Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sadece 3 kez doktora giitm kontrole.ve şehir dışından bi doktora.merkeze sadece transfer günü gittim.adetle beraber estrofem tablet ağızdan almaya başladım.iğne miğne de yok üstelik.evimde geçtiği için süreç tedavide olduğumu düşünmedim bile.2-3 kez kan verdim yaşan olmasın.650 eur idi temmuzda dondurulmuş ücreti.sen ne yaparsan yap olacağı varsa olur.ben taze negatifte herkes gibi 1 hafta yattım dondurulmuşta aynı akşam moda turuna çıktık eşimle bi dünya merdiven çıktım ve 3.gün memelekete dönüp işe başladım...şimdi mıkırdanan iki minik arasında alalacele cevap yazıyorum...rahat ol.herşey allahtan.kul neylesin...

İnşallah canım...inşallah ben de 2 minik yavru ile sizlere cvp yazabilirim.
nisanın ilk haftası gitcem dr.a,evimdeyken şuan kafam çok rahat ama hst.ye gidip gelmeye başlayınca herşey tersine dönüyor.
Eşimin gelmesine gerek var mı peki,ben de ist.dışından geliyorum çünkü.

:KK1::KK1::KK1: işte benden bir tane daha.. valla ben de senin gibiyim, panik içindeydim. adım çıktı zaten :KK52:

canım rahat ol. sürekli yatmak da iyi değilmiş.. dönmende birşey olmaz. göbeğinin üstüne yatma sadece.. yan yatabilirsin.. tuvalete git, birşeycik olmaz.. :)
Kabak cicegim elimde degil valla dun gece hic uyumadim inanin saga donuyorum sola donuyorum diyorum ki ben nasil yatayim vayy basima:))
bende sadce bi gece sırt üstü yatmaya dayanabildim :)sonraki geceler yan yattım bence fazla yüz üstü yatma onun dışında farketmez onlar emniyetteler yeri güzel yani onların:))
Kurban olurum onlara tek derdim onlar rahat etsin.. :)))))
kızlar doktor bana ne anlattı bakın bir hastası varmış ilk tedavi olduğu için stresten tam 12 gün boyunca yerinden kalkmadan hatta kıpırdamadan yatmış test günü gelmiş doktor bir bakmış ki yatmaktan yaralar oluşmuş bebek zaten olmamış ama o kadar kötü hale gelmiş ki birde tedaviden sonra o yaralarla uğraşmışlar enfeksiyon kapmış vs.vs. abartmayın yatmakla olsaydı bu bayanın olurdu kan akışı çok önemli hafif işlerinizi bile yapabilirsiniz yemek gibi mesala
Bunu okur okumaz hemen ayaga kalkip yürüyüş yaptım. .kaynanam saolsun suyumu bile getiriyor yapma etme anne desemde kiyamiyorum oda korkuyor..
Canım onun yeri çok sağlam:KK1: Rahat ol. Normal hayatına devam edebilirsin.
Su bir iki gunu atlatiyim hayirlisiyla donucem normal hayatıma:))
Herkese selam ben geldiiimmm :KK16: Son 1 :KK52:

Denturum iyiyim şükür canım, eskisi kadar göremiyoruz seni :26: İyi misin? Bu merkez bizimle tarih yazacak sözüne bittim :KK16:

Happyimmmm :KK16: Bu akşam güzel haberlerini alacağız inşaallah :KK16:

Akasyam :KK16:

Kabağım çiçeğim :KK16: Şafak 2 :KK52:

Ketenprensesim :KK16: Kasma kendini bu kadar. Sürekli yatma, evin içinde dolan.

