsin

Canım bizim o gün beklicez karar veremedik dondurmaya dediler bizde o gün ankaraya döndük daha sonra telle 2 tane embriyo dondurduklarını söylediler bize bi kağıt gönderdiler imzaladık kargoyla gönderdik daha sonra hesap nosunu vermek için aradılar bugün bende embriyolarımın durumunu bilmek istiyorum dedim onlarda bugün aradılar biri 3a diğeri size transfer ettiğimiz 5adan dediler 3ayıda riske atamadık ama ondan çok umutlu değiliz dediler bende tamam dedim parayı havale ettim bugün. İçinde şüphe kalmasın canım benim durum bundan ibaret bence seninki o an belliydi dondurulmak için büyük ihtimal seninkine daha güvendiler:KK34:

Anladim canim hayirlisi olsun.bende bu sabah idrar testi yaptim cok cok silik bir cizgi belirdi.ama ben o cizgileri daha oncede gorup kimyasal gebelik yasayinca pek sevinemedim.senin cizgi beliginmiydi baya

Kizlarrrr gunaydinnn iyi pazarlarrr herkese
beni soranlar olmus kusura bakmayin evde olmadigim icin giremedim annemlerdeyimm onu trabzona yolluyoruz .biz sukur iyiyiz bir sikintimiz yok.iki hafta sonra bir daha gidicez.mustafa bey super bir insan ben cok sevdim.hepinizede tavsiye ederimmm.

Bu arada jel kullananlarinda dikkatine:
biraz kullaninca icerde birikmeler oluyorya mustafa bey haftada bir eldiven takip onlarin temizlenmesi gerektigini soyledi.aksi takdirde yeni yapacagimiz jelin emiliminin zor olacagini ve bununda dusuge sebep olabilecegini soyledi.simdi hemen panige kapilmayin ben yapmadim nolcak diyee bende yapmamistimm ama bundan sonra yapin diye soyluyorummm .dusununce banada cok mantikli geldi aslindaaa.

Bu arada jel kullananlarinda dikkatine:
biraz kullaninca icerde birikmeler oluyorya mustafa bey haftada bir eldiven takip onlarin temizlenmesi gerektigini soyledi.aksi takdirde yeni yapacagimiz jelin emiliminin zor olacagini ve bununda dusuge sebep olabilecegini soyledi.simdi hemen panige kapilmayin ben yapmadim nolcak diyee bende yapmamistimm ama bundan sonra yapin diye soyluyorummm .dusununce banada cok mantikli geldi aslindaaa.

Ay eldiven takip nasil temizlicez yaa :KK43:( mikrocum bi de sana bisey sorcam benim degerim 182den 288e cikti. İki kat artmadi. Ben cok endiselendim. Sence kotu mu?? Yarina tekrar test istediler.

kızlaaaaaaaaaaaaaaar didrar testi yaptımıştım ben dün hayali çizgi vardı dedi
bu sabah namazına kalktığımda yine yaptım daha silik bir şizgi
çıktı sonra saat 10 da bir tane daha yaptı iyice bebmbe bir çizgi çıktı
ay ben şimdi sevinçten çıldıracağım yaaaaaaaaaaaaaa
bakın ilk yaptığımda 1 dakika hiç çıkmıyu 1 dakika sonra çıkıyu 3-4 dakika için de de belirginleşiyu
sizinde öylemiydi ay çabuk yazın lütfen yaaaaaaaaaaa

Anladim canim hayirlisi olsun.bende bu sabah idrar testi yaptim cok cok silik bir cizgi belirdi.ama ben o cizgileri daha oncede gorup kimyasal gebelik yasayinca pek sevinemedim.senin cizgi beliginmiydi baya

Bendede silik çizgiyle başladı önce sonra gitgide koyulaşdı bugün yaptığım kırmızıydı ama kimisinde geç tutunuyomuş kimisinde erken tutunuyomuş bunu bilemeyiz bizim için önemli olan salı günü unutma pozitif düşünelim pozitif olsun. Birde sen çalıcam diyordun hemen ertesi gün çalıştınmı merak ediyorum hatırlıyorsan sana 3 gün rapor al en azından demiştim ama gerçi hemşire demiştiya alışveriş bile yapın bende yatmadım valla ilkindede yatmamıştım bundada yatmadım hayırlısı olsun hakkımızda inşallah kucaklarımız dolu dolu olur :))

bakın ilk yaptığımda 1 dakika hiç çıkmıyu 1 dakika sonra çıkıyu 3-4 dakika için de de belirginleşiyu

evet bir yada iki dakika sonra kendini gösteriyo kaçıncı günü transferin bide kaç embriyon var:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

Coooookkk sevindimmm:)))

X