Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bugun transfer oldu ben yarın normal hayatıma dönmek istiyorum, dışarı çıkmak istiyorum, bir de sigara içmek istiyorum beni kendime getirecek var mı.

bugun transfer oldu ben yarın normal hayatıma dönmek istiyorum, dışarı çıkmak istiyorum, bir de sigara içmek istiyorum beni kendime getirecek var mı.

sigara içmeyi düşünmek mi hiç yakıştıramadım:KK4: göbişindeki yavrunu zehirlemek istersen onu bilemem tabi. benimde transferim yarın.ertesi gün bende işime gitcem.geçen sefer hep yattım işe yaramadı.bu sefer izin almayacağım.

sigara içmeyi düşünmek mi hiç yakıştıramadım:KK4: göbişindeki yavrunu zehirlemek istersen onu bilemem tabi. benimde transferim yarın.ertesi gün bende işime gitcem.geçen sefer hep yattım işe yaramadı.bu sefer izin almayacağım.

bence de ya bugun de tam olarak yatarak geçirdim sayılmaz ama boşuna yatmayın diyorlar ... zaten genelimizin bağırsakları tembelleşmiş durumda..

dicay çok ayıp çok :KK47::KK47: o güzelim bebişlere zehir vermeyecen heralde demi sakın ha :KK45:

slm kızlar nasılsınız kızlar yaa randevu yu teyit etmek için arıyolarmı yoksa biz arıyacazmı

Son düzenleme:
MAŞALLAH:nazar: dualar tamamlanmış hadi kızlar dualar bizimle inşallah Allah hakkımızda hayırlısını versin
inşallah allahın ne güzel bu okunan duaların yüzü suyu hütmetine hayırlı bir evlat nasib et AMİN...
hayırlı olsun cnmmm
sağol canım:KK16:
Medicalcim Allah korusun yavrularını...

Hastaneyi aramana gerek yoktu yazdım ben sana ya :KK1:

Hayırlı olsun canım. Sıkıca tutunsunlar inşaallah...

Sımsıkı tutunsun yavruların canım. Eşin geldi mi merak ettim :)

Akasyam gözün aydın :KK16:

Kaç gündür aklımdasın. Dedim bu kız gelmiştir buralara :)
Hayırlı olsun canım. Bizi habersiz bırakma :KK16:
evet canım geldim nihayet çok iyi hissediyorum kendime inşallah hep böyle gider :KK16:
Mart Tayfası :KK16:

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır - gebelik test tarihi 20 mart :nazar:
dentur
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi :nazar:
inci (kontrol)
juliaa - 6 mart çarşamba tedaviye başladı :nazar:
kabakcicegi - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba :nazar:
kezban
kokoci
mry24
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı :nazar:
mummu
ooofffffff - gebelik test tarihi 14 mart perşembe :nazar:
sblkmbsr
semra58
sezyal - 15 mart cuma lap olacak :nazar:
sumeyye - 7 mart perşembe opu oldu, 9 minnoşu var :nazar:
uğurböceği - gebelik test tarihi 15 mart :nazar:
umut27 - 7 mart perşembe opu oldu, 3 minnoşu var :nazar:
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı :nazar:

maşşalah ne kalabalığız valla inşallah sonundada bu umut mutlulukla devam eder:KK16:

maşallah mucizem bak iyi gidiyo herşey inşallah hep böyle gider

sezyal cim ben laparaskopi olmadım ama histeraskopi oldum inanan korkacak hiç bişi yok ki zaten sen görmüyorsun ne olup bittiğini şimdide geçmiş olsun

mikroooooom çok sevindim cxanım sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin rabbim
inşallah rabbim bizede o güzel duyguyu en kısa zaman da tatdırır

saol canımm allah razı olsunn inş.. tez zamanda sizlerde yaşarsınızzzzz.....

anlatılanlara bakarsak korkulacak bişey yokmuş işlemde zaten uyutuluyosun opu gibi düşün inş herşey yolunda gider tedavinin sonunda bebişlerine kavuşursun:emir_bebek:

mikroooooooooo çok sevindim cnm yaa rabbim mutlulugunu daim etsin inş kucagına aldıgın günleride görmeyi nasip etsin rabbim:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

hilbur ya senin konuşmalarına bayılıyorum yaa :KK1: onca çekilen dertler üzüntüler kederler hepsi atan küçücük bi pıt pıtla nasılda son buluyor degilmi işte rabbimin hikmeti herşeyi unutturuyor ki bebeginle yaşadıgın her andan keyif alabilesin diye yoksa şöyleydi böyleydi diyip kendimizi yemekten bebeişlerin keyifini çıkaramazdık inş rabbim mutlulunuzu daim etsin bizlerede yaşamayı nasip etsin aminnn:nazar:

