Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Selam canım
ben Cem beyin hastasıydım 2. denememi orada yapmıştım . Ama bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim . Cem bey iyi bir hekim olabilir fakat çok ilgisiz bir hekim . soru bile soramıyorsun ne soracağını unutuyorsun . O kadar hızlı muayene oluyor bitiyor çıkıyorsun ki sanırsın sıraya dizilmiş dışarıda hastalar 5 dakikada şunu yap bunu yap tamam bitti . Bana kan sulandırıcı iğne vermişti transferde sonra sonra 9. hafta da iğneyi kesti hiç bir tahlil vs yapmadan . 10 haftaya girdiğimde bebeğimi kaybettim .
Sonra ona bir dolu mailler yazdım . acıklama da şu biz iki kez EX bebek olmadan bu tarz tahliller istemiyoruz ! ben yıllarımı kaybettim umutlarımı kaybettim hayallerimi kaybettim ama onlar bunu söylerken ufacık bir sızı bile hissetmediler .
Demem o ki tedavi süresince gittim geldim ama ilgisizlikten çok şikayetim oldu . 3. denememi kısmetse Memorial da yapmayı düşünüyorum . Ayrıca aralarında gözle görülür bir fark bile yok ki yeditepe de iki günde E2 ile için 45 TL veriyorsun .
Kısmet her şey ama başımdan geçeni paylaşmak istedim . Allah yardımcın olsun .

kızlar birşey sorucam yazdığımız mesajlarda gözüken bu nazar işaretleri takla atan bebekler filan var ya onları nasıl yüklüyoruz :) beni bi bilgilendirir misiniz ?

Aselcim bu yaşadıklarını umarım bir daha yaşamaz ve en kısa sürede bebeğini kucağına alırsın

kızlar birşey sorucam yazdığımız mesajlarda gözüken bu nazar işaretleri takla atan bebekler filan var ya onları nasıl yüklüyoruz :) beni bi bilgilendirir misiniz ?

kullanıcı kontrol paneline gir canımm sonra seçenekleri düzenleye tıkla sonrada aşağıda gelişmiş düzenleyiciyi işaretle .. bakalım olacakmı

hıc umudum yoktu 53 görunce var gıbı anladım hemen hastaneyı aradım tebrıkler gebesısnız dedı annemle agladık ortalık yerde Allahım sana şükürler olsun hepimizizn yuzunu guldur ıns onlarla yasamayı nasıp et esımı aradım hemen bır oh cekısı vardı annem bıle duydu oh be dıyor Allahım sana sukurler olsun nasıl bır mutluluk bu nolur herkse yaşat ya rabbım

canım tebrikler Rabbim sağlık sıhat içinde kucağına almayı nasip etsin

Tebriklerrrr...saglikla 9 ay gecirmen dilegiyle.

hamileyim özür gec kaldım ama pozıtıf getırdım sıze 53 .88 cıktı

Tebrik ederim. Rabbim huzurlu ve rahat bir hamilelik sonucunda sagliki evladini kucagina almayi nasip etsin. Sari kafalarla guzel bir gosteri yapmak isterdim ancak simdilik bu kadar ola biliyor. Rabbim isteyen her kese nasip eylesin. Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…