Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızlar aranızda şeker yüklemesi testi yaptıran varmı? Geçenlerde birisi yaptırmışdı, amma adını unuttum. Bu testi yaptırmadan önce ne yapmak gerekiyor? Görümcem yaptırıcak ve nasıl yaptırıcağı ile ilgili hiç bir bilgi verilmemiş. Bilgisi olan varsa paylaşa bilirmi??

sümeyye ben daha önce yaptırmıştım sabah aç karnına gitmesi gerek ilk başta kan ve idrar veriyor ölçüyorlar şekerli bol su içiriyorlar tekrar kan ve idrar tekrar şekerli su....böyle birkaç defa tekrar ediyor 3 saat filan orda kalıyor.Yani bnm öyleydi

hemn yazıcam cnm ıyı yada kötu kader ne yazılmışsa onu yasıycam sonucta bişey sorcaktım sana senınkıler taze mıydı dondurulmus embıryomuydu senınde karnın agrımadı ya ben takılı kaldım orda hala

canımm benimkiler tazeydii.ama adet agrılarına benzer agrılar olabiliyor bir çok kişide.sen takılma çık ordannn allahın izniyleee pozitiff haberlerle geliceksinizzzz:KK49::KK49:

canımm benimkiler tazeydii.ama adet agrılarına benzer agrılar olabiliyor bir çok kişide.sen takılma çık ordannn allahın izniyleee pozitiff haberlerle geliceksinizzzz:KK49::KK49:

iğnemi kullanmıştın sende ben jel kullandım gunde 1 defa ustelık jel iğne kadar etkılı deıl sanırım

Kızlar aranızda şeker yüklemesi testi yaptıran varmı? Geçenlerde birisi yaptırmışdı, amma adını unuttum. Bu testi yaptırmadan önce ne yapmak gerekiyor? Görümcem yaptırıcak ve nasıl yaptırıcağı ile ilgili hiç bir bilgi verilmemiş. Bilgisi olan varsa paylaşa bilirmi??

ben hamıleyken yaptırdım ac gıdıceksın.orda serbet ıcırıyorlar 2-3 defada kan alıyorlar o kadar..

yarın benım ve ugurbcegı nın testı var sanırım dua edın valla cok ıstıyorum kızıma kardes gelsın mı dıyorum kahkaha atıyor sıpaa sankı anlıyor

nazyam da var kuzumm.belki anlıyodur melek onlarrr bellimi olur :)))

valla canım 2 cıyı cok ıstıyoruz hatta paramızı bıle ayarladık ama ben tedavıden korkar oldum eskısı gıbı enerjık degılım gunasırı gıdıp gelmek ıgneler eve gelıncede eceyle ugrasmak.bırde o zama ya basa cıkamazsam bu kaynanamla yasamak zorunda kalırsam dıye korkuyorum yoksa benım cocugum cok uslu bır cocuk zahmetsız 2.cıyede bakarım sorun degıl ama kafamda sorular var..

yarın benım ve ugurbcegı nın testı var sanırım dua edın valla cok ıstıyorum kızıma kardes gelsın mı dıyorum kahkaha atıyor sıpaa sankı anlıyor

3 kişi olduk yarına desenıze inş güzel haberler getırırız bugun cok guzel gectı yarında bugunu aratmayız inş :)

içime su serptin Allah razı olsun ihtiyacım vardı cok inş pozitifi görurum bende yarın

allahın izniyle görücez canımm dua et bol boll bizde yarın kontrole gidicez bakalım ne alemdelerr

valla canım 2 cıyı cok ıstıyoruz hatta paramızı bıle ayarladık ama ben tedavıden korkar oldum eskısı gıbı enerjık degılım gunasırı gıdıp gelmek ıgneler eve gelıncede eceyle ugrasmak.bırde o zama ya basa cıkamazsam bu kaynanamla yasamak zorunda kalırsam dıye korkuyorum yoksa benım cocugum cok uslu bır cocuk zahmetsız 2.cıyede bakarım sorun degıl ama kafamda sorular var..

iki çocuk olunca da beraber kalmazsınız heralde yaaa.orda çok kişi görüyoruz canım 2. için geidip geliyorlar sende halledersinnn

Kizlar bugün jinekologa gittim rutin muayyene icin herseyin normal göründügünü söyledi rahmin arka duvarinda 2 cmm lik bir myom varmis ama gebe kalmaya engel olmadigini söyledi yarin adet olacagim ondan olmus olabilirmi 3 ay önce öyle birsey yoktu. Sogankürünü yapmayi düsünüyorum gebelige engel olmadigini söylese bile icim rahat degil. Ve bi sorum daha olacak adetin 3. gününde hangi testler yapiliyordu?
3. günü pazara denk geliyor 4. cü gün de yapilsa olurmu?

Kizlar bugün jinekologa gittim rutin muayyene icin herseyin normal göründügünü söyledi rahmin arka duvarinda 2 cmm lik bir myom varmis ama gebe kalmaya engel olmadigini söyledi yarin adet olacagim ondan olmus olabilirmi 3 ay önce öyle birsey yoktu. Sogankürünü yapmayi düsünüyorum gebelige engel olmadigini söylese bile icim rahat degil. Ve bi sorum daha olacak adetin 3. gününde hangi testler yapiliyordu?
3. günü pazara denk geliyor 4. cü gün de yapilsa olurmu?

ben tedavıye adetten önce basladım testlerıde herhangı bır gun yaptırmıstım benım 11 tane ısımlerını hatırlanmıyorum sımdı esımden de 3 tane test ıstemıslerdı

X