Hilbuuurrrr yerim ben o minnakları yerim :KK16: Hocamıza kök söktürüyorlar :KK1:

benimde kayınvalidem dün bayaaa temizlikkk yaptı allah razı olsunnnn...
Mikrocum benimkide saolsun evi cicek gibi yaptı Allah ondan razi olsun sabah kiyamam hastaneye gitmis parasi kalmamis son parasiyla bana borek almis azicik kiyamam yemin ederim. .isallah kendimi gectim onlar mutlu olsun
Mikrooo teeee Kocaeli'de :KK1:
Ben Avcılar'da :KK1:
Bendeee avcilar inci tanesiiii:)))
canım çok iyi senin için yakınında birilerinin olması...biz görev sebebiyle istanbuldayız...herşeyden herkesten uzak yaşadık 3 yıldır çocuk özlemimizi..tatillerde gittiğimizde hep mutlu rolü yapıyorduk kayınvalidemlere...en son dün gece eşim bir heyecanla telde söyledi kaynanama...kadın ben tahmin ediyordum oğlum demiş,ağlamış...hep dua ediyormuş zaten bizim için..hemen heyecanlanmış ne zaman belli olacak diye...eşim de siz aramayın olumlu bir haber alırsak biz ararız demiş..neden ikiz istemediğimizi söylemiş..kaynanamda olsaydı keşke iki tane bakardık demiş..ama güvenemem işte..muğladan istanbula ne kadarlığına gelebilecek ki... kendi annem babam da yok zaten,vefat etti...o yüzden hep bir adım sonrasını düşünmek zorunda kalıyorum..iki tane transfer edilseydi belki de şansım artacaktı...

Allah yardimcin olsun bitanem benimde annem babam ayri istanbuldalar ama uzaktayiz malesef ben kaynanama guvendimde ikiz istedim ..sansimi düşürdüm diye dusunme yaradanimin takdiri. .belki benim tutmucak seninkisi tutucak ..biz elimiz karnimizda duamizi edicez..onlar tutunucak bizee..biz cok guzel anne olucaz isallahh..cook opuyorum senii

Trizomi kaç tespit edildi peki? Tutunamamasının bir çok nedeni olabilir.
Allah yardımcın olsun.

Trizomi 6 ve trizomi18 tespit edildi.eşimle benim krozomlarımıza bakıldı ama birşey çıkmadı.sorunun tam olarak ne old.bilinmiyor,dr.lar net birşey demedi,açıklanamayan sebepler diyor.belirsizliği hiç sevmiyorum,insanı daha çok geriyor...
Anladığım kadarıyla sende de genetik bir sorun var,tam olarak nedir?

Allah hepimizin yardımcısı olsun...

inş çektiğin sıkıntı hayra dönüşür kuru toprağa can veren Allah bebişinede can veriri

Canim benim 5AB kotu degilki.niye moralini bozuyorsun.hem allah ol dedikten sonra 3.kalite bile tutar.seninle test gunumuz bir gun arayla.ben tutmazsa bu sefer hic aglamayacagim.yine denerim ne olcak.sende yine denersin olmazsa ki ben olacagina inaniyorum icini ferah tut.

canım tebrik ederim sağlıkla gelsin kuzucuğun çok ama çok sevindim haberim yoktu senin tedavi olduğundan
çok sık giremediğim için artık kaçırıyorum bazı şeyleri

canım benim kendini şimdiden üzüp sıkıntıya sokarak iyi yapmadığını biliyorsun değil mi
lütfen kendini topla ve herşeyin iyi olacağına inan allah nasip edecekse ne kadar düşük kalitede de olsa nasip eder
dualrım seninle canım sımsıkı tutunsun sana kuzucuklarını iki tane mi transfer yapıldı

umutegecim nasılsın? uzun zamandır görmuyordum senı nasılsın nerelerdesın. az kalmış doğuma. nerdede yapacaktın sen doğumu? inş rabbim bi avazda kurtarır..

hadi bakalım, hayırlısıyla sıkısıkı tutunsun inş yavrularınız size..

allahımmmmm. bebek sahibi olmayı bu kadar gusel anlatan nadir anne. tebrik ediyorum senı yaaaa. maşşallah üçünüze de.... :KK16:

canım ben üç ay ara vermiştim. ama tamamen benım isteğim üzerine. semra hanım beklemene gerek yok diyorsa bekleme o zaman. bu gazla devam et :KK16:

hayırlı olsun canım. inş sıkıs sıkı tutunsunlar annelerine..

tebrik ederim teyze. Rabbim devamını da getirisn inş..

canım benım kıyamam ben sana yaaaaaa :KK43: üzülme lütfen. bu arada eşine de çok kızdım haberin olsun :mad: sen sıkma canını. inş on gun sonra hayırlı haberlerle geleceksin yanımıza..

canım tanışamadık bugün merkezde..ama sıkma canını..şimdi bol bol dua edicez 70000 lem yelid duasına başladım ben de bitiricem teste kadar..bir de yarın şükür namazı kılıcam..sonuçta hiç embriyo da oluşmayabilir elimiz boş dönebilirdik...kendini sıkma canım herşey güzel olacak...

