Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

benimde ilk yumurtalıklarım ağrıyodu sonra rahime geçti dünden beri daha rahatım çok şükür azalıyo ara ara oluyo..sen sonucunu memoriale bildirmiştin dimi canım aslında aramaları gerekirdi bugün öğleden sora cevp gelmezse sen ara bence canım..

Akasyacım bilmiyorum ki canım bugün 6+1 olduk inşş..ctesi diyodum cteside eşim calışıyormuş..beklemedeyim..

çakırcım hayırlı olsun yumoşlar gayet iyi 4 tane fena değil sana 2 lazım.İnş tutuncaklar bu sefer..

mry24 tedaviye başlamışsın hayırlı olsun..

meryem 84 bi görünüp kaybolyuorsun neden hic yazmıyorsun dünde sormuştum seni göremedin heralde..

çakır canım dediğin gibi belkide sabırsızlandı hep geç gelen misafir..:KK1:
canım senin içinde herşeyin hayırlısı olsun her şey yolunda gidiyor umarım hep böyle gider.:KK16:
çok saolun kızlar allah razı olsun inşallah dediğiniz gibi herşey yolunda gider

teşekkürler canım.pazartesi nur hanım muayene etti ve tedaviye başladık.coraspin,folbiol,glifor(bunu önceden de kullanıyordum)ve estrofem içiyorum.transferden sonre jel kullanacakmışım iğne değil.sen neler kullandın?nelere dikkat ettin?transferden sonra belirtin oldu mu?çok soru sordum kusura bakma canım.
ne kusuru canım benim. bu soruları bende çok sordum.çok okudum burdaki paylaşımları. şimdi sizlere umut olacak inşaallah bu paylaşımlar.
bende aynen sana verilenleri kullandım canım. estrofem i günde 3 defa başladık hala aynen devam ediyorum. transfer den 5 gün evvel(benim transfer cuma olmustu) pazartesi rulid+prednol aldım 4 gün devam ettik.galiba salı günü de jel kullanmaya başladım her sabah 1 tane . transfer sabahıda kullan gel dediler. öyle de yaptım hala ona da devam ediyorum. canım transferden sonra özel birşey yapmadım. cumartesi pazar evde dinlendim ve pazartesi işe başladım.çok şükür test sonucum pozitif oldu. inşaallah kalp atışlarınıda duymak nasip olur.belirti olarak sadece göğüslerim büyüdü, hassaslaştı. bide kasıklarımın ağrısı hiç geçmedi. başka belirtim yoktu. belirti arama.
inşaallah sende dondurulmuşlarla hamile kalacaksın canım. bol şans

Çakırım hayırlı olsun :) Çok güzel maşallah, 5 güne kadar giderler inşaallah fire vermeden :nazar:

Denturum nasılsın? Kırılmadın bana değil mi?

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

kalan: 28

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:75

25 nisan perşembe gününe kadar

estoferm ne için kullanılıyor kızlar ben kullanmıyorum???

Canım o dondurulmuş tedavisinde kullanılan bir ilaç.

Mesajını okuyunca aklıma ne geldi :KK1:

Bir arkadaşımızın kullanıcı adı chnb. Diğer topikte tahlillerden konuşurken chnb'nin adı geçti. Yeni gelen bir arkadaş chnb ne ben duymadım öyle bir test ben de yaptırmak istiyorum demişti :KK1::KK1::KK1:
Her testi yaptırıp her ilacı kullanmak istiyoruz :KK1:

Günaydın kızlar :KK16: İstanbul'da güneşli güzel bir hava var. Çok şükür bahar geldi.. İnşalah bu bahar , bu yaz hepimize yeni umutlar, bebişler getirir :KK16:

Kabakçiçeği duş almanda hiçbir sakınca yok. Fazla sıcak olmamak kaydıyla :KK34: Bu arada içimden geçen senin bebişin sana tutunduğu.. öyle hissediyorum canım. Sen de rahatla biraz :KK31:

ayy ağzından bal damlıyor, baaaalll... inşallah yaa.. bebişimle konuşuyorum habire, ne geveze anam var diyecek:KK1:

Günaydın canım , bende kabakçiçeği ile ilgili olumlu düşünüyorm içime öyle doğuyor ...benimde eşim öyle diyor bişey olsa kızlara sorsana diyo bazende yazdıklarımı merak ediyor okummak istiyor ama olmaz diyorum gıcık oluyor...

Çakır seni hep sorduk aslında arada ama kaynamış olabilir, yumoşların toplanmış inş bu sefer evlatlarına kavuşursun canım hergün hepiniz için dua ediyorum..inş hepinizin vakti gelmiştir..

ayy kızlar valla bana moral veriyorsunuz, inşallah öyledir yaa.. beni bırakmasın bebişlerim.. :))

kabakçiçeği transferin olmuş hayırlı olsun bol bol yat dinlen keyfini çıkar:KK34: bende iğnenin 5. günündeyim dün doktordaydım. solda 9.5- 6 arası boy boy her bedene göre yumuşlarım varr:KK70: sağdaki yumurtalarımı göremiyo ne hikmetse büyüyünce görürüz dedi..gonal f 150 ile dvm ediyorum. dünki e2 değerim 190 idi ben hçç anlamıyorum bu değerlerden. doktorda gayet iyi dedi ama bn onlara güvenmiyorum dermişimm:KK70: sizde bişiler deyin kılar yumoşlarım nasıl değerim nasıl. bide sizce opu kaç güne olurr...

