Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

senin bu pozitif enerjine bayılıyorum şekerim :KK1: :KK1:
umarım hepiniz ALLAHIN izniyle mutlu sona erersiniz bizde haziranda memorialde olcaz inş. :KK34: :KK34:

sağol canım benim :)) inşallahh..

daha hazirana var bakalım, tam gaz çalışmalara devam sen:KK1::KK1: belki hazirandan önce hayırlı haberlerini alırız :))

Çakırım hayırlı olsun :) Çok güzel maşallah, 5 güne kadar giderler inşaallah fire vermeden :nazar:

Denturum nasılsın? Kırılmadın bana değil mi?
ay inşallah kaliteli olurlar da 2 tane kalsada yeter saol cannıııım

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

kalan: 28

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:75

25 nisan perşembe gününe kadar
inci ben 8 yasin 10 meryem suresi alıyurum zaten toplamda 28 yasin kalmıştı bir arkadaş 20 tane almış geri kalan 8 tanesini de ben alıyurum 10 tenede meryem suresi alıyurum

maşallah canım ya gayet iyi bir rakam.. gerçekten çok sevindim. hadi bakalım hayırlısı. aynı gün arıyorlar transfer için habeirn olsun:KK1:
ya rakam iyi deyil ama dr bizzat öyle istedi bizim için 5-6 tanr olsun yeter dedi ki öylde olu hayırlısı allahtan

Çakır Rabbim döllenmiş yumoşlarını sana sağlam ve salih evlat olarak geri versin. Amin. Gidişat maşeAllah çok güzel. İçini ferah tut. İnşeAllah bu denemede başarıyı yakalarsın.

:KK9::KK9::KK9::KK9:

çoook saol cannnım allah razı olsun o güzel içtenn duana yürekten amin diyurum hepimiz için
Kızlar bir az var eve geldim. Hemen dağınık kafayla bilgisayarın başına geçdim:KK3::KK3::KK3:.

19 tane yumoş toplandı:KK9::KK9::KK9:. Ne kadarı olgun 3 saat sonra belli olucakmış.:26::26::26: Hemen sizlere haber vermek istedim:KK34:. Her şey yolunda giderse embriolar pazar günü pgt işlemine giricek ve salı transfer olucak inşeAllah.

Acaba benim kadar rahat biri varmıdır. Hiç endişe falan yok. Olurmu-olmazmı gibi hiç bir hiss, korku yok. Sadece bu günümü yaşıyorum ve çok rahatım. İnşeAllah bu sefer olumlu sonuç alırız.
ooohhh maşallah maşallah rabbim hayırlı şekilde döllenip 1. kalite olup annesine yavru olmalarını nasip etsin

İbrahim Tatlıses'in karısı Ayşegül de tüp koydurmuş:))))
yaaaaaaaaaaaaaaaa ne şaşırdım kız bende demiştim kocası ne halde nasıl o işi yaptılarda çocuk oldu bir arada dedim acaba tüpmü sonra yokya zaten bu sanatçıların hemen çocukları oluyu
bunlarınki de oluştur çok şaşırdım valla acaba nerde yaptırmış kız onuda öğrensene :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

günler geçmiyooooooooooorrr!!!:18::18:
al bende de o kadar benim daha tırasfer bile olmamış ama bir an önce tırasfer olsun da o güzel gün gelsin diyurum :KK52::KK52::KK52:

ay inşallah kaliteli olurlar da 2 tane kalsada yeter saol cannıııım

inci ben 8 yasin 10 meryem suresi alıyurum zaten toplamda 28 yasin kalmıştı bir arkadaş 20 tane almış geri kalan 8 tanesini de ben alıyurum 10 tenede meryem suresi alıyurum

ya rakam iyi deyil ama dr bizzat öyle istedi bizim için 5-6 tanr olsun yeter dedi ki öylde olu hayırlısı allahtan

çoook saol cannnım allah razı olsun o güzel içtenn duana yürekten amin diyurum hepimiz için

ooohhh maşallah maşallah rabbim hayırlı şekilde döllenip 1. kalite olup annesine yavru olmalarını nasip etsin

yaaaaaaaaaaaaaaaa ne şaşırdım kız bende demiştim kocası ne halde nasıl o işi yaptılarda çocuk oldu bir arada dedim acaba tüpmü sonra yokya zaten bu sanatçıların hemen çocukları oluyu
bunlarınki de oluştur çok şaşırdım valla acaba nerde yaptırmış kız onuda öğrensene :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

al bende de o kadar benim daha tırasfer bile olmamış ama bir an önce tırasfer olsun da o güzel gün gelsin diyurum :KK52::KK52::KK52:

yok canım bu rakam güzel. ben de bu rakamlarla transfer gününe kadar geldim zaten. 5-6 tane olsun, kaliteli olsun. önemli olan o canım.