çakır üzme kendini herşeyin mutlaka bir zamanı var hem güzel şeyler düşün ki güzel olsun olumlu hissedip olumlu düşünmeliyiz ben bunun etkisinin de büyük olduğunu düşünüyorum

transferleriniz hayırlı olsun inş...çakır sana çok kızdım ama nerden biliyorsun tutmayacağını onu Allah bilir..sana şuan moral lazım kendi kendini motive et toparlan lütfen...seni çok şaşırtıcaklar bak görüceksin mart ayı bahar geliyor çicekler açıyor sizinde meyveleriniz büyüycek inş...hayırlı haberlerini bekliyorum..

teyze hayırlı olsun bebeğin tedavide olduğunu yeni öğrendim..

çakır benim 3 gün embriyosuydu 1 tanesi 1. kalite ,bitanesi 2 .kaliteydi bugün muayenem var bakalım belli olucak inş ikiside benimledir..

Çakırım lütfen böyle yapma. Yaa ben başka bir topikde 2. gün hem de 2. kalite embrioyla hamile kalan okudum. O yüzden hiç bir zaman yüksek kaliteli olan 5. gün embriolarım benim için o kadar da önemli değildi. Hiç bir zaman onların kalitesine güvenmedim. Haklıydım da:KK19::KK19::KK19:.

Yani Rabbim yaratmak isteyince 1. kaliteymiş, 3. kaliteymiş hiç fark etmiyor. Ancak stressin olumsuz etkisi malum:KK20:

ya sen canını sıkma lütfen.. ben orada biriyle tanışmıştım. kız bana ilk çocuğunun ikinci kalite embriyo ile hemen tuttuğunu söylemişti. ilk denemesinde hem de. eğer sana ikinci kalite derlerse sakın üzülme dedi hatta bana. ama sonraki denemesinde aa kalite tutmamış. diyeceğim o ki, Rabbim diledikten sonra kaçıncı kalite gerçekten önemli değil. sen gönlünü ferah tut yeter.

tebrik ederim canım.rabbim kucağındada göstermeyi nasip etsin.

inşallah sımsıkı tutunurlar annelerine de doğunca anneci bebekler olurlar:KK16::KK16:

canım üzme kendini rabbim ol deyince olurlar.bizler annemizin rahmine düştüğümüzde hangi kalitedeydk bilen varmı?tek bilen rabbim o ol derse olur...:KK34:

Cakircim canim benim inan dun yuz ifadenden anladim bisey oldugunu ama heyecandandir dedim ..inan herseyin hayirlisi ben emryolar konusunda pek bişey anlamıyorum inan ..senin kendini uzmeni gercekten istemiyorum..Allahim seninde gonlune gore versin sakin kendini olumsuza alistirma..bende esimle surekli gerilecegim icin kaynanami çağırdım ya napim..bizi anlamiyorlarki..ama senin icin dua edicem canim..bebislerine guwen yansitma onlara tamammi bak ben cizgi film izliorum suan onlar icin hehe:))))

Haklisin canim uzak şehirde olunca zor olur benim olursada ikiz alt katimda kaynanam var yan tarafimda gorumce yani basim sikissa bi sekilde hallederim..kayinpederimle kaynanam hayal kuruyorlarmis dun gece :)) bende sakin olumlu gibi gormeyin dedim..olmazsa uzulmelerini istemem inanin..rabbim hayirlisini versin sanada ...

