Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet cnm, arada baya bir saat farkı var..
yarın için bizde bir iptal söz konusu olmazsa ben hep oralarda olacağım artık :)
bir gün denk geliriz
sen de güzel haberlerle gel inş.

İnşaallah canım :KK16:

incim çok sağol..inşallah herşey güzel olacak...evimiz bebek bebek kokacak...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Ah umut ah inşaallah :KK16:

kızlarrrr sonunda beklenen oldu

perşembe gününe saat 10:00 a Aynur hn a randevu aldım

bayılıcam elim ayağım titriyor vallahi benim için dua edin ne olur sağlıklı bol bol yumurtam olsun ....

hayırlı uğurlu olsun zıpır ,yerinde duramayan ,dinamik yumoşların olsun....böyle ol inşallah...:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

transferiniz hayırlı uğurlu olsun,
inş annelerine tutunur, 9 ay boyunca sizi bırakmazlar,
bende yarın başlıyorum inş tedaviye, sizleri için de bol bo dua ediyorum.
hayırlı haberlerle gelirisiniz inş.

inşallah canım benim..heyecanını paylaşıyoruz,mutluluğunu da paylaşıcaz... zaten bu yüzden buradayız dimi :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Mart Tayfası :KK16:

akasya - 23 mart kontrol :nazar:
aysunayy (lap)
beylem - 13 mart çarşamba tedaviye başlıyor :nazar:
çakır - gebelik test tarihi 20 mart :nazar:
dentur
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi :nazar:
inci -13 mart kontrol :nazar:
juliaa - 6 mart çarşamba tedaviye başladı :nazar:
kabakcicegi - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba :nazar:
kezban
kokoci
mry24
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı :nazar:
mummu - 14 mart perşembe tedaviye başlıyor :nazar:
ooofffffff - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
sblkmbsr
semra58
sezyal - 15 mart cuma lap olacak :nazar:
sumeyye - gebelik test tarihi 24 mart pazar :nazar:
uğurböceği - gebelik test tarihi 15 mart cuma :nazar:
umut27 - gebelik test tarihi 21 mart perşembe :nazar:
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı :nazar:

Son düzenleme:
Kızlar ben geldim:KK3::KK3::KK3: Hemde güzelim embriolarımı alıpta geldim:KK9::KK9::KK9:

İki tanesini de dondurduk elhamduLillah.

Pgt sonucuna göre 2 embrioda monozomi 18, birinde monozomi 16, birinde trizomi 13 çıkmış:18::18::18::18:

İşin en qarip yanı, bizim hastalıklı embriolar kaliteli olarak 5. güne kadar gelmişler. Doktor dedi ki, pgt yapılmamış olsaydı bu embrioları sağlam sanıp transfer ede bilirdik:18::18:

Çok şükür embriolarıma kovuşdum:KK16::KK16::KK16: Kendime söz verdim hiç bir olumsuz düşünce yok. Bebeklerim benimle birlikte ve test gününe kadar da böyle düşünücem. Test tarihim 24 mart. Rabbim hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.

Beni bu sefer şaşırtan şeyse döllenmiş olan 9 yumurtanın hepsinin 5. gelmesi MaşeAllah.

kızlar biraz rahatlayalım hadi...hayalimizi süsleyen meleklerimize ne isimler düşündük paylaşalım....biz daha yeni evliyken karar vermiştik..Alah nasip ederse kız olursa naz,erkek olursa ege.... siz ne düşünüyorsunuz...

bende geldim bende gelişmeler pek parlak deyil dün 1. kalite olan embiriyolarımız dünde sonra yavaşlamaya başlamışlar ve bu gün BA kalitesindeydi embiriyoluk da öyle söyleyince tırasfere girerken ağlamaya başladım çıktığımdada ağlıyudum
eşim beni öyle görünce bana kızdı ve eşimle tartıştım
sonra iyice ağladım yani bizden durum bu
allah istese iyisinede kötüsünede can verir
benim için çok zor olan allah için çok kolaydır inşallah rabbim nasip eder embiriyolukda nemrotun tekitdi zaten
adam iyice beni strese koydu
durum bu şimdilik sadece sabır inanç ve tevekkül lazım
ketenprenses arkadaşımızlada tanıştım çok tatlı biri inşallah rabbim yüzünü güldürür

