Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

pazartesi toplandı ertesi gun sayı bildirmek icin aradılar ..dun bugun ses yok ben de aramıyorum, normal bir şey mi yapıyorum:) cumartesi günü "gel hadi bugun transferin var " demezler dimi?

kabakçiçeği transferin olmuş hayırlı olsun bol bol yat dinlen keyfini çıkar:KK34: bende iğnenin 5. günündeyim dün doktordaydım. solda 9.5- 6 arası boy boy her bedene göre yumuşlarım varr:KK70: sağdaki yumurtalarımı göremiyo ne hikmetse büyüyünce görürüz dedi..gonal f 150 ile dvm ediyorum. dünki e2 değerim 190 idi ben hçç anlamıyorum bu değerlerden. doktorda gayet iyi dedi ama bn onlara güvenmiyorum dermişimm:KK70: sizde bişiler deyin kılar yumoşlarım nasıl değerim nasıl. bide sizce opu kaç güne olurr...

almina 77 merhaba ben aranıza yeni katıldım,dondurulmuş transferi yaptırıcam.sana bazı sorularım olacaktı cevaplayabilirmisin?

cnm hıc rahatsız olma aynı evrelerden bende gectım valla kalcamın üzerine yatamadıgım için genelde yüz üstü uyudum bılınçlı değildi ama gece her uyandıgımda yüz üstüydüm ve çok şükür bebeğim benımle ... allah ol desın yeterkı geri kalan herşey bahane aslında... transferden önce tutarsa ben işten çıkarım dolmusa bınmem felan derdım ama ne işi bıraktım ne dolmusa bınmekten vazgecebıldım işim gereği süreklı dolmuşla bi yerlere gitmem gerekıyor kı yollarımızda patates çukuru gibi ama allahıma çok şükür bebegımde bende çok iyiyiz ... heğ dedım bebegımın dünyada içecek bı yudum suyu varsa ben ne yaparsam yapayım dunyaya gelır eğer yoksa put gibi yatsamda olmıcaksa olmaz sende böyle düşün allahım yavrunu korusun bebeişlerin senınle olsun bi ömür boyu

İçim rahatladı hersey Allahtan tabi inş ol der gelir bebeklerımiz dunden berı devamlı yalvarıyorum bısey olmasın nolur nasıp et dıye sımdı bıraz daha rahatladım dualarımız ınş kabul olur Allah bebklerımızle hayırlı bır ömur nasıp eder herkeze

Kötü oldum şimdi :KK5: Özür dilerim :KK5:

ayy ben de yaaa.. cakirr bizi affeeettt...:KK17:

Çakır gitmiş :KK5::KK5::KK5:
Çakııırrrr sen bizi biliyorsun, seni ne kadar sevdiğimiz de... Özür dileriz :KK5:

Canım ben seni sordum. Duamı gönderdim. Sen de beni görmemişsin:KK19: Ben de sana küstüm:KK1: Neyse hadi affettim. :KK9: 5 güzel bir sayı. Az olsun öz olsun. Civciv fabrikasını ne yapacaksın :KK53::KK1:

Allah ım bize hayırlı evlat olabilmeyi nasip etsin bu dunya cok zor ya Rabbim hepimize kaldırabilecegimiz imtihanlarla imtihan etsin

canım sakın üzülme yeterki vakit gelsin Rabbim ol dedikten sonra olacak moral bozmadan dua et

cakır hayırlı olsun canım herzaman dedigim gibi sayı onemli degil hatta kalite bile önemli degil bence yeter ki vakti gelmiş olsun Rabbim ol desin olur
inciii nasıl oldun oglen pat diye cıktım kusura bakmayın okuduguma gore kendine gelmişsin hepimize oluyor daha bende 1 ay once felen bunalım takılıyordum arada oluyor boyle ama napıcaz bunalıma girmek yok yola devam edecegiz Rabbim dualarımızı kabul etsin İsteyin ki vereyim diyor bizde isteyeceğiz olacak ins

inşallah kabak çiçeği canım önce canım sıkıldı ama iyi düşün iyi olsun dedim kendi kendime..
bide bişe soracam size kızlar istanbulda havalar nasıl valiz hazırlicam ama ne koyacam bilmiyom. bir anda stres yaptım valla elim ayağıma dolaştın

kızlar günaydın ;

