Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

:KK9::KK9::KK9::KK9: Tebrikleeeer. Rabbim sağlıcakla ikisini de doğurdum diye yazmanı da nasip etsin. Amin.

aminnn canımm inş.. cümlemiz için böyle olsunnnn:KK16::KK16:

mikrommmm canım benim canımmmmmmm nasıl sevindim anlatamam ya :KK16: ayyy çok şükür rabbime valla içimden bağıra bağıra ağlamak geliyor bu gece vakti beni çok mutlu ettin canımm rabbim 8 ay boyunca hiç ayırmasın sizi herşeyiniz böyle güzel olsun mikrocum ilk defa duydun dimi nasıldı kuzum azcık anlatt

evet canım ilk ama ses açtırmadık canım biz zaten gittiğimiz yerdeki ultrason memorıaldekinin yanından bile geçemezdi .sesin zararı olduğunu duymuştukk.kalp atışlarının pıt pıt attığını gördükkk o bile çokkk güzeldi.haftaya memorıale gidince dinleriz artıkkkk.eşim benden daha heyecanlıydııııı bu arada kızlarrr doktor bana soruyo gördünmü diyee eşim atladı benn gördümm gördümm diyeee :KK1: çok güzeldiiii

aminnn canımm inş.. cümlemiz için böyle olsunnnn:KK16::KK16:

evet canım ilk ama ses açtırmadık canım biz zaten gittiğimiz yerdeki ultrason memorıaldekinin yanından bile geçemezdi .sesin zararı olduğunu duymuştukk.kalp atışlarının pıt pıt attığını gördükkk o bile çokkk güzeldi.haftaya memorıale gidince dinleriz artıkkkk.eşim benden daha heyecanlıydııııı bu arada kızlarrr doktor bana soruyo gördünmü diyee eşim atladı benn gördümm gördümm diyeee :KK1: çok güzeldiiii

ayyy maşallah maşallah mikrom heyecanlanmaz mı ya biz bile burda heyecandan deliriyoruz eşin kimbilir neler yapmıştır :))çok şükür mikrom şükür namazları kıl canım ne olur kendine çok iyi bak allahım ya inşallah ellerini ayaklarını yüzünüde görüceksin cnm

ayyy maşallah maşallah mikrom heyecanlanmaz mı ya biz bile burda heyecandan deliriyoruz eşin kimbilir neler yapmıştır :))çok şükür mikrom şükür namazları kıl canım ne olur kendine çok iyi bak allahım ya inşallah ellerini ayaklarını yüzünüde görüceksin cnm

inş.. canımm yaaaa inş.. sizlerede nasip etsinn rabbimm.canımmm okuyorum zaten sürekli rabbim saklasın inş...o elleri ayakları görünce hep bi tuhaf olurum ben yaaaa:KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek:

İyiyim canım saol sen nasılsın biz bu akşam hastaneye gittik kızlarrr ve kalp atışlarını gördük ikisininde allahın izniyleeee:KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9: Tebrikleeeer. Rabbim sağlıcakla ikisini de doğurdum diye yazmanı da nasip etsin. Amin.

Canim gozumuz aydin....nur topu gibi mikroplarimiz olmus....rabbime sukurler olsun bedeninde en ozel armagani dunyanin...bunca yilin hasretini bi anda unutturan iki minik tiptip....simdi burda olsan ve halimi gorsen...nefes aliyorlar.gozume bakiyorlar...ben olurum her anlarina....dunya yansa umrumda degil...

Canim gozumuz aydin....nur topu gibi mikroplarimiz olmus....rabbime sukurler olsun bedeninde en ozel armagani dunyanin...bunca yilin hasretini bi anda unutturan iki minik tiptip....simdi burda olsan ve halimi gorsen...nefes aliyorlar.gozume bakiyorlar...ben olurum her anlarina....dunya yansa umrumda degil...

