Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Çok sevindim. Hadi hayırlısı :) Yarın mı randevun çarşamba mı?

Canım sağolasın.
Hadi bakalım operasyona da az kaldı. Sağlıkla atlatıp bebeklerine bir adım daha yaklaşırsın inşaallah :KK16:

Merhaba canım. Sen de mikro ve qingdao gibi misafir baskınına uğramışsın :) Allah kolaylık versin. İyiyiz şükür. Tedaviler, transferler ardı ardına geliyor :nazar:
Senin yakın mı adet?

Happyim sen de güzel haberle geleceksin inşaallah meleklerinin pıt pıtlarını duyacaksın :nazar:

Evet işteyken daha çabuk geçer :KK31:

Allah'ım gönlüne göre versin inşaallah...

dicaycim bu dönemde bu tarz şeyler olabiliyor. Ne yaşadığını en iyi sen bilirsin ama lütfen öfkeyle kalkma. Umarım çok derin problemler yoktur.

Trizomi kaç tespit edildi peki? Tutunamamasının bir çok nedeni olabilir.
Allah yardımcın olsun.

Oh maşallah :nazar:

Ketenprensess ve çakır, Rabbim kuzularınıza can versin inşaallah...

Bu korkular hepimizde var comet ama korkunun ecele faydası yok maalesef. Ne büyük bir çelişki değil mi bir yandan deli gibi korkuyorsun ama diğer yandan başlamak için sabırsızlanıyorsun. Hepimizinki o hesap. Sebepsiz dendiğine bakma, her şeyin var bir sebebi. Sen bir ön görüşmeye git bak senden ne testler istenecek. Allah yardımcın olsun...

Medicalcim Allah yardımcın olsun. İnşaallah en kısa zamanda atlatırsın bu günleri. heyet raporu falan alabiliyor musun?

incicim merhaba ;

evet misafirleri beni yedi eşimde misafir hiç sevmez oda beni ayrı yedi bende hala bir hareket yok bekliyorum normalde bugün regl olmam gerekti ancak hala bir hareket yok herhalde stresten bekliyorum ya olmuyo bir de aklıma şu geldi clyo kullanıyorum ancaba etkiler mi ?

Caniiim beni aradilar saat 4 te hastanede olun dediler semra hanimi istedim transferde normalde aynur janimdi ama semra hanim istedim valla..senide aramis olmalari lazim eger ayni saatte hastanede olursak muhakkak tanisiriz tamammi..yakama gul takayimmi bacim :))

canım beni de çağırdılar bugün transfere 4 te orda olucam ben de hakkımızda hayırlısı...

Caniiim beni aradilar saat 4 te hastanede olun dediler semra hanimi istedim transferde normalde aynur janimdi ama semra hanim istedim valla..senide aramis olmalari lazim eger ayni saatte hastanede olursak muhakkak tanisiriz tamammi..yakama gul takayimmi bacim :))

canım hadi hayırlı olsun al bebeklerini gel bol bol dua et rabbim sizi hiç ayırmasın inş...

mikrom bi görelimde net bir şekilde yarın inş..ondan sonra yaparım heralde..İnş Allahım hepimize nasip etsin..

medicali merak ettim kanaması durdumu acaba??

rabbimin izniyle inş.. görüceksin canımmm sakın bizi habersiz bırakmaaa

medicalcim geçmiş olsun canım yeni okudum hala çalışıyo musun kanama varsa dinlenmek gerekiyor mu canım

denturum sen nerelerdesin pek gelmiyorsun artıkk

ıkı haftadır evde yatıyorum denturcum
haftaya ısbası
ama gel de bana sor
bulantılar kusmalar zorluyor
calısabılecek durumda degılım neyapıcambılmıyorum :KK43:
yemek kokusuna dayanamıyorum
kokular benı mahvedıyo
ev havasızmıs gıbı gelıyor camı acıyorum ıkıde bır

canım bencede sen bebeklerin konusunda risk alma ve rapor al inş. iyi niyetli bir doktora rastlarsın.dinlenince geçiyo diyosun demekki buna ihtiyacın varr.rabbim seni ve meleklerini korusunn inş...

