Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kizlar cok panik yapiyorum gulmeyin valla ne olur :)))) ben put gibi yatiyorum saga sola donmeye korkuyorum..tuvalete cikmaya korkuyorum..ama bu benim ilk gunum yatis seklim nasil olmasi lazim..

Yaw burda bunca hatunu konusarak yola getiriyom.burda iki tane mintirigi konusarak susuturamiyom...hele o emzigi konusarak tekrar agiza sokmanin yada sesle komut vermenin bi yolu olaydi....ahhhh ahhh...

onlar seni çok özlediklerinden yapıyor annesi daha hasretlerini gideremediler ki 1 ay sonra bak onlarda biizm gibi olur :))

Kizlar cok panik yapiyorum gulmeyin valla ne olur :)))) ben put gibi yatiyorum saga sola donmeye korkuyorum..tuvalete cikmaya korkuyorum..ama bu benim ilk gunum yatis seklim nasil olmasi lazim..

:KK1::KK1::KK1: işte benden bir tane daha.. valla ben de senin gibiyim, panik içindeydim. adım çıktı zaten :KK52:

canım rahat ol. sürekli yatmak da iyi değilmiş.. dönmende birşey olmaz. göbeğinin üstüne yatma sadece.. yan yatabilirsin.. tuvalete git, birşeycik olmaz.. :)

Yaw ben bu hocam lafina alismaya basladim ha ne yapsam ki hilburu hocam diyemi degistirsem:-)

bana uyar vede çok güzelde olur hakkediyorsun :))) allah razı olsun senden hatta artık üstat demek lazım tecrübeler genişliyor bebeler olunca daha çok ihtiyacımız olucak sana

bende sadce bi gece sırt üstü yatmaya dayanabildim :)sonraki geceler yan yattım bence fazla yüz üstü yatma onun dışında farketmez onlar emniyetteler yeri güzel yani onların:))

Nasılsın hemşom ? Geçti mi baş ağrın ? Tedavi ne zaman başlayacak ?:KK52: Ben de 23 marta randevu aldım. Kontrol için.

:KK1::KK1::KK1: işte benden bir tane daha.. valla ben de senin gibiyim, panik içindeydim. adım çıktı zaten :KK52:

canım rahat ol. sürekli yatmak da iyi değilmiş.. dönmende birşey olmaz. göbeğinin üstüne yatma sadece.. yan yatabilirsin.. tuvalete git, birşeycik olmaz.. :)

kızlar doktor bana ne anlattı bakın bir hastası varmış ilk tedavi olduğu için stresten tam 12 gün boyunca yerinden kalkmadan hatta kıpırdamadan yatmış test günü gelmiş doktor bir bakmış ki yatmaktan yaralar oluşmuş bebek zaten olmamış ama o kadar kötü hale gelmiş ki birde tedaviden sonra o yaralarla uğraşmışlar enfeksiyon kapmış vs.vs. abartmayın yatmakla olsaydı bu bayanın olurdu kan akışı çok önemli hafif işlerinizi bile yapabilirsiniz yemek gibi mesala

Nasılsın hemşom ? Geçti mi baş ağrın ? Tedavi ne zaman başlayacak ?:KK52: Ben de 23 marta randevu aldım. Kontrol için.

ama akasyam benim yazdığımı okumamışsın sen :))) canım bende seni merak etmiştim çok şükür ya mart 23 ohh çok az kalmışşş :))
canım arada baş ağrım yokluyor ama sonra gidiyor şimdilik çok şükür iyiyim akasyam allah izin verirse 29 mart duruyor ama inşallah kırmızılar erken gelirde başlarım hemen :))
sen nasılsın rahatladın mı tarih randevu alınınca

bende geldim bende gelişmeler pek parlak deyil dün 1. kalite olan embiriyolarımız dünde sonra yavaşlamaya başlamışlar ve bu gün BA kalitesindeydi embiriyoluk da öyle söyleyince tırasfere girerken ağlamaya başladım çıktığımdada ağlıyudum
eşim beni öyle görünce bana kızdı ve eşimle tartıştım
sonra iyice ağladım yani bizden durum bu
allah istese iyisinede kötüsünede can verir
benim için çok zor olan allah için çok kolaydır inşallah rabbim nasip eder embiriyolukda nemrotun tekitdi zaten
adam iyice beni strese koydu
durum bu şimdilik sadece sabır inanç ve tevekkül lazım
ketenprenses arkadaşımızlada tanıştım çok tatlı biri inşallah rabbim yüzünü güldürür

