Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Offfffffff telefondan yazdigim icin alintilayamiyorum. Dun aradilar beni sonuc icin. Seni de bugun ararlar canim. Ben yarin gidiyorum testee.

kızlaaaaaaaaaaaaaaar didrar testi yaptımıştım ben dün hayali çizgi vardı dedi
bu sabah namazına kalktığımda yine yaptım daha silik bir şizgi
çıktı sonra saat 10 da bir tane daha yaptı iyice bebmbe bir çizgi çıktı
ay ben şimdi sevinçten çıldıracağım yaaaaaaaaaaaaaa
bakın ilk yaptığımda 1 dakika hiç çıkmıyu 1 dakika sonra çıkıyu 3-4 dakika için de de belirginleşiyu
sizinde öylemiydi ay çabuk yazın lütfen yaaaaaaaaaaa

Tebrik ederim:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:.

İnşeAllah güzel bir hamilelik sonucu bebeğini kucağına alırsın. Bendemi yapsam acaba :KK53: , memorial üsulu test tarihim senden bir gün sonra. Allahdan pazar günü eczaneler kapalı oluyor.

evet bir yada iki dakika sonra kendini gösteriyo kaçıncı günü transferin bide kaç embriyon var:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
evet canım aynen öyle benimde öyle oluyur 2 dakikada çıkıyu 3-4 dakikada rengi koyulaşıyu

Coooookkk sevindimmm:)))
ya allah razı olsun
Canim hayirli olsun diyelim o zaman:)) benim ikinci cizgi yarim saat sonra cikmisti nerdeyse. Ay mutlu haberler ard arda geliyor yaaa.
yarım saat sonramı kız yok hemen çıkıyu

ya ben hamilemiyimdir acaba ay çıldıracağım nerdeyse

Tebrik ederim:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:.

İnşeAllah güzel bir hamilelik sonucu bebeğini kucağına alırsın. Bendemi yapsam acaba :KK53: , memorial üsulu test tarihim senden bir gün sonra. Allahdan pazar günü eczaneler kapalı oluyor.
allah razı olsun ama ben inanmıyurumki kendime ya tebrik etmneyenin beni :KK53::KK53:senin bu gün kaçıncı gün sümeyyem

Ay eldiven takip nasil temizlicez yaa :KK43:( mikrocum bi de sana bisey sorcam benim degerim 182den 288e cikti. İki kat artmadi. Ben cok endiselendim. Sence kotu mu?? Yarina tekrar test istediler.

Canim neden kotu olsun ins.dahada katlanir biraz rahat birakin kendinizii stresin kotu etkiledigini biliyorsunuzz rabbimin izniyle biseycik olmaz

Dicay,cakirim,mimiza hepinizi tebrik ederim cok sevindim telden girdigim icin alinti yapamadim ayri ayri masallah sizee

allah razı olsun ama ben inanmıyurumki kendime ya tebrik etmneyenin beni :KK53::KK53:senin bu gün kaçıncı gün sümeyyem

Transferim salı günü oldu ve 5. gün embriosu .

Sanırım ben bir az daha sabr edecem, aslında test almak imkanım olsaydı alırdım da, bu günlük mümkün değil gibi gözüküyor.

Son düzenleme:
Bendede silik çizgiyle başladı önce sonra gitgide koyulaşdı bugün yaptığım kırmızıydı ama kimisinde geç tutunuyomuş kimisinde erken tutunuyomuş bunu bilemeyiz bizim için önemli olan salı günü unutma pozitif düşünelim pozitif olsun. Birde sen çalıcam diyordun hemen ertesi gün çalıştınmı merak ediyorum hatırlıyorsan sana 3 gün rapor al en azından demiştim ama gerçi hemşire demiştiya alışveriş bile yapın bende yatmadım valla ilkindede yatmamıştım bundada yatmadım hayırlısı olsun hakkımızda inşallah kucaklarımız dolu dolu olur :))

Calistim canim izin almadim hic.benimki koyu degildi baya silik.bakalim hayirlisi olsun

Ben Zeynep Kamilde çıkartıyorum. Adetin 2. günü tüm kan tahlillerin yapılıyor, EKG ve Akciğer Filmi çekiliyor. Daha sonra Smear, Kültür ve İdrar tahlili veriyosun. Bunlar 15 gün içinde hallediliyor. Yalnız Trioid USG için en az 15 gün sonraya gün veriyolar. Rahim filmi ile bayanın tüm tetkikleri tamamlanıyor. Ayrıca eşininde Ürolojiye görünmesi gerek. Üroloji doktoru tüp bebek ve ICS'ye uygun raporu verdikten sonra Tüp bebek bölümünden dosyan açılıyor. Dosyadan sonra Heyete çıkıyorsun. Hepsi 1 ay sürüyor.
hıı anladım canım bu arada kaç yıllık evlisinizin bi de rahim filmini ben çekmiştim onu kabul edeler mi yoksa yeniden mi çekmek gerekiyor
Kizlarrrr gunaydinnn iyi pazarlarrr herkese
beni soranlar olmus kusura bakmayin evde olmadigim icin giremedim annemlerdeyimm onu trabzona yolluyoruz .biz sukur iyiyiz bir sikintimiz yok.iki hafta sonra bir daha gidicez.mustafa bey super bir insan ben cok sevdim.hepinizede tavsiye ederimmm.
mikro canım nasılsın bebişler nasıl mustafa beyden çok bahsediyorlar sence ona mı gitmeliyim aklım biraz karışık bu konuda

