Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Bu kadar çabuk çıkmasını beklediğine inanamıyorum. Allah sabır versin. Beklemek zor ama, bu kadar da acele etmek doğru değil. Hatta test gününde bile çıkmaya bilir. o yüzden idrar testi kesinlikle güvenilir değil. kendini toparla. İnşeAllah bebeğin seninledir.

Yaa tatlim cok acele ediyosum idrarda kesinlikle cikmaz dahaaa

ketenprenses benimde çıkmadı bişi vardı ama bence hayali bişiydi pek güvenilir sayılmaz yani şimdiden onun sıtresine girme ben yaptım ama meraktan yani yoksa bir beklentim olduğundan deyil[/QUOTE]
Vallahi uzulmedim degil cakir ama bilmiyorum olumlu dusunmek istiyorum..sen carsamba gunu memorial demi yaptiricaksin cnm..ben orda yaptirmak istiyorum
Inan cikmaz. Daha 6. Gundesin. Ben 7 ve 8. Gunler de yaptim o da iki testte cikmadi ikisinde de varla yok arasi. Olumlu dusunn.

Isallah canim olumlu düşünmek icin herseyi yapıyorum ama pisman oldum testi yaptığıma bosu bosuna canimi sıktım..

ketenprenses benimde çıkmadı bişi vardı ama bence hayali bişiydi pek güvenilir sayılmaz yani şimdiden onun sıtresine girme ben yaptım ama meraktan yani yoksa bir beklentim olduğundan deyil
Vallahi uzulmedim degil cakir ama bilmiyorum olumlu dusunmek istiyorum..sen carsamba gunu memorial demi yaptiricaksin cnm..ben orda yaptirmak istiyorum

Isallah canim olumlu düşünmek icin herseyi yapıyorum ama pisman oldum testi yaptığıma bosu bosuna canimi sıktım..[/QUOTE]

Canım ben 13üncü gün idrarda yaptım çoooook hafif var gibiydi.15inde kanda çıktı canını sıkma benimde moralim bozuk gitmiştim ama sonuç ortada allah yardımcın olsun.

ketenprenses benimde çıkmadı bişi vardı ama bence hayali bişiydi pek güvenilir sayılmaz yani şimdiden onun sıtresine girme ben yaptım ama meraktan yani yoksa bir beklentim olduğundan deyil

Isallah canim olumlu düşünmek icin herseyi yapıyorum ama pisman oldum testi yaptığıma bosu bosuna canimi sıktım..[/QUOTE]

ben hiç üzülmedim inan çünkü tutunsa dahi bile şimdi çıkması için değerler bira yüksek olması lazım
bende memorial de yapmak istiyorum ama bakalım eşimde burdaki hastanede yapalım diyu
ama ben memoriali tercih ediyom şimdi tam olarak belli deyil

Haklisin Sümeyye cim pisman oldum aslinda boyle birseyi yaptigima..bosuna canimi sıktım..neyse işallah carsamba sonucu aliriz..

Canım ben 13üncü gün idrarda yaptım çoooook hafif var gibiydi.15inde kanda çıktı canını sıkma benimde moralim bozuk gitmiştim ama sonuç ortada allah yardımcın olsun.[/QUOTE]

Senin 13.gunde cikmadiysa benimkinin cikmamasi cook cok normal..kaynanamfa kizdi niye erkenden yapip kendini uzdun diye..ama bu nasil bisey biliyosunuz..olumlu olsun istiyoruz ama olumsuzada hazirlikli olmak icin elimizden geleni yapiyoruz..ben cok sabırsızizimdir herseyde oyleyim huyum kurusun :))

Ben neden memorialde olsun istiyorum biliyomusun cunki olumsuz sonucu orda almak bana daha cok moral olacak..etrafima soyle bir baktigimda ne ilk ne son olacagim en azindan bunu..bide oranin uguruna inaniyorum olumlu yada olumsuz..ben biraz kaderciyim hemen kiyaslama yaparim..eger Ogün orda olursan artik birbirimize ya sevincten yada uzuntuden sarilir koklasiriz neyse cnm ogun orda ol sende normal hastanede yapma...:))

Arkadaslar slmlar.
Ben istanbul anadolu yakasinda oturuyorum.
Esim sehir disinda olduğu için pazartesi hastaneye yalniz gelicem.
Ve nasil gelinir bilgim yok. Bana en kisa sekilde nasil gelebilirim tarif edebilir misiniz.
Metrobusle hangi durakta inicem sonrasinda ne yapicam yardim edebilir misiniz
SiMdiden çok teşekkürler.

