Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet canım her şeyi öne çektik ravdevu aldım cumartesi için:44:

Hadi hakkında hayırlısı olsun. Seni kuzular bir an önce annesine kavuşmak istiyolar.. :KK1::KK34:

ayy ağzından bal damlıyor, baaaalll... inşallah yaa.. bebişimle konuşuyorum habire, ne geveze anam var diyecek:KK1:

Konuş tabii canım. Pozitif enerji gönder onlara :KK16:

Kızlar bir az var eve geldim. Hemen dağınık kafayla bilgisayarın başına geçdim:KK3::KK3::KK3:.

19 tane yumoş toplandı:KK9::KK9::KK9:. Ne kadarı olgun 3 saat sonra belli olucakmış.:26::26::26: Hemen sizlere haber vermek istedim:KK34:. Her şey yolunda giderse embriolar pazar günü pgt işlemine giricek ve salı transfer olucak inşeAllah.

Acaba benim kadar rahat biri varmıdır. Hiç endişe falan yok. Olurmu-olmazmı gibi hiç bir hiss, korku yok. Sadece bu günümü yaşıyorum ve çok rahatım. İnşeAllah bu sefer olumlu sonuç alırız.

Sümeyye canım sayın çok iyi maşallah :nazar: En az iki transfer olur diye düşünüyorum. :KK34: Rahat ol tabiii.. nasıl olsa sonucu değiştirmek için yapabileceğimiz birşey yok. Bari boş boşuna kendimizi strese sokmayalım :KK31:

kızlar bu gece annenm babam memlektten gelecek onun için yazamıyorum hazırlık var.
bu ay tarnsfer yaptıranları tedaviye başlıyanları okudukca özeniyorum valla.
acaba dıyorum ertelemesemıydık ama artık nasıp.
okuduğum kadarıyla keyifler yerinde
kendınıze ıyı bakın hafta sonu yoğun olucam.
transferi yapılanlar sımsıkı tutunsunlar
tedavıye baslıcaklara kolaylıklar bol yumolar.
hamıle olanlara da guzel bır hamılelık dılıyorumm.:KK9:

kızlar bu gece annenm babam memlektten gelecek onun için yazamıyorum hazırlık var.
bu ay tarnsfer yaptıranları tedaviye başlıyanları okudukca özeniyorum valla.
acaba dıyorum ertelemesemıydık ama artık nasıp.
okuduğum kadarıyla keyifler yerinde
kendınıze ıyı bakın hafta sonu yoğun olucam.
transferi yapılanlar sımsıkı tutunsunlar
tedavıye baslıcaklara kolaylıklar bol yumolar.
hamıle olanlara da guzel bır hamılelık dılıyorumm.:KK9:

Vardır bir hayır verdecim :KK31:
Annenler geliyormuş ne güzel...
Bu arada takvimini yapmışsın :)

4 mü:KK9::KK9::KK9:inşallaaaaaah

Biz 4 kız kardeşiz, ablamın da 4 kızı var. Böyle yaşam çok zevkli. Geniş bir aile bam-başka bir mutluluk (tabii evlatlar salihse). Ben de kendimi bildim-bileli, daha evlenmeden önce hep 4-5 çocuk istemişimdir.

canım maşallah sana.. böyle olabilmek ne güzel. Rabbim ne derse o olacak zaten.
sayın da gayet iyi. inşallah hepsi de döllenir :))

Amin. Teşekkürler:KK16::KK16::KK16:

Maşallah oldukça fazla yumurtan toplanmış, inş kaliteli bir şekilde döllenir, hakkında hayırlısı olsun.

Amin. Çok teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16:

Sümeyye canım sayın çok iyi maşallah :nazar: En az iki transfer olur diye düşünüyorum. :KK34: Rahat ol tabiii.. nasıl olsa sonucu değiştirmek için yapabileceğimiz birşey yok. Bari boş boşuna kendimizi strese sokmayalım :KK31:

:KK16::KK16::KK16:

Sanırım ben de o yüzden rahatım. Artık dua dışında yapa bileceğim hiç bir şey yok. Benden buraya kadar. Bundan sonrası Rabbimin iradesine bağlı artık.