ayyy bu erkekler yokmu adamı deli ediyolar yaaa bu kadar nasıl ruhsuz oluyolar anlayamıyorum hiçmi merak endişe düşünce olmaz sabır çeke çeke taş kalmadı valla küsmek en dogru şey ancak öle anlyolar yanlış yaptıklarını benimki öle yani :KK1:

kızlar maşallah bebişler rabbimin izniyle can bulmak için hazırlanıyolar inş mutluluk gözyaşları dökersiniz sonucu alınca:nazar::nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

aminnn canım saoll allah razı olsunnn

Kizlar bu gün görümceme histereskopi yaptılar. Acaba uyandıktan sonra çok acı oluyormu? Yaa ben çok üzgünüm, ağlamak istiyorum. Aslında işlem bitti, odaya aldılar. Uyanmış tekrar uyumuş. Ama işte ne biliyim ağlamak istiyorum:KK5::KK5::KK5:.

canım sen neden ağlıyosunki birbirinize omuz olacaksınız inş... yapma böyleee...

kızlar pek gıremıyom bu ara canım cok yanıyor ıns ayın 15 ıne kadar ıyılesırım de test sonucunu ögrenmeye gıderım ıns herkes ıyıdır umarım bebekler hızla gelısıyordur ben bu gun doktora gıttım dayanamadım ıyıkı gıtmısım progestanın yerı enfeksıyon olmus buz koy ıltahabı ceksın dedı bırde antıbıyotık yazdı hapım 10 gunluktu ama dozu cok dıye yarısına ındırdık ıns 10 gunde surmez ıyılesırım dışa atıcakmış vucut ıllakı istirahat verdı kendınıze ıyı bakın inş gelmeye calısıcam

canımm geçmiş olsunnn....

uğur böceği çok geçmiş olsun canım..

trasnferi olacak arkadaşlar Allah yardımcınız olsun çakır sende dualarımdasın..

kızlar ben dün giremedim haftalardır uğramamış gibiyim kendimi boşlukta hissediyorum ve buraya karşı bir sorumluluk hissediyorum ödevimi aksatmış çocuk gibiyim.dün hastaneye gittim jelim kahverengi olarak geri geliyordu içerde kanama var sandık ve apar topar gittik kanama yok dedi nur hanım.2 kese var ama biri çok küçükmüş salı herşey netleşicek korku içindeyim...bu tedavi beni paranoyak yapıcak ya bunada şükür..dualarınıza ihtiyacım var..çok mutsuzum..

happyyyy lütfen ama mutsuzluk yokkk bol bol dua edicez hepimiz kucağımıza alana kadar risk taşıyoruzz rabbim inş.. hayırlıysa onları kucağımıza almayı nasip edecekkkk...

ya kızlar bişey sorcam. benim 5. gün embriyosu salı günü transfer edildi. bana test tarihi 14 mart yazmışlar. yani transfer gününü saymazsam 9. gün. erken değil mi test için? benim kafam karıştı:26:

canımm bende 8. gün yaptırmıştım rahat ol....

Happy canım sakin ol, bebeklerin seninle inşaallah. O jelden bir çok renkte kalıntı gelebilir korkma. Stres yapma kuzucukların da etkilenmesin. Dualarımız seninle...

Mikrom :KK16::KK16::KK16: Yerim o pıt pıtları ben :nazar: Rabbim daim etsin inşaallah :nazar:

Sumeyyecim görümcene çok geçmiş olsun. İnşaallah bebeğine giden yol biraz daha kısalmıştır.
Senin de az kaldı transferine :nazar::nazar:

Çakııırrrr kızlara kızıyorsun ben de sana kızacağım he :KK1: Varsın 4.gün olsun ne olacak. Allah istedikten sonra ister 2.gün olsun ister 5.gün. Bunlara kafa yorup strese sokma kendini.

Kabakciceğim test tarihi opudan sonraki 14.gün oluyor. Sana dedim ya şanslısın 5.gün transferi olduğu için daha az bekleyeceksin diye :KK1:

Herkese güzel hafta sonları :KK16: Hepinizi çok öpüyorum :KK16:

aminnn kuzummm inş... bugün sende pek girememişsinnn.bugün hem gündüz hem gece misafirim vardı severim ama bu ne ya az toparlansaydık büyüseydikkk.sıkıldım ama heeee incimmmm

SELAM ARKADASLAR GECEN PAZAR KANAMAM OLDU
COK KORKTUM 1 HAFTADIR YATIYORUM BU HAFTADA ISTIRAHATLIYIM
kontrole gıttık Allaha cok sukur ıyıler :nazar::nazar:
şimdi lekelenmem var
bulantılarım arttı dogru duzgun yemek yıyemıyorum

tedirginim hep :KK43:

canımm çok geçmiş olsunnn rabbim sizi korusunnn

Canım korkma. Opu gibi düşün. Uyuyup uyanacaksın. Başka da birşey hissetmeyeceksin. Bebeğine biraz daha yaklaşacaksın. Allah yardımcın olsun.