çakır cnm kalbini ferah tut ve bol bol dua et rabbim ol derse imkansız olur inş ol dedigi vakittir senin için:nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar günaydın herkese. mutlu günler :)

ben de heyecan artık gerginliğe dönmeye başladı. dün gece rüyamda test sonucumu veriyorlar. negatif zannediyorum nasıl ağlıyorum. ama sonra değerler yazıyor, çok yüksek değil ama var bir değerler. sonra diyorum 9. gün değeri normal düşük olması daha.. bilmiyorum. artık rüyalarıma giriyor.

kasık ve bel ağrılarım var. bunlar normal mi? bilmiyorum. özellikle idrar yaptıktan sonra şiddetleniyor, çok fena ağrı giriyor. dün çok tedirgin oldum.. korkuyorum.

bu belirtiler iyi bile olabilir cnm senin bebişler ordalar içime öyle doguyor:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Yavrum ya biz buralara basimizdan gecenleri bosami yaziyor..benim kuzuklarimin ikiside ba kalite napcaz simdi...sence ba larin sansi az olsa transfer edilirmi.ba sadece aa kalite embriyodan 2 hucre eksik demek.napam simdi copemi atam o kuzulari yoksa sen icinde canmi versen daha iyi.annesi onlar nerelerden geldi belki o eksik 2 hucreyide senin icinde tamamlamak istemislerdir...simdi siki tutun bebegine....hep diyorum siz onlara tutunmazsaniz aglayip zirlayip streslere gark olup onlarin elini birakirsaniz onlar size hic tutunmaz...tercih sizin bayanlar....ben bebeklerden yanayim artik...

Yaw ben bu hocam lafina alismaya basladim ha ne yapsam ki hilburu hocam diyemi degistirsem:-)

yakışır valla kk pskolog hocamız hilbur :KK42: yazıların o kadar etkili oluyoki valla derinden işliyo kalbe ee bide usta oldun artık anne olarak tedavide gebelikte sonrada dogum sonrası hakkında bilgilerine ihtiyacımız olacak :KK16::KK16:

Kızlar ben geldim:KK3::KK3::KK3: Hemde güzelim embriolarımı alıpta geldim:KK9::KK9::KK9:

Pgt sonucuna göre 2 embrioda monozomi 18, birinde monozomi 16, birinde trizomi 13 çıkmış:18::18::18::18:

İşin en qarip yanı, bizim hastalıklı embriolar kaliteli olarak 5. güne kadar gelmişler. Doktor dedi ki, pgt yapılmamış olsaydı bu embrioları sağlam sanıp transfer ede bilirdik:18::18:

Çok şükür embriolarıma kovuşdum:KK16::KK16::KK16: Kendime söz verdim hiç bir olumsuz düşünce yok. Bebeklerim benimle birlikte ve test gününe kadar da böyle düşünücem. Test tarihim 24 mart. Rabbim hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.

Beni bu sefer şaşırtan şeyse döllenmiş olan 9 yumurtanın hepsinin 5. gelmesi MaşeAllah.

maşallah herşey yolunda gidiyor cnm rabbim sonunda mutlu haberi almanı nasip etsin inş :nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar ya hastane hakkında biraz bilgi verin hangi blokta ıvf bölümü kaybolmuyalım koca hastanede ararken :KK1: bide direk nur hanıma gidecez degilmi ücret fln isteniyomu ön görüşmede ve o gün işimiz bitiyo degilmi kalmaya gerek varmı eşim ona göre izin aldı geri dönüş düşünerek inş herşey yolunda gider :KK49: oluruz

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Sımsıkı tutunsunlar inşaallah.
3 embriyo mu transfer edildi?

kızlar ya hastane hakkında biraz bilgi verin hangi blokta ıvf bölümü kaybolmuyalım koca hastanede ararken :KK1: bide direk nur hanıma gidecez degilmi ücret fln isteniyomu ön görüşmede ve o gün işimiz bitiyo degilmi kalmaya gerek varmı eşim ona göre izin aldı geri dönüş düşünerek inş herşey yolunda gider :KK49: oluruz

Canım sen ilk kez gidiyorsun sanırım. Ben 1 gibi hastanede olacağım. Randevudan sonra işim çıkmazsa karşılarım seni :)
Tüp bebek c blok 1.katta. Bankoya gidip Nur Hanım'a randevun olduğunu söylüyorsun. Sıran gelince çağırıyorlar. Ön görüşme biraz uzun sürüyor. 45 dakika falan sürebilir en fazla 1 saat.

kızlar biraz rahatlayalım hadi...hayalimizi süsleyen meleklerimize ne isimler düşündük paylaşalım....biz daha yeni evliyken karar vermiştik..Alah nasip ederse kız olursa naz,erkek olursa ege.... siz ne düşünüyorsunuz...

ayyyy yillardir hayaliyle yasiyorum:KK66:)))
sedef ve yigit....

