Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

slm kizlar ben geldim.bugun 4.gunumuz nur hanim ve semra hanimin kontrolunden gectim geldim. (semra hanim bu gun herkese bakti)muhtemelen ohss riskim var ama su an sorun yok.insallah olmaz dua edin ne olur olmasin.

Canım inşaallah olmazsın. Bende de vardı korkuyordum ama ilaç dozu ona göre ayarlandı ve olmadım şükür.

Yarın beylem, semra ve ben hastanedeyiz inşaallah ama farklı saatlerde :KK1:

Son düzenleme:
bilmezmiyim denturcum yanlız benim stressden regl ım kesildi inşallah akşama kadar başlarda aldığım randevuyu değiştirmekle vs uğraşmam gerekmez

oldu mu şimdi mummucum karnına biraz sıcak uygula sıcak su torbası yada havluyu ısıt ütüyle sıcak başlatır dene bakalım ama sakın stres yapma hem stres yapıcak bişi yok tadını çıkar bak sonra çok özlüyorsun merkezi haberin olsun :))

Canım inşaallah olmazsın. Bende de vardı korkuyordum ama ilaç dozu ona göre ayarlandı ve olmadım şükür.

Yarın beylem, semra ve ben hastanedeyiz inşaallah ama farklı saatlerde :KK1:

insallah olmam valla cok korkuyorum.yarin bende gidicem muhtemelen ama henuz arayip saat vermediler.senin randevun 15.00 de sanirim?

Ketenprensesim Esenyurt'ta öğretmenlik yapmıştım :) Yakınız.

Umut canım aklımdan bir sürü isim geçiyor çok da değişir daha :KK1: Erkek ismi bulmak kolay da kız ismi bulmak çok zor :)
Oğlum olursa bir ismi Furkan olacak nasipse. Furkan'ın yanına uygun isim önerilerinizi alabilirim :)
Kız isimlerinde çok kararsızım. Her gün fikir değiştiriyorum :KK1:

ya incim çok şaşkınım :))) biliyor musun ilk okuldan beri furkan ismine bayılıyorum ve oğlum olursa muhakkak furkan olucak derdim eşimde çok sevdi o ismi bazen diyorum yok emir koyalım kızıyor bana hayır değiştirmek yok furkan ali istiyorum ben diyor :))) allahım gönlünün güzelliğine göre versin inşallah kızım olursada ben ela istiyrum eşim betül :)) yada berra dedi

biz hiç isim düşünmedik ama eşim arada bi olsa anne ya da babalarımızın isimlerinden birini veririz diyor ( gelenekçidir benim aşkım ) ama ben açıkçası kendi anne babamın ismini vermek istemiyorum eşiminkileride istemiyorum çünkü ikiside eşim çok küçükken vefat etmişler bu nedenle isimler konusunda biraz takıntılıyım kafamda verebilirimden çok vermem dediğim isimler var

insallah olmam valla cok korkuyorum.yarin bende gidicem muhtemelen ama henuz arayip saat vermediler.senin randevun 15.00 de sanirim?

Allah'ın izniyle bir şey olmaz inşaallah.
Ben saat bire doğru hastanede olurum nasipse. İlk randevum 13'te. Tüp bebekte 15'te.

ya incim çok şaşkınım :))) biliyor musun ilk okuldan beri furkan ismine bayılıyorum ve oğlum olursa muhakkak furkan olucak derdim eşimde çok sevdi o ismi bazen diyorum yok emir koyalım kızıyor bana hayır değiştirmek yok furkan ali istiyorum ben diyor :))) allahım gönlünün güzelliğine göre versin inşallah kızım olursada ben ela istiyrum eşim betül :)) yada berra dedi

Kap kalbe karşıymış :)
Furkan Emir düşünüyordum biliyor musun :)
Kız isimleri de güzel. Bakalım ne isim koymak nasip olacak kuzularımıza :KK16:

biz hiç isim düşünmedik ama eşim arada bi olsa anne ya da babalarımızın isimlerinden birini veririz diyor ( gelenekçidir benim aşkım ) ama ben açıkçası kendi anne babamın ismini vermek istemiyorum eşiminkileride istemiyorum çünkü ikiside eşim çok küçükken vefat etmişler bu nedenle isimler konusunda biraz takıntılıyım kafamda verebilirimden çok vermem dediğim isimler var

Mummucum ben de senin gibi anne baba ismi verilmesinden yana değilim. Bana pek hoş gelmiyor nedense.

oldu mu şimdi mummucum karnına biraz sıcak uygula sıcak su torbası yada havluyu ısıt ütüyle sıcak başlatır dene bakalım ama sakın stres yapma hem stres yapıcak bişi yok tadını çıkar bak sonra çok özlüyorsun merkezi haberin olsun :))

yok gitti kesildi su ısıtayım dediğini bir deneyeyim bakalım inşallah işe yarar ayy bi hevesle aradım hemen randevu için gerçekten merkeze gitmeyeli 1 ay olucak ama nasıl özledim anlatamam bıraksalar orada yatarım yani :))

yok gitti kesildi su ısıtayım dediğini bir deneyeyim bakalım inşallah işe yarar ayy bi hevesle aradım hemen randevu için gerçekten merkeze gitmeyeli 1 ay olucak ama nasıl özledim anlatamam bıraksalar orada yatarım yani :))

