Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mikrom sen bilirsin sana bi danışayım dedim :)

şimdi ben dün regl oldum sonra merkezi arayıp yrn a randevu aldım ama dün öğleden sonra rgl kesildi clyo içiyordum bide benim regl çok düzensiz şimdi doktoru napim diye 3 defa aradım sms de attım yanıt yok ben napim ne edim bilemedim acaba regl yi böyle hafif mi geçiriyorum oda aklımda bi ihtimal sonra randevuyu iptal edip günümü de kaçırmak istemiyorum

canım dr kım neden dönüş yapmadıki şaşırdım

tesk ederım medıkalcım. 12 haftada dr anlıyabılıyormuş oyle dediler. Bence kalp atısı daha heycanlı bız onda cok etkılenmıştık:KK16:

evet tabıkı bencede daha heyecanlı ama ben korkumdan donup kalmıstım doktor muayene esnasında S____ hanım görebılıyosunuz dımı dedı yanı yaşıyomusun demek istedı aslında :):)

:nazar::nazar:13 haftalığız biz canım aramızda 2 hafta var senınle:KK16:
:nazar::nazar::nazar: yakınmışız seninle canomm ay inşallah bende öğrenirimmmm
evet tabıkı bencede daha heyecanlı ama ben korkumdan donup kalmıstım doktor muayene esnasında S____ hanım görebılıyosunuz dımı dedı yanı yaşıyomusun demek istedı aslında :):)

:KK9::KK9: o an herşey duruyor bende kopmuştum sadece kalp atışını duyuyordummmm

randevum var yarın için ama regl kesildi ilaçtan mı yoksa daha başalamadı mı gelim mi gelmiyim mi benim ki sorumlu oluyor onu danışmak için aradım
canım benimde aynı oolmuştu tamam geldi diyordum akşam kesiliyordu leke leke en sonunda muayeneye gittim basit kistim vardı sen yarın git randevuna onlar
en doğru kararı veririler canım sıkma canını herşeyin hayırlısı

kanamam yıne basladı ben yatayım kızlar :KK43:

git yat canım dinlen geçicek allahın izniyle

canım benimde aynı oolmuştu tamam geldi diyordum akşam kesiliyordu leke leke en sonunda muayeneye gittim basit kistim vardı sen yarın git randevuna onlar
en doğru kararı veririler canım sıkma canını herşeyin hayırlısı

git yat canım dinlen geçicek allahın izniyle

canım teşekkürler bende yarın gidicem ama bu doktora ulaşamama durumu açıkçası beni çok üzdü çünkü ikidir böyle oluyo ama bakıyorum herkes doktoruna çok rahat ulaşıyor bişzde neden böyle bilemedim doktoruma karşı şüphede duymak istemiyorum ama üzüldümm

kızlar merhaba sabah 6.30 da kanamam oldu doğru hastaneye gittik.çok şükür bebekler iyi kanama nerden oduğu belli değil şimdi durdu yatıyorum rapor aldık..dua edin nolur..

happycm inşallah geçmiştir ve tekrarı olmaz benim ablamın 9 ay boyunca hiç kesilmedi ama yeğenim 2 yaşında çok kafana takma kendine dikkat et işinide düşünme rabbim rızkını verir sizi yardımsız zor günde bırakmaz dua edicem canım inşallah kabul olur :)) canımbenim

selam kızlar nasılsınız bayadır uğrayamadım çok özledim sizleri işyerindeki bilgisayarım formata gitti yeni geldi
evdende akşam giremiyorum çok yordun ve uykusuz oluyorum varmı güzel haberler ne durumsasınız hatunlar
geçmişe bakamıyorum çok birikmiş sayfalar

mikrom sanırım kalp atışlarını duydun :nazar:çok sevindim canım rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah

happy medical kanamanız olmuş kızlar bol bol dinlenin ikiz bebişlerde olurmuş böyle durumlar yormayın kendinizi
rabbim korusun

kabakçiçeği offf kızlar inşallah minikleriniz hemen kan testi yaptırın güzel haberlerinizi bekiyoruz

transferi olan yeni başlayan arkadaşlar rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin inşallah hepinizden bebiş haberleri alacağız

cananım nasılsın test sonuçların temiz çıkmış çok şükür inşallah sağşıkla kucakladığın günlerde gelicek

akasyam denturum nasılsınız kızlarrr

iyiyim canım günümüzü bekliyoruz sen haberleride okudum maşallah size

çakır sanırım sen karamsarlığa düşmüşsün :KK20: hiç yakışmamış sana hemen toparlan bebişlerin sana sımsıkı tutunucak canım güzel şeyler düşün :KK16:

hilalcim maşallah rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin kuzularını büyümüşler:nazar: odalarıda çok güzel olmuş hiç unutamıcağız anılarınız olsun inşallah

hoşbulduk canım benim iyiyiz çok şükür mikrom sen nasılsın nasıl gidiyor

inş bir kızımız bir oğlumuz olacak :nazar::nazar::nazar::nazar::KK16::KK16:

cananım maşallah rabbim nazarlardan korusun inşallah :))) paşanı prensesini size bağışlasın sende çok dikkat et kendine olur mu

canım teşekkürler bende yarın gidicem ama bu doktora ulaşamama durumu açıkçası beni çok üzdü çünkü ikidir böyle oluyo ama bakıyorum herkes doktoruna çok rahat ulaşıyor bişzde neden böyle bilemedim doktoruma karşı şüphede duymak istemiyorum ama üzüldümm

senin doktorun kim ki canım belki opuda falandır yada ameliyathanede biraz daha bekle genelde 4 ten sonra daha müsait oluyorlar

senin doktorun kim ki canım belki opuda falandır yada ameliyathanede biraz daha bekle genelde 4 ten sonra daha müsait oluyorlar

aradı aradı şimdi fındığım doktorum :) ayy bende ne fenayım iki ulaşamayınca hemen motivasyon sıfır :) ama üzülüyorum napim geçenlerde kim hatırlamıyorum mudtafa beyin hastası bi aramış açmamış ikincide aramış mudtafa bey ameliyattayım demiş hep o aklımdaydı o açıyo benimki beni sevmiyo aramıyo :) ama seviyomuş aradığına göre :) bi mutlu oldum anlatamam :))

aradı aradı şimdi fındığım doktorum :) ayy bende ne fenayım iki ulaşamayınca hemen motivasyon sıfır :) ama üzülüyorum napim geçenlerde kim hatırlamıyorum mudtafa beyin hastası bi aramış açmamış ikincide aramış mudtafa bey ameliyattayım demiş hep o aklımdaydı o açıyo benimki beni sevmiyo aramıyo :) ama seviyomuş aradığına göre :) bi mutlu oldum anlatamam :))

mummucum valla ne gizemli anlattın bu doktoru:)) ararlar canım onlarında işleri başınban aşmış gördüklerimiz var birde görmediğimiz işleri evleri aileleri ameliyatları transferleri hepside zor işler allah onların yardımcısı olsun onlar olmasaydı biz ne yapardıkkk :KK16:

X