Mummu isallah canim Allah o gunleride gostersin bize

Ben kesinlikle orda yaptirmak istiyorum sonucu..ki benim evim coook uzak esenyurttayim..olumsuz dusuek istemiyorum kabak cicegim ama uyuyamiyorum ..

günaydınlar

kızlar hiç yakıştı mı size bu olumsuz düşünceler neden kalitelere takılıyosunuz kendimden örnek vermiştim ya çakırım yapma allah aşkına bırak düşünmeyi tevekkül et artık rabbim senin planını hazırladı sen sadece dua et kendinide bizide üzme oldu mu

kabakçiçeği valla senin kuzular senin gibi panik olucak doğumları yaklaştıkça acaba annem orda mı bi çıkıp bakalım diyip erken gelicekler :KK1: rahat ol artık kasılmalar oluyor kasık ağrıları oluyor göbek deliğin bile ağrıyor normal ki bunlar canım sen kitap oku azcık biraz temiz hava al örgü ör rahat bırak kendini

transferleri olan canlarım gözünüz aydın olsun inşallah herşey çok güzel oluıcak

happycim kontrol bugünmüş inşallah güzel haberlerle dön canım benim

hilbur cnım hocam çok tatlısınız maşallah size

mikrom nasılsın canım minikler ne yapıyor

incimmmmmmmmm özledim ya nerdesin hiç görüşemiyoruz son 1 gün kaldı nasıl heyecanlısındır şimdi ama sen hiç merak etme bak ne güzel şeyler olucak tarih yazacak bu merkez bizimle :)))

akasyam sen nasılsın adet olsun mu??

zambağım sen nasılsın kuzular nasıl ??

medicalcim inş.rapor işi halledilir

başka unuttuğum hmmm tuğce sevda umutege esmerim inşallah siz ve beebler iyidir bize bol bol dua edin güzel anneler

kimse kırılmasın aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizlerde iyisinizdir inşallah

Happyciğim hakkında hayırlısı olsun canım. Senin de güzel haberlerini bekliyoruz. :KK16:

Canım günaydın ;

Tek yumurtadan hamile kalan çok insan gördük. Allah "Ol" desin yeter ki.. Biz PGT tayfası için de kaliteli embiryo bile yetmiyor. :KK31: Tedavide kaliteli , kalitesiz derdine bile düşemiyoruz. Sağlıklı bulununca kaliteyi bile sormadan bayram ediyoruz . Yani zorunda zoru var :KK1: Allah beterinden saklasın. Dermansız dert vermesin.

Ağrılar normal canım. Hatta iyiye işaret bile olabilir. :KK34: Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin. Az daha sabır.. Güzel haberler gelecek inşallah :KK16:

Çakırrrrrr yapma ama böyle :KK20: Çok ayıp. Allah'ın gücüne gider. Bebişler de sana küser :KK19: Sen pozitif enerjini iyi dileklerini göndereceksin onlara. Onlar senden de büyük mücadele veriyorlar şu an. Yaşam mücadelesi.. Sakın ümitsiz ümitsiz konuşup da negatif enerjini gönderme onlara. Sen de biliyorsun burada çok okuduk. 2. gün transfer olup kötü kalitede embiryo ile hamile kalan da var 5. gün ile negatif alan da. Bak Hil-bur'un miniklerinden biri için de ümitsiz konuşmuşlar. Ama sağsalim dünyada. Yiyecek ekmeği , içecek suyu varmış ki geldi. Sen de bebişlerine bir şans ver. :KK16:

Hakkında hayırlısı olsun canım. İnşallah senden de hamilelik haberi alacağız :KK16:

Teyzeciğim ; gözün aydın ... Sessiz sessiz olayı çözdün :KK1: Allah tamamına erdirsin inşallah :KK16:

Nisancığım ; tatlı oğluşunu bizim için de sev.. Rabbim sağlık versin ona. Test sonuçları ne zaman gelecek ?

