Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Gecmısı bıtıremedım ya bısey dıycem ben dun arada bır yuz ustu yattım kalcamın agrısından of yatmıycaktım ama dayanamadım ıste özelllıkle soylenılmemıstı bana ama yatmıyım dıyodum keske dayansaymısım kalcam cok fena halada gecmedı ıgne vurulmadıgm halde gecmıyor sanırım ılac derı arasında kalmıs ve ne zaman gecıcek bılmıyorum çok canımı yakıyor bugun hıc gelemedım nete vurdurdugunuz kısıye dıkkat edın yoksa cok cekıcez bu acıları kıpkırmızı neredeyse bır el kadar ve sert oldu ne denesem gecmıyor :KK43:((( BEBEKLERİM BENLEDIR HALA İNŞ

canım meraklanma, rahat ol lütfen. stres daha zararlı bize şimdi :)

bana o gün için demiş olabilir hemşire. transferden sonra yatakta mumya gibi yatıyordum, dönebilir miyim dedim, karnının üstüne yatma dedi. ben de tam dönemedim diye iğneyi çok kötü yaptı, hiç beceremedi, iki gündür neler çekiyorum. kolonyalı pamukla ovala sürekli iyi geliyor, hafifliyor ağrısı :)
Rabbim ol dedikten sonra ip atlasan, parende atsan da olur.. emin ol:KK1:

dün akşam çamaşır askılığından eşim birşey alınca, dengesi bozuldu heralde askılığın bir anda sağ tarafa düştü.. ay nasıl yüreğim hopladı. eşime diyorum ki yaaa sence bişey olmuş mudur, keşke korkmasaydım diye:KK1::KK1: eşim de diyor ki forum arkadaşlarına bir sor bakalım benimle dalga geçiyor:KK17::KK17:

Günaydın hayırlı sabahlar :KK16:

Kabakciceği eşine çok güldüm alemsiniz :)
Benimki de der öyle bazen aç bakalım sor arkadaşlarına :KK1:

bana hemşire duş alabilirsin demişti ama ben yine de çekiniyorum almaya. bugün sadece saçımı yıkadım dayanamadım.:KK1:

ay ne bileyim ya.. forumda daha önce yazılanlara baktım. kızlar 2 hafta banyo yapmadıklarını yazmışlar :KK53::44::44:insan delirir heralde:KK52::KK52:

Yok artık o kadar da değil :KK1:
Tamam bir sağlık sorunun olur belli sürelerde banyo yapılmasına izin verilir ama bu da fazla gibi.

Son düzenleme:
dün akşam çamaşır askılığından eşim birşey alınca, dengesi bozuldu heralde askılığın bir anda sağ tarafa düştü.. ay nasıl yüreğim hopladı. eşime diyorum ki yaaa sence bişey olmuş mudur, keşke korkmasaydım diye:KK1::KK1: eşim de diyor ki forum arkadaşlarına bir sor bakalım benimle dalga geçiyor:KK17::KK17:

:KK1:
bana hemşire duş alabilirsin demişti ama ben yine de çekiniyorum almaya. bugün sadece saçımı yıkadım dayanamadım.:KK1:

ilk 3 günden sonra banyo yapabilrsin ancak ılık suyla cnm,
bir de banyo kapısını ve havalandırmasını aç, içerisi buharlaşmasın.
kısa sürede çıkarsın zaten, kırklancak halin yok :)

Günaydın kızlar :KK16: İstanbul'da güneşli güzel bir hava var. Çok şükür bahar geldi.. İnşalah bu bahar , bu yaz hepimize yeni umutlar, bebişler getirir :KK16:

Kabakçiçeği duş almanda hiçbir sakınca yok. Fazla sıcak olmamak kaydıyla :KK34: Bu arada içimden geçen senin bebişin sana tutunduğu.. öyle hissediyorum canım. Sen de rahatla biraz :KK31:

Günaydın kızlar :KK16: İstanbul'da güneşli güzel bir hava var. Çok şükür bahar geldi.. İnşalah bu bahar , bu yaz hepimize yeni umutlar, bebişler getirir :KK16:

Kabakçiçeği duş almanda hiçbir sakınca yok. Fazla sıcak olmamak kaydıyla :KK34: Bu arada içimden geçen senin bebişin sana tutunduğu.. öyle hissediyorum canım. Sen de rahatla biraz :KK31:

Günaydın canım , bende kabakçiçeği ile ilgili olumlu düşünüyorm içime öyle doğuyor ...benimde eşim öyle diyor bişey olsa kızlara sorsana diyo bazende yazdıklarımı merak ediyor okummak istiyor ama olmaz diyorum gıcık oluyor...

Çakır seni hep sorduk aslında arada ama kaynamış olabilir, yumoşların toplanmış inş bu sefer evlatlarına kavuşursun canım hergün hepiniz için dua ediyorum..inş hepinizin vakti gelmiştir..

X