çakır sormadığımız için bize kırılmış :KK43: aslında yerden göğe kadar haklı ben kendi adıma özür dilerim geçen hafta nete pek giremediğim için gözden kaçırmışım böyle dönemlerde insan herkesi yanında destekçisi olarak görmek istiyor çakırım tekrar özür dilerim bu arada istanbulun havası malum ama son iki güne göre sıcaklık bugün daha iyi ama bu şehirde kadıköy bakırköy arası sıcaklık farkı bile insana fazla gelebiliyor hepinize güzel mutlu günler ben bugün dışarıda olacağım hepinizi öpüyorum

kızlar allah razı olsun sizden incim yapma böyle beni utandırıyun valla
akasyam görmemişim yazdığını kusura bakma
western inşallah hayırlısı olur senin için adetin erken gelmiş belki daha fazla beklemek istememiştir
mummu allah razı olsun canım inşallah rabbim annelik duygusunu bizede nasip eder
hapyy duaların için saol bebeyim

kızlar hastaneden aramadılar eşim aradı benim kontürüm yoktu:) yoksa ben arıyacaktım :KK14::KK14:
hastane demiş 5 yomurtanız toplandı 5 de olgun çıktı 5 nede işlem yapıldı ve 5 de döllendi :) tekerleme gibi oldu biraz
ama 1 tanesi iyi kalitede deyil yavaş ilerliyu ama geride kalan 4 tane si bizim tam istediğimiz gibi gidiyur zaten embiriyoskopla takip yapılıyur demiş yomurtanız az olduğu için 5. güne bırakılmaya bilir 3. yada 4. gün tırasferi yapılabilir
druma göre belki 5. günede bırakabilirz yarın aramayın cumartesi 11 gibi biz aricaz sizi biz aramassak siz arayın bilgi almak için demiş işte bööyle

kabakçiçeği transferin olmuş hayırlı olsun bol bol yat dinlen keyfini çıkar:KK34: bende iğnenin 5. günündeyim dün doktordaydım. solda 9.5- 6 arası boy boy her bedene göre yumuşlarım varr:KK70: sağdaki yumurtalarımı göremiyo ne hikmetse büyüyünce görürüz dedi..gonal f 150 ile dvm ediyorum. dünki e2 değerim 190 idi ben hçç anlamıyorum bu değerlerden. doktorda gayet iyi dedi ama bn onlara güvenmiyorum dermişimm:KK70: sizde bişiler deyin kılar yumoşlarım nasıl değerim nasıl. bide sizce opu kaç güne olurr...[/QUiyi

iyi gibi bencede cnm ben de 8 gun yaptım ıgne sonra toplandı daha en az 3 gunun var 9.5 olmus zaten az kalmıs guzel bence ıyı dusun ıyı olsun 4 yada 5 gun sonra opun olabılır hayırlısı olsun ıns :)

almina nerelerdesin, nasılsın randevu aldınmı?

happy canım çok şükür iyiyim. yani şimdilik pek birşeyim yok. göğüslerim biraz ağrıyor. ve birazda kasıklarım. sen nasılsın.
beni randevu için aramadılar. dün akşam ben aradım iş çıkışı ama biraz geç kaldım sanırım kapanmış bölüm.bu sabah hastaneye mail attım. bakalım döneceklermi.
çok merak ediyorum. bir kez görmeden rahat edemeyeceğim heralde. sen hiç başka doktora falan gittin mi.
işlerim çoook yoğun o yüzden çok sık giremiyorum canım. ne olur kusura bakmayın.
tedavideki arkadaşlara da bol şans diliyorum. İnşaallah Rabbim ol der ve olur.

AMİN...herkes için hayırlısı olsun...sağol akasya...başta nur hanım zaten herşeyi soruyor...söyledim...e hergünde yumurtanın kaç milim olduğunu mu sorayım allahaşkına kadına dimi:))
soracak bişi bile kalmıyor bazen...dediğin gibi nasip..doktorlar aracıALLAH ol dedikten sonra..gerisi teferruat...AMİN ..İNŞALLAH...bu son tedavim olur...sağlıklı olsunda..önemli olan bu..

İnşallah canım amin... Bize haber vermeyi unutma :KK16:

Akasyam eşin geldi galiba :)

Sezyal hoş geldin... Geçmişe dalma hiç için kararmasın :)

İncim ben akşamları bir anda kayboluyorsam bil ki eşim arıza çıkarıyor :KK1: Pc'yi kapa diye söylenmeye başlayınca onunla didişmemek için çıkıyorum.

Kizlar bugun opu oldum 3 tane yumosum var..beni yazin igur olsun isallahh

Maşallah canım.. :nazar: İnşallah en az 2 tanesi göbüşünden kucağına gelir :KK34:

Kizlar evlilik kader oldugunu biliyorum onun degismicenide hocalardan duymustum, peki cocuk odami ayni?
Bir de bi ayet varya Biz kaderinizi kendi cabaniza bagladik?
Kafama takildi?
Kaderde yazili olmayan birseyi dualarimzla ulasabilirmiyiz?

