Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım merak etme. önemli olan kalitesi. fazla olması kaliteyi de düşürebiliyormuş, o da var yani..
benim 5 tane toplandı, üçü döllendi. 5. gün transferi oldu. 2 tane transfer edildi.. bu istenen şey zaten. o yüzden sıkma canını bence gayet iyi.

kabak çiceği canım ya senin ilk denemendi sanırım 2 tane tarnsfer edilebiliyomu ilk seferde bizde olursa nasip ama 2 tane istiyoruz.
bide diğer kalan 1 tane ne oldu?
bei aydınlat lütfen:KK9:

merhaba kızlarrr herkese hayırlı akşamlarrrr

mikro senın karnın transferden sorna bide hamıle kaldıgını ögrendıktek sonramı agrıdı doktor bana tutarsa agrın olur demıştı ama bu agrı testen sonrakımı yoksa transferden sonrakımı acaba

benim karnım değil göbek deliğim ağrımıştı canım transferden sonraydı.canım bu ağrılar kişiye göre farklılık gösterebiliyor takılma bunlara inş.. bebeklerin seninledirrr

ya kızlar bana iğneye gelen kızın bebeği vardı bir yaşında. bugün yanında getirmiş. ben de unutup çocuğu bir an kaldırdım, sonra aklıma geldi indirdim hemen.. birşey olmuş mudur:18::KK43: ağlicam yaaa...

bende yuz ustu yattım aklıma taktım bısey olduysa ya dıye ama Allah sana 1 yumurta gozukurken 5 yumurta nasıp ettı bence ona guven o ısterse tutacak ne yaparsan yap ona baglı ve bence sen cok guzel bır mucıze yasadın bana göre Allah sana bebeklerını nasıp edecek ıns ben oyle hıssedıyorum cok takılıyorsun bıde herseye cok fazla dusunmek ıyı deıl dua bol bol ama hep ona odaklanma ben fazlada kafamıza takmamamız gerekıyor dıye bılıyorum

kızlarr bende bugün pek modumda değilim çok ağırlık var üzerimde şöyle bir bakınayım dedim hepinizi öpüyorummm kocamannn herkesss mutlu haberlerle gelir inş....

merhaba kızlarrr herkese hayırlı akşamlarrrr

benim karnım değil göbek deliğim ağrımıştı canım transferden sonraydı.canım bu ağrılar kişiye göre farklılık gösterebiliyor takılma bunlara inş.. bebeklerin seninledirrr

saol cnm ıns ne zaman bellı olucak cınsıyetlerı ne kadar kaldı :)

tv acık papaganlarımla konusuyom oturma odasındayım annemle konusuyoz bırazda uyuyom gecıyor :) aksama ev kalabalık oluyor zaten kardeslerım babam gelıyor akşam daha kolay gecıyor :) net gırınce aslında vakıt cok gecıyor ama ben cepten gırmedıgım ıcın oturabıldıgımde kalcamın ustune bıraz gırıyom tekrar uzanıyom aradada yuruyom bılıyom cok uzun oldu ama :)

aa papağan mı var ne güzell :) geçmedi mi senin poponun ağrısı ya :KK43: sen jele dönmüştün ama di mi? rahatlarsın onunla inşallah..

ya doğru söylüyorsun ben çok takıyorum. evhamlı yapımdan kaynaklanıyor. eşim de kızıyor. bir de eve tıkılınca sanırım iyice sardım. tüm gün yemek programları izliyorum:KK1::KK1:
haklısın, gerçekten mucize gibiydi. içimi rahalattın canım sağol. kendimi strese sokmicam boş yere.

saol cnm ıns ne zaman bellı olucak cınsıyetlerı ne kadar kaldı :)

canım biz daha çok yeniyiz cinsiyetlerini öğrenmeye çok var yanii.6+4 daha...

Hamileliğin getirdiği bir ağırlık olabilir mi :26:
İyiyim şükür canım. Bir günü daha geride bırakmanın mutluluğu içerisindeyim :)

hadi bakalım canımm az kaldı seninde merakla bekliyorummm haberleriniiii.senden bir gün sonrada ben orda olucammm

kabak çiceği canım ya senin ilk denemendi sanırım 2 tane tarnsfer edilebiliyomu ilk seferde bizde olursa nasip ama 2 tane istiyoruz.
bide diğer kalan 1 tane ne oldu?
bei aydınlat lütfen:KK9:

:))) canım bana 2 tane isteğim üzerine transfer ettiler. her yer yapmıyor ama yaptılar sağolsunlar. diğer kalan da orta kaliteydi dondurmaya değmez dedi embriyolog, ezdi embriyomu:KK1::KK1: biz de dondurtmadık onu canım.

evet canım konuştuk dün onunla ararız yarın inş...

randevuyu müstecep beye mi mustafa beyemi alsam kararsız kaldım.ben sanki mustafa beye daha yatkınımmm

Mustafa Bey'e al o zaman :)
Mikrom şimdi gittiğinde senden bir daha ücret alınacak mı? 15 günü doldurmadan ücret alınmıyor diye biliyorum, değişmedi değil mi?

:))) canım bana 2 tane isteğim üzerine transfer ettiler. her yer yapmıyor ama yaptılar sağolsunlar. diğer kalan da orta kaliteydi dondurmaya değmez dedi embriyolog, ezdi embriyomu:KK1::KK1: biz de dondurtmadık onu canım.

canım senin soruların yokmuuu güldürüyosun beni heeee.hiçbişey olmaz korkmaaa

X