Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

darısıda sana hepimize olur inş.cnm
benimde sağım solum önüm arkam hep gebe yada doğurdular
bana diyolardı sen yap arkandan gelcez die şimdi gün sayıyolar
kıskanmak değil herkesin kendi kaderi ama insanın içi burkuluyo bu duyguları sizde yaşıyosunuz eminim
ALLAHA sığınmaktan başka elden gelen bişey yokki hepimize isteyen herkese versin RABBİM

Ben 5.gün yaptım testi 28.46 yarın tekrarlıcam sonra bide salı yaparım katlıcakmı merak içindeyim. Seninle transferimiz aynı gün olmuş benim sabah 10' da olmuştu belkide birbirimizi gördük o gün 3 kişi vardı transfer olacak sen ikisinden biri olabilirsin. Bende 2 embriyo var biri 5a diğeri 5ab 2 tane dondurulmuş var onlarında biri 3a diğeri 5a hayırlısı olsun hakkımızda inşallah hepimizin sonuçları pozitif olur göbüşlerimiz çıkar :))

günaydın mimoza.bende 12martta blastosist 2embirıyo transfer edildi.memoriyaldehaftaya21martta beta hcg için gün sayıyorum.çok heyecan var.yarın belkıde kan tahlili yaparım bende .

Merhabaa bence önce idrar testi ile başla ben öle yaptım 5 tane aldım hani çıkmasada takmıyorsun betahcg kandan idrara geçmemiştir diye eğlenceli oluyor valla silik çizgi görünce kan testine koştum ama şimdi bile sevinmek için çok erken salı günü daha önemli tabi...

Ay kizlar masallah ya. Hayirli olsun buyuk ihtimal hamilesin:) insallah degerin guzelce katlanir. Ben de katlanmasini bekliyorum su an. Yuregim pir pir.

canım umarım gununde yaptırdığında katlanmış olur değerin
güzel haberlerini beklıyoruz

ben anca girebildim 2. kan tahlilimi yaptırdım 258 83 çıkmış önceki 90 88 di iyimi bide kızlar şele başlanıyor ya onu yapınca banyo yapmadan namazımızı kılabilirmiyiz

tebrik ederim canım.hiç fire vermedik yine maşallahbenimde test günüm salı.ilk fire benden gelebilir.acayip adet ağrım var her an adet olacakmışım gibi.inşlh yanılıyorumdur...

kan testi yaptırana kadar kesinlikle umutsuz olmak yasak

Hilburun dediği gibi en %30 hamilesin, keyfini çıkar. Pozitif düşün ki, sonuç da pozitif gelsin

Son düzenleme:
ben anca girebildim 2. kan tahlilimi yaptırdım 258 83 çıkmış önceki 90 88 di iyimi bide kızlar şele başlanıyor ya onu yapınca banyo yapmadan namazımızı kılabilirmiyiz

Kilabilirsin tabi canim.

Degerin guzel artmis masallah. Iki katindan fazla. Benim %60 artti pzt tekrarlicaz testi. Su an 288,5.

kızlar sizin pcnize kadınlar kulübünden virüs bulaşıyomu?
eşim burdan vırüs kapmıştır diyo
çok gıcık bir durum

Evet canim aynur hanim.
canım memnun kaldın mı peki malum benim tedavi zamanı nur hanım orda olmayacak o yüzden yeni doktor arayışına girdim
canım benimde opudan sonra çok ağrım olmuştu normal bu ağrılar
Bacılar benim gebelik testi tarihim pazartesiydi ama ben bugün burda gaza gelip test yaptırdım kan.. 111 çıktı . İşte öyle )?
canım tebrik ederim maşallah değerin çok iyi:118:
senin doktorunda aynur hanım mıydı canım nasıl memnun kaldınız mı bi de neden bu kadar %20 lik bi şans verdi bana bu düşük geldi de:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…