Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak nur hanımın kartını kaybettim kartta yazan cep tlf ve mail adresini bana yazarmısınız bir türlü ulaşamıyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir sessizce takip ediyorum sizleri. Hamilelik haberi veren arkadaşları tebrik ediyorum. Çok sevindim, umarım benim gibi bebek isteyen herkesin yüzünü güldürür Allahım.

Bizimde malesef doğal yoldan çocuğumuz olmuyor. Daha önce bi merkezde tüp bebek yaptım ama Allahım nasip etmedi.Bende sizler gibi 2. denemeyi Memorial Şişlide düşünüyorum. Mayıs- Haziran gibi başlamayı düşünüyorum. Umarım bu sefer herşey güzel olur.

çok tebrik ederim canım..umudumuz oldunuz..umutlanıyorum sizi görünce herşey güzel olacak diye.ama bir yandan da ya ben fire verirsem diye korkuyorum... :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

canım teşekkür ederim hiç korkma inşallah senin güzel haberinide burdan alırız.

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir sessizce takip ediyorum sizleri. Hamilelik haberi veren arkadaşları tebrik ediyorum. Çok sevindim, umarım benim gibi bebek isteyen herkesin yüzünü güldürür Allahım.

Bizimde malesef doğal yoldan çocuğumuz olmuyor. Daha önce bi merkezde tüp bebek yaptım ama Allahım nasip etmedi.Bende sizler gibi 2. denemeyi Memorial Şişlide düşünüyorum. Mayıs- Haziran gibi başlamayı düşünüyorum. Umarım bu sefer herşey güzel olur.
hoşgeldin canım bende inş. o ara olacağım 2. tedavimi peki sorun ne sizde canım bi de hangi doktorda tedavi olacaksın

hoşgeldin canım bende inş. o ara olacağım 2. tedavimi peki sorun ne sizde canım bi de hangi doktorda tedavi olacaksın

Nur Hanımı istiyorum aslında ama doğum iznine ayrılacağı için Mustafa Bey olucak büyük ihtimalle. Bizde sorun Erkek İnfetilitesi, eşimin sperm sayısı 100.000 civarı ve morfoloji 0.

Nur Hanımı istiyorum aslında ama doğum iznine ayrılacağı için Mustafa Bey olucak büyük ihtimalle. Bizde sorun Erkek İnfetilitesi, eşimin sperm sayısı 100.000 civarı ve morfoloji 0.
hemen sorunumuzda aynı benim eşimde de sperm azlığı ve hareketsizliği mevcut:KK50: hakkımızda hayırlısı olsun canım

Gamze sen hangi doktoru düşünüyosun. Ben gelecek hafta ön görüşme için gidicem. Ön görüşmede Semra Hanımda oluyor mu, yoksa biz mi özellikle istemeliyiz?

Hoşgeldin canım o çatlatma iğnesini yaptığımda ne kadar heyecanlanmıştım rabbim tedavini hayırlı uğurlu etsin.

sağol canım allah razı olsun benimde ikinci tüp bebek denemem ilkinde tutmuştu ama 2.5 aylıkken aldırmak zorunda kaldım ama çok şükür bi tane 8 yaşında evladım var

Gamze sen hangi doktoru düşünüyosun. Ben gelecek hafta ön görüşme için gidicem. Ön görüşmede Semra Hanımda oluyor mu, yoksa biz mi özellikle istemeliyiz?
canım bende nur hanımın hastasıydım ama haziranda orda olmayacağı için ya aynur hanım ya da mustafa bey daha karar vermedim yok canım semra hanım olmuyor ona da önceden randevu alman gerekiyor çünkü semra hanım çok yoğun:KK50:

canım bende nur hanımın hastasıydım ama haziranda orda olmayacağı için ya aynur hanım ya da mustafa bey daha karar vermedim yok canım semra hanım olmuyor ona da önceden randevu alman gerekiyor çünkü semra hanım çok yoğun:KK50:[/QUOTE

Hakkımızda hayırlısı olsun canım. Ücret konusunda bilgin var mı, birde ben rapor çıkartıyorum. Raporda ne kadar indirim oluyor?

canım bende nur hanımın hastasıydım ama haziranda orda olmayacağı için ya aynur hanım ya da mustafa bey daha karar vermedim yok canım semra hanım olmuyor ona da önceden randevu alman gerekiyor çünkü semra hanım çok yoğun:KK50:[/QUOTE

Hakkımızda hayırlısı olsun canım. Ücret konusunda bilgin var mı, birde ben rapor çıkartıyorum. Raporda ne kadar indirim oluyor?
2100 euro canım herhalde rapor olunca bi 400 euro indiriyorlar bende rapor almayı düşünüyorum sizden ne gibi testler istediler rapor için canım uğraştırıyorlar mı çok

Kilabilirsin tabi canim.

Degerin guzel artmis masallah. Iki katindan fazla. Benim %60 artti pzt tekrarlicaz testi. Su an 288,5.

ya bugun seni mustafa bey aradımı beni aramadı ama sonucu çok geç fakslayabildik yapmadı acıller merkeze gidip özelden yaptırınca anca yetiştirdik bu koraspirini kemem gerekiyormuki yaaa

X