Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Herkese selam hayırlı cumalar :KK16:

Ugurböcüğümüz gözünüz aydın canım hayırlı olsun. Maşallah pozitifler peş peşe geliyor :nazar: Rabbim tamamına erdirsin inşaallah...

Caniiiim tebrik ederim yurekten..siki siki tutunsun anaciginaa:))

canım cok sevindim:KK49:
ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:emir_bebek::emir_bebek:
senin ilk denememiydi:

bu ay hep böyle bol hamişli geçecek inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

:

:nazar: sağlıkla kucağına al canım gözünüz aydın :KK16:

:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

canım tebrikler Rabbim sağlık sıhat içinde kucağına almayı nasip etsin

Tebriklerrrr...saglikla 9 ay gecirmen dilegiyle.

Tebrik ederim. Rabbim huzurlu ve rahat bir hamilelik sonucunda sagliki evladini kucagina almayi nasip etsin. Sari kafalarla guzel bir gosteri yapmak isterdim ancak simdilik bu kadar ola biliyor. Rabbim isteyen her kese nasip eylesin. Amin.

cok tsk ederım guzel dıleklerınız ıcın daha mutlu oldum bır yerlerde sızı merak eden sızın mutlulugunuzu ısteyen bırılerının oldugunu bılmek cok guzel dilerım burda hep guzel mutlu anlar yasarız hepimiz anne oluruz ınş

böyle her taransfer sonrası pozitif haberlerini alınca iyice umudum artıyor!
benimde olabilir neden olmasın diyorum:KK49::emir_bebek:

tebrikler cnm :13:
ALLAH tamamını erdirsin inşşşş.:KK16:

Herkese selam hayırlı cumalar :KK16:

Ugurböcüğümüz gözünüz aydın canım hayırlı olsun. Maşallah pozitifler peş peşe geliyor :nazar: Rabbim tamamına erdirsin inşaallah...

inş tsk edrım cok guzeldı yenı yenı yatısıyorum sızlerdende duyucaz inş bu haberlerı çok sukurler olsun. bitmıycek ıns hamılele dolucak forum :)

cok tsk ederım guzel dıleklerınız ıcın daha mutlu oldum bır yerlerde sızı merak eden sızın mutlulugunuzu ısteyen bırılerının oldugunu bılmek cok guzel dilerım burda hep guzel mutlu anlar yasarız hepimiz anne oluruz ınş

dün kabakçiceğiyle offf un haberini annemin yanında okudum
okadar sevinmişimki:KK52::KK52: annem şaşırdı niye bukadar seviyosun ki dedi.:KK53:
tabii anneme göre tamımadığım birinin hamile haberini almışım.ama öyle değil!
insan görmeden tanımadan da mutluğuyla mutlu üzüntüsüyle hüzünlenebileceği arkadaşlıklar dosluklar kurabiliyormuş:KK16::KK16::KK16:

böyle her taransfer sonrası pozitif haberlerini alınca iyice umudum artıyor!
benimde olabilir neden olmasın diyorum:KK49::emir_bebek:

olucak tabı olucak ıns dualarımız sızlerle umudum cok azdı bunu yasadım ya herkesın olur ıns dıe dusunuyorum cuma vaktıydı sonucumu beklerken Allahım nolursun guldur yuzumu dedım dua okudum aldım sonucu cook sukur oldu sonuna kadar boyle guzel gıder ıns

dün kabakçiceğiyle offf un haberini annemin yanında okudum
okadar sevinmişimki:KK52::KK52: annem şaşırdı niye bukadar seviyosun ki dedi.:KK53:
tabii anneme göre tamımadığım birinin hamile haberini almışım.ama öyle değil!
insan görmeden tanımadan da mutluğuyla mutlu üzüntüsüyle hüzünlenebileceği arkadaşlıklar dosluklar kurabiliyormuş:KK16::KK16::KK16:

verdecim kişi bizim kendi annemiz bile olsa bizim yaşadığımızı yaşamadığı bilmediği için sadece bize üzülüyo canı başkası için yanamıyo ama bizler hepimiz öyle ya da böyle benzer yollardan geçtiğimiz için o kadar iyi anlıyoruz ki kendi hamilelik haberimizi almış gibi oluyoruz