Allah razı olsun kuzum.. :KK19:

Sümeyyem şimdi hastanedesindir. Sana güzel dileklerimi dualarımı gönderiyorum. Minişlerin sıkı sıkı tutunsunlar annelerine :KK16:

Yavrum ya biz buralara basimizdan gecenleri bosami yaziyor..benim kuzuklarimin ikiside ba kalite napcaz simdi...sence ba larin sansi az olsa transfer edilirmi.ba sadece aa kalite embriyodan 2 hucre eksik demek.napam simdi copemi atam o kuzulari yoksa sen icinde canmi versen daha iyi.annesi onlar nerelerden geldi belki o eksik 2 hucreyide senin icinde tamamlamak istemislerdir...simdi siki tutun bebegine....hep diyorum siz onlara tutunmazsaniz aglayip zirlayip streslere gark olup onlarin elini birakirsaniz onlar size hic tutunmaz...tercih sizin bayanlar....ben bebeklerden yanayim artik...

kabakçiceği ağrılar çok normal çünkü hala yumurtalıkların büyük onlar ağrı yapıyo benim hala var,mikronunda vardı,dr ani hareket etme kendini yorma dedi bize hatta ultarasonda baktık yumurtalıklarım kocaman olmuşlardı canını sıkma bunlar çok normal...bende 8 gündü artık umudumu kesmiştim bi anda bıcak saplanır gibi ağrı hissettim rahimde o an içime umut doldu benim daha öncekindede öyle olduğunu hissetmiştim..onun dışında hep ağrım oldu..bebeklerin seninle inş..

bu arada çakırcım 2. kalıte embiriyonun sadece yüzde 5 tutunma şansını etkilermiş embriliyog öyle demişlti buna takılmayın dedi bizede buda çok düşük bir oran..

Valla kotu ornek olmak istemem ama ben kasik agrim olunca ki oda 5. Gundu hemen yaptimdi gebelik testini:-) pozitifide negatifide gogusluyecek olan bendim ve hazirdim...ama moralini bozma kotu degil budurum iyiye bile isaret olabilir hatta.ama dondurulmus degildi senin sanirim kalan rahmindeki onca operasyonun etkiside olabilir..hayirlisi ola cicegim az kaldi...ama bence pozitif kendi ugurumada inaniyom.sen hastanedeykene ben ve kuziklerde ordaydik neticede.oldugunu gosteren ne cok isaret var bak.mikrodada ordaydim...totem yap bak bunu:-)

Kizlar cok panik yapiyorum gulmeyin valla ne olur :)))) ben put gibi yatiyorum saga sola donmeye korkuyorum..tuvalete cikmaya korkuyorum..ama bu benim ilk gunum yatis seklim nasil olmasi lazim..

çakırım hem sana hem eşine çok kızdımmm ama .sen ne dersen de eşin bi keremm sana daha anlayışlı olmak zorundaaa.sanada diycemmm dün burda o kadar konuştukk siz sıkı sıkı sarılın ki bebeklerinize onlarda size sarılsınlarrr sen şimdiden buırakır gibisin lütfen toparlan ve onları sıcacık kollarının arasına al.rabbim vericem dedikten sonra ister a olsun ister b .benim kaç tane aa kalite transferim oldu sonuç ne negatifff.demekki vakti saati değilmiş kalite önemli değill.kendine gel lütfennnn......

kızlarrr inş.. bebekleriniz sizi bırakmıycakkk bol bol dua edinnn....

happyyy dualrımız seninleee haber vermeyi unutmaaa inş.. bebeişlerin seninleee seslerinide duyup gelirsin inş...

evet kuzum bu ağrıların olması gayettt normall.tedirgin olupta bebeklerinin de canını sıkma

gözünüzaydın canımmm rabbim anneli babalı büyütsün inş....

iyiyiz kuzum yaa inş.. onlarda iyilerdirr sen nasılsınnnnn az giriyorsunn artıkkk

sizin doktorunuz kim acepp ben gerek nur hanımı,gerek hemşireyi ne zaman arasam mutlaka cevap verdilerr oan müsait olmasa hemen geri dönüyolarrr.bu konu önemli aslında gidince yüz yüze konuşun bence..

biz senin derinin ve denizin uğuruna zaten inanıyoruz kuzummm .
sen yakında o yoluda keşfedersin canımmm buna inanıyorummm ...

