Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Anladım canım. Kayınvalidende düzelme yok mu? Eşin tek çocuk mu? Kardeşleri varsa biraz da onlar da kalsa en azından siz tedavi düşünürseniz. İnş. gerek kalmaz ama işte insan her ihtimali düşünüyor. O yıkımlar eminim çok zordur. Allah'ım yardımcın olsun. Her zaman dualarımdasın.

kayınvalidem ilk zamanlar daha iyi ilerliyodu ama şimdi yavaşladı tansiyondan dolayı görümcemde var ama o bizde daha rahat bende git ben tedavi olacam diyemem asla sende benim dualarımdasın herzaman cnm Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşş.

kayınvalidem ilk zamanlar daha iyi ilerliyodu ama şimdi yavaşladı tansiyondan dolayı görümcemde var ama o bizde daha rahat bende git ben tedavi olacam diyemem asla sende benim dualarımdasın herzaman cnm Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşş.

Haklısın canım kimse diyemez. Onların düşünmesi lazım biraz. Sen bolca sevap alıyorsun inş. bakmakla. Rabbim bebeğini tez zamanda göndersin inş.

bende pkoluyun canım glifor kullandım bende biraz sıkıntılı ilaç ama alışıyosun

glifordan sonra hemen tüp bebeğe başladınmı,yoksa ara verdınmı bazı yazılarda bu glifordan sonra normal yolla hamıle kalanlar varmış ama ben memorıalı aradım sordum biz böyle bişey bilmiyoruz dedi

nıye uyuyamadımğımı bende cözemedım canım :KK1: uyuma güzel incim uyu uyu geçmiş olsun gözlerine ne oldu ben bayağı sey kacırıyom gerçi dün aradım senı duymadın sanırım :KK1::KK1:

Bilgisayar başında yapmam gereken bir iş var da ondan mahvoldu gözlerim :KK43:
Duymadım canım görmedim de :KK43:
Arayayım ben seni yarın inş. :KK16:
Cananım senin face yok mu?

kuzumm maşallah ne kadar tatlı çıkmış yarabbimmm o dudaklarını yesinlerrr:KK16::KK16:

DERİN de iyi..dün 3 biberon bitirdi.6 biberona ulaşınca oda çıkıcak...sanırım 2 gün falan kaldı hayırlısıyla...

maşallah kızımıza kardeşinden daha fazla ayrı kalmak istemedi heralde...

hilbur Alah bağışlasın nekadar tatlı masum Allah nazardan korusun bide dudaklarını ne gzl büzmüş:)

bende bittim ona yaaa...canım senin durumun nasıl varmı bir gelişmeee kanaman kesilmiştir inş...

Kızlar az önce yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum. Hamile iken doğum fiyatını sormak için aradığım bir hastane aradı az önce. Hamileliğiniz nasıl gidiyor dedi. Dondum kaldım. Karnıma yumruk yemiş gibi oldum.:KK14: Ne diyeceğimi bilemedim. Sadece artık mevcut değil diyebildim. Karşımdaki de bir süre sessiz kaldı. Sonra aceleyle telefonu kapadı. Atlattım diyorum ama olmuyor maaleseff :KK50: En ufak olayda dağılıp gidiyorum. Ne zaman ve nasıl düzeleceğim ben. Hiç bilmiyorum :KK43:

canımm gerçekten diyecek şey bulamıyor insan ne diyimm..ama içine asla atma ağlamak geliyorsa doya doya ağla kuzummm acın böyle hafifliycek inan...

evet canım hastanedeyim ama ablaları derin sizden hızlı çıkıcak gibi gözüküyor.beslenmesi artırılmış bugün...yarın böyle giderse belki çıkarız:)

ben yetişirim kuzum size....

