Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

size saçma gelecek biliyorum ama ben dünden beri boşanmayı düşünüyorum... 18 mart için dualarımın yönü değişti artık hayırlısıysa diyorum. cok hata yaptım sanırım zamanlama konusunda.. bunca stresin içinde tutunmaları da mucize olur gibi zaten.. allah yardımcınız olsun. kendimi unutup sizler için heyecanlanıyorum burda yazılanları okuyunca.

canım insan ne dese boş. ne yaşadığını, neler olduğunu en iyi sen bilirsin. ama tüp bebek sürecinde gergin olman çok normal.. hele şimdi transferin de oldu.. belki de bebeklerin seni bırakmaz da evliliğinize merhem olur ne dersin..

mikrom bi görelimde net bir şekilde yarın inş..ondan sonra yaparım heralde..İnş Allahım hepimize nasip etsin..

medicali merak ettim kanaması durdumu acaba??

Son düzenleme:
umarım herşey senin için sorunsuz devam eder ve en kısa sürede mutlu haberler alırsın benim kuzenimin 1 yumurtalığı alındı diğeri de çok kötü durumdaydı ve gittiği her doktor hamile kalman mümkün değil dedi bi baktık ki hamile :) doğumu yapan doktoru bile inanamadı bu halde sen nasıl hamile kaldın diye o yüzden hep diyoruz ya Rabbim yeterki istesin bolbol dua edip gerçekten gönülden inanıp dileyip doktorlarımıza güvenmekten başka yapabileceğimiz birşey yok

Amin canım inş, hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun..Benim de bir arkadaşım, yumurtalık kanseriydi, kemoterapi falan aldı. aradan 5-6 yıl geçti. normalle yolla hamile kaldı ve doğum yaptı. Rabbim istedikten sonra, gerisi boş.bize sadece çabalamak ve dua etmek düşüyor.

Caniiim beni aradilar saat 4 te hastanede olun dediler semra hanimi istedim transferde normalde aynur janimdi ama semra hanim istedim valla..senide aramis olmalari lazim eger ayni saatte hastanede olursak muhakkak tanisiriz tamammi..yakama gul takayimmi bacim :))
benide aradılar trasfer saat 5 de ama siz 4de burda olun dediler
trasferimi benim isteyimle mustafa bey yapacak
evet tanışalım sana özelden ismimi atyum

kısmet olursa nısan ayında ılk gorusmeme gıdıcem ama cok korkuyorum yuregım ıkıye bolunmus bır sekılde bı yarım hersey guzel olucak dıger yarımda tersını soyluyor ama yınede ıcım cok rahat olucak dıyorum kısacası duygularım cok karısık, bırde benımkısı sebepsiz o yuzdende korkuyorum aranızda sebepsiz olupta tutan varmı veya bu yondekı dusuncelerınız nelerdır

medicalcim geçmiş olsun canım yeni okudum hala çalışıyo musun kanama varsa dinlenmek gerekiyor mu canım

medicalcim geçmiş olsun canım yeni okudum hala çalışıyo musun kanama varsa dinlenmek gerekiyor mu canım

ıkı haftadır evde yatıyorum denturcum
haftaya ısbası
ama gel de bana sor
bulantılar kusmalar zorluyor
calısabılecek durumda degılım neyapıcambılmıyorum :KK43:
yemek kokusuna dayanamıyorum
kokular benı mahvedıyo
ev havasızmıs gıbı gelıyor camı acıyorum ıkıde bır

haftaya ısbası
ama gel de bana sor
kokular benı mahvedıyo

off kıyamam ya canım valla bugün gördüm bilmiyordum çok üzüldüm canım rapor alabilir misin bizim bir arkadaş riskli gebeliğim var ve sürekli kanamam var demiş doktorda rapor vermiş 1 aydan fazla evde canım çalışmaman çok etkiler mi maddi olarak allah yardımcın olsun bulantılar için ilaç kullanıyor musun benim ablam 9 ay bounca kustu ama bir ilaç içiyordu onunla rahatlıyordu

off kıyamam ya canım valla bugün gördüm bilmiyordum çok üzüldüm canım rapor alabilir misin bizim bir arkadaş riskli gebeliğim var ve sürekli kanamam var demiş doktorda rapor vermiş 1 aydan fazla evde canım çalışmaman çok etkiler mi maddi olarak allah yardımcın olsun bulantılar için ilaç kullanıyor musun benim ablam 9 ay bounca kustu ama bir ilaç içiyordu onunla rahatlıyordu

murat bey ılac vermedı
ya sgk ıle anlasmalı bı hastaneye gıtsem
alttan bakmadan verırmı ki rapor bana kendı hekımımdısında alttann muayeneden korkuyorum kanam dıınce de alttan bakıyolar
evet maddı olarak sıkısıcaz ama belkı 3. ay bıtınce dıner sıkayetler
dınmezse zaten işe devam edemıycem:KK43:

çok mutlu oldum, tebrikler cnm. inş kucağına aldığın günleri de görürsün.

günaydın inci, sonunda beklenen kırmızılar dün gec geldi.
biraz önce hastaneyi arayıp randevu aldım, heyecan başladı.
nur hanımdan aldım bu arada.

Çok sevindim. Hadi hayırlısı :) Yarın mı randevun çarşamba mı?

merhaba kızlar günaydın...ne zamandır giremiyorum internetm artık yok:KK43::KK43:

ttnettekiler beni arama zahmetinde bulunurlarsa olacak tekrar ama şimdilik yok..giremiyorum şimdide okuldayım bi bakayım dedim fırsat bulmuşken...

nasılsınız herkes iyidr inş...

inci canım 13 marta az kaldı heyecan doruklardadır.....inşallah güzel haberlerle dönersin cnm bnm....

offf bakınamıyorum size çok cnm sıkılıyor bu duruma....:KK50:

bende adetimi bekliyorum bugün yarın olur....haftaya cumaya gün almayı düşünüyorum....10 gnülük rapor almaya çalışıcam burdan inş.problem çıkmaz korkuyorum:26::KK50:

Canım sağolasın.
Hadi bakalım operasyona da az kaldı. Sağlıkla atlatıp bebeklerine bir adım daha yaklaşırsın inşaallah :KK16:

kızlar hepinize günaydın perşembeden beri evde misafir vardı bende nete giremedim :KK43: herkes iyi mi ?

Merhaba canım. Sen de mikro ve qingdao gibi misafir baskınına uğramışsın :) Allah kolaylık versin. İyiyiz şükür. Tedaviler, transferler ardı ardına geliyor :nazar:
Senin yakın mı adet?

merhabalar nasılsınız hepinize mutlu bir hafta diliyorum..transferi olanlar var ve olacak olanlar İnşallah mart ayı çok bereketli geçicek kızlar herkes 5. güne gidiyor gelişmeler çok güzel :nazar: hayırlı haberlerinizi alırız inş..

mikrom hamilelik takvimi yapmışsın hayırlı olsun inşş...çok güzel görünüyo...

bende yarın inş kalp atışlarını yada atışını Allah izin verirse duyucam..çok heyecanlıyım tedirginim..inş sorunsuz geçer..

incim çok az kaldı seninde inş...çok güzel bir haberle geliceksin...

Happyim sen de güzel haberle geleceksin inşaallah meleklerinin pıt pıtlarını duyacaksın :nazar:

kızlar herkese hayırlı sabahlar.. umarım çook güzel ve hayırlı haberlerin alındığı bir hafta olur!! :KK1:

ben bugün işe başladım tekrar, perşembeye kadar vakit daha hızlı geçer!

Evet işteyken daha çabuk geçer :KK31:

hem korku var yıne negatıfmı cıkıcak hemde umut var bide tutarsa ne guzel olur dıye ben karmakarışıgım çok ıdrar testı denedım sımdıye kadar tek cızgılı onu denemıycem cumaya kadar bekleyıp kan testı yaptırıcam dua edıyorum bu defa verır ıns

Allah'ım gönlüne göre versin inşaallah...

size saçma gelecek biliyorum ama ben dünden beri boşanmayı düşünüyorum... 18 mart için dualarımın yönü değişti artık hayırlısıysa diyorum. cok hata yaptım sanırım zamanlama konusunda.. bunca stresin içinde tutunmaları da mucize olur gibi zaten.. allah yardımcınız olsun. kendimi unutup sizler için heyecanlanıyorum burda yazılanları okuyunca.

dicaycim bu dönemde bu tarz şeyler olabiliyor. Ne yaşadığını en iyi sen bilirsin ama lütfen öfkeyle kalkma. Umarım çok derin problemler yoktur.