gecenin bu vaktinde güldürdün beni allah seni iyi etsin bi kahkaha attım ki eşim noluyo diyo :KK1:

o halini şuan o kadar görmek isterdim ki eminn ol allahtan kuzularımın resimleri var teyzelerindeee.rabbim onları nazarlardan korusun inş.. öp onlarıı yerimeeee:nazar::nazar:

kızlarr saat 6 dan beri ayaktayımmm benimm yumoşlarr aldı başını gidiyoo çok ağrı yapar dedi bugünkü dokktorda biraz dinleneyimm görüşürüz kızlarrr byyyy:KK16:

tamam canım ben transfere gittiğim gün bırakırım hemşireye... isim olarak ne diyeyim...
Canim benim arkadasi aradim aksam bugun almis gonalf ondada fazla kalicakmis hatta oda yarin memorial e birakicakmis..cokk tesekkur ederim yinede ihtiyaci olan biri kullanir isallahhh. .Allah razi olsun sendende..
Elimde 3 kutu puregon 900 var piyasada 790 tl ben 500 tl den verecegim cetrodite 3 kutu onuda 50 tl den verecegim ayrica gonalf 450 3 kalem onuda 270 TLDEN ,3 kutu menopur var onuda tanesini 150 den verecegim.Benim tedavim iptal oldu yurtdisindan geldim tekrar ilaclari tasimycagim.ihtiyaci olanlar benle ozelden irtibata gecsin.
Canim aldigin yere iade edbilirsin aslinda ayrica gonalf burda 230 a veriyorlar ozellikle memorial oldugu eczanelerde..

kızlar transfere eşimizle gitmek zorunda mıyız? istemiyorum gelmesini de:)

neden istemiyorsun :)

hayır canım, eşinin gelmesine gerek yok. ama embriyologlar, embriyo hakkında bilgi verip resimlerini paylaşırken eşleri bir arada alıyorlar. yoksa eşin yanında tek alıyorlar tabi ki. ama birlikte olsanız daha güzel olmaz mı?

neden istemiyorsun :)

hayır canım, eşinin gelmesine gerek yok. ama embriyologlar, embriyo hakkında bilgi verip resimlerini paylaşırken eşleri bir arada alıyorlar. yoksa eşin yanında tek alıyorlar tabi ki. ama birlikte olsanız daha güzel olmaz mı?

kendisine aşırı derecede uyuzum var çünkü.. küs küs de gidip daha da çok canımı sıkmak istemiyorum :) demek çift gidiliyo:) acımasınlar bana yalnız gelmiş diye:)

.
kendisine aşırı derecede uyuzum var çünkü.. küs küs de gidip daha da çok canımı sıkmak istemiyorum :) demek çift gidiliyo:) acımasınlar bana yalnız gelmiş diye:)
ay çok tatlı anlatıyosun yaa :)) ne zaman senin transfer? uyuz olduğun adamın embriyosu yarısı söliim:KK1::KK1:
yok canım ne acıması, ben de tek gittim :)) annem vardı.

.
ay çok tatlı anlatıyosun yaa :)) ne zaman senin transfer? uyuz olduğun adamın embriyosu yarısı söliim:KK1::KK1:
yok canım ne acıması, ben de tek gittim :)) annem vardı.

sağolasın:) bi de ona sor ne tatlıyım ne:) ay bana kurduğun "annem vardı" cümlesi altın değerinde:) gece gece çok sevindim:) ben de kardeşimle gideyim bari..

sağolasın:) bi de ona sor ne tatlıyım ne:) ay bana kurduğun "annem vardı" cümlesi altın değerinde:) gece gece çok sevindim:) ben de kardeşimle gideyim bari..

yani sen nasıl rahat edeceksen öyle yap. ama gelse eşin nazlanırsın az uyuzluk yaparsın laf da edemez. :)) benimkisi de annemle beni hastaneden almaya geldi. yolda nasıl kullanıyor. adam mübarek test sürüşünde. ben de söylendim epey:KK47::KK47: sonra bana bugün çok huysuzsun dedi, terslendi bi süre:KK53: yuh dedim. sürekli ben operasyon geçiriyorum gerginlik normal. küstüm o akşam:KK1::KK1: habire geliyor özüre, dedim üçümüz de sana küsüz :KK1::KK1: (ben + 2 embriyo):KK1:

canım valla geç haber veriyorlar. yani benim transfer beş buçukta oldu, bana saat birde haber verdiler..

iyi seninki insanmış:) halden anlarmış en azından söyleyince anlıyomuş.. bizimki algılamaz sanmıyorum:) bi de üstüne iyice küser intihara sürükler insanı... üçünüze allah uzun ömür versin inşallah.. bu arada senin kaçıncı denemen ve yaşın kaç nasıl 2 tüp koydurdun:) ben 30 yaşındayım rica etsem 7sini de koyarlar mı nasıl iş bu:)

X