Mikrom gözün aydın kuzum.. Dünyanın en güzel görüntüsünü görmüşsün. Ama yakında taklaları da göreceksin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: Asıl heyecan o zaman :KK34:

Hadi bakalım sağlıkla kucağına aldığın günleri de göreceğiz inşallah :KK16: Dua et bize de :KK19:

Gözün aydın prenses.. İnşallah mutlu haberi de alacaksın.

Geçmiş olsun uğur böceği. İyi ki iğneyi bırakmışsın. :KK31:

Happy korkma canım. Bende de olmuştu. O jelden kaynaklanıyor. İçin rahat olsun. Kırmızı renkli aktif kan gelmediği sürece kahverengi lekelere takılmayın diyor doktorlar.

Görümcene çok geçmiş olsun canım. Ben hissediyorum. PGT'den sağlıklı çıkacak ve sen transfer olacaksın Allah'ın izniyle :KK16:

Geçmiş olsun medikalciğim. Hamilelikte kanama olabiliyor. Bebişler iyiyse bir sorun olmaz. Sen yine de her ihtimale karşı dinlen :KK31:

inş.. canımm ya rabbim o günleride gösterirr.hepimize gösterir inş.. o günleriiiii

ben de öyle biliyordum ama 13.30 da çağırdılar. koydurdum dondurdum geldim:)

hayırlı olsun canımm inş.. sıkı sıkı tutunsunlarr sanaa

ben geldim kızlar hekes iyidir inşallah bi kaç gündür bakamadım sayfalar almış başını gitmiş hiiiç okuyamadım valaa.:KK17:
ben dün isyanbulda bu gün hastahanede buldum kendim :KK34:
veee başladık tedaviye :KK76::KK76:
aynur hanım verdi startı :KK9:
her şey normal dedi 7-8 tane folekülün var inşallah kaliteli yumurtalar elde edece dedi :KK9:
200 lük gonal-f vurundum geldim:KK52:
salı günüde nur hanım da randevum :KK76::KK76:
ilaçları idil den aldım
perpa 1300 tl dedi :44:
çelebi 1260 tl dedi:44:
idil den 1150 tl ye aldım :KK52:
neyse ben yine arada girer gelişmekeri yazarım
malüm gelmişken istanbulu gezmek lazım:KK33::KK33:
dua edin bana kızlar Allahın izni ile inşallah herşey yolunda gider :KK16:
iyiki varsınız :KK16::KK16::16

canımm hadi hayırlı olsun tedavin başlamışşş sonu güzel olur inş...

onu aslaaaaa yapmaaaaaa.bırakmış biri olarak nefes almak ne kadar güzelmiş diyorummm ve içip yanıma gelenlerrr ne kadarda iğrenç kokuyorlarrr bir zamanlar demek bende öyle kokuyodummm çok tiksinççççççç

slm kızlar nasılsınız kızlar yaa randevu yu teyit etmek için arıyolarmı yoksa biz arıyacazmı

canım onlar bir öncesinden arıyorlar teyit etmek içinn

Sakin bak bende sigara iciyorum ama transferden sonra aslaaa yawrularimi zehirlemem sonradan pisman olmayacaksan bisey diyemem..bol bol vitamin tamammi..

Canım bu ne misafir bolluğu ya :) Senin işten ayrılmanı ve hamile kalmanı beklemiş millet galiba. Hamile olduğun haberi yayıldığından mı geliyorlar ne yapıyorlar. Sen iş miş yapmıyorsun değil mi? Aman dikkat kuzum :KK16:

Ne olacak benim bu halim hiç uykum yok :) Gece oturuyorum gündüz uyuyorum, böyle yapınca sanki zaman daha hızlı akıyor gibi :KK14:

merhaba,
Şubat ayında tedaviye başladık,ancak sonuç negatif :KK43:
nisan ayında dondurulmuşlar için tekrar deneyeceğiz.endişelerim çok fazla ve bu tedaviler sırasında panik atak sahibi oldum.yine aynı şeyleri yaşarım stresi beni mahvediyor ve bütün bunlar tedaviye olumsuz etki ediyor biliyorum...rahatlayabilmek için ne yapabilirim?
dondurulmuş embriyolarla ilgili daha önce deneyimi olan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Bebek sahibi olma yolunda Allah yardımcımız olsun,çok zor bir süreç:KK43:
Allah kimseye tekrarını yaşatmadan,hepimizin yüzüne güler inşallah...

X