Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bende yapatirmistim canim disarida bi hastahenede yaptirdim.bir gun once gidip dahiliye doktoruna durumu izah etim tamam dedi tahlil istedi.ertesi gun sabah ac karnina gidince 1.kani aldilar sonra booool sekerli suyu 5dk.icinde ictim 2.kani verdim sonra 3.kan derken islem tamam.kan vermelerin arasinda 1er saat var.cok gecmis olsun.....

yarinda buyuk gun yaniiii...guzel haberler gelecek insallah allahin izni ile boyle guzel haberler bizide motive ediyor....

ben tedavıye adetten önce basladım testlerıde herhangı bır gun yaptırmıstım benım 11 tane ısımlerını hatırlanmıyorum sımdı esımden de 3 tane test ıstemıslerdı

burdaki arkadaslardan biri adetin 3. günü bi test yapiliyor demisti kimin yazdigini hangi test oldugunu da unuttum

Edacım merhaba fsh testi 3 gün olmalı diye biliyorum bundan önce 5gün yaptım17 çıktı sonra memorial da3 üncü gün yaptım 9 çıktı ama sende bu teste ihtiyaç duyarlarmı bilmem kib.

Edacım merhaba fsh testi 3 gün olmalı diye biliyorum bundan önce 5gün yaptım17 çıktı sonra memorial da3 üncü gün yaptım 9 çıktı ama sende bu teste ihtiyaç duyarlarmı bilmem kib.

cok saol canim evet simdi hatirliyorum fsh demislerdi malesef adetim pazara denk geldigi icin anca pazartesi yaptira bilirim nisanin 15 randevum var semra ve nur hanimda yurtdisindan geldigim icin burda yaptirip gelmek istiyorum detayli bilgiye sahip olsunlar diye maglum zaman da kisitli bir haftaligina gelecegiz insallah

canım hormon testi yapılıyo kandan bazı değerlerine bakılıyor 2. veya 3. günü...

umutcugum cok saol bilgilendirdigin icin, bana baska önere bileceginiz gerekli kan tahlilleri varmi?
suana kadar genetik testi yaptirdik, pihtilasmayida iki hafta sonra yaptiracagiz, rubella tahlili yapildi, hormon fsh prolaktin pazartesi yapilacak, esimdende kan alindi onun hormon degerleri icin, spermtesti yapildi sonuc iki hafta sonra cikacak
baska aklina gelen yada sizden istenilen testler varmi?

sizden de böyle umut verici güzel haberler bekliyorum insallah minikleriniz sizinledir yarini iple cekiyorum

Aaah aaaaah çok sağolasın .. inşallah canım ya.. uyandım gecenin 4ünde uyuyamıyorum ağrıdan. Artık kalçam iğnelerden o kadar ağrıyor ki... Sinirden ağlayasım geliyor. Yan bile yatamıyorum ki canı tatlı biri değilimdir( Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın. İlkinde böyle. UmutsuZ tükenmiş hissettirmesin.. ç

Son düzenleme:

Aynı talihsizlik benim de başıma gelmişti.. hem de ıkı defa .. Dr 4. Gün de olabilir demişti ..

Canım arkadaş tek tük yazıyor. Herkesi yazmak isterim ama hamile kaldıktan sonra yazmayı bırakan arkadaşları anlayamadığım için yazmıyorum açıkçası.

cnm ınan fırsat buldukça yazmaya özen gosterıyorum eskıden iş yerındeydım süreklı nete gırıyordum ama sımdı süreklı gıremıyorum nete kusura bakmayınnn

kabak çiçeği ve offfffffffff ikinizide çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk tebrık ederım allahım tamamına erdırsın ınsallah sorunsuz bı hamılelık geçirin 9 ay sonrada mıs kokulu bebıslerınızı kucagnıza alın

incimmmm senıde tebrık ederımmmmmmmmmm tedavın baslıyormus sanırım allahım herşeyı gonlune gore versın cok bekledın allahım ınsallah sabrının sonunu selamet kılar

kızlar bende bu aksam kızımı gormeye gıdecegım akşam nasıl olacak bılmıyorum 2 haftada bı gıdıyorum kızımı gormeye ama 2 hafta bıle uzun gelıyor.... artık gecelerıde rahat uyuyamıyorum cok uyanıyrum yınede sabah erken kalkıyorum hamılelık böyle bısı herhalde bi donem uykudan basımı kaldıramıyordum 7 dedımı uyuklamaya baslıyordum sımdıde tam tersı :))))

ah o iğneler yokmu o iğneler gerçekten tedavı sürecindeki en zor kısım progestan iğnesı bence allah sabır versın cnm yaa dayancaksın baska yapacak bısı yok ilerleyen zamanda hatırlamıcaksın bıle... allah yardımcın olsun...esıne aksamları hakıkı alkolle guzelce masaj yapsın bırde buz koy cnm masaj degılde bana buz ii gelmıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…