kızlar.. herkesin desteği ve yazdıkları için çok teşekkür ederim. öyle iyisiniz ki..
kendimi herşeye hazırladım. elimden geleni yaptım, herşeyi harfiyen uyguladım. artık bundan sonrası Rabbimin takdiri. O diledikten, Ol dedikten sonra..
O'na sadece dilemesi ve beni bu yoldan eli boş çevirmemesi için dua ediyorum. Bana merhamet etmesini, dualarıma icabet etmesini diliyorum. ben bu yola O'na sığınarak çıktım, ne gelirse razıyım.
bana dua edin.. :)

canımmm inş... sonucu bebekli olsun tedavinin rabbim yar ve yardımcın olsun inş...

akasyam sancılı bir süreç ama atlatacaksınız bebeklerini kucağına aldığın gün herşeye yeniden başlayacaksın canım akasyam Rabbim yardımcın olsun

kabakçiçeği altın yumurtan bebiş olup konsun göbişine Allah ayrdımcın olsun kuzum

mikrom mesajını aldım dönüş yapamadım arıycam seni sabahtan beri arastırma hastanesınde testlerımı yaptırmaya calısıom ne anlayıssızlar ya
tedavıye baslayan arkadaslarım var ise hayırlı olsun hepinize ben cok girip yazamıyorum kusura bakmayın dualarımdasınız hepınız

canımmm inş... sonuçların güzel çıkarr olsun kuzumm ben siz arıycam kuzum yarınki sonuca göre tek tek randevum 4 te:)))

selam arkadaşlar.bugün memorialde muayenem oldu.ılk tüp bebeğim ekım ayında tek yumurta ile olmuştu.bugünkü muayenede 7yumurtam oldugunu duyunca inanamadım.2aydır sadece vücut direncim artsın diyerekten kestane balı her sabah ve birde celler maca800mg bitkısel tabet alıyrdum günde 2tane.başkada birsey yoktu.tedavıye basladık aynur hanım doktorum.inşallah güzel sonuç alırız.paylaşmak istedim sizlerle.

inş..bu tedavinde bebeğini kucağına alırsın tatlımm rabbim yardımcın olsunn...

benim sadece gögüs ucumda 5-6 adet tüy var buda bir 7 yıldır vardır heralde ama baska yazdıgınız belirti yok benimde doktorum aynur hanımdı hic polistik vs bahsetmedi ama ne bileyim 4 yıldır bebeiş olmuyor evet ilaçsız yumurta takibi yaptırdım 2-3 yıl once baya bir doktora gittim geldim her ay yumurtam buyur ve catlardı doktorlar git bu ay olur derlerdi ama olmadı olmadı kafam karıstı eger polistik olsa semra hanım veya aynur hanım soylerdi demi ya boyle birsey gozlerinden kacmaz degil mi

canım memorıalde benim önceki doktorum ki bana 2 taze bir donmuş tüp bebek yaptı bana polikistik olduğumdan hiç bahsetmemişti ben dosyamı almak için gittiğimde hemşirelerden biri söyleyince şok olmuştumm.neden söylememiş benim öyle olduğuma inanmıyormuş.bazılarında hiç bir belirti olmamasına rağmen sadece ultrasonda polikistik görünüm sergileniyo.ben onlardanım ama olsun bunu benimle paylaşmalıydı...

Biri bana özet geçebilir mi kızlar okuyamıyorum :KK50:

kuzumm o senin görevindi ama bak alıntılarıma okuya okuya geldimmm:))))

bende pkoluyun canım glifor kullandım bende biraz sıkıntılı ilaç ama alışıyosun

canım ne zaman bıraktıon ben hala kullanıyorummm günde 1

tesekkur ederim arkadaslar benimde sebepsiz infertilite deniyor ama aynı zamanda erken menopozda olabilir dediler Amh bu sıralar bitkiselde kullanıyorum ama hala birşey yok bende acaba bendede polistik mi var dedim oyuzden sordum kızlar birşey soracagım benim goguss uclarımın kenarında 5-6 tane tüy cıkıyor hep bu polistik belirtisi degildir demi

Polikistikle bağlı nerdeyse tüm sorularınıza cevap bulacağınız bir internet sitesi

Polistik Over Sendromu Alt Grupları

X