Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Rabbim mutluluğunuzu bir ömür boyu daim etsin. Güzel evlatlarınla birlikde mutluluğunu da paylaşmayı nasip etsin. Rabbim çektiyin her sıkıntının karşılığını kat be kat mutlulukla versin. O minicik bebeklerin geleceyimizin salih ve önde giden insanları olsun.

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Niyese sanki gerçek resmin aklımdakıyla aynı. Rabbim mutluluğunu bozmasın. Sıkıntı yaşayan insanlara hep güzel örnek eylesin. Amin.

Son düzenleme:
Günaydınnn kızlarrrr.hilburcum mutluluğun gözlerinden okunuyor daim olsun inş. Bu arada biz pazartesi akşamı yola çıkıyoruz.acıbadem maslak tansu küçük için,hayırlısı olur inş.çok karısık duygular içindeyim.

Memorial gidemiyeceğim ama bu sayfaya yazabilirim dimi.:KK17::KK17:ben sizlere çok alıştım çünkü:KK5::KK5:

Günaydınnn kızlarrrr.hilburcum mutluluğun gözlerinden okunuyor daim olsun inş. Bu arada biz pazartesi akşamı yola çıkıyoruz.acıbadem maslak tansu küçük için,hayırlısı olur inş.çok karısık duygular içindeyim.

Memorial gidemiyeceğim ama bu sayfaya yazabilirim dimi.:KK17::KK17:ben sizlere çok alıştım çünkü:KK5::KK5:

Allah Subhenehu Teale yardımcınız olsun. Yolculuğunuz ve tedaviniz hayırlı, bereketli, kolay ve rahat olsun. Rabbim tek seferde sizi gereken bebeğe kovuştursun. Dualarını esirgeme.
Yazmaya gelince, bana kucak açan kızlar, sana haydi-haydi kucak açar :KK16::KK16::KK16:

Kızlar pazar ertesi tedaviye başlıyoruuuuuuuz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Saatin 9 olmasını zor bekledim. Randevunu aldım :21::21::21::21::21::21::21:

Sanki hiç neqatif amamışım, sanki yeni baştan başlıyormuşum gibi. Yine heyecanlı, yine mutluyum. Bunu bana yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun.

allah subhenehu teale yardımcınız olsun. Yolculuğunuz ve tedaviniz hayırlı, bereketli, kolay ve rahat olsun. Rabbim tek seferde sizi gereken bebeğe kovuştursun. Dualarını esirgeme.
Yazmaya gelince, bana kucak açan kızlar, sana haydi-haydi kucak açar :KK16::KK16::KK16:

kızlar pazar ertesi tedaviye başlıyoruuuuuuuz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Sanki hiç neqatif amamışım, sanki yeni baştan başlıyormuşum gibi. Yine heyecanlı, yine mutluyum. Bunu bana yaşatan rabbime sonsuz şükürler olsun.

teşekür ederim canım.senimde tedavin hayırlı olsun.beraber başlıyoruz inş beraberce sağlıklı ve hayırlı bebeklerle biter tedavimiz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Hakkında hayırlısı olsun nisannurcum. İnş. ilk denemede yavruna uygun dokulu en az iki kuzu bulunur ve sen hamileyim diye yazarsın buraya :KK16:
Tabi ki her zaman yazabilirsin ne demek :KK16: Biz burada sadece hastaneyi değil yaşamlarımızı da paylaşıyoruz :KK16:

Kızlar pazar ertesi tedaviye başlıyoruuuuuuuz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Sanki hiç neqatif amamışım, sanki yeni baştan başlıyormuşum gibi. Yine heyecanlı, yine mutluyum. Bunu bana yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun.

Canım hadi hayırlısı :KK16: İnsan yeni tedaviye başlarken eskileri tamamen unutuyor. Yeni bir heyecan yeni bir umutla başlıyorsun. Rabbim yüzünü güldürsün inş. güzel arkadaşım.

mikro:nazar:.happy:nazar:,nurme,:nazar:medical:nazar:...ve diğer arkadaşlar.ne mutlu size allah kucağınıza aldığınız günü de nasib etsin inşallah.sizin yaşadıklarınızı.hissettiklerinizi düşünmek bile beni heyecanlandırıyor...:KK43:

rabbim sanada nasip etsinnn tatlımmmmm:KK16::KK16:

Eki Görüntüle 640010

doğum sonrası mutluluğumuz.....

çok güzel çıkmışsınızzzzz kuzummmmmm

Herkese günaydın hayırlı sabahlar :KK16:

günaydınnnnn şekerimmmmm yokluğun nasıl belli oldu bak....

hakkında hayırlısı olsun nisannurcum. Inş. Ilk denemede yavruna uygun dokulu en az iki kuzu bulunur ve sen hamileyim diye yazarsın buraya :KK16:
Tabi ki her zaman yazabilirsin ne demek :KK16: Biz burada sadece hastaneyi değil yaşamlarımızı da paylaşıyoruz :KK16:

Canım hadi hayırlısı :KK16: Insan yeni tedaviye başlarken eskileri tamamen unutuyor. Yeni bir heyecan yeni bir umutla başlıyorsun. Rabbim yüzünü güldürsün inş. Güzel arkadaşım.

yeşekür ederim incim.rabbim herkesin kalbine göre bebişler verir inş.