Eda bu konu çok karışık gerçekten. Ben de hala çözemedim. :KK31: Sadece bildiğim , tecrübem ettiğim şu ki ; bazı şeyler bizim elimizde değil. Elimizden geleni yapıp tevekkül ediyoruz. Bizim yapabileceğimiz nedir tedavi için en iyi şartları sağlamaya çalışmak. Bunun ötesine mühadale etme şansımız var mı ? Yok. Doktorlar bile elinden geleni yapıp bekliyor.

Ama çocuk sahibi olmamız kaderde olmasa bile samimi kalple dua edilirse ve ısrarcı olunursa kaderin değişebileceğine inanıyorum. Çok fazla dini bilgim olduğundan değil hissiyatım öyle dediğinden..

benim hiç gününde gelmeyen adetim bu gün geldiiiii.ve ben her şeyi 11'ine göre ayarlamıştım randevu,uçak bileti,konaklama herşeyiii.bu akşam itibarı ile kırmızı göründü.bende her şeyi geri çektim.anlıcanız çok şaşkınım.

Her işte bir hayır vardır canım. Bu durumda programını düzeltebiliyor musun ? Yola çıkacak mısın ? :26:

Gecmısı bıtıremedım ya bısey dıycem ben dun arada bır yuz ustu yattım kalcamın agrısından of yatmıycaktım ama dayanamadım ıste özelllıkle soylenılmemıstı bana ama yatmıyım dıyodum keske dayansaymısım kalcam cok fena halada gecmedı ıgne vurulmadıgm halde gecmıyor sanırım ılac derı arasında kalmıs ve ne zaman gecıcek bılmıyorum çok canımı yakıyor bugun hıc gelemedım nete vurdurdugunuz kısıye dıkkat edın yoksa cok cekıcez bu acıları kıpkırmızı neredeyse bır el kadar ve sert oldu ne denesem gecmıyor :KK43:((( BEBEKLERİM BENLEDIR HALA İNŞ

Hiçbir problem olmuyor uğurböceği. Korkma.
Günaydın canım , bende kabakçiçeği ile ilgili olumlu düşünüyorm içime öyle doğuyor ...benimde eşim öyle diyor bişey olsa kızlara sorsana diyo bazende yazdıklarımı merak ediyor okummak istiyor ama olmaz diyorum gıcık oluyor...

Çakır seni hep sorduk aslında arada ama kaynamış olabilir, yumoşların toplanmış inş bu sefer evlatlarına kavuşursun canım hergün hepiniz için dua ediyorum..inş hepinizin vakti gelmiştir..

Günaydın happyim. Sen ne zaman gideceksin kontrole ? :26:

pazartesi toplandı ertesi gun sayı bildirmek icin aradılar ..dun bugun ses yok ben de aramıyorum, normal bir şey mi yapıyorum:) cumartesi günü "gel hadi bugun transferin var " demezler dimi?

cnm cuma yada en gec cumartesı transfere cagırırlar bugunde arayıp ne durumda olduklarını ögrenebılırsın

western inşallah hayırlısı olur senin için adetin erken gelmiş belki daha fazla beklemek istememiştir
mummu allah razı olsun canım inşallah rabbim annelik duygusunu bizede nasip eder

kızlar hastaneden aramadılar eşim aradı benim kontürüm yoktu:) yoksa ben arıyacaktım :KK14::KK14:
hastane demiş 5 yomurtanız toplandı 5 de olgun çıktı 5 nede işlem yapıldı ve 5 de döllendi :) tekerleme gibi oldu biraz
ama 1 tanesi iyi kalitede deyil yavaş ilerliyu ama geride kalan 4 tane si bizim tam istediğimiz gibi gidiyur zaten embiriyoskopla takip yapılıyur demiş yomurtanız az olduğu için 5. güne bırakılmaya bilir 3. yada 4. gün tırasferi yapılabilir
druma göre belki 5. günede bırakabilirz yarın aramayın cumartesi 11 gibi biz aricaz sizi biz aramassak siz arayın bilgi almak için demiş işte bööyle

Çakırım bu sefer sayın az olduğu için sanki kalite artar gibime geliyor. Hadi bakalım hayırlısı. Heyecanlı bekleyiş başladı :KK52: Sanki bu sefer senin için de herşey iyi olacak gibi . Allah inşallah emeklerinin karşılığını versin. Dualarımız seninle :KK16:

canım seve seve cevap yazarım bildiğim kadarıyla. sen aklına takılanları sor.

teşekkürler canım.pazartesi nur hanım muayene etti ve tedaviye başladık.coraspin,folbiol,glifor(bunu önceden de kullanıyordum)ve estrofem içiyorum.transferden sonre jel kullanacakmışım iğne değil.sen neler kullandın?nelere dikkat ettin?transferden sonra belirtin oldu mu?çok soru sordum kusura bakma canım.

