Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

masallah topimiz hamilelerle kayniyor ilk tebrik eden ben olayim degerin cok iyi 5. güne göre

Çooook tşk ederim hastaneyi aradım ama çok erken bizim için bu değerin önemi yok bi 9. güne bakarız dediler moralim bozuldu biraz yarın bidaha yaptırcam artmışmı diye :)

Allah razı olsun inşallah rabbim hepimize bu mutluluğu taddırsın ben idrarda yaptım hafif çizgi vardı ona güvenerek gittim yoksa cesaret edemezdim. Ama herkezin vücudu farklı bazılarının tam gününde belli oluyor 6. günde negatif alıp gününde pozitif alanlar var rabbim hepimizin kucağını doldursun :))

Teşekkür ederim darısı herkez olsun inşallah :))

evet canım test günümüz az kaldı ama sanki daha yıllar var gibi benim gözümde inşallah iyi sonuç alırız beklemek hiç bişi

embiriyolok abiriyonun hangi kalitede olduğunu söyledi sadece onu merak ettim

çooook geçmiş olsun allah şifa versin

Arkadaşlar dayanamayıp transferimin 5. günü kan testi yaptırdım blastosist transfer betahcg 28.46 iki embiryom var sizce nasıl?
maşallah bence değerin güzel hamilesin

İyiYim sagol haber bekliyomm ararlarsa transfere gidebiliriz benim bı tanecik adayım oldu allahım ona güç kuvvet verir umarım sen yarınımı gidiyosun

Kizlar degerim 182den 288e cikmis. Tam iki kati artmamis. Moralim bozuldu kotu mu sizce
kabakcım bende incinin dediğine katılıyum yüzde 60 artaması yeterli zaten hemşirede sana iyi demiş üzme kendinide meleğinide

Çooook tşk ederim hastaneyi aradım ama çok erken bizim için bu değerin önemi yok bi 9. güne bakarız dediler moralim bozuldu biraz yarın bidaha yaptırcam artmışmı diye :)
mimozacım keçke hastaneyi ramasaydın bu kadar erken yapılan testlere biraz kızıyolar bence hamilesin yoksa kesinlikle çıkmaz bu değer

kızlar adet ağrılarım iyice belirginleşti artık uyku bile tutumuyor beni dün akşam idrar testi yaptım silik demiyelim de hayali bir çizgi daha vardı ama gözünün önüne tuttuğunda anca görünüyodu o kadar acaba idrar testlerinde ikici çizgi yeri belli oluyu ya omuydu yoksa omu diye iğne ile testin içini uydum alta bir kırmızılık varda üsten gözüküyormu diye kırdım testi ciyerini söktüm öyle bişi yoktu
ay bilmiyorum belkide ben öyle görmek istedim zaten daha çok erken çokmaması normal işte durum bu her an wc ye gidiyum sanki adet olmuşum diye psikilojim 0 altına inmiş

canim benim hic moralini bozma cakirda söyledigi gibi doktorlar erken yapilan testlere kiziyorlar
Bencede hamilesin:)))

Yaptırırsan çıkar :) Baksana biri 5.gün yaptırmış :)

Valla ben 5. gün yaptım ama idrarda çift çizgi gördüm bide bence herkezin vücudu farklı onun için ben derimki idrar testiyle her gün sabah kontrol edin negatif çıksada çok etkilemiyo kesin sonuç değil diye çift çizgiyi görünce kanda verin

kızlar adet ağrılarım iyice belirginleşti artık uyku bile tutumuyor beni dün akşam idrar testi yaptım silik demiyelim de hayali bir çizgi daha vardı ama gözünün önüne tuttuğunda anca görünüyodu o kadar acaba idrar testlerinde ikici çizgi yeri belli oluyu ya omuydu yoksa omu diye iğne ile testin içini uydum alta bir kırmızılık varda üsten gözüküyormu diye kırdım testi ciyerini söktüm öyle bişi yoktu
ay bilmiyorum belkide ben öyle görmek istedim zaten daha çok erken çokmaması normal işte durum bu her an wc ye gidiyum sanki adet olmuşum diye psikilojim 0 altına inmiş[/QUOTE]

