Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ceydacığım dualarım seninle kuzumm... Bir avazda, sağlıkla oğluşunu kucağına alırsın inşallah.. Allah yardımcın olsun. Ama arada yaz bize. Haberdar et bizi..

tamam bıtanem yasarım gene sımdı cıkmak zorundayım malum mısafırlıkteım yınee yasarım sıze bu gece senın ıcın ayrı bır dua edıcem görusmek uzre optum sızı

evet 5. gün embriyosu 2 tane var biri 5a diğeri 5ab ama bize döllenmez bile demişlerdi bizim durum zor bir durumdu ama çok şükür buralara geldik

5. gün embiryosunda tutunma şansı %75 diyorlar. Tabii ki Allah'ın takdiri. Senin tutunmuş çok şükür... Ben bu 5a ve 5ab ne hiç bilmiyorum. Sanırım kaliteli demek oluyor. Neden döllenmez dediler ki ? Siz de problem neydi ?

tamam bıtanem yasarım gene sımdı cıkmak zorundayım malum mısafırlıkteım yınee yasarım sıze bu gece senın ıcın ayrı bır dua edıcem görusmek uzre optum sızı

Allah razı olsun Ceydacığım.. Kendine ve bebişine çok iyi bak... Sen de benim dualarımdasın tatlım.. Sakın hiçbirşey için üzme kendini

Kızlar Mikro ve medicalden haber yok galiba. Mikrom dün hastaneye gidecekti. Medicalin kanaması durmuştur inşallah.. :26:

evt canım bayağı uzak hemde van da oturuyorum ben nur hanımın istediği bütün testleri yaptım onun dışında bişey yaptırmam gerekiyor mu bilmiyorum ah bi de doktorun kim olacağına karar verebilsem:26:

Bizde % 100 morfoloji bozukluğu var globozoospermia bugün embriyolog aradı beni dondurulmuş embriyolar hakkında bilgi vermek için tam 4 saat tarama yapmışlar 1.5 saat sonra akrozomlu sperm bulduk dediler bende kan değerimi söyledim henüz çok erken ama tutunmuşlar 2 gün sonra katlanması çok önemli dedi dua edin inş yarınki testte katlanmıştır

Kızlar Mikro ve medicalden haber yok galiba. Mikrom dün hastaneye gidecekti. Medicalin kanaması durmuştur inşallah.. :26:
evt yaaa bende mikroyu merak ettim:26:
canım içini ferah tut Allah ın izniyle tutunmuşlardır tatlım

evt yaaa bende mikroyu merak ettim:26:

canım içini ferah tut Allah ın izniyle tutunmuşlardır tatlım

saol canım inşallah rabbim bekleyen, isteyen herkeze nasip etsin biz biliyoruz ne yaşadıklarımızı rabbim bebeklerimize kavuşmayı hakkımızda hayırlı eğlesin inşallah

merhaba kızlar netim artık var sizinleyim

ben bu lap randevumu bi türlü alamadım

perşembe günü adetimin 1.günüydü aradım yasemin hemşireyi tamam dedi..semra hanımın sekreteri aradı sonra beni perşembe akşamı işten tam çıkarken yarın yani cuma günü sizi arıycamdedi aramadı ve ben dün hiç abartmıyorum belkde 30 kez hastaneyi hemşireleri aradım telimi 1 kez yasemin hemşire açtı....semra hanımın sekreterine söyleyeceğim bugün size döner dedi ama gene aramadı çok üzüldüm sinirlendim

bende akşam 6 da nur hanımı aradım nur hanımcıma ulaşmak hemşirelere ulaşmaktan daha kolay vallahi...hemen ilgilendi canım doktorump.tesi hatırlatma maili atacağım hemşireyle o görüşecek benim için..

ben ş.dışından gideceğim önümüzdeki cuma lap.tarihi vermesi için neredeyse yalvardım yaaaama dönmedi dönmedi bana

olmazsa öteki aya kalacak

Son düzenleme:

benim doktorum Aynur hanim değildi ama transferimi o yaptı.çok hoş bir bayandı.. rahat hissettim " iki embriyo koyarsak ikiz gebelik şansı %20 %25 .. biz iki embriyoyu şansınız %60 ları bulsun diye koyuyoruz yoksa çoğul gebelik tercih ettğimiz bir durum değil" dedi ben de düşük madem sansımızı arttıralim dedim:)

evt canım bayağı uzak hemde van da oturuyorum ben nur hanımın istediği bütün testleri yaptım onun dışında bişey yaptırmam gerekiyor mu bilmiyorum ah bi de doktorun kim olacağına karar verebilsem:26:

Canım ben öncelikle Semra Hoca ile görüşeceğim. Ama onun programı yoğun. Bir doktor daha seçmem gerekirse hil-burun doktoru Mustafa Bey ya da Müstecep Beyi seçeceğim. Murat Beyin hastaları da var. Onlar da çok memnunlar. Zaten ekip olarak çalıştıklarından çok da farketmez. Ama tabii ki doktorla diyalogun iyi olması psikolojik olarak insanı rahatlatıyor. Benim gebelik takibimi Aynur Hanım yapmıştı. İyi biri. Fakat ben Nur Hanım kadar elektrik alamadım. Bana biraz soğuk geldi. Dediğim gibi bu doktor olayı kişiden kişiye değişiyor.

Katlanır canım. İçini ferah tut. Bu imkansızlıklardan buralara geldiyse Rabbim ona can da verir inşallah

Melek doktorum.. Nasıl da yetişmiş imdadına.. Sağolsun.. Canım hemşirelere ulaşmak gerçekten zor. Semra Hoca çok yoğun olduğundan asistanı da yoğun. Ben hastanede onu ne zaman görsem elinde telefon sağa sola koşturuyor. Ama tabi bu bir mazaret olmamalı. Bence Memorial Şişli nin tek kötü yönü çok yoğun olması. Onu da tolere etmeye çalışıyor.

Hakkında hayırlısı olsun Aysuncuğum.. İnşallah istediğin tarihe alabilirsin. İnsan bu işlemler gecikince daha da geriliyor. Bir an önce olsun bitsin istiyor. Seni çok iyi anlıyorum.

Amin inşallah hepimiz yaşayalım o güzel duyguları

Bacılar benim gebelik testi tarihim pazartesiydi ama ben bugün burda gaza gelip test yaptırdım kan.. 111 çıktı . İşte öyle )?

tebrık edrım cnm Allah kucagınada almayı nasip etsin inş

aynı boyle dusunmek ıstıyorum ben ya bu katlama ıslerı ne sıtreslı dıyorum tuttu sonucta bu katlama nerden cıktı katlamayı hıc dusunmesek olmazmı

Ceydacığım bebeği kaybettim maalesef

Çok gecmış olsun cnm Allah yardımcın olsun üzülme inş kavıusucaksın Allah günü geldıgınde elbet verecek bebegını kucagına .dua et toparla kendını vazgecme olucak inan

çok sağol akasya cnm..inşallah yaaa öteki aya kalsa bu kez 1 ay daha bu stresi yaşayacağım.

yani birde iş yerimden kimse bilmiyor bir de onun stresini yaşayınca katlanıyor..cuma olmazsa kötü olacak...

hayırlısı olsun cnm bakalım inş.hallolur

bu arada geçmişi okuyamadım ama hamile müjdesi veren arkadaşlarımız olmuş tebrik ederim kızlar..Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucaklarınıza alasınız bebişlerinizidarısı hepimize olsun inşallah..

sizi çok iyi anlıyorum ama sanki bu kadar da önemli değil dr tercihi... kafanızı yormasanız.. zaten onlar gayet organize ve başarılı bir ekip, semra hanım general gibi başlarında.. beni semra hanıma ortak bir arkadaşımız gönderdi.. ilk görüşmeyi semra hanım ve funda hanimla yaptım takiplerimi funda hanim yaptı. bir gün gittim kontrole yerinde yok. hemşire Betül hanım baksın mı dedi. ok dedim. işimi hallettim çıktım illa funda hn olsun diye tutturmadım. yumurta toplama işlemini mustafa bey yaptı. transferi Aynur hanım... hepsini aynı kişi yapsın isterdim tabiki ama olmuyorsa da kafama onu takamam bir de.. sonuçta burda bu saydığım doktorlardan birini tercih edecek birileri illaki vardır. :)

Son düzenleme:
hıı anladım canım bende tek embriyo için bu şansı verdiklerini zannettim çok şaşırdım
canım benimde tek istediğim nur hanım kadar sıcak diyalogu iyi olan bi doktor istiyorum nur hanıma ne zaman mail atsam en geç 1 gün sonra cevap veriyor ama ben aynur hanıma yolladım 3 gündür hala cevap yok

canım doğru sende haklısın ama 2. tedavim olacağı için daha ince eleyip sık dokuyorum bi de bence doktoru seçmemiz en doğal hakkımız takipten ziyade tedaviye başladığın kişi çok önemli çünkü yolunu o çiziyor tabi bu benim fikrim:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…