Neresindesin bacım :KK1:
Happy de burada. Hatta happy ile yürüme mesafesindeyiz, 5 dakika :KK1:

ne guzell bende toriumun oralardayim..

Kromozomsal olarak sağlam olan çiftlerin çocuklarında da kromozom sorunları çıkabiliyor maalesef. Bende de eşimde de kromozomlarla ilgili problem yok ama 2.denememde türlü türlü şeyler çıktı embriyolarda :KK50:
Ben kas hastalığı taşıyıcısıyım. Çocuğuma geçmemesi için pgt yaptırıyoruz.
Amin amin...

Mummuuuuuu :KK52: Çok heyecanlandım ya :KK52: Tedaviler peşi sıra geliyor :KK52:
Hadi hayırlı olsun canım, bol bol sağlıklı yumoşun olsun inşaallah...

Evet yakınız :KK1:

Nurme sağol canım. Çok makbule geçer. Sana zahmet ismini de bir öğreniver.
Sen nasılsın? Pek göremiyoruz seni :26:

transferiniz hayırlı uğurlu olsun,
inş annelerine tutunur, 9 ay boyunca sizi bırakmazlar,
bende yarın başlıyorum inş tedaviye, sizleri için de bol bo dua ediyorum.
hayırlı haberlerle gelirisiniz inş.

sağol tatlım öyle deme ikimizin de tutacak..hatta mart tayfasının hepsinin..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: canım avcılar damı oturuyosun ben de sefaköydeyim... :nazar::nazar::nazar::nazar:
Canim avcilar diyebiliriz esenyurt diyede gecior..
Ben hergun cesit cesit isim dusunuyorum:) ama sunu biliyorum erkek olursa icinde muhakkak Miraç olacak.. :))

Canim hayirli olsun isallah iyi bak kuzucuklarinaaa:))

kolay gelsin canım benim inşallah canım dualarım seninle

seninle yakınız aslında mikrocum ablamlar sahrayıcedidde oturuyor oralara yakın mısın tatlım

ablamlara yakınsa öğrendim yolu orta bir yerde görüşürüz

mummucum gözün aydın olsun dua etmez miyiz hiç tatlım sen orayı düşünme :)) inşallah güzel geçer güzel haberler gelir sakin ol bu arada streste etkiler yumoşları unutma :))

bilmezmiyim denturcum yanlız benim stressden regl ım kesildi inşallah akşama kadar başlarda aldığım randevuyu değiştirmekle vs uğraşmam gerekmez

Neresindesin bacım :KK1:
Happy de burada. Hatta happy ile yürüme mesafesindeyiz, 5 dakika :KK1:

Kromozomsal olarak sağlam olan çiftlerin çocuklarında da kromozom sorunları çıkabiliyor maalesef. Bende de eşimde de kromozomlarla ilgili problem yok ama 2.denememde türlü türlü şeyler çıktı embriyolarda :KK50:
Ben kas hastalığı taşıyıcısıyım. Çocuğuma geçmemesi için pgt yaptırıyoruz.
Amin amin...

Mummuuuuuu :KK52: Çok heyecanlandım ya :KK52: Tedaviler peşi sıra geliyor :KK52:
Hadi hayırlı olsun canım, bol bol sağlıklı yumoşun olsun inşaallah...

Evet yakınız :KK1:

Nurme sağol canım. Çok makbule geçer. Sana zahmet ismini de bir öğreniver.
Sen nasılsın? Pek göremiyoruz seni :26:

incicim ağızına yüreğine sağlık aimn inşallah :)

Ketenprensesim Esenyurt'ta öğretmenlik yapmıştım :) Yakınız.

Umut canım aklımdan bir sürü isim geçiyor çok da değişir daha :KK1: Erkek ismi bulmak kolay da kız ismi bulmak çok zor :)
Oğlum olursa bir ismi Furkan olacak nasipse. Furkan'ın yanına uygun isim önerilerinizi alabilirim :)
Kız isimlerinde çok kararsızım. Her gün fikir değiştiriyorum :KK1:

slm kizlar ben geldim.bugun 4.gunumuz nur hanim ve semra hanimin kontrolunden gectim geldim. (semra hanim bu gun herkese bakti)muhtemelen ohss riskim var ama su an sorun yok.insallah olmaz dua edin ne olur olmasin.

X