çakırım hem sana hem eşine çok kızdımmm ama .sen ne dersen de eşin bi keremm sana daha anlayışlı olmak zorundaaa.sanada diycemmm dün burda o kadar konuştukk siz sıkı sıkı sarılın ki bebeklerinize onlarda size sarılsınlarrr sen şimdiden buırakır gibisin lütfen toparlan ve onları sıcacık kollarının arasına al.rabbim vericem dedikten sonra ister a olsun ister b .benim kaç tane aa kalite transferim oldu sonuç ne negatifff.demekki vakti saati değilmiş kalite önemli değill.kendine gel lütfennnn......

Ayy canim bende cok isterdim ama olsun ne yapalim kismet degilmis..test gunumuzde beraber oluruz isallahhh..ben memorial de yapmak istiyorum ugurum bozulmasin:))bugun memorialde inanilmaz bi transfer bollugu vardi beklerken ister istemez sohbet edip dertlesiyosunuz..cakir benden once girdi hastaneden cikarkende saolsun odamda ziyaret etti beni..isallah onunda olumlu olur guzel haberler alir..senin hic bebis yokmuydu cnm..bende 2 olmasini cok istiyordum sukurler olsun oyle oldu. ..

canım benim hayırlısı olsun hepimiz için..bebişlerimiz göbüşlerimizi doldursun..bugün sizle tanışmayı çok istedim ama göremedim sizi..hatta bir bayanla bekliyorduk soramadım da ona ama laf arasında foruma takılmadığını öğrendim sonra dedim yok bu ketenprenses ya da çakır olamaz...neyse kısmet artık..

kızlarrr inş.. bebekleriniz sizi bırakmıycakkk bol bol dua edinnn....

transferleriniz hayırlı olsun inş...çakır sana çok kızdım ama nerden biliyorsun tutmayacağını onu Allah bilir..sana şuan moral lazım kendi kendini motive et toparlan lütfen...seni çok şaşırtıcaklar bak görüceksin mart ayı bahar geliyor çicekler açıyor sizinde meyveleriniz büyüycek inş...hayırlı haberlerini bekliyorum..

teyze hayırlı olsun bebeğin tedavide olduğunu yeni öğrendim..

çakır benim 3 gün embriyosuydu 1 tanesi 1. kalite ,bitanesi 2 .kaliteydi bugün muayenem var bakalım belli olucak inş ikiside benimledir..

happyyy dualrımız seninleee haber vermeyi unutmaaa inş.. bebeişlerin seninleee seslerinide duyup gelirsin inş...

kızlar günaydın herkese. mutlu günler :)

ben de heyecan artık gerginliğe dönmeye başladı. dün gece rüyamda test sonucumu veriyorlar. negatif zannediyorum nasıl ağlıyorum. ama sonra değerler yazıyor, çok yüksek değil ama var bir değerler. sonra diyorum 9. gün değeri normal düşük olması daha.. bilmiyorum. artık rüyalarıma giriyor.

kasık ve bel ağrılarım var. bunlar normal mi? bilmiyorum. özellikle idrar yaptıktan sonra şiddetleniyor, çok fena ağrı giriyor. dün çok tedirgin oldum.. korkuyorum.

evet kuzum bu ağrıların olması gayettt normall.tedirgin olupta bebeklerinin de canını sıkma

günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16:

ben bugün yenge oldum.:KK16::KK16::KK16:içimde bir sevinç bir neşe var.görümcem gece 4 de doğum yaptı.dünde doktor kontrolü varmış ama doktor ay sonuna doğru doğum demiş.başka bir şehirde ve mesafeler uzak yanında eşinden başka kimsesi yoktu.2 kglık bir prenses gelmiş.:KK16::KK16:

rabbim ol deyince herşey oluyor.rabbim hepinize bu duyguyu tattırmayı nasip etsin.:KK16::KK16::KK16:herşey gönlünüzce olsun.

gözünüzaydın canımmm rabbim anneli babalı büyütsün inş....