Normal yolla hamile kalabiliyorum ancak gebelik 6-7.hafada sonlanıyor,yapılan testlerde trizomi tespit edildi.ayıca trombofoli var bende,iğneden kurtuluş yok ama o iğnelere alıştım:KK43:
çok ilginç normal hamile kalırken tüp bebekle neden tutmuyor anlamış değilim....bir zamanı var sanırım,sabredip beklemekten başka çare yok:KK43:

Trizomi kaç tespit edildi peki? Tutunamamasının bir çok nedeni olabilir.
Allah yardımcın olsun.

benide aradılar trasfer saat 5 de ama siz 4de burda olun dediler
trasferimi benim isteyimle mustafa bey yapacak
evet tanışalım sana özelden ismimi atyum

Oh maşallah :nazar:

Ketenprensess ve çakır, Rabbim kuzularınıza can versin inşaallah...

kısmet olursa nısan ayında ılk gorusmeme gıdıcem ama cok korkuyorum yuregım ıkıye bolunmus bır sekılde bı yarım hersey guzel olucak dıger yarımda tersını soyluyor ama yınede ıcım cok rahat olucak dıyorum kısacası duygularım cok karısık, bırde benımkısı sebepsiz o yuzdende korkuyorum aranızda sebepsiz olupta tutan varmı veya bu yondekı dusuncelerınız nelerdır

Bu korkular hepimizde var comet ama korkunun ecele faydası yok maalesef. Ne büyük bir çelişki değil mi bir yandan deli gibi korkuyorsun ama diğer yandan başlamak için sabırsızlanıyorsun. Hepimizinki o hesap. Sebepsiz dendiğine bakma, her şeyin var bir sebebi. Sen bir ön görüşmeye git bak senden ne testler istenecek. Allah yardımcın olsun...

haftaya ısbası
ama gel de bana sor
kokular benı mahvedıyo

Medicalcim Allah yardımcın olsun. İnşaallah en kısa zamanda atlatırsın bu günleri. heyet raporu falan alabiliyor musun?

murat bey ılac vermedı
ya sgk ıle anlasmalı bı hastaneye gıtsem
alttan bakmadan verırmı ki rapor bana kendı hekımımdısında alttann muayeneden korkuyorum kanam dıınce de alttan bakıyolar
evet maddı olarak sıkısıcaz ama belkı 3. ay bıtınce dıner sıkayetler
dınmezse zaten işe devam edemıycem:KK43:

medicalcim haklısın ama aile hekimiyle bir görüşsen belki o rapor konusunda yardımcı olur onlar muayene edemiyorlr sonuçta belki sana bir yol yordam belirtir sgk doktorlarıda zaten pek meraklı değilller muayene etmeye sadece çok bulantım var çalışamıyorum arada leke tarzında kanamada olunca korkuyorum evde dinlenince geçiyor falan dersen bence rapor verir kendini iyi hissetttiğin vakit gidebilirsen git bakalım canım

hayırlı olsun cnm ıns tutar benımde sebepsız bende test sonucunu beklıyorum Allah ısterse verır kımlerın oluyr bazen sasırıyoruz doktorlar olmaz dedıklerı kısılerde bır bakıyosun hamıle dua et basla tedavıne Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inş

hayırlı olsun cnm ıns tutar benımde sebepsız bende test gününü beklıyorum Allah ısterse verır kımlerın oluyr bazen sasırıyoruz doktorlar olmaz dedıklerı kısılerde bır bakıyosun hamıle dua et basla tedavıne Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inş

Çok sevindim. Hadi hayırlısı :) Yarın mı randevun çarşamba mı?