Çakır çakır çakır ben sana ne diyeyim çakır :KK20: Burada o kadar konuştuk hepsi boşa mı gitti hı?
Duam o yavruların sana sımsıkı tutunması ve seni utandırması. Bunca badire atlatmış senin gibi bir insana bunları hiç yakıştıramadım. Lütfen silkelen ve kendine gel.
kızlar çooook saolun allah razı olsun çok duygulandım yazdıklarınıza inan evet çok haklısınız doğru söylüyosunuz ama
benim daha önceki denemelerim de embiriyolarım iyidi ama son gün ne oluyusa yavaşlamaya başlıyular
bu defa tedaviye başladığımızda semra hanım tutunmamasının nedeni yavaş gelişen embiriyo dedi
bu defa farklı bir tedavi uygulandı az yomurta elde edildi ve böyleliklede embiriyonun kalitesinin yüksek olması planlandı
pazar gününe kadar çok iyi denilen embiriyo birden yavaşlamaya başladı embiriyolukda zaten nemrotun önde gideniydi
adam resrmen bana sinir krizi geçirtti
sonra tırasfere alındım yaşlar dükülmeye başladı gözlerimden ama içimin acısından ben ağlamıyurdum kendileri dökülüyolardı inanın
sonra tırasferden çıktım eşim beni öyle ağlıyarak görünce neden ağlıyusun işte allah nasip ederse bunlarada can verir
çok kötü deyilllermiş bööyle yaparsan hiç olmaz tabi adamın dedikleri bana batııyu ve ben iyice ağladım eşime bağırdım çağırdım çık odadan dedim
neyse sonra eşim o sinirle kağıdı aldı mustafa beyin yanına gitti güzel bişi duymak için şansa semra hanım trasfere iniyumuş o anda kağıdı semra hanıma göstermiş semra hanım bu kötü bir embiriyo deyil bundan daha kötüleri ile gebelik elde ettiğimiz bile oluyur
demiş

himburum senin yazdıklarını gözyaşları ile okudum inan gerçekten senin demi embiriyların BA kalitesindeydi
umut oldun içime ben şimdilik kaçar kızlar allaha emanet olun

kızlarrrr sonunda beklenen oldu

perşembe gününe saat 10:00 a Aynur hn a randevu aldım

bayılıcam elim ayağım titriyor vallahi benim için dua edin ne olur sağlıklı bolbol yumurtam olsun ....

Denturum ben olamayabilirim. Evi toplayıp alışverişe çıkacağım. Çok öpüyorum seni. Yarın hayırlı haberlerle buluşuruz inşaallah :KK16:

kolay gelsin canım benim inşallah canım dualarım seninle

Mikrooo teeee Kocaeli'de :KK1:
Ben Avcılar'da :KK1:

seninle yakınız aslında mikrocum ablamlar sahrayıcedidde oturuyor oralara yakın mısın tatlım

aslında teee kocaeli değil ya gebzeye bile gitmeden çayırova diye geçiyorrr metrobüsle 3 aktarma geliniyoooo:KK1:

ablamlara yakınsa öğrendim yolu orta bir yerde görüşürüz

bayılıcam elim ayağım titriyor vallahi benim için dua edin ne olur sağlıklı bolbol yumurtam olsun ....

mummucum gözün aydın olsun dua etmez miyiz hiç tatlım sen orayı düşünme :)) inşallah güzel geçer güzel haberler gelir sakin ol bu arada streste etkiler yumoşları unutma :))

Ay inşaallah :KK16:

Ya kızlar iyi bir halı yıkamacı arıyorum ama bulamıyorum. Bildiğiniz güvenli bir yer var mı?
Happy bacım biz yakınız sen yıkamaya veriyor musun halılarını?

canım şişlide biryer var ben kolay kolay beğenmem ama adam süper ötesi yıkıyor mis gibi
yarın teli yazarım arkadaşta no

Neresindesin bacım :KK1:
Happy de burada. Hatta happy ile yürüme mesafesindeyiz, 5 dakika :KK1:

Trizomi 6 ve trizomi18 tespit edildi.eşimle benim krozomlarımıza bakıldı ama birşey çıkmadı.sorunun tam olarak ne old.bilinmiyor,dr.lar net birşey demedi,açıklanamayan sebepler diyor.belirsizliği hiç sevmiyorum,insanı daha çok geriyor...
Anladığım kadarıyla sende de genetik bir sorun var,tam olarak nedir?

Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Kromozomsal olarak sağlam olan çiftlerin çocuklarında da kromozom sorunları çıkabiliyor maalesef. Bende de eşimde de kromozomlarla ilgili problem yok ama 2.denememde türlü türlü şeyler çıktı embriyolarda :KK50:
Ben kas hastalığı taşıyıcısıyım. Çocuğuma geçmemesi için pgt yaptırıyoruz.
Amin amin...

Mummuuuuuu :KK52: Çok heyecanlandım ya :KK52: Tedaviler peşi sıra geliyor :KK52:
Hadi hayırlı olsun canım, bol bol sağlıklı yumoşun olsun inşaallah...

incimle yakınız diyecektim :KK43:(

Evet yakınız :KK1:

canım şişlide biryer var ben kolay kolay beğenmem ama adam süper ötesi yıkıyor mis gibi
yarın teli yazarım arkadaşta no

Nurme sağol canım. Çok makbule geçer. Sana zahmet ismini de bir öğreniver.
Sen nasılsın? Pek göremiyoruz seni :26:

Kabak cicegim elimde degil valla dun gece hic uyumadim inanin saga donuyorum sola donuyorum diyorum ki ben nasil yatayim vayy basima:))

Kurban olurum onlara tek derdim onlar rahat etsin.. :)))))

Bunu okur okumaz hemen ayaga kalkip yürüyüş yaptım. .kaynanam saolsun suyumu bile getiriyor yapma etme anne desemde kiyamiyorum oda korkuyor..

Su bir iki gunu atlatiyim hayirlisiyla donucem normal hayatıma:))

Mikrocum benimkide saolsun evi cicek gibi yaptı Allah ondan razi olsun sabah kiyamam hastaneye gitmis parasi kalmamis son parasiyla bana borek almis azicik kiyamam yemin ederim. .isallah kendimi gectim onlar mutlu olsun

Allah yardimcin olsun bitanem benimde annem babam ayri istanbuldalar ama uzaktayiz malesef ben kaynanama guvendimde ikiz istedim ..sansimi düşürdüm diye dusunme yaradanimin takdiri. .belki benim tutmucak seninkisi tutucak ..biz elimiz karnimizda duamizi edicez..onlar tutunucak bizee..biz cok guzel anne olucaz isallahh..cook opuyorum senii

sağol tatlım öyle deme ikimizin de tutacak..hatta mart tayfasının hepsinin..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: canım avcılar damı oturuyosun ben de sefaköydeyim... :nazar::nazar::nazar::nazar:

incicim benim de randevum yarın sabah,

nur hanımda saat 9 da..

eğer senin randevun da erken saatlerdeyse görüşebiliriz.

yarın bir aksilik çıkmazsa inş biz de başlıyoruz, bakalım hayırlısı.

incicim benim de randevum yarın sabah,

nur hanımda saat 9 da..

eğer senin randevun da erken saatlerdeyse görüşebiliriz.

yarın bir aksilik çıkmazsa inş biz de başlıyoruz, bakalım hayırlısı.

Senin tedavin de hayırlı olsun canım. Maşallah maşallah :nazar::nazar:
Benim randevu 1 de beylemcim ya. Ama tedavin bitmeden yetişirim belki sana :)

transferiniz hayırlı uğurlu olsun,
inş annelerine tutunur, 9 ay boyunca sizi bırakmazlar,
bende yarın başlıyorum inş tedaviye, sizleri için de bol bo dua ediyorum.
hayırlı haberlerle gelirisiniz inş.

Senin tedavin de hayırlı olsun canım. Maşallah maşallah :nazar::nazar:
Benim randevu 1 de beylemcim ya. Ama tedavin bitmeden yetişirim belki sana :)

evet cnm, arada baya bir saat farkı var..
yarın için bizde bir iptal söz konusu olmazsa ben hep oralarda olacağım artık :)
bir gün denk geliriz
sen de güzel haberlerle gel inş.

X