günaydınlar

kızlar hiç yakıştı mı size bu olumsuz düşünceler neden kalitelere takılıyosunuz kendimden örnek vermiştim ya çakırım yapma allah aşkına bırak düşünmeyi tevekkül et artık rabbim senin planını hazırladı sen sadece dua et kendinide bizide üzme oldu mu

kabakçiçeği valla senin kuzular senin gibi panik olucak doğumları yaklaştıkça acaba annem orda mı bi çıkıp bakalım diyip erken gelicekler :KK1: rahat ol artık kasılmalar oluyor kasık ağrıları oluyor göbek deliğin bile ağrıyor normal ki bunlar canım sen kitap oku azcık biraz temiz hava al örgü ör rahat bırak kendini

transferleri olan canlarım gözünüz aydın olsun inşallah herşey çok güzel oluıcak

happycim kontrol bugünmüş inşallah güzel haberlerle dön canım benim

hilbur cnım hocam çok tatlısınız maşallah size

mikrom nasılsın canım minikler ne yapıyor

incimmmmmmmmm özledim ya nerdesin hiç görüşemiyoruz son 1 gün kaldı nasıl heyecanlısındır şimdi ama sen hiç merak etme bak ne güzel şeyler olucak tarih yazacak bu merkez bizimle :)))

akasyam sen nasılsın adet olsun mu??

zambağım sen nasılsın kuzular nasıl ??

medicalcim inş.rapor işi halledilir

başka unuttuğum hmmm tuğce sevda umutege esmerim inşallah siz ve beebler iyidir bize bol bol dua edin güzel anneler

kimse kırılmasın aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizlerde iyisinizdir inşallah

iyiyiz kuzum yaa inş.. onlarda iyilerdirr sen nasılsınnnnn az giriyorsunn artıkkk

ya ben de bu işe deli oluyorum açmayacaksın madem verme numaranı..

sizin doktorunuz kim acepp ben gerek nur hanımı,gerek hemşireyi ne zaman arasam mutlaka cevap verdilerr oan müsait olmasa hemen geri dönüyolarrr.bu konu önemli aslında gidince yüz yüze konuşun bence..

Valla kotu ornek olmak istemem ama ben kasik agrim olunca ki oda 5. Gundu hemen yaptimdi gebelik testini:-) pozitifide negatifide gogusluyecek olan bendim ve hazirdim...ama moralini bozma kotu degil budurum iyiye bile isaret olabilir hatta.ama dondurulmus degildi senin sanirim kalan rahmindeki onca operasyonun etkiside olabilir..hayirlisi ola cicegim az kaldi...ama bence pozitif kendi ugurumada inaniyom.sen hastanedeykene ben ve kuziklerde ordaydik neticede.oldugunu gosteren ne cok isaret var bak.mikrodada ordaydim...totem yap bak bunu:-)

Yaw burda bunca hatunu konusarak yola getiriyom.burda iki tane mintirigi konusarak susuturamiyom...hele o emzigi konusarak tekrar agiza sokmanin yada sesle komut vermenin bi yolu olaydi....ahhhh ahhh...

biz senin derinin ve denizin uğuruna zaten inanıyoruz kuzummm .
sen yakında o yoluda keşfedersin canımmm buna inanıyorummm ...

canım hazırlık yapıyorum ben :)) çok yoğunum :)) şaka bir yanada şu baş ağrısından korkuyorum tekrarlar diye o yüzden biraz kaçıyorum pc den :)) maşallah size :KK16:

inşallahhh canlarım duyucam Allahımın izniyle ve ilk size haber vericem..sen nasılsın mikrom ağrıların azaldımı?

tabi kuzum bekliyor olucazz....belli olmuyor canımm bazen daha yoğun bazen daha az olabiliyorr şu yumoşlar bi gitsede rahattlasakk ama dimii

canım hazırlık yapıyorum ben :)) çok yoğunum :)) şaka bir yanada şu baş ağrısından korkuyorum tekrarlar diye o yüzden biraz kaçıyorum pc den :)) maşallah size :KK16:

onu sil kafandan kuzum yoksa gelmesi an meselesi rahat yaşaa gel takıl buralara

Çakır çakır çakır ben sana ne diyeyim çakır :KK20: Burada o kadar konuştuk hepsi boşa mı gitti hı?
Duam o yavruların sana sımsıkı tutunması ve seni utandırması. Bunca badire atlatmış senin gibi bir insana bunları hiç yakıştıramadım. Lütfen silkelen ve kendine gel.

X