kızlaaaaaaaaaaaaaaar didrar testi yaptımıştım ben dün hayali çizgi vardı dedi
bu sabah namazına kalktığımda yine yaptım daha silik bir şizgi
çıktı sonra saat 10 da bir tane daha yaptı iyice bebmbe bir çizgi çıktı
ay ben şimdi sevinçten çıldıracağım yaaaaaaaaaaaaaa
bakın ilk yaptığımda 1 dakika hiç çıkmıyu 1 dakika sonra çıkıyu 3-4 dakika için de de belirginleşiyu
sizinde öylemiydi ay çabuk yazın lütfen yaaaaaaaaaaa

Ne diyosuun canim tebrik ederim..isallah seninledir bebegin..bende malesef onlarin hicbiri belirmedi bile direk net bi cizgi..ama bakalim hersey carsb belli olacak..benim umutlar azalsada önümüze bakicaz..burda kac kere deneyen insanlar var oyle hemen pes etmek yoook :))) cakirim isallah hamilesindir ama bence kesiiiin hamilesin canim benim..

hıı anladım canım bu arada kaç yıllık evlisinizin bi de rahim filmini ben çekmiştim onu kabul edeler mi yoksa yeniden mi çekmek gerekiyor

mikro canım nasılsın bebişler nasıl mustafa beyden çok bahsediyorlar sence ona mı gitmeliyim aklım biraz karışık bu konuda

İyiyim canim saol sen nasilsin sukur onlarda iyi ben iyikide nur hanimdan sonra mustafa beyi tercih etmisim diyorum cok sevdim kendisini tavsiye ederimmm cokta ilgili

İyiyim canim saol sen nasilsin sukur onlarda iyi ben iyikide nur hanimdan sonra mustafa beyi tercih etmisim diyorum cok sevdim kendisini tavsiye ederimmm cokta ilgili
ayyy sağol canım içimi ferahlattın çünkü ben nur hanım kadar ilgili birini istiyorum :KK16:

Ne diyosuun canim tebrik ederim..isallah seninledir bebegin..bende malesef onlarin hicbiri belirmedi bile direk net bi cizgi..ama bakalim hersey carsb belli olacak..benim umutlar azalsada önümüze bakicaz..burda kac kere deneyen insanlar var oyle hemen pes etmek yoook :))) cakirim isallah hamilesindir ama bence kesiiiin hamilesin canim benim..

İcimden bir ses senin de hamile oldugunu soyluyor..

mikrocum nerelerdesin endişelendik valla senin için merak ettik...iyi olmanıza çok sevindim..beni okudun mu çok kötü ameliyat geçirdim ama şimdi biraz daha iyiyim..ameliyatı mustafa bey yaptı onu senin onaylaman benim de içimi rahatlattı açıkçası..bundan sonrada onunla devam edecem herhalde..semra hanımı hiç görmedim ama ameliyata girmiş dedi sence yalan değildir dimi girmiştir dimi

Canim neden kotu olsun ins.dahada katlanir biraz rahat birakin kendinizii stresin kotu etkiledigini biliyorsunuzz rabbimin izniyle biseycik olmaz

Haklisin canim. Stres yapmamaya calisiyorum bol dua ediyorum. Senin bebislerin nasil napiyolarmis icerde:)) jeli nasil temizlicemizi anlatabilir misin canim

mikrocum nerelerdesin endişelendik valla senin için merak ettik...iyi olmanıza çok sevindim..beni okudun mu çok kötü ameliyat geçirdim ama şimdi biraz daha iyiyim..ameliyatı mustafa bey yaptı onu senin onaylaman benim de içimi rahatlattı açıkçası..bundan sonrada onunla devam edecem herhalde..semra hanımı hiç görmedim ama ameliyata girmiş dedi sence yalan değildir dimi girmiştir dimi

Canim girmistir mutlaka merak etme dedilerse girmistir. Memorial iyi bi ekip gonlun rahat olsunn. Rabbim insallah en kisa zamanda evladini kucagina nasip etsin insallahh.

X