Bende öyleydim sanki adet olacakmışım gibi karnım ağrıyodu halaada var gerçi ama sonuç güzel Rabbim seninde yüzünü güldürsün inşallah. Bak ne dicem ben 3.5 milyonluk testlerle hafifde olsa ikinci çizgiyi görebiliyordum 25 tlye test aldım onda çıkmadı kabak gibi tek çizgi yemin ederim bak arkasından 3.5 liralık testten yaptım yine ikinci çizgi var hafifde olsa ona güvenerek kan testine gittim sabah ilk idrar çok önemli hayırlısı olsun hakkımızda elden ne gelir.

canim benim hic moralini bozma cakirda söyledigi gibi doktorlar erken yapilan testlere kiziyorlar
Bencede hamilesin:)))

çoook tşk edrim valla nur hoca benim için hiç önemli değil ben salı gününe bakarım dedi moralimi bozdum ağladım eşimde üzülme herşeyin hayırlısı dedi bunu yaşamak bile çok güzel bırakda bu anın keyfini çıkaralım deyince sustum Hakkımızda hayırlısı olsun....

Son düzenleme:

merhaba canım geçen sana yazmıştım seninle herşeyimiz aynı.benimde karnımda ağrı var aynı adet sancısı gibi.banada 2 tane 5aa ve 5ab kalitelerinde embriyo konuldu.19 mart test tarihim.sen testi nezaman yaptın

geçmişe şimdi baktım ay sen hamilesinn çok sevindimm darısı başıma

Son düzenleme:

ya sümeyyye ne gzl dualı biağzın var Allah razı olsun sana da en güzelini hayırlı zamanda hayırlısıyla versin.çok duygulandık.

günaydın mimoza.bende 12martta blastosist 2embirıyo transfer edildi.memoriyaldehaftaya21martta beta hcg için gün sayıyorum.çok heyecan var.yarın belkıde kan tahlili yaparım bende .

Ah be Julia. 1 tane olsun da senin olsun. Bak bana 3 tane embrio verilmesine rağmen umutlanmam artmıyor (umutsuz da değilim). Çünki benim için sayı değil, tutunması önemli. Şimdiğe kadar kaliteli olan 7 embriomdan hiç birisi bana tutunmadı. O yüzden kesinlikle umutsuz olma. Tek olsun ancak seninle olsun.

Allah iyiliyini versin

Eşine aferin. Bak ne güzel yorumlamış. Sen kendini kesinlikle üzme. Doktor kabul etmiyorsa bu senin hamile olmadığın anlamına gelmezki... sadece onlar için önemli olan gününde yapılması. Sen de hız konusunda baya uçmuşsun haa

başın sagolsun canım benimde babaannem vefat etti tam benim transferime 1 saat kala ögrendim
Basiniz saolsun sizi de canim
Amin canim benim isallah ..ne zor beklemek...

Ben az once ilk idrarla yaptim meraklandim burda okuyunca ama hicbir sekilde yook negatif negatif..ve 6 gun oldu ayin 10unda transfer oldum ..kesin tutunmadilar .benim sonuc belli napalim..

Yaa tatlim cok acele ediyosum idrarda kesinlikle cikmaz dahaaa

Bende öyleydim sanki adet olacakmışım gibi karnım ağrıyodu halaada var gerçi ama sonuç güzel Rabbim seninde yüzünü güldürsün inşallah. Bak ne dicem ben 3.5 milyonluk testlerle hafifde olsa ikinci çizgiyi görebiliyordum 25 tlye test aldım onda çıkmadı kabak gibi tek çizgi yemin ederim bak arkasından 3.5 liralık testten yaptım yine ikinci çizgi var hafifde olsa ona güvenerek kan testine gittim sabah ilk idrar çok önemli hayırlısı olsun hakkımızda elden ne gelir.[/QUOTE]
benim yaptığım testde erken gebelik testi

ketenprenses benimde çıkmadı bişi vardı ama bence hayali bişiydi pek güvenilir sayılmaz yani şimdiden onun sıtresine girme ben yaptım ama meraktan yani yoksa bir beklentim olduğundan deyil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…