Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ah o iğneler yokmu o iğneler gerçekten tedavı sürecindeki en zor kısım progestan iğnesı bence allah sabır versın cnm yaa dayancaksın baska yapacak bısı yok ilerleyen zamanda hatırlamıcaksın bıle... allah yardımcın olsun...esıne aksamları hakıkı alkolle guzelce masaj yapsın bırde buz koy cnm masaj degılde bana buz ii gelmıstı

Sağolasın ... darın başımıza ) Kolonya ile yaptı aksam beni felç etti )) kalkamıyorum şu an yataktan)umarım hatırlamam çünkü hatırlarsam nasıldenerim bi daha tedaviyi ((

canım dün bakamadım erkenden bakayım dedim.gözlerim dolu dolu yazıyorum,çok sevindim hayıırlı olsun,rabbim tamamına erdirsin.darısı başımıza ,benim transferimde yarın dua et benim içinde.[/QUOTE

hayırlı olsun tedavin cnm,
çok az kalmış meleklerini almaya..

günaydın arkıadaşlar, kabakçiçeği ve offff sizleri tebrik ederim. hayırlı sonuçlar almışsınız. bugun de test gunu olan arkadaşlar vardı. inş onlar da hayırlı haberler getirirler bize. bu topik çok uğurlu maşallah. şubattan beri hamile haberleri alıyoruz arka arkaya. inş mart ve nisan ve mayıs...... ta böyle devam eder. topiğin uğurundan mı yoksa memorialın uğurundan mı ?.... umarum bu hayırlı haberleri duymak bebek haberini bekleyen bizlere de nasip olsun. sevgilerimle.....

Son düzenleme:
topikte her günümüz ayrı bir heyecan,
birbirimizi tanımıyoruz ama sıkıntılarımız yaşadıklarımız ortak..
insan burada her gün haber beklerken sanki kendi haberini sonucunu beklermişcesine samimi ve içtenlikle dua ediyor..
birimizin sevinci diğerimize umut oluyor...
aynı süreçlerden
aynı yollardan geçiyoruz çünkü..
evde yakınımızda ailemizde dahi paylaşamadıklarımızı burada anlatıyoruz..
rabbbim inş bugün sonuç alacak arkadaşlarımızın da yüzünü güldürür..

topikte her günümüz ayrı bir heyecan,
birbirimizi tanımıyoruz ama sıkıntılarımız yaşadıklarımız ortak..
insan burada her gün haber beklerken sanki kendi haberini sonucunu beklermişcesine samimi ve içtenlikle dua ediyor..
birimizin sevinci diğerimize umut oluyor...
aynı süreçlerden
aynı yollardan geçiyoruz çünkü..
evde yakınımızda ailemizde dahi paylaşamadıklarımızı burada anlatıyoruz..
rabbbim inş bugün sonuç alacak arkadaşlarımızın da yüzünü güldürür..

bugün cuma Allah'ım hayırlı sonuç bekleyen herkesin dileğini kabul etsin inşallah

allahın izniyle görücez canımm dua et bol boll bizde yarın kontrole gidicez bakalım ne alemdelerr

iki çocuk olunca da beraber kalmazsınız heralde yaaa.orda çok kişi görüyoruz canım 2. için geidip geliyorlar sende halledersinnn

ınsallah hallederım.evımıde tedavıden once tasıyabılsem cok ıyı olur hamıleyken ev felan tasıyamam.kaynanamda beceremez hadı yaptı dıyelım bızım kucakcı ece nasıl durucak

Aaah aaaaah çok sağolasın .. inşallah canım ya.. uyandım gecenin 4ünde uyuyamıyorum ağrıdan. Artık kalçam iğnelerden o kadar ağrıyor ki... Sinirden ağlayasım geliyor. Yan bile yatamıyorum ki canı tatlı biri değilimdir( Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın. İlkinde böyle. UmutsuZ tükenmiş hissettirmesin.. :KK43:ç

canım kalcalarına buzlubişeyle masaş yaptır iyi geliyor bana hemşireler demişti

Hayırlı cumalar rabbim hepımıze hayırlı evlatlar versin. Canlarım kabakciçegi ve offffff tebrıkler sag salım kucaklarına allsınlar incimmm bende adetımı beklıyorum martın sonu gıbı tedavım baslıyorrrrrrr:9herkese mutluluklar sevgıler :d

kızlar bişey sorucam..siz ikiniz de testten bir gün önce idrar testi yaptınız ve silik çıkmıştı ve Allaha şükür pozitif oldu ya.... :) normal adetiniz ne zamandı...yani şöyle benim test tarihim 21 mart ama benim adetim 24 mart gibi...sizce 20 mart gibi test yapsam çıkma ihtimali var mı....sizinkine kaç gün vardı...kızlar bilen varsa cevaplasın...

çıkar canım benim 18 deydi en son adetim ama 14 tahlil istedi doktor ve çıktı

Sağolasın ... darın başımıza ) Kolonya ile yaptı aksam beni felç etti )) kalkamıyorum şu an yataktan)umarım hatırlamam çünkü hatırlarsam nasıldenerim bi daha tedaviyi ((
Canım yaa senin kaçıncı gun bende başladım su iğnelere acısı sonradan çıkıyor

umutcugum cok saol bilgilendirdigin icin, bana baska önere bileceginiz gerekli kan tahlilleri varmi?
suana kadar genetik testi yaptirdik, pihtilasmayida iki hafta sonra yaptiracagiz, rubella tahlili yapildi, hormon fsh prolaktin pazartesi yapilacak, esimdende kan alindi onun hormon degerleri icin, spermtesti yapildi sonuc iki hafta sonra cikacak
baska aklina gelen yada sizden istenilen testler varmi?

rahim filmin var di mi canım?

uğurböceği, nazyam, tugceserdar.. bugün hayırlı haberlerinizi bekliyoruz!!! :) bizi çok bekletmeyin. hepinize dua ettim. uğurböceğinin özel isteği üzerine karnımı okşayarak, çok dua ettim..

inşallah sende hamileesindir de 3 bayramı birden yaparız
ınsallah ay en cok ben sevınırımde hıc umudum yok yanıı..
uğurböceği, nazyam, tugceserdar.. bugün hayırlı haberlerinizi bekliyoruz!!! :) bizi çok bekletmeyin. hepinize dua ettim. uğurböceğinin özel isteği üzerine karnımı okşayarak, çok dua ettim..

sagol canım olmazsa uzulucem ama benım 1evadım var yanımda allah ona omur versın allah olmayanlara versın

Günaydın kızlar ;

Bugün sonuç alacak arkadaşlarımızdan pozitif haberlerini bekliyoruz.. :KK16: :KK49::KK49:Herkese hayırlı cumalar

X