Bakalım Mevlam neyler, neylerse güzel eyler...

Biz 4 kız kardeşiz, ablamın da 4 kızı var. Böyle yaşam çok zevkli. Geniş bir aile bam-başka bir mutluluk (tabii evlatlar salihse). Ben de kendimi bildim-bileli, daha evlenmeden önce hep 4-5 çocuk istemişimdir.

Amin. Teşekkürler:KK16::KK16::KK16:

Amin. Çok teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16:

Sanırım ben de o yüzden rahatım. Artık dua dışında yapa bileceğim hiç bir şey yok. Benden buraya kadar. Bundan sonrası Rabbimin iradesine bağlı artık.

Bakalım Mevlam neyler, neylerse güzel eyler...

bende kalabalık bir ailede büyüdüm..ayıptır söylemesi 8 kardeşiz:KK1::KK1::KK1:hatta evlenmeden önce bende annem gibi çok çocuk yapacam derdim bana gülerlerdi..çok kardeş olmak çok zevkli bence. hatta bazen bir kaç tane daha olsaydı fena olmazdı bence:KK1::KK1::KK1:..biri olmasa diyeri mutlka yanında olur..eh işte allah bize henüz nasip etmedi henüz..birden 4 olunca zor olur sanki ama bir kaç yıl arayla doğurdukça doğururum valla:KK9::KK9::KK9:bir insan hayata ençok neyi istiyorsa allah onla sınarmış..demekki bizde ençok anne olmayı istiyormuşuz..sınavımızda buymuş..çok şükürr:KK43::KK43:

Canım mrb cok bekledim ama ben aldım ilacımı idilden cokta ilgilendiler kalırsa geri alcaklarrr sagol sanada hayırlı olsun
Saol cnm orasida cok iyi bir yer arkadasimda ordan aldi cok ilgili bir amca var orda :) Allah razi olsun hepsinden..

.l

İnşallah canım amin... Bize haber vermeyi unutma :KK16:

İncim ben akşamları bir anda kayboluyorsam bil ki eşim arıza çıkarıyor :KK1: Pc'yi kapa diye söylenmeye başlayınca onunla didişmemek için çıkıyorum.

Maşallah canım.. :nazar: İnşallah en az 2 tanesi göbüşünden kucağına gelir :KK34:
Isallahhh canim tek dilegim bu ama sanirim 1 embriyo koyarlar :KK43:(

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

kalan: 28

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:75

25 nisan perşembe gününe kadar

Canim bende 20 meryem 20 yasin suresi aliyorum haberiniz olsun..Allah kabul etsin isallahhh

Kızlar bir az var eve geldim. Hemen dağınık kafayla bilgisayarın başına geçdim:KK3::KK3::KK3:.

19 tane yumoş toplandı:KK9::KK9::KK9:. Ne kadarı olgun 3 saat sonra belli olucakmış.:26::26::26: Hemen sizlere haber vermek istedim:KK34:. Her şey yolunda giderse embriolar pazar günü pgt işlemine giricek ve salı transfer olucak inşeAllah.

Acaba benim kadar rahat biri varmıdır. Hiç endişe falan yok. Olurmu-olmazmı gibi hiç bir hiss, korku yok. Sadece bu günümü yaşıyorum ve çok rahatım. İnşeAllah bu sefer olumlu sonuç alırız.

hayırlısı olsun inşallah en kısa sürede olumlu sonuçlarını duyarsın

valla yaa ben 5. gün embriyosunda daha az beklendiğini bilmiyordum sonradan öğrendim. Allah'tan yani öyle oldu.. valla geçmiyo günler sıkıntıdan tüm kadın programlarını ezberledim:KK1:

Kuzucuğum şu an senin durumunda olup ; beklemeyi ne çok isterdim bilsen :KK16: Onun hazzı da başka oluyor. Tadını çıkar :KK34: Herşey güzel olacak inşallah

X