happy canım çok şükür iyiyim. yani şimdilik pek birşeyim yok. göğüslerim biraz ağrıyor. ve birazda kasıklarım. sen nasılsın.
beni randevu için aramadılar. dün akşam ben aradım iş çıkışı ama biraz geç kaldım sanırım kapanmış bölüm.bu sabah hastaneye mail attım. bakalım döneceklermi.
çok merak ediyorum. bir kez görmeden rahat edemeyeceğim heralde. sen hiç başka doktora falan gittin mi.
işlerim çoook yoğun o yüzden çok sık giremiyorum canım. ne olur kusura bakmayın.
tedavideki arkadaşlara da bol şans diliyorum. İnşaallah Rabbim ol der ve olur.

benimde ilk yumurtalıklarım ağrıyodu sonra rahime geçti dünden beri daha rahatım çok şükür azalıyo ara ara oluyo..sen sonucunu memoriale bildirmiştin dimi canım aslında aramaları gerekirdi bugün öğleden sora cevp gelmezse sen ara bence canım..

Akasyacım bilmiyorum ki canım bugün 6+1 olduk inşş..ctesi diyodum cteside eşim calışıyormuş..beklemedeyim..

çakırcım hayırlı olsun yumoşlar gayet iyi 4 tane fena değil sana 2 lazım.İnş tutuncaklar bu sefer..

mry24 tedaviye başlamışsın hayırlı olsun..

meryem 84 bi görünüp kaybolyuorsun neden hic yazmıyorsun dünde sormuştum seni göremedin heralde..

Son düzenleme:

çakır canım dediğin gibi belkide sabırsızlandı hep geç gelen misafir..:KK1:
canım senin içinde herşeyin hayırlısı olsun her şey yolunda gidiyor umarım hep böyle gider.:KK16:

kabakçiçeği transferin olmuş hayırlı olsun bol bol yat dinlen keyfini çıkar:KK34: bende iğnenin 5. günündeyim dün doktordaydım. solda 9.5- 6 arası boy boy her bedene göre yumuşlarım varr:KK70: sağdaki yumurtalarımı göremiyo ne hikmetse büyüyünce görürüz dedi..gonal f 150 ile dvm ediyorum. dünki e2 değerim 190 idi ben hçç anlamıyorum bu değerlerden. doktorda gayet iyi dedi ama bn onlara güvenmiyorum dermişimm:KK70: sizde bişiler deyin kılar yumoşlarım nasıl değerim nasıl. bide sizce opu kaç güne olurr...[/QUiyi

iyi gibi bencede cnm ben de 8 gun yaptım ıgne sonra toplandı daha en az 3 gunun var 9.5 olmus zaten az kalmıs guzel bence ıyı dusun ıyı olsun 4 yada 5 gun sonra opun olabılır hayırlısı olsun ıns :)

teşk ederim cnm cvpladığın için hakkımızda hayırlısı olsun biz elimzden geleni yapıyoruz işte

çakır ve dicay yumurtalarınız toplanmıs hayırlı olsun bol ve kalıtelı olsunlar inş :)
saol canım alllah razı olsun inşallah bebek olarak geri dönerler:)
Çakırım bu sefer sayın az olduğu için sanki kalite artar gibime geliyor. Hadi bakalım hayırlısı. Heyecanlı bekleyiş başladı :KK52: Sanki bu sefer senin için de herşey iyi olacak gibi . Allah inşallah emeklerinin karşılığını versin. Dualarımız seninle :KK16:

valla bende öye düşünmek isitiyurum ama diyumdaha 2 gün var 3. gün teasfer ederlerse o zamana kadar ya hepsi ölürse ya iyi kalitede olmazlarsa benim diyer tedavimde hep öyle oldu ilk gün herşey yolunda ve istedikleri gibi ama ne oluyusa sonra kalitelerini kaybediyular ya
akasyam çok saol allah razı olsun inşallah bu defa da senin için hada güzel şeyler olur rabbim öyle güzellikler yaşatsın ki çektiğin sıkıntıları unuttursun

meryem suresin açık mealinde yazıyu zekariya aleyhi selam allaha dua ediyur hayırlı bir evlat için. allahu teala buyuruyu sana suyunun devamı olan bie oğul vericem onun adı yahyadır
zekariya aleyhi selam şaşırır ve derki ben çok yaşlıyım karımda kısır benim nasıl bir oğlum olur ve rabbim buyurdu (senin için çok zor olan allah için çok kolaydır)
gerçekten de öyle deyimi bizim için çok zor olan allah için çok kolay deyilmidir
rabbim o kolaylığı bizede göstersin bizede hayırlı bir evlat nasip esin

X