Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

İnşallah canım...inşallah ben de 2 minik yavru ile sizlere cvp yazabilirim.
nisanın ilk haftası gitcem dr.a,evimdeyken şuan kafam çok rahat ama hst.ye gidip gelmeye başlayınca herşey tersine dönüyor.
Eşimin gelmesine gerek var mı peki,ben de ist.dışından geliyorum çünkü.

Kabak cicegim elimde degil valla dun gece hic uyumadim inanin saga donuyorum sola donuyorum diyorum ki ben nasil yatayim vayy basima:))
bende sadce bi gece sırt üstü yatmaya dayanabildim :)sonraki geceler yan yattım bence fazla yüz üstü yatma onun dışında farketmez onlar emniyetteler yeri güzel yani onların:))
Kurban olurum onlara tek derdim onlar rahat etsin.. :)))))
Bunu okur okumaz hemen ayaga kalkip yürüyüş yaptım. .kaynanam saolsun suyumu bile getiriyor yapma etme anne desemde kiyamiyorum oda korkuyor..
Canım onun yeri çok sağlam Rahat ol. Normal hayatına devam edebilirsin.
Su bir iki gunu atlatiyim hayirlisiyla donucem normal hayatıma:))

benimde kayınvalidem dün bayaaa temizlikkk yaptı allah razı olsunnnn...
Mikrocum benimkide saolsun evi cicek gibi yaptı Allah ondan razi olsun sabah kiyamam hastaneye gitmis parasi kalmamis son parasiyla bana borek almis azicik kiyamam yemin ederim. .isallah kendimi gectim onlar mutlu olsun
Mikrooo teeee Kocaeli'de
Ben Avcılar'da
Bendeee avcilar inci tanesiiii:)))

Allah yardimcin olsun bitanem benimde annem babam ayri istanbuldalar ama uzaktayiz malesef ben kaynanama guvendimde ikiz istedim ..sansimi düşürdüm diye dusunme yaradanimin takdiri. .belki benim tutmucak seninkisi tutucak ..biz elimiz karnimizda duamizi edicez..onlar tutunucak bizee..biz cok guzel anne olucaz isallahh..cook opuyorum senii

inş çektiğin sıkıntı hayra dönüşür kuru toprağa can veren Allah bebişinede can veriri

çakır üzme kendini herşeyin mutlaka bir zamanı var hem güzel şeyler düşün ki güzel olsun olumlu hissedip olumlu düşünmeliyiz ben bunun etkisinin de büyük olduğunu düşünüyorum

Kizlar cok panik yapiyorum gulmeyin valla ne olur :)))) ben put gibi yatiyorum saga sola donmeye korkuyorum..tuvalete cikmaya korkuyorum..ama bu benim ilk gunum yatis seklim nasil olmasi lazim..

kızlar çooook saolun allah razı olsun çok duygulandım yazdıklarınıza inan evet çok haklısınız doğru söylüyosunuz ama
benim daha önceki denemelerim de embiriyolarım iyidi ama son gün ne oluyusa yavaşlamaya başlıyular
bu defa tedaviye başladığımızda semra hanım tutunmamasının nedeni yavaş gelişen embiriyo dedi
bu defa farklı bir tedavi uygulandı az yomurta elde edildi ve böyleliklede embiriyonun kalitesinin yüksek olması planlandı
pazar gününe kadar çok iyi denilen embiriyo birden yavaşlamaya başladı embiriyolukda zaten nemrotun önde gideniydi
adam resrmen bana sinir krizi geçirtti
sonra tırasfere alındım yaşlar dükülmeye başladı gözlerimden ama içimin acısından ben ağlamıyurdum kendileri dökülüyolardı inanın
sonra tırasferden çıktım eşim beni öyle ağlıyarak görünce neden ağlıyusun işte allah nasip ederse bunlarada can verir
çok kötü deyilllermiş bööyle yaparsan hiç olmaz tabi adamın dedikleri bana batııyu ve ben iyice ağladım eşime bağırdım çağırdım çık odadan dedim
neyse sonra eşim o sinirle kağıdı aldı mustafa beyin yanına gitti güzel bişi duymak için şansa semra hanım trasfere iniyumuş o anda kağıdı semra hanıma göstermiş semra hanım bu kötü bir embiriyo deyil bundan daha kötüleri ile gebelik elde ettiğimiz bile oluyur
demiş

himburum senin yazdıklarını gözyaşları ile okudum inan gerçekten senin demi embiriyların BA kalitesindeydi
umut oldun içime ben şimdilik kaçar kızlar allaha emanet olun

kızlarrrr sonunda beklenen oldu

perşembe gününe saat 10:00 a Aynur hn a randevu aldım

bayılıcam elim ayağım titriyor vallahi benim için dua edin ne olur sağlıklı bolbol yumurtam olsun ....

