Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Uzul diye soylemedim canim.ne farkeder 4.gun ile 5.gun arasinda cok fark yok.allah ol dedikten sonra gerisi bos.seninde yarinmi transferin.benim yarin sabah transferim.

MEDİCAL GEÇMİŞ OLSUN CNM YAT DİNLEN BEBİŞLER İYİLERMİŞ ÇOK ŞÜKÜR SENDE İSTİRAHAT ET

Az once aradilar yarin sabah transferim var.cok heyexanliyim.sabah dediklerinde sasirdim genelde 5den sonra oluyordu

hayırlı olsun inş bebişlerin sım sıkı tutunur

Tebrikler MaşeAllah, barakAllah

Rabbim embriolarınıza can versin. Ağlaya-ağlaya pozitifleri görmeği ve sağlıcakla doğurmayı nasip etsin.

kızlar maşallah bebişler rabbimin izniyle can bulmak için hazırlanıyolar inş mutluluk gözyaşları dökersiniz sonucu alınca[/QUOTE]
Ben suan okadar zor bir surecteyimki inanin herseyden cok istiyorum bu cpcigu..3 ay once anne dedigim babaannemi kaybettim ve onun tek istedigi benim bir evlat sahibi olabilmemdi..isallah bu acimin uzerine can gibi gelir bana..
Canim senin yarin 4.gunun.benim yarin 5.gun mesela sali opum oldu.yarin transferim var.
Caniim yarin benimde transferim olabilir sabah aricaz dediler keske senide gorebilseydim yaa..
kızlar maşallah diyorum.. inşallah bir iki güne bebişlerinizi alıyorsunuz da bakalım hayırlısıyla.. sonra heyecanlı günler başlayacak Rabbimin izniyle..
Suan gobisimde degiller ama ben inanilmaz aglak oldum yahu icim icime sigmiyor..eşim bildiginiz tipiklerden nasillar diye sorar baskada bi icraat yok ama analik oylemi yahu aklim hep onlarda..:)))
Az once aradilar yarin sabah transferim var.cok heyexanliyim.sabah dediklerinde sasirdim genelde 5den sonra oluyordu

Kendimi gectim burdaki arkadaslarim icin okadar heyecanlaniyorumkii anlatamam...

gebelik test tarihi 18 mart pazartesi burda öğrendım :) benden iyi biliyorsun:)

MAŞALLAH dualar tamamlanmış hadi kızlar dualar bizimle inşallah Allah hakkımızda hayırlısını versin

Çok şükür regl oldum canım. Epey de yoğun geçiyor. Buna bile mutluyum

Psikolojik olarak toparlandığın gibi, vücudun da toparlanmaya başlamış çok şükür. İnşeAllah doktorla görüşmeğe ne zaman gideceksin?

Tedavi öncesi kırmızılar pek sevimli oluyorlar

Rabbim yardımcın olsun.

ben geldim kızlar hekes iyidir inşallah bi kaç gündür bakamadım sayfalar almış başını gitmiş hiiiç okuyamadım valaa.
ben dün isyanbulda bu gün hastahanede buldum kendim
veee başladık tedaviye
aynur hanım verdi startı
her şey normal dedi 7-8 tane folekülün var inşallah kaliteli yumurtalar elde edece dedi
200 lük gonal-f vurundum geldim
salı günüde nur hanım da randevum
ilaçları idil den aldım
perpa 1300 tl dedi :44:
çelebi 1260 tl dedi:44:
idil den 1150 tl ye aldım
neyse ben yine arada girer gelişmekeri yazarım
malüm gelmişken istanbulu gezmek lazım
dua edin bana kızlar Allahın izni ile inşallah herşey yolunda gider
iyiki varsınız :16

hayırlı olsun cnmmm

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine bol bol dinlen
iyi olmalarınada sevindim maşallah miniklere
hele o bulantıları hiç söyleme bende feciyim dr ilaç verdi
ama etkisi geçince yine aynı oluyor inşallah kısa zaman da geçer

Allah şifa versin. Progestan zaten zor bir iyne, bir de enfeksiyon kapmışsa :18::18::18:... Rabbim emeklerinin karşılığını sağlam evlatla versin. Çektiklerini günahlarına keffare eylesin. Geçmiş olsun.
saol bende onu umarak kendımı rahatlatmaya calısıyom ınş sonu güzel olur
tşk ederım cnm saol dualarımız senınle herkesın anne oldugunu görmeyı dılıyorum her zaman ıns endıselerın yersız olur bır sorun cıkmaz alırsın bebıslerını kucagıına
canım geçmiş olsun. o zaman iyi ki iğneyi bırakmışsın, demek senin vücudun iğneyi kabul etmedi. neyse Rabbim çektiklerinin karşılığını pozitif test sonuçları ile versin inşallah..
inş cnm saol zaten ılk ıgnede nasıl dayanıcam 15 taneye dıye dusunuyodum cok sukur dıger tarafıma vurulmadımda en aznından onun uzerıne yatıyorum
ya kızlar bişey sorcam. benim 5. gün embriyosu salı günü transfer edildi. bana test tarihi 14 mart yazmışlar. yani transfer gününü saymazsam 9. gün. erken değil mi test için? benim kafam karıştı:26:
bıldıgım kadarıyla yumurta toplama gununden sonra hesaplıyorlar 12 gun herkesın transferı farklı gun oldugu ıcın

Medicalcim Allah korusun yavrularını...

Hastaneyi aramana gerek yoktu yazdım ben sana ya

Hayırlı olsun canım. Sıkıca tutunsunlar inşaallah...

ben de öyle biliyordum ama 13.30 da çağırdılar. koydurdum dondurdum geldim:)

Sımsıkı tutunsun yavruların canım. Eşin geldi mi merak ettim :)

Çok şükür regl oldum canım. Epey de yoğun geçiyor. Buna bile mutluyum

Akasyam gözün aydın

Kaç gündür aklımdasın. Dedim bu kız gelmiştir buralara :)
Hayırlı olsun canım. Bizi habersiz bırakma

Mart Tayfası

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır - gebelik test tarihi 20 mart
dentur
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi
inci (kontrol)
juliaa - 6 mart çarşamba tedaviye başladı
kabakcicegi - gebelik test tarihi 14 mart perşembe
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba
kezban
kokoci
mry24
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı
mummu
ooofffffff - gebelik test tarihi 14 mart perşembe
sblkmbsr
semra58
sezyal - 15 mart cuma lap olacak
sumeyye - 7 mart perşembe opu oldu, 9 minnoşu var
uğurböceği - gebelik test tarihi 15 mart
umut27 - 7 mart perşembe opu oldu, 3 minnoşu var
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı

Inci harikasin test gunumuzu bile hesaplamissin....inslh hepimiz pozitifi goruruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…