yok canım bu rakam güzel. ben de bu rakamlarla transfer gününe kadar geldim zaten. 5-6 tane olsun, kaliteli olsun. önemli olan o canım.
senin yomuşun kaç tane toplandı tırasfer edildiğinde kaliteleri nasıldı kız hele anlat biraz yoksa bir yandan kendime iyi iyi diyom ama diyer yandan çok az 5 tanenin 4ü iyimiş zaten 4 yanede ne varki çok az diyum ya

senin yomuşun kaç tane toplandı tırasfer edildiğinde kaliteleri nasıldı kız hele anlat biraz yoksa bir yandan kendime iyi iyi diyom ama diyer yandan çok az 5 tanenin 4ü iyimiş zaten 4 yanede ne varki çok az diyum ya

canım merak etme. önemli olan kalitesi. fazla olması kaliteyi de düşürebiliyormuş, o da var yani..
benim 5 tane toplandı, üçü döllendi. 5. gün transferi oldu. 2 tane transfer edildi.. bu istenen şey zaten. o yüzden sıkma canını bence gayet iyi.

Kızlar bir az var eve geldim. Hemen dağınık kafayla bilgisayarın başına geçdim:KK3::KK3::KK3:.

19 tane yumoş toplandı:KK9::KK9::KK9:. Ne kadarı olgun 3 saat sonra belli olucakmış.:26::26::26: Hemen sizlere haber vermek istedim:KK34:. Her şey yolunda giderse embriolar pazar günü pgt işlemine giricek ve salı transfer olucak inşeAllah.

Acaba benim kadar rahat biri varmıdır. Hiç endişe falan yok. Olurmu-olmazmı gibi hiç bir hiss, korku yok. Sadece bu günümü yaşıyorum ve çok rahatım. İnşeAllah bu sefer olumlu sonuç alırız.

hayırlı olsun cnm ınş güzel sonuclar alırsın

Mart Tayfası :KK16:

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır :KK16: 6 mart çarşamba opu oldu, 5 minnoşu var :KK16::KK16:
dentur
dicay :KK16: 4 mart pazartesi opu oldu, 8 minnoşu var :KK16:
inci (kontrol)
juliaa :KK16: 6 mart çarşamba tedaviye başladı :KK16:
kabakcicegi :KK16: gebelik test tarihi 14 mart perşembe :KK16:
keten prensess :KK16: 6 mart çarşamba opu oldu, 3 minnoşu var :KK16:
kezban
kokoci
mry24
mucize :KK16: 5 mart salı opu oldu 7 minnoşu var :KK16:
mummu
ooofffffff :KK16: gebelik test tarihi 14 mart perşembe :KK16:
sblkmbsr
semra58
sezyal (lap)
sumeyye
uğurböceği :KK16: gebelik test tarihi 15 mart :KK16:
umut27
western :KK16: 9 mart cumartesi tedaviye başlıyor :KK16:

Son düzenleme:
ya kızlar bana iğneye gelen kızın bebeği vardı bir yaşında. bugün yanında getirmiş. ben de unutup çocuğu bir an kaldırdım, sonra aklıma geldi indirdim hemen.. birşey olmuş mudur:18::KK43: ağlicam yaaa...

mikro senın karnın transferden sorna bide hamıle kaldıgını ögrendıktek sonramı agrıdı doktor bana tutarsa agrın olur demıştı ama bu agrı testen sonrakımı yoksa transferden sonrakımı acaba

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 8

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

keten prensess - 20

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

sayı tamamlandı

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 10

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

keten prensess - 20

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:45

25 nisan perşembe gününe kadar

slm kızlar nasılsınız? gecmişi okuyamadım sadece 2 sayfa okudum onuda unuttum :KK43: opu olanların Allah yardımcısı olsun transferleri olanlarında Rabbim bekleme sabrı versin ins cok iyi sonuclar alırsınız opuyorum sizi

iğnelerin etkisi de olabilir. ben de gerilmeler hissediyorum karnımda ama gaz sanırım:KK1::KK1:

sen günlerini nasıl geçiriyorsun? vakit nasıl geçer:KK1:

tv acık papaganlarımla konusuyom oturma odasındayım annemle konusuyoz bırazda uyuyom gecıyor :) aksama ev kalabalık oluyor zaten kardeslerım babam gelıyor akşam daha kolay gecıyor :) net gırınce aslında vakıt cok gecıyor ama ben cepten gırmedıgım ıcın oturabıldıgımde kalcamın ustune bıraz gırıyom tekrar uzanıyom aradada yuruyom bılıyom cok uzun oldu ama :)

X