sadece 3 kez doktora giitm kontrole.ve şehir dışından bi doktora.merkeze sadece transfer günü gittim.adetle beraber estrofem tablet ağızdan almaya başladım.iğne miğne de yok üstelik.evimde geçtiği için süreç tedavide olduğumu düşünmedim bile.2-3 kez kan verdim yaşan olmasın.650 eur idi temmuzda dondurulmuş ücreti.sen ne yaparsan yap olacağı varsa olur.ben taze negatifte herkes gibi 1 hafta yattım dondurulmuşta aynı akşam moda turuna çıktık eşimle bi dünya merdiven çıktım ve 3.gün memelekete dönüp işe başladım...şimdi mıkırdanan iki minik arasında alalacele cevap yazıyorum...rahat ol.herşey allahtan.kul neylesin...

naber kuzum ya bu bıdıklar sen baya yoruyo anlaşılann gelemiyosun pek buralara yeterki siz iyi olun öpüyorum sizi kocamannn..

slm kızlar nasılsınız 6 gundur giremiyorum 28 şubatta transfer olan arkadaşlar durumlarınız nasıl iyimi bugun transfer olcak olan arkadaşlar hayırlısı olsun benimde test gunum yakın :)

çakırımmm ve umutt27 sizinde trasfer gününüz gelmişşş dualrımız sizinle sıkı sıkı tutunsun bebişleriniz size :emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bugün çakır,ben ve keten prenses transferdeyiz bol bol dua edin bize....yaramazları alıp gelicez :))

çakırımmm ve umutt27 sizinde trasfer gününüz gelmişşş dualrımız sizinle sıkı sıkı tutunsun bebişleriniz size :emir_bebek::emir_bebek:

canım senin duan kabul olur şimdi...hamişsin ya...bol bol dua et şöyle karnını okşayarak... korkuyorum çünkü... :18::18::18::18::18:

kızlar bebeklerimi almaya gidiyorum bana dua edin:KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar bugün çakır,ben ve keten prenses transferdeyiz bol bol dua edin bize....yaramazları alıp gelicez :))

canım dualarımız sizinleeee rabbim yardımcınız olsun bol bol dua edin gerisi ilahi takdiri siz sıkı sarılın ki onlarda sizi bırakmasınlarr:KK16::emir_bebek::nazar:

canım senin duan kabul olur şimdi...hamişsin ya...bol bol dua et şöyle karnını okşayarak... korkuyorum çünkü... :18::18::18::18::18:

tamamm kuzumm aynen dediğin gibi dua edicemm amasakın korkmaa bol bol felak nas okuyarak girin inş.. olucak rabbimin izniyleeee

canım beni de çağırdılar bugün transfere 4 te orda olucam ben de hakkımızda hayırlısı...

kızlar bebeklerimi almaya gidiyorum bana dua edin:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar dualarım sizlerle..:KK16: Minişlerinizi alıp gelin.... İnşallah siz de yakında müjdeli haberi vereceksiniz.. :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

umut27 ve çakır44 canlarım hadi gözünüz aydın artık bebişleri almaya gidiyormussunuz Rabbim yardım etsin bol bol dua edin ins 9 ay bebişlerinizle beraber olursunuz

Canım görüşemiyoruz. Akşamları eşim yüzünden pek giremiyorum ben. Gündüz de işyerinde boşluk buldukça yazabiliyorum. Nasılsın ? Minik kelebekler nasıl :KK16: Bİr daha ne zaman gideceksin :26:

Canım görüşemiyoruz. Akşamları eşim yüzünden pek giremiyorum ben. Gündüz de işyerinde boşluk buldukça yazabiliyorum. Nasılsın ? Minik kelebekler nasıl :KK16: Bİr daha ne zaman gideceksin :26:

evet canım baya oldu değilmi .bende birazcıcık kasık ağrılarım olduğu için eskisi gibi çok sık giremiyorum canım tedbir açısından ve bu durum 12 haftaya kadar devam edecekmiş.inş.. iyilerdir canımm bu cuma günü randevumuz var mustafa beyle bakalım inş. bir sıkıntı çıkmaz sen nasılsınnn

X