Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

oo baya kalabalık olduk...ama herkes geçmişe dalarsa yandık...ben şimdi süt sağmaya gidiyom...dönene kadar ben herkez okumuş gelmiş olur heralde:)

ya o koku ne öyle ya deliyorum evde aklıma geldikçe...benzeri yok...parfüm değil.süt değil.bebe yağı değil...cennet heralde....

annem hala camın arkasından görüyor...çıldırcak artık yazık...

biran aklıma geldi yeni bebek kokusu allahım rüyalrımdan kalkınca bazen sanki hala duyuyor gibi oluyorum sen onlara sahipsin şimdiiii

annen içinse çok büyük eziyet olsa gerekk .ama yeterki o cennet kokulu meleklerr iyi olsunnn .ben ablamıon çocuğu olduğunda onun kirli bir atletini istemiştim sürekli kokusunu içime çekmek için allahım dayanılmaz bişey bu çek çek bitmezzzz

nasibimizde yokmuş ne yapalım geç değil aslında yapmak isteyen yapabilir ama ben istemiyorum yaşım 26 ama şimdiden kendimi 46 gibi hissediyorum benim işlerden dolayı

inşş... bu tedavinde gebe kalırsında eyrılırsın işten boşver aile de artık buluversin başkasınııı

oo baya kalabalık olduk...ama herkes geçmişe dalarsa yandık...ben şimdi süt sağmaya gidiyom...dönene kadar ben herkez okumuş gelmiş olur heralde:)

çok birikincede insan içinden çıkamıyo canım ben bi 20-30 sayfa atladımm ama dönseydim burda da okadar biriken olucaktı.gel bekliyozzzzz

kızlar ben kaçıyorum eşimin elinden hem tv yi aldım hmde pc yi adam çok sıkıldı pc veriyimde oynasın kedicik

kızlar ben kaçıyorum eşimin elinden hem tv yi aldım hmde pc yi adam çok sıkıldı pc veriyimde oynasın kedicik

hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın geçmişi okumaktan yazmaya vakit bulamıyorum tatlım

bende biraz dinleneyim öyle geleyim kızlarr 2 saattir oturyorum kasıklarım ağrıdı birazz görüşürüzzzz

cok tesekkür ederim hilbur, öncelikle yavrularin hayirli ömürlü olsunlar masallah cok tatlilar
aynen bende senin gibi düsünüyorum onlari cöpe atmak icimden gelmiyor kimbilir aralarindan biri o senelerdir bekledigim bebegim olacak (rabbim bilir). Transferden sonra Ultrogest veriyorlar vajinal kullaniliyor aksamlari iki tane. Siz transferden sonra ne gibi ilac kullandiniz?

bizde transferden sonra progeston iğne yada crinone jel kullanıyoruz..aynı tarz sanırım...

dıyabet olabılırsın canm
dahılıyeyle gorus mutlaka
duzene koyarlar
yedıklerıne dıkkat et
sık sık az az ye
abur cubur yeme
taammı

teşekkür ederim medical inşallah yoktur.pazartesi gidecem dr.aslıda şeker ilacı olarak metfull kullanıyorum günde 1 kez 1000 mg.adet düzenleyici olarak kullanmaya başladım.buna rağnen yüksek çıktıne kadar zamanda düzene girer acaba uzunmu sürer.çünkü martta tedaviye başlicaz kısmetse bide bu şeker oranı tedaviyi etkilermi acaba?kafamın karışıklığı yazıma yansıdı sankiii

mikro.happy,nurme,medical...ve diğer arkadaşlar.ne mutlu size allah kucağınıza aldığınız günü de nasib etsin inşallah.sizin yaşadıklarınızı.hissettiklerinizi düşünmek bile beni heyecanlandırıyor...

hil-bur kabak çiçeği dolması paylaşmışsın çok güzel görünüyor valla canımız çekti.biz çok yaparız.hatta kurutup kışın pilavlara katarız.süper olur valla bulursanız tavsiye ederim.derin ve denize.

kimse olmayınca meydanı boş buldum aysında yazıp içimi döksem çok iyi olur ama neyse hepinize iyi geceler.

canim bana transferden sonra kullandigin ignenin ismini yazabilirmisin nekadar kullandin? nezaman jel ve fitile gectin bunlarin isimleri nedir?

dondurulmuş transferdi benim ,transferden 2 gün önce başladım crinone jel kullanmaya, 24.haftaya kadar günde 1 kez kullandım,haftada 1 kerede progeston iğne vuruldum 50 mg, 24.haftada progeston yumuşak kapsülü fitil olarak almaya başladım 200 mg,32. haftaya kadar sonra sancılarım başlayınca bu ilaçları kesip sancı önleyici ilaçlara geçtik ama 6 gün dayandı kuzular sadece..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…