Kimse bilmiyor galiba. .:26:

kızlar idrar testlerine güvenip sakın moralinizi bozmayın.ben 8. gün yaptım çıkmadı 10.gün kanda 160 çıktı değerim ama gebelik testinde yine çıkmadı.değerim iki gün sonra 480 çıktı o çizgi yine hayal gibiydi.1000 lere yaklaştığı zaman net olarak gördüm çift çizgiyi ona göre sakın moralinizi bozmayın pozitif düşünün pozitif olsun

Kimse bilmiyor galiba. .:26:

Eger metrobusle gelecekseniz Darülaceze duraginda ineceksiniz..sonra perpanin yan tarafına dogru yurudugunuzde memoriali zaten goreceksiniz..eger otobüsle gelecekseniz perpanin onunde ineceksiniz klasik ve cok basit oldu :)))

Eger metrobusle gelecekseniz Darülaceze duraginda ineceksiniz..sonra perpanin yan tarafına dogru yurudugunuzde memoriali zaten goreceksiniz..eger otobüsle gelecekseniz perpanin onunde ineceksiniz klasik ve cok basit oldu :)))

Metrobusle geleceğim arkadasim vok Sağol çok tşk ederim. Darülaceze durahinda inicem tmm.

mrb cnm nbr nasılsn yoktun bi süredir... doğum yapmıssındır dıye dusunmustum senı ama az kalmıs doğuma allahın izni ile ne zaman olacağı belli mi ki

mrb cnm nbr nasılsn yoktun bi süredir... doğum yapmıssındır dıye dusunmustum senı ama az kalmıs doğuma allahın izni ile ne zaman olacağı belli mi ki

daha doğurmadım canım
doktor heran olabilir diyor artık şimdilik normal bekliyoruz
30 marta kadar gelmezse 1 nisan da sezeryan olucam.
senin nasıl gidiyor

uğurböceği,nazyam tebrikler ağlayarak okudum haberinizi.Allah tamamına erdirsin.bende bugün transfer için hastaneye gidicem,dualarınızda olayım inşaallah.

amin cnm saol inş transferın kolay gecer sende gerı sayıma baslar pozıtıfı gorur bebegını kucagına alırsın :)

Kizlar degerim 182den 288e cikmis. Tam iki kati artmamis. Moralim bozuldu kotu mu sizce

benım test kagıdımda 2 haftalık en az 100 olmalı yazıyor ve ben yarın 12. gunum daha test yaptırıcam doktorum 2 katı artmasını
beklıyor yanı 12 gunlukken 100 olmasını beklıyoruz bencede garantı olsun dıye bıraz fazlaolsun ıstenıyor sankı sınırda olmasın dıye ama bence senın degerın zaten bayagı yuksek hemsırede beyenmış :) bısey yokk ıyı gıdıyosun ıns sıkma canını . bıde hastanede bır bayan vardıya onun bugun bellı olucaktı noldu acaba bılgın varmı merak ettım ıns tutmustur 6. deneme artık ıns gerek kalmaz tekrar denemeye Allahın ıznıyle ınş bebegını alsın kucagına bu defa

cnm ben normal 9. gunn kan testımı yaptırdım gebelık cıksada eve geldım bırde çift çizgiyi göreyım dıye heveslendım ıdrar testı yaptım cıkmadı o testlere guven olmuyor sacma sapan seyler ıyıkı bır gun once yapıp morelımı bozmamısım sen gunu gelınce kan testı kaptır kalbını ferah tut

cnm ben normal 9. gunn kan testımı yaptırdım gebelık cıksada eve geldım bırde çift çizgiyi göreyım dıye heveslendım ıdrar testı yaptım cıkmadı o testlere guven olmuyor sacma sapan seyler ıyıkı bır gun once yapıp morelımı bozmamısım sen gunu gelınce kan testı kaptır kalbını ferah tut[/QUOTE]

Canim bilmiyorum ki. Doktor aradi pzt tekrar test istedi. Kotu degil ama iyi de diyemem dedi. Bundan sonra iyi de gidebilir gitmeyebilir de dedi. Ben sonra aynur hanimi aradim. Aynur hanim cok kotu degil ama ikili transferlerde bazen ikincisi gelisimini durdurursa yukseliste yavaslama olabiliyor dedi. Istersen seni erken ultrasona aliriz dedi. Agladim biraz. Bir tanesinin tutunmaya calisip geride kalma ihtimali cok yakti canimi. Acidim yavruma. Hormonlarim iyice artmaya basladi sanirim.

ne güzel bi liste inş. bende mayıs sonu gibi bu listeye dahil olurum tabi sizler inş. o zaman hamiş olacaksınız

Anti - Müllerian Hormon (MIS) amh nin açılımı canım..ama benden doktor istemişti.yine de sen bilirsin canım hayırlı olsun tedavin şimdiden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…