teşekkürler canım.
bence yumurta sayın gayet iyi. benim bi geçmişte yazdıklarımı oku, ibreti alem oldum valla :))) transfere bir yumurta var diye girerek 5 yumurtayla çıktım. vallahi Allah'ın nasibi. başka birşey diyemiyorum. şimdi de arada stres yapsam da diyorum ki olacağı varsa olur, ondan gönlünü ferah tut canım.

kızlar allah razı olsun sizden incim yapma böyle beni utandırıyun valla
akasyam görmemişim yazdığını kusura bakma
western inşallah hayırlısı olur senin için adetin erken gelmiş belki daha fazla beklemek istememiştir
mummu allah razı olsun canım inşallah rabbim annelik duygusunu bizede nasip eder
hapyy duaların için saol bebeyim

kızlar hastaneden aramadılar eşim aradı benim kontürüm yoktu:) yoksa ben arıyacaktım :KK14::KK14:
hastane demiş 5 yomurtanız toplandı 5 de olgun çıktı 5 nede işlem yapıldı ve 5 de döllendi :) tekerleme gibi oldu biraz
ama 1 tanesi iyi kalitede deyil yavaş ilerliyu ama geride kalan 4 tane si bizim tam istediğimiz gibi gidiyur zaten embiriyoskopla takip yapılıyur demiş yomurtanız az olduğu için 5. güne bırakılmaya bilir 3. yada 4. gün tırasferi yapılabilir
druma göre belki 5. günede bırakabilirz yarın aramayın cumartesi 11 gibi biz aricaz sizi biz aramassak siz arayın bilgi almak için demiş işte bööyle

maşallah canım ya gayet iyi bir rakam.. gerçekten çok sevindim. hadi bakalım hayırlısı. aynı gün arıyorlar transfer için habeirn olsun:KK1:

kızlar hastaneden aramadılar eşim aradı benim kontürüm yoktu:) yoksa ben arıyacaktım :KK14::KK14:
hastane demiş 5 yomurtanız toplandı 5 de olgun çıktı 5 nede işlem yapıldı ve 5 de döllendi :) tekerleme gibi oldu biraz
ama 1 tanesi iyi kalitede deyil yavaş ilerliyu ama geride kalan 4 tane si bizim tam istediğimiz gibi gidiyur zaten embiriyoskopla takip yapılıyur demiş yomurtanız az olduğu için 5. güne bırakılmaya bilir 3. yada 4. gün tırasferi yapılabilir
druma göre belki 5. günede bırakabilirz yarın aramayın cumartesi 11 gibi biz aricaz sizi biz aramassak siz arayın bilgi almak için demiş işte bööyle

Çakır Rabbim döllenmiş yumoşlarını sana sağlam ve salih evlat olarak geri versin. Amin. Gidişat maşeAllah çok güzel. İçini ferah tut. İnşeAllah bu denemede başarıyı yakalarsın.

Bir arkadaşımızın kullanıcı adı chnb. Diğer topikte tahlillerden konuşurken chnb'nin adı geçti. Yeni gelen bir arkadaş chnb ne ben duymadım öyle bir test ben de yaptırmak istiyorum demişti :KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızlar bir az var eve geldim. Hemen dağınık kafayla bilgisayarın başına geçdim:KK3::KK3::KK3:.

19 tane yumoş toplandı:KK9::KK9::KK9:. Ne kadarı olgun 3 saat sonra belli olucakmış.:26::26::26: Hemen sizlere haber vermek istedim:KK34:. Her şey yolunda giderse embriolar pazar günü pgt işlemine giricek ve salı transfer olucak inşeAllah.

Acaba benim kadar rahat biri varmıdır. Hiç endişe falan yok. Olurmu-olmazmı gibi hiç bir hiss, korku yok. Sadece bu günümü yaşıyorum ve çok rahatım. İnşeAllah bu sefer olumlu sonuç alırız.

Son düzenleme:
Kızlar bir az var eve geldim. Hemen dağınık kafayla bilgisayarın başına geçdim.

19 tane yumoş toplandı. Ne kadarı olgun 3 saat sonra belli olucakmış. Hemen sizlere haber vermek istedim. Her şey yolunda giderse embriolar pazar günü pgt işlemine giricek ve salı transfer olucak inşeAllah.

Acaba benim kadar rahat biri varmıdır. Hiç endişe falan yok. Olurmu-olmazmı gibi hiç bir hiss, korku yok. Sadece bu günümü yaşıyorum ve çok rahatım. İnşeAllah bu sefer olumlu sonuç alırız.

sümeyye geçmiş olsun canım,maşallah çok güzel bi sayı toplanmış hayırlı sağlıklı evlatlar olurlar inşallah..rahat olman çok iyi topikte en soğukkanlı diyebilirz sana:))

19 tane yumoş toplandı. Ne kadarı olgun 3 saat sonra belli olucakmış. Hemen sizlere haber vermek istedim. Her şey yolunda giderse embriolar pazar günü pgt işlemine giricek ve salı transfer olucak inşeAllah.

maşallah canım sayın çok iyi..inşallah hepsi kaliteli bir şekilde döllenir..allah gönlüne göre versin..evham yapmaman çok iyi..ben henüz tedaviye başlamadım ama düşüncesi bile beni heycanlandırıyor ve tedirgin ediyor..

Sumeyye hayırlı olsun. Sağlıkla döllensinler inşaallah. Hayırlı haberlerini bekleyiyoruz :KK16:

:nazar: incim toparlanmış :nazar:

X