Medicalcim Allah yardımcın olsun. İnşaallah en kısa zamanda atlatırsın bu günleri. heyet raporu falan alabiliyor musun?

almayı deneyecegım cnm ya ınsallah zorluk cıkartmazlar ..
memorıalden alsam sgk olmadıgı ıcın orda paramı alamıyorum o yuzden baska bı hastaneye gıdıcem bakalım

denturcum ;
Benım aıle hekımı tam bı facıa 1 hafta rapor ıstedım de onu kadın dogum verır dedı sınır edıyo benı oturdukları yerden 5 bınlıra maas alıyolar ya .. dunya onlara guzel

memorıalden alsam sgk olmadıgı ıcın orda paramı alamıyorum o yuzden baska bı hastaneye gıdıcem bakalım

denturcum ;
Benım aıle hekımı tam bı facıa 1 hafta rapor ıstedım de onu kadın dogum verır dedı sınır edıyo benı oturdukları yerden 5 bınlıra maas alıyolar ya .. dunya onlara guzel

Bazıları böyle burnundan kıl aldırmıyor hayret bir şey ya :KK20:
İnşaallah alabilirsin :KK31:

merhaba kızlar günaydın...ne zamandır giremiyorum internetm artık yok:KK43::KK43:

ttnettekiler beni arama zahmetinde bulunurlarsa olacak tekrar ama şimdilik yok..giremiyorum şimdide okuldayım bi bakayım dedim fırsat bulmuşken...

nasılsınız herkes iyidr inş...

inci canım 13 marta az kaldı heyecan doruklardadır.....inşallah güzel haberlerle dönersin cnm bnm....

offf bakınamıyorum size çok cnm sıkılıyor bu duruma....:KK50:

bende adetimi bekliyorum bugün yarın olur....haftaya cumaya gün almayı düşünüyorum....10 gnülük rapor almaya çalışıcam burdan inş.problem çıkmaz korkuyorum:26::KK50:

hakkında hayırlısı olsun cnm iyi düşün iyi olsun faydası zararından çok ki drlar öneriyolar güven onlara...net olmayıncaçok kötü oluyor gerçekten inş uzatmadan ararlar

arkdaşlar hayırlı sabahlar
kızlar ilginç bişey oldu dün ben aksam 8 30 gibi bişeyler yazdım hatta cevap veren arkadaşlar da oldu
ama bugun baktım benım yazımda cevaplarda yok
nasıl oluyo acaba?

sistem hatası bazen oluyor malesef

stres ve sıkıntıdan kaynaklanıyor olabilir sakince düşünmeden karar verme cnm hakkınızda hayırlısı olsun

denturcum ;

Medicalciğim geçmiş olsun canım. Bir devlet hastanesine gidip derdini anlatırsan rapor verirler bence. Gerekirse heyet raporu istersin. İnsaflı anlayışlı bir doktora denk gelmen lazım. Allah yardımcın olsun. Ama bebişleri zor buluyoruz. İş için risk almamak lazım.

pgt yapılmış 2 tane dondurulmuş embriyom var.

İnşallaaahh.
Pozitif olmak istiyorum ama çok zor,geceleri uyuyamıyorum,tedavi sürecini düşünüyorum acaba yanlış bir şey mi yaptım da tutmadı diye...
dondurulmuşlarda süreç aynı mı yoksa daha mı farklı,hormon iğneleri falan var mı,hergün hastaneye gitmem gerek mi,ya da kan vermek...en büyük sıkıntı kan vermek benim için. çünkü kan gelmediğinden 3-4 kez damara girmek zorunda kalıyolar.sonu güzel olacaksa her türlü acıya razıyım :KK43:
fiyat ne kadar peki?

sadece 3 kez doktora giitm kontrole.ve şehir dışından bi doktora.merkeze sadece transfer günü gittim.adetle beraber estrofem tablet ağızdan almaya başladım.iğne miğne de yok üstelik.evimde geçtiği için süreç tedavide olduğumu düşünmedim bile.2-3 kez kan verdim yaşan olmasın.650 eur idi temmuzda dondurulmuş ücreti.sen ne yaparsan yap olacağı varsa olur.ben taze negatifte herkes gibi 1 hafta yattım dondurulmuşta aynı akşam moda turuna çıktık eşimle bi dünya merdiven çıktım ve 3.gün memelekete dönüp işe başladım...şimdi mıkırdanan iki minik arasında alalacele cevap yazıyorum...rahat ol.herşey allahtan.kul neylesin...

senın bulantılar baya erken baslamıs cnm yaaa allah yardımcın olsun çekmeyen bılmez bende 12 haftada başladı 20. haftaya kadar devam etti ilk başlarda bebegıme bısey olur korkusuyla ılaçta kullanmadım ama sonunda dayanamadım ve zofram dıye bı ılaç var doktorum onu verdı 4 kutu ıctım o ılaçtan gerçekten rahatlatıyor ıstersen sende kullan

X