Denturum ben olamayabilirim. Evi toplayıp alışverişe çıkacağım. Çok öpüyorum seni. Yarın hayırlı haberlerle buluşuruz inşaallah

kolay gelsin canım benim inşallah canım dualarım seninle

Mikrooo teeee Kocaeli'de
Ben Avcılar'da

seninle yakınız aslında mikrocum ablamlar sahrayıcedidde oturuyor oralara yakın mısın tatlım

aslında teee kocaeli değil ya gebzeye bile gitmeden çayırova diye geçiyorrr metrobüsle 3 aktarma geliniyoooo

ablamlara yakınsa öğrendim yolu orta bir yerde görüşürüz

bayılıcam elim ayağım titriyor vallahi benim için dua edin ne olur sağlıklı bolbol yumurtam olsun ....

mummucum gözün aydın olsun dua etmez miyiz hiç tatlım sen orayı düşünme :)) inşallah güzel geçer güzel haberler gelir sakin ol bu arada streste etkiler yumoşları unutma :))

Ay inşaallah

Ya kızlar iyi bir halı yıkamacı arıyorum ama bulamıyorum. Bildiğiniz güvenli bir yer var mı?
Happy bacım biz yakınız sen yıkamaya veriyor musun halılarını?

canım şişlide biryer var ben kolay kolay beğenmem ama adam süper ötesi yıkıyor mis gibi
yarın teli yazarım arkadaşta no

Bendeee avcilar inci tanesiiii:)))

Neresindesin bacım
Happy de burada. Hatta happy ile yürüme mesafesindeyiz, 5 dakika

Kromozomsal olarak sağlam olan çiftlerin çocuklarında da kromozom sorunları çıkabiliyor maalesef. Bende de eşimde de kromozomlarla ilgili problem yok ama 2.denememde türlü türlü şeyler çıktı embriyolarda
Ben kas hastalığı taşıyıcısıyım. Çocuğuma geçmemesi için pgt yaptırıyoruz.
Amin amin...

Mummuuuuuu Çok heyecanlandım ya Tedaviler peşi sıra geliyor
Hadi hayırlı olsun canım, bol bol sağlıklı yumoşun olsun inşaallah...

incimle yakınız diyecektim (

Evet yakınız

canım şişlide biryer var ben kolay kolay beğenmem ama adam süper ötesi yıkıyor mis gibi
yarın teli yazarım arkadaşta no

Nurme sağol canım. Çok makbule geçer. Sana zahmet ismini de bir öğreniver.
Sen nasılsın? Pek göremiyoruz seni :26:

sağol tatlım öyle deme ikimizin de tutacak..hatta mart tayfasının hepsinin.. canım avcılar damı oturuyosun ben de sefaköydeyim...

incicim benim de randevum yarın sabah,

nur hanımda saat 9 da..

eğer senin randevun da erken saatlerdeyse görüşebiliriz.

yarın bir aksilik çıkmazsa inş biz de başlıyoruz, bakalım hayırlısı.

incicim benim de randevum yarın sabah,

nur hanımda saat 9 da..

eğer senin randevun da erken saatlerdeyse görüşebiliriz.

yarın bir aksilik çıkmazsa inş biz de başlıyoruz, bakalım hayırlısı.

Senin tedavin de hayırlı olsun canım. Maşallah maşallah
Benim randevu 1 de beylemcim ya. Ama tedavin bitmeden yetişirim belki sana :)

transferiniz hayırlı uğurlu olsun,
inş annelerine tutunur, 9 ay boyunca sizi bırakmazlar,
bende yarın başlıyorum inş tedaviye, sizleri için de bol bo dua ediyorum.
hayırlı haberlerle gelirisiniz inş.

Senin tedavin de hayırlı olsun canım. Maşallah maşallah
Benim randevu 1 de beylemcim ya. Ama tedavin bitmeden yetişirim belki sana :)

evet cnm, arada baya bir saat farkı var..
yarın için bizde bir iptal söz konusu olmazsa ben hep oralarda olacağım artık :)
bir gün denk geliriz
sen de güzel haberlerle gel inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…