Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Strese kış kış :) Gözleri sık sık dinlendiriyoruz :)

Ay kıyamam ya az kaldı anneleri dayanın :KK16: Tedaviye başlarsam denk geleceğiz seninle inşaallah :KK16:

inşallah incim ya ben istanbulda kalıyorumya tedavi zamanı ve işe gtmiyorum ya rahatım gelirim yanına sabırla bekliyoruz 17 günümüz kaldı :))

verde bence doktorunu ara canım.

Kızlar rüyamda Funda Hanım'ı gördüm :KK1: Yengemlere misafirliğe kalabalık bir grup geliyor içlerinde Funda Hanım da var. Kapıdan girince aaa İnci de buradaymış diyor :KK53: Diyorum Allah Allah beni nereden tanıdı :KK53: Giderken göremiyorum kendi kendime çarşamba hastaneye gittiğimde bir konuşayım ayıp oldu diyorum :KK1: Allah hayra çıkarsın.

Ya ben bu yüz üstü yatmama olayını bilmiyordum :KK14: En sevdiğim yatma biçimidir ama transfer sonrası o şekilde yattım mı hatırlamıyorum şimdi. Artık dikkatli olurum.

Sümeyyem canım şimdi dinleniyorsundur miniklerinle :KK16: Allah'ım can versin onlara inşaallah :KK16:

hayırlara çıksın inşallah incim :))
valla yarın gidiyorsun, hadi bakalım.. güzel haberlerini bekliyoruz.. :))

inşallah incim ya ben istanbulda kalıyorumya tedavi zamanı ve işe gtmiyorum ya rahatım gelirim yanına sabırla bekliyoruz 17 günümüz kaldı :))

Oh oh iyi :) Bol bol görüşürüz inşaallah :KK16:
Mikro cadısıyla da bir araya gelemedik, randevularımız bir denk gelemedi ya :KK6:

Cakircim canim benim inan dun yuz ifadenden anladim bisey oldugunu ama heyecandandir dedim ..inan herseyin hayirlisi ben emryolar konusunda pek bişey anlamıyorum inan ..senin kendini uzmeni gercekten istemiyorum..Allahim seninde gonlune gore versin sakin kendini olumsuza alistirma..bende esimle surekli gerilecegim icin kaynanami çağırdım ya napim..bizi anlamiyorlarki..ama senin icin dua edicem canim..bebislerine guwen yansitma onlara tamammi bak ben cizgi film izliorum suan onlar icin hehe:))))

Haklisin canim uzak şehirde olunca zor olur benim olursada ikiz alt katimda kaynanam var yan tarafimda gorumce yani basim sikissa bi sekilde hallederim..kayinpederimle kaynanam hayal kuruyorlarmis dun gece :)) bende sakin olumlu gibi gormeyin dedim..olmazsa uzulmelerini istemem inanin..rabbim hayirlisini versin sanada ...

Mummu isallah canim Allah o gunleride gostersin bize

Ben kesinlikle orda yaptirmak istiyorum sonucu..ki benim evim coook uzak esenyurttayim..olumsuz dusuek istemiyorum kabak cicegim ama uyuyamiyorum ..

canım çok iyi senin için yakınında birilerinin olması...biz görev sebebiyle istanbuldayız...herşeyden herkesten uzak yaşadık 3 yıldır çocuk özlemimizi..tatillerde gittiğimizde hep mutlu rolü yapıyorduk kayınvalidemlere...en son dün gece eşim bir heyecanla telde söyledi kaynanama...kadın ben tahmin ediyordum oğlum demiş,ağlamış...hep dua ediyormuş zaten bizim için..hemen heyecanlanmış ne zaman belli olacak diye...eşim de siz aramayın olumlu bir haber alırsak biz ararız demiş..neden ikiz istemediğimizi söylemiş..kaynanamda olsaydı keşke iki tane bakardık demiş..ama güvenemem işte..muğladan istanbula ne kadarlığına gelebilecek ki... kendi annem babam da yok zaten,vefat etti...o yüzden hep bir adım sonrasını düşünmek zorunda kalıyorum..iki tane transfer edilseydi belki de şansım artacaktı...

canım çok iyi senin için yakınında birilerinin olması...biz görev sebebiyle istanbuldayız...herşeyden herkesten uzak yaşadık 3 yıldır çocuk özlemimizi..tatillerde gittiğimizde hep mutlu rolü yapıyorduk kayınvalidemlere...en son dün gece eşim bir heyecanla telde söyledi kaynanama...kadın ben tahmin ediyordum oğlum demiş,ağlamış...hep dua ediyormuş zaten bizim için..hemen heyecanlanmış ne zaman belli olacak diye...eşim de siz aramayın olumlu bir haber alırsak biz ararız demiş..neden ikiz istemediğimizi söylemiş..kaynanamda olsaydı keşke iki tane bakardık demiş..ama güvenemem işte..muğladan istanbula ne kadarlığına gelebilecek ki... kendi annem babam da yok zaten,vefat etti...o yüzden hep bir adım sonrasını düşünmek zorunda kalıyorum..iki tane transfer edilseydi belki de şansım artacaktı...

Umutcum hakkında hayırlısı olsun inşaallah. Rabbim gönlüne göre versin.
Annenle babanın mekanı cennet olsun, Allah'ım rahmet eylesin.

X