Ben islama dil uzatanlar dışında hayatta kimseyi kırmak, üzmek istemem. Hele tüp bebek tedavisi gören arkadaşları asla incitmek istemem. Kiminse kalbini kırdımsa, incittimse özür dilerim. Haqqınızı helal edin.

ben daha iyiyim inci dinlendim baya senn gözler nasıl oldu??

Benimkiler de geçiyor gibi canım.
Bugün daha iyisin inş.

iyiyiz kuzum bugün gene giitim kuzularıma..iyiler çok şükür artık gözlerini açıyorlar gözlerimin içine bakıyorlar...allahım nasıl diyeyim size ben allahın çok sevidiiği bi kulmuşum ki bunca zaman olmamış bebeğim...bi sebebi varmış...derinle deniz gelcekmiş...iyiki olmamış yıllarca...bu kadar kıymetli olurlarmıydı yoksa....derinin altını aldım bugün...bayağı becerdim bu sefer :) 10 gündür sürekli kıyafet istiyor hastane valla battım...500 tllik tulum aldım geçen hafta aldıklarım şimdi olmuyor yenileri aldım bide hemşireler demezmi bunlar hiç iyi değil yakaları v diye..allahım zaten ameliyatlı ameliyatlı 10 gündür alışveriş merkezi dolaşmaktan lohusalığımı anlamadım ağrım dinmiyor...dedim bunan sonra siz yapın alışverişi ben beceremiyorum zaten prematüre bulmak çok zor...dün artık alırken eşimle aht ettik...kimin ikizleri olursa yolluycaz prematüre tulumları.... herşeyi tertemiz duruyor 5 gün giymediler ilk aldığım tulumları sabah akşam üst değişiyor yani düşünün...

ben çok etkilendim bu lohusalıktan..duygusal açıdan hamileyken çok ağlanır falan denir ya bendoğurduğumdan beri böyleyim..dün gece eşim gitti dedim ya size..eve varınca mesaj atmış..ben vardım dünyanın en güzel annesi merak etme ..seni çok seviyorum diye...allahım sabaha kadar zırladım...öle çok seni seviyorum diyein bi adam değildir zatı muhterem ..ben diyince bile eyvallah der...o bile farketti heralde halimi bari biraz ilgileniyim kadıla dedi:) :)

evdede annemi üzmek istemediğimden pek belli etmiyorum ruh halimi...size geçiyor valla nazım idare edin beni artık...

Hilburum canım arkadaşım :KK16:
Bundan sonra her şey güzel olsun sizin için inş. İstediğin her şeyi yaz, dök içini.

Kızlar farkında değiliz ama biz gerçekten çok şanslıyız. Evet çok acı çekiyoruz ama bunca sıkıntıdan sonra kavuştuğumuz evlatlarımız hilbur'un da dediği gibi o kadar kıymetli ki...

:))) fitilde neyin nesi yaaaa..sokamam ben oonu:))

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

dentur kutuna bak canımm.ya eşim benle dalga geçiyoo mikro nedir mikrop mikropp diyoo:)))kızıyorum ona arkadaşalrın diyince yanlışlıkla kızmıyosun onlara diyooo

ya benimkide çok komik turizm şirketi gibi :))) ogün benmde acele oldu sonradanda pişman oldum açıkcası

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Kızlar isterseniz kullanıcı adınızı değiştirebiliyorsunuz.

teşekkür ederim medical inşallah yoktur.pazartesi gidecem dr.aslıda şeker ilacı olarak metfull kullanıyorum günde 1 kez 1000 mg.adet düzenleyici olarak kullanmaya başladım.buna rağnen yüksek çıktı:KK50:ne kadar zamanda düzene girer acaba uzunmu sürer.çünkü martta tedaviye başlicaz kısmetse bide bu şeker oranı tedaviyi etkilermi acaba?kafamın karışıklığı yazıma yansıdı sankiii:KK50:

Canım inş. bir sorun çıkmaz. Üzme kendini.

kimse olmayınca meydanı boş buldum aysında yazıp içimi döksem çok iyi olur ama neyse hepinize iyi geceler.

Dök tabi :KK16:

günaydınlarrrr

ben iyiyim ama işe gitmedim :)) evim almış başını gidiyor ama canım hiçbişi yapmak istemiyor

inci iyi olduğuna sevindim canım bak senin için konuşmadık hiç :KK1:

Ben islama dil uzatanlar dışında hayatta kimseyi kırmak, üzmek istemem. Hele tüp bebek tedavisi gören arkadaşları asla incitmek istemem. Kiminse kalbini kırdımsa, incittimse özür dilerim. Haqqınızı helal edin.

Ne demek canım helal olsun. Sen de helal et :KK31:

günaydınlarrrr

ben iyiyim ama işe gitmedim :)) evim almış başını gidiyor ama canım hiçbişi yapmak istemiyor

inci iyi olduğuna sevindim canım bak senin için konuşmadık hiç :KK1:

İyi olmana ve işe gitmemene sevindim :) Boş ver keyif yap biraz sonra halledersin :KK16:

Hehe teşekkür ederim :)

Eşim sabah sabah beni zıvanadan çıkardı sağ olsun. Bu adam sinirlerine hakim olmayı ne zaman öğrenecek hiç bilmiyorum :KK25:

Sumeyye eklediğin videonun ilk bir kaç dakikasını izlemem bile yetti :KK5: Geniş bir zamanda güzelce izleyeceğim inş.

X