Selam canım
ben Cem beyin hastasıydım 2. denememi orada yapmıştım . Ama bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim . Cem bey iyi bir hekim olabilir fakat çok ilgisiz bir hekim . soru bile soramıyorsun ne soracağını unutuyorsun . O kadar hızlı muayene oluyor bitiyor çıkıyorsun ki sanırsın sıraya dizilmiş dışarıda hastalar 5 dakikada şunu yap bunu yap tamam bitti . Bana kan sulandırıcı iğne vermişti transferde sonra sonra 9. hafta da iğneyi kesti hiç bir tahlil vs yapmadan . 10 haftaya girdiğimde bebeğimi kaybettim .
Sonra ona bir dolu mailler yazdım . acıklama da şu biz iki kez EX bebek olmadan bu tarz tahliller istemiyoruz ! ben yıllarımı kaybettim umutlarımı kaybettim hayallerimi kaybettim ama onlar bunu söylerken ufacık bir sızı bile hissetmediler .
Demem o ki tedavi süresince gittim geldim ama ilgisizlikten çok şikayetim oldu . 3. denememi kısmetse Memorial da yapmayı düşünüyorum . Ayrıca aralarında gözle görülür bir fark bile yok ki yeditepe de iki günde E2 ile için 45 TL veriyorsun .
Kısmet her şey ama başımdan geçeni paylaşmak istedim . Allah yardımcın olsun .

allah razı olsun canım
çok geçmiş olsun rabbim başka acılar vermesin inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.ex olmak ne ya bu ne saygısızlık biz onlar için deneyiz galiba bende bir bebeğimi kaybettim seni çok iyi anlıyorum.
aslında cem bey bizim bulunduğumuz şehire seminere gelmişti.seminerde tel numaralarımızı aldılar tekrar bizi aradılar ön görüşmeye davet ettiler öylelikle aklımıza takıldı.ama burda paylaşılanları görünce hiç oraya gitmeden direk memoriala gitmek geçiyor içimden.sağda solda yıpranmak istemiyoruz bir yer lsun temiz olsun allahın izniyle tabi bunlar vesile.yarın gidiyoruz bakalım
hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

dün hastanedeyim devamlı eşime bgn inciyi görsemm tanışsam ne yaptı acaba dedim durdum hatta birara kadın dıoğum ve tüp bebek katına bakındım acaba burdamı diye.Haberini duyunca çok sevindim senin gibi hayata pozitif bakan çevresine destek olan biinsanın biran önce bebeğine kavuşması lazım ki inş bundan sonra hep gzl haberler alırsın

Canım Begonvilim :KK16:
İnanıyorum ki yaşadığın bu acıyı en kısa zamanda atlatacak ve yeni tedavinin müjdesini yazacaksın buraya inşaallah. Her daim dualarımdasın...

iyi akşamlar kızlar sizlere bir sorum olcak kafam çok karıştı
bizim cumartesi ön görüşme için hem yeditepe üni hastanesinden cem fıçıcıoğlu saat 1.5ta hemde memorial nur hanımla saat 3te görüşmemiz var
biri kozyatağındaymış biride şişlide ben istanbulu bilmiyorum ve şehir dışından gelcem.nur hanımı sizin tavsiyelerize öğrendim gitişmişken ikisiylede görüşüp tüp bebek tedavisine başlamak için karar verelim istiyoruz
benim korkum ise nur hanımın görüşmesine yetişemezsem diye korkuyorum geç kalmayın dediler
sizce ne yapmalıyım birinimi tercih etsem
eğer edersem bu hangisi olmalı öneriniz nedir sizce yetişebilirmiyim çokmu uzak:KK14::KK14::KK14:

Canım merhaba. 1,5 saat arayla ulaşman çok zor. Ya ikisinden birine gideceksin, ya önceki randevunu erkene aldıracaksın. Yeditepe'yi bilmiyorum ama Memorial yoğun olduğu için saat değişikliği büyük ihtimalle yapılmaz. Allah yardımcın olsun.

tedaviye az kalmis allahin izniyle hersey gönlünce olsun canim benim

Allah razı olsun Edacım :KK16:

umutcugum cok saol bilgilendirdigin icin, bana baska önere bileceginiz gerekli kan tahlilleri varmi?
suana kadar genetik testi yaptirdik, pihtilasmayida iki hafta sonra yaptiracagiz, rubella tahlili yapildi, hormon fsh prolaktin pazartesi yapilacak, esimdende kan alindi onun hormon degerleri icin, spermtesti yapildi sonuc iki hafta sonra cikacak
baska aklina gelen yada sizden istenilen testler varmi?

Benden ve eşimden istenen testleri yazayım sana. Tedavi öncesi bunlar şart.

Kadın için; prolaktin, serbest T4, TSH, tam kan sayımı, Hbs Ag, Anti Hbs, Anti HCV, Anti HIV I-II.
Erkek için; HBs Ag, Anti HCV, Anti HIV I-II

incimmmm senıde tebrık ederımmmmmmmmmm tedavın baslıyormus sanırım allahım herşeyı gonlune gore versın cok bekledın allahım ınsallah sabrının sonunu selamet kılar

Teşekkür ederim :KK16:

Hayırlı cumalar rabbim hepımıze hayırlı evlatlar versin. Canlarım kabakciçegi ve offffff tebrıkler sag salım kucaklarına allsınlar incimmm bende adetımı beklıyorum martın sonu gıbı tedavım baslıyorrrrrrr:9herkese mutluluklar sevgıler :d

Hadi bakalım :KK16:

tebrik ederim canım. Rabbim mutluluğunu daim etsin. güzel başladı tedavin güzel bitecek inş...

Allah razı olsun sevdacım :KK16:

arkadaşlar adetimin 3. günü yani çarşamba günü tedaviye başladık, yarın sabah ikinci kontrolüm.
ortalama opu günümü hesaplamak istiyorum..
kaç gün sürüyor yumurta takibi?yani daha kaç kez daha giderim takibe..

Canım opu zamanı kişiye göre değişir. Yumurtaların yeterli olgunluğa erişti mi olursun. En erken 9.günü en geç 15.günü opu olursun. Cumartesiden sonra her gün gideceksin büyük ihtimalle.

bebek bekleyen bütün arkadaşları tebrik ederim hayırlı olsun:nazar:
sağlıklı 9 ay geçsin inşallah ve sağlıkla meleklerinize kavuşursunuz:emir_bebek:

uğurböceği cnm gözün aydın :KK16: sana kaç tane embriyo transferi oldu tatlım ilk denemenmiydi[/QUOTE

tsk edrım cnm benım ilki baska yerde oldu tutmadı ıkıncı memorıalde oldu 2 embıryo bırı kalıtelı bırı fena deıl degerıme gore bıraz dusuk gıbı ya benım tek tuttu galıba ama daha bellı deıl tabı

verdecim kişi bizim kendi annemiz bile olsa bizim yaşadığımızı yaşamadığı bilmediği için sadece bize üzülüyo canı başkası için yanamıyo ama bizler hepimiz öyle ya da böyle benzer yollardan geçtiğimiz için o kadar iyi anlıyoruz ki kendi hamilelik haberimizi almış gibi oluyoruz

aslında annemın de 4 sene sonra olmus ama 2 düşük var ve 2 senesi zaten babam askerdeymiş benı tam anlamıyla anladığını düşünmüyorum
ne demişler eşşekten düşenin halinden:KK53: eşşekten düşer anlar:KK53: bizi biz anlarız ancak

X