:KK1::KK1::KK1:
Benim 3 ay oldu ben de fena özledim deli miyim neyim :KK1:

Mummucum ben de senin gibi anne baba ismi verilmesinden yana değilim. Bana pek hoş gelmiyor nedense.

hoşluğundan ziyade benimki batıl inanç mesela Fikriye adında 2 tane tanıdığım var ikiside eşlerini çok genç yaşta kaybetmişler büyük konuşmayayım ama asla veremem o ismi benimki korkudan :)

hoşluğundan ziyade benimki batıl inanç mesela Fikriye adında 2 tane tanıdığım var ikiside eşlerini çok genç yaşta kaybetmişler büyük konuşmayayım ama asla veremem o ismi benimki korkudan :)

Anladım canım. Senin kayınvalidenin ismi de mi Fikriye :)

ben normal değilim zaten randevuya 1 saat erken giderim kan alınan yer açılmamış ben kapısında beklerim opu için gittiğim gün daha hava karanlıktı oradaydım :))

Aynı ben :KK1:
Hemşirelerden önce giderim :KK1:
Opu için her ihtimale karşı erken çıkıyoruz evden zaten trafik vs.

incimmmmm yaaa :))) valla şaşırdım ne kalpmiş bizimkiler yoksa ruhlar aleminde bizimkiler tanışıyor muydu :KK1: inşallah incim sevdiğimiz isimleri koymak nasip olur benim kp tutturmuştu murteza koyucam diye daha evleneli 10 gün olmadan ama sonra başımıza bu olaylar gelince ve ben o ismi koymam diyince sular duruldu

bende sevmiyorum nedense her bireyin ismi kendine özel kalsın göbek adı olabilir ama

transferiniz hayırlı uğurlu olsun,
inş annelerine tutunur, 9 ay boyunca sizi bırakmazlar,
bende yarın başlıyorum inş tedaviye, sizleri için de bol bo dua ediyorum.
hayırlı haberlerle gelirisiniz inş.
beylemcim çok saol canım allah razı olsun

kızlarrrr sonunda beklenen oldu

perşembe gününe saat 10:00 a Aynur hn a randevu aldım

bayılıcam elim ayağım titriyor vallahi benim için dua edin ne olur sağlıklı bolbol yumurtam olsun ....
hayırlı olsun canım inşallah herşey çok güzel olur senin için

Kızlar ben geldim:KK3::KK3::KK3: Hemde güzelim embriolarımı alıpta geldim:KK9::KK9::KK9:

İki tanesini de dondurduk elhamduLillah.

Pgt sonucuna göre 2 embrioda monozomi 18, birinde monozomi 16, birinde trizomi 13 çıkmış:18::18::18::18:

İşin en qarip yanı, bizim hastalıklı embriolar kaliteli olarak 5. güne kadar gelmişler. Doktor dedi ki, pgt yapılmamış olsaydı bu embrioları sağlam sanıp transfer ede bilirdik:18::18:

Çok şükür embriolarıma kovuşdum:KK16::KK16::KK16: Kendime söz verdim hiç bir olumsuz düşünce yok. Bebeklerim benimle birlikte ve test gününe kadar da böyle düşünücem. Test tarihim 24 mart. Rabbim hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.

Beni bu sefer şaşırtan şeyse döllenmiş olan 9 yumurtanın hepsinin 5. gelmesi MaşeAllah.
maşallah maşallah ne güzel sımsıkı tutunsunlar sana bu günlerde çarçabuk bitsin inşallah:KK49::KK49::KK49:

çakır cnm kalbini ferah tut ve bol bol dua et rabbim ol derse imkansız olur inş ol dedigi vakittir senin için:nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

bu belirtiler iyi bile olabilir cnm senin bebişler ordalar içime öyle doguyor:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

yakışır valla kk pskolog hocamız hilbur :KK42: yazıların o kadar etkili oluyoki valla derinden işliyo kalbe ee bide usta oldun artık anne olarak tedavide gebelikte sonrada dogum sonrası hakkında bilgilerine ihtiyacımız olacak :KK16::KK16:

maşallah herşey yolunda gidiyor cnm rabbim sonunda mutlu haberi almanı nasip etsin inş :nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek:
sizde dua edin inşallah ben ve burada olan arkadaşlar vede evlat hasreti çeken herkesi rabbim tez zamanda gönüllerinin muradı hayırlı bir evlat nasip etsin

slm kizlar ben geldim.bugun 4.gunumuz nur hanim ve semra hanimin kontrolunden gectim geldim. (semra hanim bu gun herkese bakti)muhtemelen ohss riskim var ama su an sorun yok.insallah olmaz dua edin ne olur olmasin.
ay inşallah olmasın sakın tuzlu şeyler yeme allah yardımcın olsun

X